90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
8. máj 2012

@kacenka1983007 ahoj mojenkoo,včera som nemala kedy odpísať..kilečka išli dolu prvy mesiac,druhy stáli,lebo mi nebolo rady,včera som mala vodu a dala som si záväzok,že tretí mesiac budem čačaná :o)
@viera22 Vierka no ja som to presne tak isto dokafrala ako aj ty..ale ty si aj riadna výška,takže kukaj aj na to..ja som si dala tiež vodu o štyri dni skor,lebo už som bola rozožratá jak jedno pažrave hovado

mijadave
8. máj 2012

@miskakyska ja tiez uvazujem, ze si dam skor vodovy den.... a prave som si to overila... jej, ved ja mam vodovy na 25.den diety, cize 11.5. 😀 super, aspon trosku stiahnem zaludok 😉

zoya1
8. máj 2012

Ahojte, tak dnes doržujem všetko - už na čase nie ? 🙂 Na obedík som spravila pizzu s paprikou a šampiónmi - manželovi to veeeeľmi chutí a na večeru upečiem muffiny. Na váhu som sa po včerajšku radšej ani nepostavila. Ja mám vodový deň v pondelok 14.5. (to je 29 deň diéty) je to tak správne???? Ďakujem za odpoved. A kde je naša ketrinn - normálne mi chýbajú jej zápisky 😀

ketrinn
8. máj 2012

@zoya1 xixi kunem sem tam ,som akasi o nicom 😒 ked mam muzicka doma som tu malo dakedy len kuknem 😉 jednym ockom a vypnem a venujem sa praci 😎 robili sme ohrady kolo zahrady a vcera aj pre sliepocky aby mi nebehali a nespinili po schodoch dnes uz volnejsie🙂,varim si kuraciu polievocku z vela zeleninky uz sa nemozem dockat 13.00 😀 vaha mi stoji na 76 takze nemam sa cim pochvalit 🙂 😵

mijadave
8. máj 2012

@ketrinn ja tiez stojim na vahe a ani hore ani dole nejde... 😒 ale pozeram na to z tej lepsej stranky, nejde hore 😉

lovacka
8. máj 2012

ahojte,
mozem sa pridat? uz sa dlho odhodlavam a akosi moja pevna vola je v nedohladne.pred svadbou som drzala tuto dietu ale fakt poctivo mesiac a aj som cvicila podctivo vecer brusaky a schudla som 7kg ale po porode akosi neide nic dole len hore 😠 tak uz sa nemozem na seba pozerat veci v satniku stoja nepouzitelne pre mna.
tak mozno ak to budem s vami tahat tak aj pevna vola pride 😀
najhorsie na tom vsetkom je ze ja dodrzim ranajky ovocie bez problemov a aj obed v pohode ale vecer ked pridem z prace tak zozerem a j slona 😝
chcem sa opytat aj sa vazite podctivo jeden den v tyzdni aj meriate?my sme mali taku tabulku v prvej 90 dnovke a to nas hnalo tak dopredu.stale sme sa v stredu rano vazili a merali a potom netrpezlivo cakali na vyhotovenie tabulky 😀

ketrinn
8. máj 2012

@mijadave aj ja som rada ze nejde hore lebo uz cca 3 tyzdne ranajkujem normalne bez ovocia a v pohode nepriberam asi zakladny 1 mesiac som splnila na 90% takze mozno aj preto xixi este vidrzim do tej operacie a potom skusim aj to ovocie na ranajky aj ked ti poviem doktorka mi to zakazala ja som osoba ktora ma vela kyseliny v zaludku a ovocie na ranajky by som nemala v ziadnom pripade tak neviem 😒,este 10 kilo by som rada dala dole ale ci sa mi to podari neviem

mijadave
8. máj 2012

@ketrinn moja, ja tiez nie vzdy ranajkujem ovocie... dnes napr. deti si spravili ranajky same a mala nedojedla... a co s tym chlebikom, vyhodis ho? nie, sup s nim do ust 😀 a bolo po ovoci... na obed som si spravila kuracie pecienky s chlebikom... no nezjedla som toho vela... snazim sa aspon ako tak dodrziavat, no nejde to, hlavne, ked sa susedovi narodila dcera... oslava bola, no odmietni krasny kremes a sampus.... 😀 vraj raz sa nic nestane, ked porusim 😉 ja by som chcela dat este aspon tie 4-5 kg, no ak by neslo, aj tak som uz spokojna... stale ma este znami zastavuju, ze ako som pekne zhodila.... 😉 a to potesi...

