90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena395
9. júl 2012

baby poradte...zajtra mam bielkovinovy den a v chladnicke mam karfiol - ktory uz treba spotrebovat...poradite mi nejaky recept????

ketrinn
9. júl 2012

@kacena395 urob : karfiol rozdel na ruzicky uvar v osolenej vode oced a urob si prazenicu z karfiolom je to mnamka skus k tomu salatik aky chces 🙂 😵

kacena395
9. júl 2012

@ketrinn a kolko vajec mozem dat?

ketrinn
9. júl 2012

@kacena395 ja som si robila asi cca pol karfiolu + 4 vajcia ,mala som pol na obed a pol na veceru ale uz vecer bez chleba 🙂

ketrinn
9. júl 2012

@kacena395 mozes aj fasirky z karfiolu roztlač karfiol pridaj korenie na fasirky peps,sol vegetku a daj vajicka 1-2 podla toho kukaj aby sa ti to spojilo a nemala si to riedke,ja som nevyprazala na oleji dala som na mastny papier a sup do rury k tomu zeleninka alebo mne to chutilo najviac s uhorkovym salatikom 😉

sajmonkaf
10. júl 2012

Ahojte babule,táák,a je to tu,včera koniec diety a dnes začiatok pokracovacej.Poslednu vodu som a prekvapenie zvladla,sama som bola prekvapená,takže po 90 dnoch je to -18kg,začínala som na 88kg a teraz 70kg!takže pokračujem,ešte aspon 5 keby sa podarilo.A aj som sa merala...z pása je dole 18cm,z bokov 15 cm,hrudník 15cm,ruky 4cm a stehno 8cm.A pritom ešte stale je z čoho uberat...fakt!tak sa držte.Konečne sa trocha ochladilo,tak sa človek hned lepšie cíti.

sajmonkaf
10. júl 2012

@mijadave
@ketrinn
@mijadave
byby,mam sa zase nanovo zapisat do tabulky???

mijadave
10. júl 2012

@sajmonkaf wow, klobuk dole, -18kg, krasa 😉 s tabulkou je to na Tebe, ak chces, zapis sa nanovo 😉 takze este raz obrovska gratulacia 😉

sajmonkaf
10. júl 2012

@mijadave dakujem,ale fakt ešte mam co robit,lebo pri mojej vyske je aj 70 kg vela....tak sa teda zapišem🙂

miskakyska
10. júl 2012

@sajmonkaf ty si iná heeerečka!...GRATULUJEM!!!!!!!

sajmonkaf
10. júl 2012

@miskakyska dakujem,už aspon nefunim ako lokomotiva a lepšie sa citim.

zuzka2010
10. júl 2012

baby chcem zacat s touto vasou osvedcenou dietou..kde by som nasla zakladne info?

ketrinn
10. júl 2012

@sajmonkaf no krasne si sla dole gratulujem !!!!! asi ano ja sa nanovo zapisem ked zajtra zacnem🙂

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 myslim že ked das do guglu 90-dnova rozlisovacia diéta tak ti vyhodi info o dietke 😉

zuzka2010
10. júl 2012

@ketrinn schudla si aj zo stehien?

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 ja som zacala chudnut prsia,stehna ,ruky (mala som ich ako kulturista xix ale ja som drzala len mesiac ,prerusila som zo zdravotnych problemov,ale aj tak som schudla cca 10kg za mesiac tak to je fajn .a necvicila som len snazila som sa dusit na zel.vyvare vsetko,vyprazala som na mastnom papieri v rure aj placky potom pred podavanim striekla som olejom olivovym aby nebolo suche,cukor som vysadila pouzivala som med ,namiesto octu,citron.

