90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
24. júl 2012

@kacena24 xixi rada provokujem 😉

kacena24
24. júl 2012

@domyyy ty si ale šikovná...ináč ja som taká,že najradšej pečiem vtedy,keď diétujem,čiže keď to nemožem papať,ale prečo je to tak neviem 😖

kacena24
24. júl 2012

@ketrinn to je dobre,aspoň budem mať inšpiráciu,čo si variť 😉

kacena24
24. júl 2012

@ketrinn ja si na uhlohydraty budem robit halusky s cerstvym lecom,to ja mozem aj kazdy den papat a som rada,ze na uhlohydraty to mam povolene,teda ak sa nemylim 😉

ketrinn
24. júl 2012

@kacena24 ok mozes len nesmies vajce do halusiek 🙂 ale daju sa aj cestoviny bezvajecne pouzit ,ja mam rada halusky z kapustou kyslou alebo cerstvou na karamele🙂

kacena24
24. júl 2012

@ketrinn no hej jasne bez vajca 😉 no take su tiez mnamka 🙂

sajmonkaf
24. júl 2012

Ahojte,normalne nestiham toto všetko prečitat,ste sa nejako rozkecali.Stale pokracujem ale uz som aj porušila,boli nejake stresy,tak bolo viac sladkeho,sama sa na seba teraz hnevam,ale vaha zatial stoji.Kedze som vobec nejedla polievky,teraz som zacala,ked mam 2 dni po sebe skroby,tak si navarim hrniec a mam na 2 dni alebo dam do mrazaku a ktomu si dam celozrnný chlebik.
@ketrinn inak Kati,to je tvoja porcia obeda?tak ja by som to mala asi pod jeden zub,xixi.

ketrinn
24. júl 2012

@sajmonkaf ok ale to sa ti zda ten velky tanier ma priemer az 28 cm 😀 😀 😀

andrejjka
24. júl 2012

Tak dnes bielkovinovy den. Takmer. Je asi nerealne zvladnut to na 100 percent, ked treba varit pre rodinu a hlavne deti. Ved ako zistim, ze ryza nie je prihoruca? Strcim tam prst? 😒 Ochutnam, ne? No som na seba hrda. Zajtra skroby... Hmmm, chcelo by to napad... .

kacena24
24. júl 2012

kočky inšpirácia na uhlohydrátový deň na večeru a pre mlsanie ostatných členov rodinky 😉
http://somktosom.blogspot.sk/2011/04/bananovy-z...

kacena24
24. júl 2012

@andrejjka zeleninove rizoto, zemiakovy paprikas,pecene zemiaky 😉

sotia
24. júl 2012

@sajmonkaf aj moja váha je stále rovnaká, od poslednej vody totálne nič...

majuskaemka
24. júl 2012

ahojte baby, ja som uz raz s touto dietou schudla 22 kg, (z 80 na 58) to bolo pred 6timi rokmi. teraz som pol roka po pôrode, zostalo na mne 15 kg, ale zacala som znova,,zatial mam len 8 den no uvidime 🙂 drzte mi palce 😎

nasta197
24. júl 2012

AHojte mamičky nechce sa mi prečítať tých 1170 strán :D ale zaujíma ma jedno 90 dnová dieta nejaký návod niečo co ma tak najviac 5 stran 🙂 alebo info či pomaha dakujeeem píšte IP alebo nejaku internetovú adresu 😉

mijadave
24. júl 2012

@lucky14 ok, tak budeme drzat pasticky, aby si to zvladla 😉
@ketrinn jej, to vyzera chutneeee, ja som dnes konecne neporusila, cely den o ovoci... zajtra si davam prvy vodovy den, lebo vychadzal mi na nedelu a doma ja vodu nezvladam, zajtra mam dlhu sichtu v praci 8.00-18.00, tak to bude lepsie... 😉

mijadave
24. júl 2012

@majuskaemka jeeej, tak drzim pasticky, nepridas sa k nam do tabulky? 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@nasta197 urcite pomaha, ja som zhodila pri nej 13kg a su baby co aj viac 😉 tu je nieco v skratke o nej http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13214
@zuzka2010 tu mas knizku na stiahnutie http://ulozto.cz/x6bnMb8/90-dnova-rozlisovacia-... 😉

kacena24
24. júl 2012

@nasta197 @majuskaemka vitajte,nech sa vám darí čo najlepšie 😉

lucky14
25. júl 2012

@majuskaemka Ahoj. No uzasne vysledky si uz s touto dietkou kedysi dosiahla takze to Ti musi byt hnacim motorom vydrzat. Dnes 9ty den takze skvele!!! Prajem vela trpezlivosti a pevnej vole. 🙂

lucky14
25. júl 2012

@mijadave Dakujem veeeeelmi pekne. Uz aby sa to v mojej hlave nejako preplo na dietovaciu strunu. 😀 😀 😀

