90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
17. aug 2012

@domyyy Ahoj. Mrzi ma ta vcerajsia sprava moja ...ale Ty si silna a zvladnes to. A co sa tyka dietky tak sa snaz podla toho ako sa budes citit a hlavne si nic nevycitaj. Zdravicko je na prvom mieste a potom mozes riesit vsetko ostatne. 🙂

lucky14
17. aug 2012

@zujka2 Uzasne si to zvladla kocena. Mozes byt na seba hrda. 😀

zujka2
17. aug 2012

@lucky14 ďakujem. stálo ma to všetky sily, ale dala som to 😀 uvidíme čo ďalej. bojujeme, bojujeme 😵

domyyy
17. aug 2012

@lucky14 no moja tak dnes zatial držím, som zvedavá či vydržím celý deň 🙂 u mňa je najhoršie keď je psychika v keli 😒
raňajky : detská výživa,
obed : znova zemiaková kaša so šampionmi, mňam ja som do toho jedla zalúbená 😅 a dúfam, že aj večera bude rovnaká 😉

lucky14
17. aug 2012

@domyyy U mna je to presne tak. Nervy vzdy robia svoje. A inak aj ja som super vydrzala vcera navsetvu u nas a ja som len mala colu zero co som bola na seba hrda ved sa popijalo a maskrtilo .....no dnes je to horsie. Svokra mi priniesla cerstve slane oblatky (a tie su moja slabost) tak som neodolala a mala som asi 20 hned ako som sa naobedovala. Takze som vlastne mala dnes obed a veceru v tej isty cas. Teraz uz len vydrzat do zajtra rana o vode ....alebo???? 😠

domyyy
17. aug 2012

@lucky14 moja ja by som si z toho nič nerobila.... normálne by som sa navečerala 🙂 to sa sem tam stáva 🙂

lucky14
17. aug 2012

@domyyy vies najhorsie je to ze tento tyzden som konecne ozaj od pondelka dodrziavala tak som sa vytesovala a ..... niekedy si myslim ze na tuto dietu nemam nervy. Ja ked som kedysi drzala dietu tak ked som niekedy zjedla nieco kalorickejsie tak som si potom na dalsie jedlo dala polievku taku len zeleninkovu bez zahustovania a bol kaloricky prijem pre ten den vybalancovany. Toto neustale sledovanie co sa sme a co nie.....ach uz aby som bola chuda lebo ma to serie. 😉

lucky14
17. aug 2012

@domyyy Inak uzasne sa dnes drzis. Si sikula. 😀

mijadave
17. aug 2012

@lucky14
@domyyy dievcata, ste sikulky pekne to zvladate... 😉 klobuk dole...
ja sa nemam cim chvalit... idem sa Vam vyzalovat... dnes som isla na preventivku k zubarovi, reku este kym mozem sediet 😉 no a co sa nestalo... zubar ma svoj rtg a tak mi skontroloval vsetky zuby... no a zistil, ze pod jednym zubom je vacok, ze zub je mrtvy, tak ze radsej budeme tahat nerv a vycisti ho, aby nebol problem... lenze problem nastal asi v polke cistenia...nepomahali ziadne injekcie od bolesti, boli ma cela horna sanka... vraj ten tichy zapal mi chytil cas sanky, tak zub musel nechat tak a len ho uzavrel vlozkou a dostala som antibiotika... od bolesti som nevidela... neviem ako som odsoferovala domov... skrabala som steny, no uz mam v sebe 3. ibalgin, tak mi to kusok povolilo... lenze komplikacia je, ze kedze beriem antibiotika, operacia zlatej zily sa bude musiet odlozit 😠 neviem, niekedy mam pocit, ze aj ten zachod na mna spadne... 😢 to aby som toho nahodou nemala malo 😢 prepacte mi ten vylev... ale teraz na dietku ani nepomyslim, asi ju prerusim... aj tak teraz nemozem jest, vecer bude kasicka... 😢

