90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
6. júl 2012

ahoj kočandy🙂 chybala som vam co ? xixi mne sa vaha drzala do 1.7 (75 kg ale potom opekačky a jasne žranie do sameho večera takze 2kg som nabehla ale moja chyba uz 2-3 mesiace som sa po tejto dietke stravovala normalne aj som miesala len som jedla do 17.00 a potom len voda tak som nenabrala nič a od toho prveho som zacala aj cukor pridavat aj sirup do vody a jasne žranie do 8-9 vecera tak sa ani nečudujem rozmyslam sa vratit od stredy k vam začina kukat mesiac do prava xiix tak bude idealny dnik ale este porozmyslam🙂 nemozem totiž papat bielkoviny zle mi ich spracuva žlčnik hlavne meso ,syry,mlieko,vajcia ,musim niečo vymisliet 😉

miskakyska
6. júl 2012

@ketrinn jeeeeej,huráááá,jupíííííí,koooonečne :o)

ketrinn
6. júl 2012

@miskakyska ,Už som sa spametala život ide dalej🙂 este sa mi bratranec v sobotu zabil na motorke a bola som totalka 😝 ale už je dobre 🙂pridem len je tu burka musim vypnut net:(

miskakyska
6. júl 2012

@ketrinn búrka u Vás akosi dlho trvááá..u nas to zas príde v noci...baaabyyy,ja som taká frajerka!...zjedla som len polku nutely..to sa mi ešte nestalo :-O väčšinou natrem deťom vianočku a zvyšok je moj :o) nutela,to je moja slabosť,preto ju radšej ani často nekupujem

babylux
6. júl 2012

Dnes som bola prvy den v praci a co sa mi stalo,pridem domov a o 0?5 kg menej ako doobeda,pohyb v obchode mi prospieva,tak budem chodit s usmevom do prace.Joj a ako som si dnes este vychutnala zmrzlinu na veceru a povinu cokoladu 🙂 .super,zajtra ovocie,ja vymenim za uhorky,lebo melon nemam a tie mozem jest aj celi den.

sajmonkaf
7. júl 2012

@olga0251 ano,chcem pokracovat,len som si to ešte ani nestihla naštudovat,neviem sa k tomu dokopat...ešte stale je z čoho chudnut,ešte aspon minimalne 5 kg,idealne by bolo ešte 10.

sajmonkaf
7. júl 2012

@ketrinn jejej,tak si spät,sama na to prides,ktory den začat,uvidis,ja by som mala od utorka začat pokračovaciu.tie 2 kg nie su až tak strašne,ved si sa držala super aj napriek tomu,že si nedietovala kvoli štitnej,ved pevna vola ti nechyba 🙂 🙂 🙂

sajmonkaf
7. júl 2012

@miskakyska si mala UH včera?ja mam dnes a ešte ani neviem,čo budem jest,ja by som aj celu dala 😀

sajmonkaf
7. júl 2012

@ketrinn 😢 😢 😢 😢 😢 tak to ma mrzí.......

sajmonkaf
7. júl 2012

baby,k tej pokračovacej....striedaju sa dni v poradí: B, Š, Š, B, UH, VIT ?Ešte naštudovat čo sa s čím može kombinovat na obed a večeru,prečo je to tam tak blbo písané?

ketrinn
7. júl 2012

@miskakyska myslim ked ju spapas doobeda tak snej nepriberieš 🙂

ketrinn
7. júl 2012

@sajmonkaf nechybala mi pevna vola to maš pravdu ale bola som vnutorne presvedčena ze cica nežer!!!! nedotkla som sa ani coko ked som ju mala pod nosom taka som bola presvedcena ze musim schudnut ale teraz vaham .......či začat 🙂 včera som zozrala este o 20.00 čokolady polovicu ,čo na sladke niesom ja sa nespoznavam 😲

sajmonkaf
7. júl 2012

@ketrinn ked si sa dokazala zaťať raz,dokažeš to znova 😉

ketrinn
7. júl 2012

@sajmonkaf ok len musim sa presvedčit 😀 😀 ,chcela by som začat v tu stredu a potom po 90 dnovke sa budeme snažit o babo ak sa podari 🙂 prečisteny organizmus mam až až ,ked mi brali krv mala som znizene vysledky UREA pytala som sa čo to znamena a povedala mi ze to su vysledky ako mam zaneseny organizmus a ja ho mam precisteny az moc xixii kedže ju mam zniženu 😎 ale za to mozu aj infuzky čo mi davali aj dietka určite aj ked som dietila mesiac🙂 takže som rada ,a tešim sa na stredu 😵

ketrinn
7. júl 2012

@sajmonkaf kukam ,že tie kilečka ti idu super dole aj cvičis? ja mam tiez len to brušisko a ked sa najem tak nafukne ako balon xixi ,a teraz co som nabrala tak hned na brucho som ako tehotna ,ale ludia kolo mna su zviknuty na to brusisko xixi uz sa im nechce cakat kedy to bude xixixixi ,mame totiž rodove brucha po mamine 😔 😒 aj ked schudnem tak prve v prsiach ,v stehnach rukach a brucho to je stale len nenafukuje az tak pri diete

miskakyska
7. júl 2012

@sajmonkaf kdeže UH..vitamíny som mala včera :o)
@ketrinn som ju zhutala večer,aaale kašlem na to..teraz cez tie horúčavy mi je akosi všetko jedno..

