90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
28. jún 2012

@domyyy No ja som len na zaciatku. Mala som len jeden bielkovinovy den a v ten den som si dala vyvar s krajcom chlebika. Ale myslim ze by mohol byt aj celozrnny rohlik. Vazi okolo 60 g a tolko vazi aj krajec chleba. Ja milujem pecivo. Preto som taka aka som /gulatucka/ lebo nejem maso ani ryby a napchavala som sa chlebom, zemiakmi a ryzou a tak dookola. Je dobre ze teraz to stale mozem ale v kontrolovanych mnozstvach. 🙂

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Super napad. To zacnem praktizovat aj ja. 🙂 Voda pri telke mi mozno pomoze. Ale zatial v pohode lebo veceru ako som pisala si davam az okolo 7:30 tak vydrzim.

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 my si môžeme ruky podať... aj ja som taká preto, že jem len ryžu, zemiaky, cestoviny a chlieb.... teraz som ako krmna kačica 🙄 ja si myslím, že to môže byť aj tým, že som napríklad jedla cestoviny tri dni po sebe tak aj ryžu, zemiaky a podobne.... ťažko sa nám vymýšľajú recepty čo by sme jedli keď nejeme mäso....

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 skús to s tou vodou 🙂 a ešte malá rada, skús si postupne posúvať čas večere, aj keď len o desať minút, uvidíš ako to pôjde všetko dolu pekne 🙂

baby ja neviem či som správne pochopila dietu..... keď mám bielkoviny môže sa miešať napr. syr so šunkou? že v jednom jedle by to bolo spolu? 😕 😕

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Diky za recept na placky. Maslim ze ich mozes na UH den. Ved ked mozeme tortu. 😀 😀 😀 Ale ked si ich opecies tak najskor poloz na kuchynsku papierovu utierku nech vysaje tuk a potom spapaj. A myslim ze nie viac nez 2-3 podla toho ake su velke. Ja si ich urobim take s priemerom na 5 cm aby boli chrumkavucke. Urcite ich vyskusam. 🙂

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Ha ha ha. Presne tak. A ked niekomu poviem ze som vegetarianka tak sa na mna pozru ze dobre vyzeram na vegetarianku. Vidno ze hladom netrpim. A ja by som sa od hamby isla prepadnut vtedy. 😀 😀 😀

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Myslim ze si musis vybrat. Das si bud maso alebo mliecne vyrobky. Nie oboje v jednom jedle. Ale ja som tu nova tak isto Ti poradia tie babulky co uz su chuducke a maju viac skusenosti. 🙂

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 tak teraz si ma rozosmiala 😅 😀 niektorým ľuďom to nedochádza, že my ozaj nemáme čo iné jesť 😅 a na zelenine a ovocí sa nedá byť stále 😝 😀

@lucky14 teraz si ma navnadila aby som si dala dnes tie placky 😀 pomooooc 😀

miskakyska
28. jún 2012

@domyyy tak,tak čo máš na obed,malo by sa aj na večeru

domyyy
28. jún 2012

@lucky14
@miskakyska ďakujem kočky 😵 😵 😵

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Ty mas dnes UH? Ty sa mas. Myslim ze to je najoblubenejsi den.

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 hej mám 😵 teším sa ako malá 😉 obed už mám hotový, ale ešte nemôžem jesť 😢 tak čakám kým padne 13:OOhod. 🙂 🙂

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Este odolavas Tvojmu obedu az do 13.00? Asi pijes vela vody. Ja som si isla dat na obed melon, ktory som si kupila vcera len stvrtku a zistila som dnes ze je uz pokazeny. 😠 Skoro som sa rozplakala. Ale dala som si uhorky a melon si kupim ked pojdem na prechadzku s Jakubkom. Inak prajem dobru chut. 🙂

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 jaj moja keby si vedela ako plačem od hladu 😅 ráno som mala skoro raňajky tak preto 😝 nepijem práveže vôbec, upratujem od rána, idem si dať 1L vody aby som bola v pohode ešte hodinku 🙂 no mňa by asi trafilo keby mám takú chuť na melona on by bol pokazený 😅 ale ty si to vynahradíš 😉 🙂 ďakujem Ti, dobrú chuť aj tebe 🙂 ja by som asi ovocné dni nezvládla 😅

