90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 no uplne som mišuge,ešte ma aj nohy bolia

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 aj ja mne uz mam chut kricat po malej a zmaltit ju byt hladna neni dobre

suezana
2. aug 2012

pomoooooocccc aj ja hučím po malej ☹ ☹ ☹ musím sa upokojiť 😝 😝 😝

ovocie dodržané na 200% 🙂 🙂 🙂 🙂

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 uf veru nie je to dobre,potom je clovek velmi nervný 😖

kacena24
2. aug 2012

@suezana nehuč po nej chúďa malé....mama mama 😀 nádych a výdych 😀

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 ale tesme sa zajtra mame masko 😀 ako ides robit

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 veru ti neviem moja,nemam na maso ani pomyslenie 🙂 vobec neviem,co budem papat 😖 a ty?

tina1711
2. aug 2012

no nic klasika ako vzdy prsia zo salatom moja fantazia je dost biedna hlavne vo vareni
@kacena24

tina1711
2. aug 2012

@suezana boze sme dobree mamicky 😀

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 bože aj ja keď mám mať maso,tak to ma nič nenapadá....vobec nemam ani sajnu,co zjesť

ketrinn
2. aug 2012

@miskakyska 🙂 ved cosi ma na chybe to mas pravdu 😨

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 moja mamina robieva na mrazenej zeleninke a to mi chuti strasne povodne som chcela zajtra robit lososa ale ked som si zratala ze by som musela kupit 6 kusov ma to hned preslo 😀

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 no to nemusi byt zle...ja mam doma pangasiusa,ale zeby mi to chutilo džgať sa tým na obed aj večeru....hmmmm to by som si ho radšej vysmažila so zemiakovým šalátom,to už áno 😀

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 padam na rit ha hanastastie ja zemiakovy salat vobec nemam rada 😀 ale pangasa nemam rada lebo ho neviem robit 😀DDDD inak priatel dnes normalne prezil ani ovocnu misu co som urobila nezjedol ale dala som mu na veceru do roboty banan 😀

poki10
2. aug 2012

@suezana to je dneska tusim vo vzduchu. ja som svojej dnes nalozila vonku a aj pred ludmi. ej ta dnes dostala. bude mat v septembri dva roky a absolutne ma nepocuva co jej hovorim. uplne ma ignoruje. dnes mi skoro vletela pod auto, chybalo par sekund a asi je po nej, nestihlo by to auto dobrzdit ☹ tak som jej nalozila, lebo vie, co jej kazem, vie ze na cestu nesmie a aj tak ma ignoruje. este k tomu bola na motorke a tak pridala, ze som ju ledva dobehla.
tak som si dnes trochu aj zasportovala. druhy krat som jej nalozila vecer, lebo v postielke drzala prevratenu flasku s mliekom dole hlavou a oblievala matrac a zem. pritom vie, ze vzdy ked to urobi, tak dostane po zadku.
ona mi robi napriek a naschval zle. obcas mam pocit, ze sa z nej zblaznim.
povedzte baby, aj vase decká sú/boli takéto v dvoch rokoch? ☹ ☹ ☹

suezana
2. aug 2012

@lucky14 kde si??? 😕 😕 ako si zvládla ovocný? nehanbi sa 😉 😉 😀 😀 😀

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 joj chudáčik v práci a banán....uf to bude mať strašnú nočnú 😲 😀

tina1711
2. aug 2012

@kacena24 nuz ked chce/m aby schudol nema inu moznost 😀

kacena24
2. aug 2012

@tina1711 ale obdivuhodné,že chlap sa takto trápi 😉

suezana
2. aug 2012

@poki10 netráp sa, len buď dôsledná, lebo neviem, kam speje tento svet 😔 😔 😔 fakt tie decká si dovoľujú strašne a malé - vonku to vidím - moja malá by už dostala aj tri facky, keby mi také povedala 🤐 🤐 🤐

tiež som mala kamošku, ktorej som povedala, že radšej vytrieskané dieťa, ako mŕtve 😖 😖 tiež jej chlapček so smiechom utekal a nedbal, že autá chodia 😝 😝

lucky14
2. aug 2012

@suezana Ahoj. Len som prisla nakuknut na chvilku lebo muzicek je doma a jemu vadi ked stale sedim na pocitaci.......Inak ovocny den zvladnuty na 1. Zajtra rano uvidim na vahe ci sa to pohlo. ...ale som na seba hrdaaaa.....mali sme navstevu a ja som samozrejme musela nachystat dobrotky a ja som nemala nic veru nic......Tak som vytesujem. A aky bol Tvoj den? 🙂

tina1711
2. aug 2012

@poki10 juj ahoj moja teda este 2 roky nema len rok ale tiez robi zlotu jak cert to s mliekom rada robi po podlahe

suezana
2. aug 2012

@tina1711 čo robíš tomu chlapovi, pre pána??? 😅 😅 😅

suezana
2. aug 2012

baby, ja sa v tom strácam, keď tu píšeme všetky profilovo rovnaké/krásne/usmiate/štíhle 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
2. aug 2012

akoby nás jedna mater mala 😀 😀 😀

tina1711
2. aug 2012

@suezana
@kacena24 no mne nepride ze sa trapi asi sam vidi chudak ze vyzera uz dost zle 😀 ale je zlaty ze to somnou drzi inak by som nemala silu

poki10
2. aug 2012

@suezana keby si videla jak ti ludia vonku po mne pozerali. akoby som bola najhorsia matka pod slnkom. no á nech. co ich do toho. obcas mi je luto, ked jej dam na zadok. ale bezdovodne to neni veru. tento rok sme uz boli aj v nemocnici co mi zo stolicky na krmenie vyskocila, podotykam priputana bola. maly kaskader. ☹ chvalabohu, ze uz o siedmej chodi vecer spat, a ja mam chvilu pre seba aspon takto 🙂

suezana
2. aug 2012

@tina1711 aj ja poznám chlapa ( 21r.) čo to držal prvý v rodine a potom sa pridala aj mamka a kráááásne schudla (vyše 20 kíl ) 🙂 🙂

lucky14
2. aug 2012

@suezana no veeeeeeru. 😉

kacena24
2. aug 2012

@poki10 jasné že malý je taký 😀 až na to auto,to ide sám pekne na kraj,ja zakričím autooooo a on už aj ku kraju,ale on má už 2 roky aj tri mesiace....ale kakavko v pohode keď pije tak poviem oblial som 😀