90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sotia
26. júl 2012

@domyyy no čo teda, budeme papať ráno melón aj keď je to zelenina?Ja som ho tiež doteraz ráno jedávala 😉

majuskaemka
26. júl 2012

@sajmonkaf to je dobry napad, budem aj ja mrazit 🙂 to ma nenapadlo 🙂)) dik za radu

lucky14
26. júl 2012

@mijadave Musim sa priznat vyzera to super. Urcite boli kolegovci Happy ze si im priniesla super obed. A Ty si si asi kolko tych kuskov dala? 1-2, ci??? No ja na obed dnes 2 zakusky. Povedala som si nech to para tlaci ked uz zacinam od pondelka. 😉

lucky14
26. júl 2012

@domyyy Aj my sme rady. Nevieme sa dockat lebo tento tyzden to ide dolu z kopca. Ale Ty sa pekne drzkaj moja a pokracuj dalej. Uz mas za sebou uzasne vysledky. Co povedala MUDr ked Ta dnes zazrela? Pochvalila ako si krasne schudla, co????? 😀

lucky14
26. júl 2012

@mijadave Uzasna vaha kocena. Tych par kileciek das dolu ani nebudes vediet ako. 😉

domyyy
26. júl 2012

@sotia hej, hej budeme 😀 😀 😀 veď to je perfektné 😵

@lucky14 Mudr. ani nevedela 😀 sa čudovala ked som jej povedala koľko som schudla 😅 aaale pochválila ma 😉

baby zatiaľ som neporušila....

raňajky: melon
obed: zeleninový šalát so syrom
Večera:polovica z obeda, bude 😉

lucky14
26. júl 2012

@sajmonkaf No moja tak tu mas nejake zachytne bodiky aby si si vybrala super saty..........
http://www.supervizaz.net/blog/ceelbrity-a-tvar...
http://www.cellbes.sk/dámska-móda-chic-šaty-833...
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10...
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10...
......mas ich tu par len aby si mala aku taku predstavu co bude isto vyzerat super na Tvojej postavicke. Zatial sa maj krasnucko a pekny den. 🙂

lucky14
26. júl 2012

@domyyy Skveleeee ze si zatial neporusila. Len tak dalej. To vydrzis. A ze MUDr si to nevsimla .....no niektori ludia su malo vsimavi. Ved ked pojdes nabuduce tak uvidis. Dajsich 10kil dolu to si uz musi vsimnut. 😀

domyyy
26. júl 2012

@lucky14 doktorka ma nevidela tak pevnú 😀 ja som taká nebývala, to som bola len posledné mesiace lebo som pribrala 15kg 😉 a naozaj niektorí ľudia sú nevšímaví....alebo skôr nechcú pochváliť 😉

kacena24
26. júl 2012

@domyyy super drž sa moja a čakaj na nás 😉 my sa už blížime 😀

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 už aby to tu bolo 😀 inak je tu možnosť, že zajtra letím do Grecka ak ma bude mať kto zobrať na letisko a neviem ako budem tam držať 😀

andrejjka
26. júl 2012

@lucky1 Dakujeeem, idem pozriet!

andrejjka
26. júl 2012

@mijadave A s akou vahou si zacinala? A kolko to trvalo? Kurna, ja potrebujem trochu motivacie, ze to funguje. Vraj pevna vola ako taka neexistuje, vsetko je vecou motivacie a odhodlania.

kacena24
26. júl 2012

@domyyy fíha tak ak pojdeš uži si to.....dovolenku si treba užívať a nie na nej diétovať....diétovať budeš potom 😉

kacena24
26. júl 2012

@andrejjka veď tu je motivácie habadej,stačí pozrieť pár stránok dozadu.....majú krásne výsledky....už len dommy má minus 10,5 kg za 5 týždňov 😉

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 aaale treba tam aj dietovať nie, že za dva týždne priberiem naspäť 10 kg 😀

kacena24
26. júl 2012

@domyyy uf no veru moja.....ja mám taký super metabolizmus,že všetko krásne naberá naspať....