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Super!!!! Dockala si sa. Je 13:00 tak si to vychutnaj. A skus papat pomalicky. Dlhsie Ti ten pocit bude trvat. Hovorim lebo ja niekedy hlcem doslovne a ani neviem a jedlo mam z taniera prec. 😀 😀 😀

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 presne tak aj ja....doobeda nie je problem,ale uz poobede okolo tretej to zacina a potom vecer,joj by som zozrala vselico,sa musim ovladat 🙂

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 jej dakujem za tip,nabuduce to vyskusam,ted som ho uz spachtrala take same 😀

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 jaj moja,ja som bola dokonca veganka....papala som soju,sojove mlieko a podobne a co sa nestalo? za 2 tyzdne 3 kila hore.....skoro ma piclo od jedu 😠

kacena24
28. jún 2012

@domyyy co ja viem,tak nemoze,ked papas maso,tak asi same maso,ked syr,tak len syr,aspon ja to tak chapem

domyyy
28. jún 2012

@lucky14 tak už mám po obede, mňam 😵 tak som sa najedla 😅 večeru mám pred piatou... určite vydržím 😉 ten perník sa na mňa usmieva od rána 🙂

@kacena24 aj ja si myslím, že sa nemá miešať, ale kamoška napr. drží dukanovu a tá mi vravela, že veď oboje sú bielkoviny, že to asi môžem.... preto som zaváhala 🙂 a odkial si? vidím, že okres Nitra 🙂

kacena24
28. jún 2012

@domyyy a ako jej tá dukanovka ide? ja som ju drzala tyzden a stacilo mi 🤐 nechutilo mi to veru.... z klokočiny a ty?

domyyy
28. jún 2012

@kacena24 ona držala dietu, potom prestala a teraz zas drží a schudla 15 kg 🙂 ona to zvládala, má pevnú vôlu 🙂 ja som z Chrenovej 🙂

kacena24
28. jún 2012

@domyyy iha tak to je super....fuha aj ja som este take dva roky dozadu vydrzala aj cely den nejest,to bolo na mne pekne vidiet...kde sa mi to cul podelo nevedeno 😒
@domyyy

lucky14
28. jún 2012

@domyyy Tak uz som dofrcala domov a tesim sa na moj melooooon. Ten Tvoj pernik znie tiez skvelo. Ja by som si k tomu dala kopcek vanilkovej zmrzlinky. Mnam 🙂

lucky14
28. jún 2012

@kacena24 Ved to. Clovek si mysli ze schudne ked prestane jest masko. A co sa nestalo. Odkedy som vegetarianka teda uz 15 rokov mam problemy s vahou. Dieta za dietou a pred otehotnenim som sa pekne par rockov drzala s vahou dolu a teraz zase som tam kde predtym. Ako keby som pri porode vytlacila aj moju pevnu volu von z tela. ha ha ha Dufam ze 90 dnovka mi pomoze. 🙂 🙂 🙂 Ked uvidim aspon prve kilecko dole hned budem sa lepsie citit. 🙂 🙂 🙂 Ty sa tiez vazis len 1x za tyzden?

kacena24
28. jún 2012

@lucky14 no presne,tak ja som mala problem s vahou uz pred tehotenstvom,vlastne od mala,ale ted vazim menej,ako ked som otehotnela,tak aspon tak,ale mala som uz aj tak este menej....musim to vratit nazad...minule leto som bola natesena po dietach a cul sa mi to nejako zvrtlo...vazit sa chcem raz za 15 dni,ale uz som to nevydrzala,tak som si tam dnes rano stupla 🙂

domyyy
28. jún 2012

baby keby ste ma videli aké mám plné líca 😀 😀 už mám perník, mňaaaaam 😵

kacena24
28. jún 2012

@domyyy dobru chut 🙂 ja mam taky dobry den zajtra...uz sa tesim 😉

domyyy
28. jún 2012

@kacena24 tak zajtra si to užiješ tak ako ja dnes 😀 ale zistila som, že som si dala asi veľa... dva malé kúsky som si dala a bolí ma brucho 😒 už sa mi asi stiahol trošku žalúdok a nezvládnem tak veľa...

kacena24
28. jún 2012

@domyyy tak stiahnutie zaludka by som uz chcela aj ja 😀