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 žiadne sirupy,bublinkove vody ,alkohol,a dodrziavat dni b,s,u,v,nezamienat poradia dni a rano vzdy ovocie a vela vody ostne sa dočitas ak nieco pytaj sa odpovieme🙂 poradime ja zacinam zajtra druhy pokus xix chcela by som este 5kg dole 🙂

zuzka2010
10. júl 2012

mozem namiesto ryze jest otruby?a cim nahradim mucne jedla na treti den?

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 moja nie ryza patri v druhy den diety a otruby (myslis vločky?) tak to je v uhlohydraty na treti den🙂 a preco chces nahradzat niecim mučne jedla v treti den? mas alergiu na muku? ved v ten den mozes muku.

ketrinn
10. júl 2012

začala som dnes🙂 varim kuracie pecienky a zajtra sa mi zas nebude chciet meso takze začinam dnes🙂

zuzka2010
10. júl 2012

@ketrinn nemyslela som otruby ale krupy..ospravedlnujem sa..z muky mam pocit, ze priberam,m tak sa ju snazim vynechavat..

ketrinn
10. júl 2012

@ketrinn takze bielkovinovy den kuacie pecienky (z doma chovanych blojlerou) ta kukurica by tam nemala byt ale mne nevadi ako vojde tak vyjde čreva mi ju nespracuju🙂 ale na tanieri vyzera dobre xiix

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 to si len myslis ,že priberas ja som mala taky isty pocit ale nieje to tak jes ju len jeden den uhlohydraty aj krupy tam patria aj vlocky neboj nepriberies,metabolizmus si zvykne nastartuje sa latkova vymena preto je podstatne aby si nezamienala dni lebo telo si zvykne na kolobeh tychto dni a nebude dostavat soky !!! ked zhrešiš dostane šok a hned uloži lebo nevie co stym najdolezitejsi je podla mna ten prvy mesiac ja som neporusovala drzala som cca na 95% a slôa som dole 10kg a potom som jedla normalne aj ranajky len som jedla do 17.potom uz len tekutiny a nenadrala som ,len teraz posledne 2 tyzdne som žrala aj do 20-21 a hned vaha nabehla ale uz je zas v normale ked som zacala jest do 17.00.

zuzka2010
10. júl 2012

@ketrinn takze idem od zajtra na to, dufam vydrzim..pre mna je najhorsie, ze mam sedave zamestnanie, sice v robote sa viem krotit, ale doma to je uz horsie..

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 ,moja ja som na materskej a sedim stale xixi ,musiš bud presvedčena aj v hlave ,že chces schudnut ! dokažes to neboj ,ja som myslela tiež ,že nedokažem ale som bola sama zo seba prekvapena 😉 inšpiracia (kukni sa na seba do zrkadla ked si v spodnom pradle xixi,mne vzdy to pomohlo bola som ako slon z bruchom katastrofa chuda moj chlap ten mi nikdy nič nepovie ,hlavne že si zdrava 🙂 to mi vždy vravi .

zuzka2010
10. júl 2012

@ketrinn tak dufam, ze to pojde dole..akoze nie som nejak extra tucna, nevazim sa, teda neviem kg, ale oblecenie 38, niekedy 36, ale chcela by som mat chudsie stehna..

ketrinn
10. júl 2012

@zuzka2010 jaj ja že si daky slonik xiix ,lebo akurat slonikam to chudnutie ide lepšie ked sa na seba nemožu ani kuknut aj kila rychlejsie ubudaju tucnejsim 🙂 ale urcite ubudnu aj tebe stehna ked zadietkujes 😎 napis sa do tabulky ak ides zacat poslem ti ju,mas tam aj stranku na ktorej sa zaregistrujes a su tam aj na nasu dietku recepty tak hor sa do toho .

ketrinn
10. júl 2012

@kacena395 no ake to bolo??? chutilo?

kacena395
10. júl 2012

...fuu no najedla som sa uplne dosytosti... 🙂 🙂 🙂

olga0251
10. júl 2012

@sajmonkaf gratulujem!!!!!!!!!! to je parada a drzim prsty vpokracovani