90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
14. aug 2012

@domyyy Ahojky. Aj zazraky sa deju moja a tak si mala dnes ovela krajsie cisielko na vahe ako vcera. Ale pravda je ze tym ze si papala viac si mala plne creva a tym ze si chodila casto na WCko vcera tak si sa vypazdnila a aj odvodnila a preto taky velky ubytok. To ze si sa vazila ma neprekvapuje ja som taka ista. Ved ked dodrzujem chcem vidiet vysledky.....takze tesim sa s Tebou. U mna sa to pohlo ale o menej presne o 0,9kg od vcera rana do dnes obeda. A tesi ma to lebo som vcera zjedla za cely den 1 banan 4 male uhorky a vypila 2 salky zeleninoveho bujonu z kocky. To bolo moje cele jedlo. Dnes mam vitaminovy den takze zajtra sa vazim znovu.... 😉

poki10
14. aug 2012

@lucky14 gratulacia 🙂 tesim sa s vami baby, ze to tak krasne z nas zlieza dole 😉

lucky14
14. aug 2012

@poki10 A ako Ty? Bola si na navsteve ci nie? 😉

poki10
14. aug 2012

@lucky14 este nie 😀 cakam telefonat, kedy susedkin pan manzel pojde prec, lebo nechcem tam oxidovat, a za druhe sa trosku hanbim 😀 asi si domov kupim vahu 😝 ale zas potom budem 2x denne na nej stat 😀

lucky14
14. aug 2012

@poki10 No moja ved co si myslis ze ako je to s nami ostatnymi dietujucimi. Mozno nie 2x denne ale aspon raz. Kazda sme zvedava na vysledok nasho sebazaperania a odolavania. 😉

lucky14
14. aug 2012

@poki10 Aky mas dnes den? Co mas dobre na obed? Uz sa Ti vratil apetit? 🙂 Ja mam vitaminky. 🙂

poki10
14. aug 2012

@lucky14 dnes mam UH, prave zujem cestoviny s rajcinovou omackou 😀 mnamka 🙂

poki10
14. aug 2012

@lucky14 vitaminky budu zajtra, aj ja sa na ne uz tesim 🙂 mnam. to je jediny den,kedy si doprajem aj banan 🙂

lucky14
14. aug 2012

@poki10 A aj si vazis mnozstva postravin alebo papas kym nie si syta? Prajem Dobru chut ak si este nedojedla. 🙂

poki10
14. aug 2012

@lucky14 nie nie nevazim. robim si iba pre seba jedlo, takze to si robim vzdy len trochu na obed popripade na veceru, pre malu varim zvlast, no a dneska som urobila pre priatela zvlast este patizonovu omacku, ktoru samozrejme dnes nemozem. prave rozmyslam, ze ked som mala spagety, ostala mi odminuleho UH taka tekvicova kocka, ci ju mozem dojest, alebo nie? co myslis?

poki10
14. aug 2012

@lucky14 v podstate, ked to neodhadnem a urobim si malo, tak mam smolu a nahradim to zeleninou alebo ostavam hladna 😀

zibi
14. aug 2012

@domyyy moze byt moja ..kvoli tej behacke na zachod..napr. ja som raz celu noc vracala a hnackovala a mala osm o 3 kg menej ..to odide z teba voda v podstate...

zibi
14. aug 2012

baby, pozeram ze sa vam celkom dobre dari s chudnutim .ja stojim na vahe momentalne..a aj po ovocnom dni dajako nic neslo dole..dnes mam bielkovinovy den a ani dajako na nic nemam chut velmi .... mam tam konzervu tuniaka a asi si spravim s paradajkami , fetou ..daco vymyslim...keby ze som aspon na tych 79-80 ze mam motivaciu..ale asi pred kramami by som nemohla ockavat nejake extra vysledky..no aj tak sa mi vidi ze nemam brucho take nafuknute ako som mala a citim sa taka menej naliata...uvidime co to bude za par dni ....
tesim sa aj na zajtra spraivm si pecene zemaiky s cuketou mnam 🙂 a asi aj dnes si hodim jednu cuketku zapiect do rury 🙂