domyyy
25. júl 2012

no baby včera som porušila večer 😀 ochutnala som jeden pizza rožok a dnes som si dala tiež z nich, no mám uhlohydráty 🙂 je tam aj šunka a syr no čo už keď som hlúpa 🙂 😀 inak dnes som sa vážila lebo zajtra idem na prehliadku k doktorke, aby som vedela koľko vážim a dala som -1kg za posledný týždeň, tak som rada, lebo som ozaj jedla všetko možné 🙂 takže za 5 týždňov 10,5kg 😉

lucky14
25. júl 2012

@domyyy To je uzasne ze Ti ide vaha dolu aj ked porusujes. Mas dobry metabolizmus. Ja ked drzim dietu musim na 100% lebo inak nechudnem. Ale to je tym ze ho mam spomaleny vecnym dietovanim. 😠 Takze super vysledok zabudni na prehresky a len tak dalej v chudnuti. 😀

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 ahoj,tak kedy začínas??

majuskaemka
25. júl 2012

jeeeeeeeeeeeeeeeeee ahojte, dakujem za podporu 🙂
mijadave do tabulky sa dam, ked budem uplne rozhodnuta zotrvat 🙂 ale musim priznat, že vase riadky mi fakt dodali odvahu a odhodlanie variž natrojo 🙂)) (bo manzelovi, mne a mojej malej lasocke - 6 mesiacov ) je fajn vediet, ze niekto je na tom tak ako ja 🙂)) aj prvy krat som ju držala s kamaratkou a obe sme naozaj velmi schudli 🙂))

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Ahoj. NO zacinam 30teho. A to uz na celych 90 dni. Tak aspon dufam ze vytrvam. Vy kocky tu dosahujete skvele uspechy a ja nechcem vecne len zacinat a skusat. Trosku sa obavam tych poricii lebo mam naozaj velky apetit ale dufam ze cim dlhsie budem drzat tym mensie porcie mi budu stacit. A ako sa Ty citis na pokracovacej? Pisala si ze strze stresy si viac papala sladke ale to si myslim je len ZIVOT a hlavne je ist dalej. To ja vzdy robim tu istu chybu. Ked raz porusim ide cela dieta do haja. 😠 Dakujem za opytanie. Ty by si este chcela dalej chudnut alebo len udrziavat? 😀

sajmonkaf
25. júl 2012

@lucky14 ahoj,tak drzim palce,uz sa pripravuj pred dietou pridaj si viac ovocia a zeleniny.Ja som mala tiež problem s porciami,velky zaludok treba naplnit🙂Som na pokracovacej,ale vaha dole nejde,tak ma to trochu depta,ale nevzdavam,lebo ešte nie je chudnutiu koniec,aspon tých 5 potrebujem zhodit ešte.

sajmonkaf
25. júl 2012

@majuskaemka aj ja varim trojmo,niekedy aj štvormo,ale ked si pre seba navarim viac,odlozim do mrazaku.

lucky14
25. júl 2012

@sajmonkaf Veru tak. Velky zaludok. Nepoznas nejaky trik na zmensenie? Co pomohlo Tebe v zaciatkoch vydrzat? Nebola si stale hladna? Tych 5 este isto das. 😀 Neviem teda ako to je ale ved ked Ti vaha nebude klesat nemozes ist na original 90dnovku a nie na pokracovaciu ked este nie si spokojna s vahou? Ale ved Ty si schudla uzasne za tie 3 mesiace takze urcite vies ako na to. ...Ja milujem zeleninove polievky. Tie mi asi budu chybat. Len tak zeleninovy vyvar a dat don hocijaku zeleninku. Mnam. Asi preto mam taky roztiahnuty zaludok. 😒

sajmonkaf
25. júl 2012

no ja som sa nalievala vodou a snažila som sa byt maximalne vonku mimo domu a chladnicku.Ja som praveže vobec nejedla polievky a teraz na pokracovacej som s nimi zacala a jem k nim celozrnny chlebik.a vecer sa snažim len salaty,kedze v pokracovacej neplati,že musim večer to čo na obed.napriklad ked budes mat škroby,tak si kludne daj zeleninovu polievku,s fazulou,šošovicou,alebo s hraškom,alebo zemiakovu a pod....ked si das chlebik,tak už nic ine nemusiš.sama si to vyskusas,a uvidis,ako sa budes citit,co ta zasyti a pod.hlavne treba pit a pit a pit,rano na lacno vypijem tak pol litra vody a potom si dam ovocie a kavu,tu musim,čo už.

domyyy
25. júl 2012

@lucky14 teraz si chcem dať týždeň bez prehreškov, uvidím ako sa mi bude dariť 😅 chcem to riadne dodržiavať 😉 a mne pomohlo na stiahnutie žalúdka veľa vody a najmä voda s citronom 🙂

lucky14
25. júl 2012

@domyyy Dakujem moja. Budem skusat uz od dnes. Nech som pripravena do boja s kilami od pondelka. 😀 😀 😀 Vela stastia a pevnej vole aby si dodrzovala a videla kilecka ist dolu. 😀 😀 😀