mijadave
8. máj 2012

@lovacka ahoj, jasne, pridaj sa... aj my mame tabulku.... https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... no davame tam len vahu a vysku 😉 najhorsie je zacat... potom to uz pojde 😉 ale ved to sama poznas.... uz si raz s tym zacala... necakaj na pevnu volu.... ona sama nepride.... 😀 zacni... 😉

ketrinn
8. máj 2012

@mijadave aj mna chvalia xixi ze riadne vidno ,mna to tiez teši 😵 potom od 1.6 zacnem odznova ale neviem ako stym ovocim hm...uvidime ,nejdem teraz riesit 😉 rano ked vstavam ma boli zaludok ked dam ovocie je horsie a aj ma prezenie 😝 a ked dam tuhu stravu tak je ok a potom neskor mozem aj jablcko ale nie na hladno🙂,neviem ci nemam aj dakeho vreda xixi a k gastrologovi treba cakat 2-3 mesiace pred operaciou ma nevezme lebo ma vsetko obsadene a po budem mat hrdlo chore a nebudem moct prehlkat tak neviem ,dufam ze sa to da do poriadku samo 🙂

mijadave
8. máj 2012

@ketrinn moja, tak to mas pestre, prajem Ti skore uzdravenie... 😉 moja, ja frcim s detmi na kryte detske ihrisko a vecer mam doma babinec, tak zatial pa.... 😉

miskakyska
8. máj 2012

@zoya1 aj ja dnes dodržujem..len dokedy!!! :o) voda by mala byť ako ty vravíš..ale ja som si dala 1nu pre dobrý pocit aj navyše,keď som to prehnala s jedením
@ketrinn Katulienka naša drahá krásna najkrajšia sa daj láskavo rychlo dokopy a nech si tu ako na koni!
@mijadave mijka keď budeš mať čas zapíš mi 2ha voda 7.5. až -1kg :o) ja som asi mesuge ja to cez tel.neviem.ďakujem Ti veľmi pekne dobrá víla

miskakyska
8. máj 2012

@lovacka vážiť by sa malo vždy až po vodovom dni..lebo nás to potom deprimuje,keď sa to vlečie pomaly smerom nadol.. :o)

ketrinn
8. máj 2012

@miskakyska jasne ze sa dam dokopy len ide to pomaly xixxi ale som rada ze napriek tomu ze ranajkujem klasika a bez ovocia ,vaha stoji🙂 to si dobre dala :O) kilo dole po vodicke 😵 ja sa zajtra tesim na kasu zemiakovu z uhorkovym salatom ,som si vcera kupila 2 uhorky xixi aby som mala dost hihi,ked stred musim vyhodit ten nesmiem 😒 joj ako sa tesim dam si k tomu citronik medik dresing🙂 akurat som dostrihala mojho psika skoro ma seklo v križoch ,strihala som cele 2,5 hodiny fu to bola fuška🙂

miskakyska
8. máj 2012

@ketrinn sa smeeeješš..ja som bola rada,že som nepribrala..šak ani drevorubač toľko nezje,čo som ja doslova pohltala za par dní,kokos a sladkého ani nevravím..no doplnila som cukry,tuky a frčím ďalej...havko ma letný strih,čo?..už sa Ti asi nebude dať odfotiť,že? :o)