kacena24
14. aug 2012

@domyyy supeeeeeer,hned tam vidis krajsie cislo 😉 tesim sa s tebou 🙂

lucky14
14. aug 2012

@poki10 No to zalezi co si do tej tekvicovej kocky dala ked si ju varila - piekla. Ale tekvica je zeleninka tak ta sa moze hociktory den. 🙂 A s tym ze si hladna ked to neodhadnes si ma rozosmiala.......a ze pri tejto diete sa nema hladovat a ked tu tak citam tak chudneme vsetky ale hlavne tym ze sme skoro stale hladne. 😀

zibi
14. aug 2012

baby napadlo ma skusali ste niekedy zelerove hranolky?
zeler sa nakraja na hranolceky, osoli sa a vyprazi sa to na slnecicovom oleji.. 🙂 ked sa k otmu pocas pecenia prida kari alebo kurkuma tak je to krasne zltucke a po upeceni chuti ako zemiaky a zeler je zdravy... 🙂 je to fakt dost dobre 🙂

zibi
14. aug 2012

tak ja mam bielkoviny za sebou .zapekana cuketa s tuniakom mnam 😀

sajmonkaf
14. aug 2012

Tak,dnes je to presne 4 mesiace,čo som zacala bojovat s kilami......vtedy by ma ani vo sne nenapadlo,že budem mat v lete o 20 kg menej 😉

lucky14
14. aug 2012

@sajmonkaf Uzasne!!! Urcite sa citis ako nova zienka. Gratulujem k takemu skvelemu uspechu. 😀

ankalv1
14. aug 2012

Ahojte máte krásne výsledky.. Chcem sa spýtať ako je to s kávou pri 90-dňovke?ďakujem 😉

lucky14
14. aug 2012

@ankalv1 Ahoj. Kavu mozes bez cukru a mlieka a mnozstvo nie je obmedzene. 🙂 Teda podla pravidiel ale vela kociek ju pije s troskou mliecka a stale maju dobre vysledky. 🙂

domyyy
14. aug 2012

@lucky14 tak aj tebe sa hýba váha, supeeeeeer 😵 som rada, že to ide.... i keď u mňa to bolo asi niečím iným zapríčinené 😅 teraz sa budem vážiť pondelok ráno 😉

@zibi ja som bola aj dosť nafúknutá a normálne mi je dnes lepšie 🙂

@kacena24 dakujem moja aj ja sa teším 😵

@sajmonkaf skvelý výsledok!! 😵 som rada aj za teba aj ja chcem 20kg dole 😵 vlastne k vytúženej váhe mi chýba ešte 15 😉

kacena24
14. aug 2012

@domyyy moja to asi tá knedla 😉 mali by sme všetky papať knedle 😉 😀

domyyy
14. aug 2012

@kacena24 a keby si vedela koľko som ich zožralaaaa 🤐 😅

fopardi
14. aug 2012

ahojte baby pred rokom a pol som držala tuto dietu a neviem si ju vynachvaliť spolu som v diete a dalej počas nasledujucich mesiacov zhodila 17kg je to neuveritelne , teraz som to poslednu dobu trochu prehnala a trebalo by mi trochu splasnuť brucho tak snad sa mi podari dať zase niečťo dole
držim vam všetkym palce 😉

kacena24
14. aug 2012

@domyyy no daj kolko mojka...ja umrem,fakt su te knedle zazracne 😉

domyyy
14. aug 2012

@kacena24 neviem koľko ale veľa 😀

zujka2
14. aug 2012

ahojte dievčence, tak ja dnes druhý deň. dnes som hladnejšia ako včera 😒

zujka2
14. aug 2012

@sajmonkaf wow, 20 kg je super. hádam to aj ja raz docielim 😎

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Ahoj. No ja musim povedat za seba ze ja ked poctivo dodrziavam tak som hladna kazdy den. Ale vraj ked je clovek hladny tak chudne. 😉