90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
30. júl 2012

@lucky14 íha až teraz som si všimla,koľko nás začalo 🙂

suezana
30. júl 2012

dnes ste začali, takže zajtra máte škroby? všetky?

kacena24
30. júl 2012

@mijadave ježiš moja až mi ťa je lúto....toto moj by nemohol spraviť,bo vie,že by som vyskočila až po plafón 😀 aspoň mám itotu,že to nespraví...ja som na tom so svokrou rovnako ako ty 😉

mijadave
30. júl 2012

@lucky14, @kacena24, @suezana, @matchgame, @lilian365, @momoyka, @mpartlova kocky, drzim pasticky, nech Vam pekne idu kilecka dole... 😉 a pridajte sa k nam do nasej tabulecky: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

kacena24
30. júl 2012

@suezana áno ja mám škroby 🙂

lucky14
30. júl 2012

@suezana Ano moja. Skroby. Uz sa tesim na zemiacky. 😉

mijadave
30. júl 2012

@kacena24 dik, uz mi je lepsie, no nerozprava sa so mnou, vraj chce napravit nas vztah, to takto to nepojde... 😠

suezana
30. júl 2012

@mijadave ďakujem aj ja držím päste 😉

kacena24
30. júl 2012

@mijadave joj moja veru nepojde....aj ja sa stále s mužom za to vadím,ale zobrať vás spolu pod jednu strechu,sodoma gomora....keď sa na to pozerám z mojho pohladu,to by neprežila buď svokra,alebo ja 😀

suezana
30. júl 2012

tak holky - ja tak súrne potrebujem motiváciu, že dávam škroby zajtra aj ja 😉 😉

lucky14
30. júl 2012

@mijadave No tak to Ti bude musiet este vynahradit a rezervovat len nieco pre vas alebo pre Teba nejaky wellness s masazou za to ze budes tolerovat svokru. 😀 Dakujeme za pozvanie do VIP tabulky.

lucky14
30. júl 2012

@suezana Super. A na co mas chut? 😉

suezana
30. júl 2012

@lucky14 na nič 😝 😝 😝 😝 absolútne 😉 😀 😀 😀 ja milujem na škroby (ale mali sme to v nedeľu) kelový prívarok so zemiakmi - nejde tam nič - ani mlieko - hoc sa to volá prívarok - je to fantastické s kaiserkou.
Zajtra mám nejaké vybavovačky v robote a potom ideme nakupovať do susedného mesta, tak dám potom vedieť, možno si dáme niekde v reštike zemiaky so zeleninou alebo ryžu 😉

suezana
30. júl 2012

taká som rada, že som sa odhodlala pridať k vám, lebo už by ma lákalo niečo si dať - som tu sama - mm s dcérou spia a mne sa nechce ..... júúúúúúúúúj mám motiváciu nedať si 😵 😵 😵 😵

lenkove
30. júl 2012

@suezana nic si nedaj, hladuj! a co tu robis? 😀

mijadave
30. júl 2012

@kacena24 no ja som ochotna s nou vydrzat vikend, aj ked potom ma dooooost boli jazyk 😀 ale tyzden, to nie, to by sme jedna z nas nerozchodila 😀 ja som to vymyslela inak, nech si ide mm s detmi aj so svokrou a ja si uzijem dovcu sama s kamoskami, ja si program spravim 😉
@lucky14 nie je zac, kludne sa vsetky pridajte 😉

dievcata, inak tu su super inspirativne receptiky na nasu dietku... ked som ju drzala prvy raz, vela som odtial cerpala, lebo tiez som dost prieberciva a nezjem hocico alebo hocijake kombinacie... tu som si vzdy nieco nasla... http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 len sa tam najprv treba zaregistrtovat 😉

suezana
30. júl 2012

@lenkove a ty tu čo robííííš ???? 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀

mijadave
30. júl 2012

inak ja mam tiez zajtra skroby 😉 tak sa uz lucim, idem spat, prajem dobru nocku vsetkym a este raz, drzim pasticky... 😉 ja ked som ju drzala prvy raz, zislo dole 10kg aj napriek porusovaniu 😉

kacena24
30. júl 2012

@mijadave uffff a s tým mužík súhlasí,že zostaneš doma?

mijadave
30. júl 2012

@kacena24 neviem, nerozprava sa so mnou 😒 no jedno viem, ze so svokrou na dovcu nejdem 😉

lenkove
30. júl 2012

@suezana Spehujem ta! Ehm, skor stihlu liniu 🤐 🤐

suezana
30. júl 2012

@lenkove a koľko kíl dole si už vyšpehovala?? 😅 😅 😅

kacena24
30. júl 2012

@mijadave no moja nemal ti to veru spraviť,ale čo už s chlapmi....dobre sa vyspinkaj,dúfam,že ti vyjde aspoň to,že budeš doma,aspoň si poriadne oddýchneš 🙂

kacena24
30. júl 2012

@mijadave a ďakujeme za recepty,ja to už skúmam 🙂

suezana
30. júl 2012

idem si dať pohár vody 😀 😀 😀

momoyka
30. júl 2012

a co idete zajtra varit? kto ma skroby?

mijadave
31. júl 2012

dobre ranko kocky 😉
@kacena24 dakujem, vyspana som malo, cela som polamana, ale nevadi... dnes je predo mnou krasny dnik, mam moje oblubene skroby a o 16.15 smer kadernicka, veeeeelmi sa tesim... a tie recepty, mne velmi pomohli, lebo tie recepty z knizky - no nic moc pre mna 😀
@momoyka ja mam nove zemiacky so zelenou cibulkou, tie zboznujem a mozem kazdy den 😀 a k tomu zeleninkovu polievku 😉
baby, ja mam taku radost, dnes som dokazala obliect moje oblubene rifle, ktore som natiahla v januari len do pol stehien a uz 2 roky som ich nemohla dat na seba... joj, tak sa tesim, sice mi este trosku previsa brusko cez nich, no uspech je, ze som ich zapla a to nie su elasticke rifle... uz som si myslela, ze ich nenatiahnem a to su moje obluvene a vraj mi velmi seknu.... joj, to je radosti po ranu 😀 aspon tie rifle ma potesia, ked uz mm sa so mnou nebavi a hra sa na urazeneho 😀

kacena24
31. júl 2012

@mijadave bré ránko.... jeho to prestane baviť....tie rifle sú úžasný úspech....musíš byť na seba veľmi pyšná.....šikovná si 😉

suezana
31. júl 2012

dobré ráno
@mijadave a koľko už držíš? koľko kg máš dole? gratulujem k riflám a dúfam, že ich tento rok doderieš 😉 😉 😉

lucky14
31. júl 2012

@mijadave Dobre ranko. Tak to mas predsebou skvely den. 🙂 Dufam ze muzicek si uvedomi ze on urobil chybu a ospravedlni sa. ...sice cakat od muza aby zobral na seba zodpovednost za zle rozhodnutie ...alebo aby on oponoval mamicke ..to by bol zazrak. ...uzasne s tymi riflami...aj ja mam jedny take do ktorych sachcem zmestit po dietke. Velmi rada som ich pred tehu nosila. 😉 Prajem krasny den. 😀