ketrinn
8. máj 2012

@miskakyska nechci ho vidiet xixi ja to striham od buka do buka ,hlavne ze je ostrihana ,noznicami,ved na vystavu nejde a v nutri je teplo a jazyk ma až po zem xixi a 10 euro som ušanovala 😉 ona je fajna stoji tak neni problem ju ostrihat a kedže to je bisonik a mala by sa cesat kazdy den a ja lenivec lenivy necesem tak urobia sa drdy a potom ostriham xixi .nemyslela som ze je to az taky narocny psik na udrziavanie ale nedala by som ju za svet ani moji doma 😵 IVKA ju ma ako sestricku vies kolko sa nalietaju spolu ,keby jej nebolo mala by bola sama a nemala sa skym pohrat a tak je aspon veselo 😉

miskakyska
8. máj 2012

@ketrinn Kati už to mám na ume,že sa Ťa spýtam a vždy zabudnem..kupovane drezingy napr.francuzky,bylinkový sú dovolene na šaláty.?..ja si kvapku dávam

ketrinn
8. máj 2012

@miskakyska hm moja neviem ja to nepouzivam 😕 neviem ja si dresing robim doma len citron med,bylinky cerste ,voda troska soli ,pepr,chcem vyskusat zaziky to je tiez na salaty korenie segra vravela ze su velmi dobre,kupila som aj alle je tam cesnak a ten teraz nesmiem takze pockam kym bude ok a potom si urobim zajtra chcem skusit ten uhorkovy a pridam troska kopru ,uvidim ako to bude chutit dam info 😉

mijadave
8. máj 2012

@miskakyska opravene v tabulke 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... pozeram, ze si splnila svoj ciel 😉

miskakyska
8. máj 2012

@mijadave ďakujem a prepáč,že Ťa otravujem....no,keby som vedela,že to pôjde prvý mesiac tak hladko,tak cieľovú rovinu posuniem :o)
@ketrinn keď mne take ako ty píšeš raz nejdu dole krkom.

ketrinn
8. máj 2012

@miskakyska jaj ty len fajnove :OOOO))))

miskakyska
8. máj 2012

@ketrinn ale veď ja keď si dám,tak kvapku..lebo tam v tom je tiež nagebané piate cez deviate..ešte aj vajce..ale dneska som mala škvarku na obed,aj večer tak mi to nevadí :o) dneska Ti je akosi smiešnô ty,ty,ty

ketrinn
8. máj 2012

@miskakyska 🙂 neveris čo popijam xixix zinčicu ovciu xixi,mnam dufam ze mi stoho nebude spatne 😎

viera22
8. máj 2012

@sajmonkaf ahoj nie sekla som sa ja mám v piatok ... no ja sa tiež obávam .... a ešte ako ....ale musím vydržať .... 😉

viera22
8. máj 2012

@mijadave ďakujem moja za radu

viera22
8. máj 2012

@miskakyska no mne vodovy vyšiel v piatok nie vo štvrtok ale akurát mi to pasuje bo sa nemôžem dajak do kopy dať trochu sa kontrolujem už ale uff problém

miskakyska
8. máj 2012

@ketrinn :o))) v najhoršom sa len po5erkáš :o)

lovacka
8. máj 2012

baby este mi povedzte nech nemusim hladat v compe...prvy den je maso a bielkoviny druhy su zemiaky a ryza a treti den su cestoviny a stvrty ovocie?
a dakujem za privitanie 🙂

miskakyska
8. máj 2012

@lovacka hej dobre vravíš :o) maso,vajca,ryby,syry ale to vieš uuurčite...

sajmonkaf
8. máj 2012

Ahojte,cely den som sa sem nedostala,a teraz tu už asi sotva niekto bude.zajtra chcem variť polievku z fazule,hrachu a šošovice,len neviem,či možem do nej dat krúpy.Ešte sa chcem spýtat,v ktorý den smiem ovsené otruby.Kupila som si ich k Dukanke,ale tu som nedržala,ale že dobre viažu na seba tuky,tak nevyhodím ich,že?