sajmonkaf
7. júl 2012

@ketrinn tak to potom mame podobne postavy,len u nas nikto brucho nema.Ani necvičim.minule som skušala brušak spravit,ani som sa nevedela zdvihnut,som sa rozrehotala,ale skor je to do plaču 😀 😀 😀 .tiež 😀 vyzeram ako tehu,ked sa najem,no čo už. 😝 A inak som velmi rada,že si ok,dobre si si to naplanovala,v zime sa asi vela detičiek robi....je zima,tak sa treba s niekym zahriať,či? 🙂držim palčeky 😉
@miskakyska aj ja som včera neodolala,dala som si frape a k tomu kocku milky.dnes už k mam v mrazaku na večer 2 nanuky,ešte nejaka čoko bude a možno aj keksík.a samozrejme kavicka nemože chybať 😉 😉

ketrinn
7. júl 2012

@sajmonkaf tak tak ked bude chladnejsie xixi ,tieto horučavy ma zabiju fuuuuuuuuu.boli ma hlava ide mi ju roztrhnut a pritom von na slnku niesom,nech uz skoncia tie horucavy 😎 ved ani ja neurobim brušak tak to niesom aspon sama xi mne sa strasne nechce cvičit som leniva no možno babo ma rozruša xixi

mijadave
7. júl 2012

@ketrinn ahoooooj 😉 moja, to ma mrzi s bratrancom ☹ je to hrozne... co sa tyka dietky, ja som na nej od nedele, no uz vcera aj dnes som porusila... vcera na grilovacke sa nedalo odolat ocinovym rebierkam a maminej torticke... a dnes som bola s dcerou v aquacity, no nevzali sme si jest, reku dam si langos... ale chyba lavky, ziadne nemali, tak sme si dali gyros, takze trosku maska bolo... ale na veceru kusok kolacika a zmrzlina... zajtra to musim dodrzat... mam melonik, borskynky, banan, mrkvicka.... snad to zvladnem... 😉 a tie horucavy su aj u nas desne... ani pohnut...

ketrinn
7. júl 2012

@mijadave fu ani mi nehovor aj tu je to katastrofa ani z domu sa mi nechce von ,tu je aspon troška vnutri chladok 😉 iba lutujem toho mojho milačika v bratislave este horucejsie a on chuda drie na stavbe ,chudatko moje ☹ a ja sa tu stažujem vsak 😵 ja sa rozhodujem ci zacat znovu ,či nie ae viem že ked budem papat cokolvek do obeda a poobede naposledy o 17.00 nepriberiem mam odskusane 🙂 len uz po 12.00 nesmiem cukor aj to je zaklad ta nasa je super ale ked clovek prejde viacerimy dietkamy tak si vie určit čo je prenho dobre odstupy 4 hodiny medzi jasne teraz som 2 tyzdne porusovala hrozne aj cukor aj meso aj ryza zemiaky vsetko fu co ti poviem

mijadave
7. júl 2012

@ketrinn moja, ja tiez porusujem... zajtra bude zaberak, idem s detmi na gulas a ja mam vitaminovy den 😝 a vsetkym vysvetlovat, preco, to bude radost 😖 no co narobim... porusovala som vcera aj dnes, tak zajtra uz nebudem... 😉 a to teplo, no my mame doma 27 stupnov, proste ani sa hybat... az teraz som bola umyt schody a vysavali sme 😒 a moj sa zas prazi na ceste... zajtra ide zo svajcu domov, no radost tiez... 😒 drz sa mi 😉

mijadave
8. júl 2012

ahojte kocky, dnes vitaminy 😒 a ja idem na gulaspartiu s rodinou, drzte paste, dnes som sa rozhodla, ze fakt uz neporusim, tak dufam, ze s mi to podari... pa a pekny nedelu 😉
P.S. vaha sa nejak nehybe, ale brucho nemam uz take nafuknute 😉 tomu sa tesim najviac 😉

sotia
8. júl 2012

@ketrinn Ahoj moja, som rada, že si tu opäť zavítala, bolo nám tu smutno bez teba....

sotia
8. júl 2012

no som tu späť po týždni dovolenky so super ľuďmi. Malé porušenia boli ,ale váha aspoň nešla hore, ale bohužiaľ ani dole...nevadí, do konca diéty budem mať métu splnenú(aspoň dúfam).

babylux
8. júl 2012

Ahojte,u nas vcera grilovacka a odolala som,male som vitaminy tak som si masko nechala na dnes.Bola u nas svagrina a ta ma stale chvalila,ze som schudla,tak ma to povzbudilo 🙂

miskakyska
8. júl 2012

...tak som sa tešila na čerstve ovocie a zeleninku v začiatkoch diéty a teraz mi to akosi nejde už dolu krkooom ..môže to byť neviem aké čerstvé a chrumkavé...aaach KATKA JAKUBČEKOVIEEE všetko najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnaj..cmuuuuuuuk

mijadave
9. júl 2012

ahojte kocky, tak ja som vcera tiez zvladla na gulaspartii drzat sa vitaminov 😉 som na seba hrda 😉
@miskakyska moja, ani mne to nechce najko ist dole krkom 😒 no zvladneme 😉
prajem Vam krasny dnik 😉 pa

ketrinn
9. júl 2012

@sotia chcela by som aj ja potiahnut 90 dni začnem od stredy odznova ,este tych 5 by som chcela dat dole aby som mala 70 to mi bude stačit 🙂drz sa dokonca🙂

ketrinn
9. júl 2012

@babylux ten pocit je najlepsi na diete ,ked si to vsimnu druhy tak je až lepsie na dusi a zaroven povzbudenie pre pokračovanie 🙂

ketrinn
9. júl 2012

@miskakyska dakjem moja .až sa mi chce plakat ako tie roky utekaju 😔 ale čo už hlava hore mlada som 🙂 😉 😎