90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 moja poprosim ta hod foto z blizka toho korektoru ak ho mas hladam hlladam a nemozem najst nevies daku stranku ? kde by som nasla? dakujem

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Idem to pozriet a hned Ti dam vediet.

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn http://www.makeupwithkatze.com/2011/12/yves-sai... Pozri si to tam. Ona to aj vysvetluje co je to zac. 😀

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 aha diki🙂

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Je to presne ten. Cislo 1. V Anglicku stoji okolo 24 libier. Spytaj sa kolko by stal v Irsku. A uvidis ci sa Ti to oplati. Ja to tiez pozriem na nejakych strankach. Co si o tom myslis? Vyzera to super ze? 🙂

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 lozila som foto poslem kamoske do irska ci tam lacnejsi nebude dakujem🙂

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 ok vyzera ale skoda ze niesu vzorky mozno v irsku maju🙂 zistim

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn No moja toto je produkt ktory sa doslova predava sam. Vzorky nemali nikdy. 😒

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 uz som dala na face kamoske nech ho kukne v tom irsku uvidime co zisti 😉 aj tak diki

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Dufam ze Ti bude moct poradit. Lacnejsie sa da kupit cez ebay ak nezozenie ona nieco. 🙂

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 za kolko?

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Okolo 9 GBP. pozri www.ebay.co.uk 😉

ketrinn
20. júl 2012

@lucky14 TO JE KOLKO? tych 9GBP?

lucky14
20. júl 2012

@ketrinn Okolo 12 euro ak Ti to ona kupi postovne byva zdarma. A ona Ti to moze poslat postou na SVK. 🙂

domyyy
20. júl 2012

čaute baby, dnes som na dne 🙄 depkujem.... raňajky som nemala... obed bola bagetka s lososovou pomazánkou, na večeru pečivo so šunkou, čo vám poviem.... otras.... ale večerala som o štvrtej.... teraz pijem už druhého radlera lebo som sama a je mi nanič....no viem, že nanič mi ešte len bude keď sa postavím ráno na váhu 🤐 🤐 🤐 radšej ju dám schovať....

mijadave
20. júl 2012

ahojte kocky, iba Vas citam, lebo tak som este dietu neporusovala ako teraz... cez leto sa na jednej strane dobre drzi kvoli ovociu a zeleninke, no desne kvoli oslavam a grilovackam... vcera dosla kamoska z rakuska, ona drzala tiez tu dietku, zhodila 18kg a znova ju drzi,no vcera sme si spolu dali chipsy a chlebiky.... na UHT 😠 no co uz so mnou... dnes vitaminy a kolegyna doniesla kolace, zajtra zeni syna... no a sefka prisla, ze kolace proste musim jest s nimi... a mne vela netrebalo 😠 joj, som hrozna, aspon ze vaha nejde hore... 😉

ketrinn
20. júl 2012

@mijadave to si ako ja mne tiez nejde hore ale horsie ze ani dole a to si hovorim ze drzim dietu,viešco najradšej by som si dala zopar po hlave 😀 😀 😀

miskakyska
20. júl 2012

...ťa potešim..zjedla som TERAZ 3rožky s karičku a paradajku..včera takto večer CELU bonbonieru morské plody a fľaša piva,zabijem sa keď som sprostá?...takže nemáš vobec prečo depkovať 🙂

miskakyska
20. júl 2012

..to bolo pre@domyyy

mijadave
20. júl 2012

@ketrinn takze nie som sama 😀 no ja tiez by som si najradsej dala poriadny preplesk, ale co uz, nejak to zvladnem... dolezite, ze nejde vaha hore 😉
@miskakyska 😉 tak vitaj v klube... mne dnes nechybalo vela, aby som zozula cokoladu, co tu lezi na stole... 😉

miskakyska
20. júl 2012

@mijadave 3mesiace snahy v prdeli..aaale však uvidím... aspoň vyskúšam či sa mi zmenil ten metabolizmus

mijadave
20. júl 2012

@miskakyska ale neboj, ved si pekne sla dole, hore to nepojde 😉 ja som sla, no fakt som zrala po veceroch posledne cca 2-3 tyzdne, lebo som mala doma krizu s mm a tak som od nervov jedla, co som videla aj po 22.00 a to sli hore necele 4kg 😉

sotia
20. júl 2012

@miskakyska ty si číslo, ale veď si ako ihlica, tak čo chceš?????

domyyy
20. júl 2012

@mijadave
@ketrinn
@miskakyska baby ako tak čítam porušujeme asi všetky 🙄 ale ja nechceeeeem 😅 normálne mám depky zo seba, že sa neviem krotiť, mešká mi menzes, chute mám neskutočné no hrôza 🙄

miskakyska
20. júl 2012

@sotia :o) nóóó taká ihlica divných tvarov Evka..hehe..sa dosmejem,keď sa odvážim odvážiť..
@mijadave tie večeri sú najhoršie..cely den nemam za potreby jesť a k večeru horor.

domyyy
20. júl 2012

kočky mňa asi porazíííí, v Nitre je strašná búrka a ja spím sama doma ☹ doteraz som mrnčala, že sa bojím spať sama v byte a do toho búrka... "krásny večer" 😖

mijadave
20. júl 2012

@domyyy tak bud je to klasicka zravost pred ms alebo si tehu 😀 mne sa straaaaasne natiahol cyklus, som 30DC a len predvcerom bola ovu, takze o nervozite a zravosti viem svoje 😀 je to des, rozhodeny cyklus, rozhodene chute, nervozita... pri prvej 90 dnovke som porusovala, no nie az tak... tiez nechcem, som zo seba sklamana, ze to nezvladam... neviem, preco, no pri prvej to bolo pre mna jednoduchsie, vedela som sa viac ovladat... 😒
@miskakyska presne, vecer je najhorsi, no ani v praci to nie je ktovieco, stale niektora kolegyna nieco donesie alebo si zohrievaju obed a hroooooozne to rozvoniava... 😀

mijadave
20. júl 2012

@domyyy u nas nie je burka, nic sa nedeje, ale asi to dojde aj k nam... tiez som sama, teda len s detmi.... ale tie uz spia 😉 a ja si uzivam vylozene nohy a presviedcam sa, ze to skvrkanie v bruchu prejde a ze ta cokolada je jed 😀

domyyy
20. júl 2012

@mijadave ja to mám presne ako ty 😀 pri prvej som porušovala, ale nie až takto 😠 však to sa už nedá 😅 normálne si z toho robím "dobrý deň" a to ma štve, nech už príde mrcha a prejde to a ak mám byť tehu tak nech už to viem, aspoň sa budem mať na čo vyhovoriť 😀 😀 ale to by som teraz nerada 😉 najprv chcem byť štíhlučká, aby som si mohla dovoliť tak pribrať 😀 Aj mne hrajú muzikanti v bruchu a najhoršie je, že ani spať nechcem ísť lebo sa bojím 😀