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 aj ja vždy naveriem naspäť 🙄 asi musím celý život držať dietu 😀 😀

baby zajtra 14:25 letííím smer Grécko 😵 tak sa tešííím 😅 vrátim sa okolo siedmeho, ale napíšem vám aj odtial 😉 🙂 inak nevečerala som, som v takom vytržení 😅 😀

kacena24
26. júl 2012

@domyyy jéj super 🙂 budeš nám chýbať 🙂 hlavne v pondelok,keď začneme,spomeň si na nás 😉 my na teba určite 🙂

kacena24
26. júl 2012

@domyyy aj u mňa je to tak....nie je diéta,váha hore....tiež celý život obmedzovanie 😀

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 ty si zlatá 😵 😵 😵 😵 to si píš, že si na vás spomeniem, budem na vás myslieť, nech ste každá minimálne o 3kg lahšia keď sa vrátim 😵

kacena24
26. júl 2012

@domyyy no v to dúfam,že budeme 😉 aby sme ťa nesklamali,keď sa vrátš 😀

domyyy
26. júl 2012

mama Kami vás príde skontrolovať!!! 😀 😀
@kacena24

kacena24
26. júl 2012

@domyyy ok len príď 🙂 treba na nás prísnu ruku 😀

lucky14
26. júl 2012

@domyyy Yeaaaaay!!!!! Uzasne ze takto z nicoho nic ides na dovolenku. Take rychle akcie su najlepsie. 😀 😀 😀 Nezabudni pas, zdravotnu karticku a platobnu kartu ostatne si mozes kupit na mieste ak by si nahodou zabudla. A este dobra rada kup si ochranny faktor na pery. Na ten vela ludi zabuda a potom dostanu horucky na perach. Len si to krasne uzi moja zasluzis si to ved si poctivo 😉 dietovala posledny mesiac tak to je sladka 😀 odmena. Ak sa Ti bude dat dodrzuj ovocie do 12 a potom urcite nepriberies az tak ak vobec. A my Ta tu budeme cakat. Zvedave na zazitky. A kam vlastne letis v Grecku??? Ja milujem Grecko!!! 😀 😀 😀

domyyy
26. júl 2012

@kacena24 najprv by som mala byť ja sama na seba prísna 😀 😀 😀 🙂

@lucky14 ja v prvom rade nemôžem zabudnúť plavky 😅 hladala som si ich 3 mesiace 🤐 🤐 🤐 som rada, že už mám 😉 a díkes za radu kúpim si 🙂 ja ovocie dodržiavam vždy to mi nerobí problém, kríza príde o štvrtej 😀 idem do Korinosu či ako sa to volá 😅 kamoška mi zavolala, že mám dojsť za ňou/je tam dva dni a nudí sa/ tak som kukla letenku a hneď zajtra mi to letí 😀 že jak faaaaaaaaaajn 😉

lucky14
26. júl 2012

@domyyy Uzasne take akcie su najlepsie. A este Panthenol po opalovani ked sa nahodou spalis a paralen len tak pre istotu. Hovoria zo mna skusenosti moja. 😉 To tam som veru este nebola. Uzi si to a urcite ak budes dobra do 4 tej kazdy den tak to zvladnes super a nepriberies. Uvidis. Potom musis dat nejake fotecky do albumu. 😀

kacena24
26. júl 2012

@domyyy my na teba budeme prísne a ty na nás 😀 upraceme sa navzájom 😀 😀 😀

mijadave
26. júl 2012

@kacena24, @domyyy dakujeeeeem 😉
@domyyy kludne dojdi, este ostalo toho cuketaku 😉 jeeej, a tu dovcu si uzi aj za mna, nam tento rok nevyda ist niekam 😢
@sotia ja som si dala parkrat aj na rano, myslim, ze je to mensie porusenie ako dat si chlebik 😀
@lucky14 no na obed som si dala 3 kusky a mala som dost 😀 a za tym vyvar a bola som prejedena a na veceru 2 kusky 😉 a kolegyniam veeeeelmi chutilo 😉 a vaha, no dufam, ze este pojde dole 😉 ludia si vsimli, ze som vraj zas zhodila vraj islo aj na nohach a zadku a vraj vyzeram ovela lepsie (to su slova mojho brasku a otca, tak to beriem s rezervou, no aj kolegynky to hovoria)
@andrejjka moja, ked so ju drzala prvy raz, zacinala som na vahe 68,5kg, skoncila s vahou 58,5, co bolo super... teraz som zacinala s vahou 63kg, lebo sme mali s mm dooooost krizu a ja som sa zacala prezierat, vecer o 22.00 som v pohode zozrala balik chipsov alebo chleba so salamou a hned za 2 tyzdne boli vyse 4kg spat 😠 co dodat, som truba... ale uz to bude ine 😉 cize dietka funguje 😉 a k motivacii pozri nasu tabulku https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@kacena24 u mna vaha bola v poho, kym som nezacala po veceroch vyjedat chladnicku a chipsy 😒

kacena24
26. júl 2012

@mijadave och ja som taká,že cez deň sa dokážem v pohode kontrolovať a večer už spapaj toto a tamto je mňam 🙂 uf to mi dá už zabrať ovládnuť sa 🙂 ale večer to papanie chutí najlepšie 😀