lucky14
17. aug 2012

@mijadave ahojky. no vies ako to je v zivote. vsetko chodi v trojici. ked sa nieco serie tak su to tri veci a ked je radost tak tiez. ty sa veru pekne kasli na diektu a len mysli na svoje zdravicko moja. ved teraz je toho na jedneho cloviecika viac nez dost. ale ty to isto zvladnes. mysli na vianoce na to aka budes stastna a zdravucka papat vianocne dobrotky. dovtedy sa urcite vsetko spravi. ja velmi verim v autosugesciu takze moja drzkaj sa a sme s Tebou. no ja sa veru dnes nemam cim chvalit. 😀 ale nevadi ved sa snazim 😉

mijadave
17. aug 2012

@lucky14 dakujem, si zlata, ja len som sama doma a nejak to na mna vsetko pada... ☹ ale ja viem, vsetko bude dobre, len sa bojim toho, co bude v praci, ked tak dlho tam nebudem... 😒 ved som tam len 4 mesiace a hned taka dlha PN ☹

poki10
17. aug 2012

@lucky14 ja takisto. furt len rozmyslam, co budem jest. kazdy den do obchodu ako nejaky blbec, lebo aj ked vecer predtym naplanujem, co budem dalsi den jest, rano na to uz nemam chut...a furt furt varit ☹
@mijadave boze moj. zuby ☹ nezavidim ti. snad sa coskoro das do poriadku. na dietu kasli teraz, iba co ta to bude znervoznovat ako mna. ja som dnes pila cervene vino a vcera som si dala marhulovicu. to na nervy...lebo asi mi zachvilu povolia. ☹

mijadave
17. aug 2012

@poki10 moja a co sa deje?

suezana
17. aug 2012

@mijadave novalgin - je síce na predpis, ale dá sa aj bez dohodnúť v lekárni - ja som mala obrovskú hrču po trhaní zubu a ibalgin mi vôbec nezabral, ani dva, tento novalgin je zázrak. Je to strašná bolesť, drž sa.

mijadave
17. aug 2012

@suezana moja, novalgin mam, ten mi nezabera, to zistili aj v nemocnici, ked som bola na operacii, davali mi ho aj do infuzky a nezaberal... ☹ ibalgin mi zabera viac 😒 ale dik za radu 😉

suezana
17. aug 2012

@mijadave to fááákt? ja som myslela, že to u všetkých rovnako funguje 😅 😅

mijadave
17. aug 2012

@suezana asi nie 😉 ale nevadi, nejak to vydrzim, dufam, ze zajtra bude lepsie 😉

domyyy
17. aug 2012

@lucky14 ale mojaa veď toto ani dieta neni 😀 veď všetko môžeme papať len nie v jeden deň 🙂 🙂 a nie spolu 😀 aj ja chcem byť chudá, už ma to štve ako vyzerám 😒 a nakoniec večera je za mnoua to isté čo na obed, ale mátali ma dnes sladkosti 🤐 ťažko sa chudne ked máme stále 3kartony sladkostí doma 🙄

@mijadave jaj moja to mi je ľúto ☹ ☹ neviem si to predstaviť, chudiatko 😢 mne stačilo keď mi robili mrtvy zub, to som skoro umrela od bolesti, ale neviem si predstaviť keď máš aj sanku chytenú a inak mám niečo podobné ako ty zlatú žilu teraz tak s tebou súcitím 😔 kašli na dietku, ty schudneš tak či tak 🙂

mijadave
17. aug 2012

@domyyy dakujem moja... neprajem to nikomu... a dufam, ze sa Ti zlata zila vstrebe a nebudes mat taky problem ako ja... 😉 ja som si prave pochutila na nasich jahodkach z nasej zahradky a idem si uvarit krupicu... alebo sladku ryzu, mam na nu uz dlho chut, no sladka ryza sa neda, kedze je to skrob s bielkovinou, ale kedze sa ide na kasovite jedla, tak si myslim, ze je to jedno.... 😉 jooooj, som si narobila este vacsiu chut... 😉

suezana
17. aug 2012

@mijadave pri zubných problémoch sa neodporúča mliečneeeeeeee 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

mijadave
17. aug 2012

@suezana vazne? to som nevedela... a preco? mne zubar povedal, ze dnes kasicky a ja ine nemam moc rada, o tom, ze nie mliecne nic nehovoril...

poki10
17. aug 2012

@mijadave sak som stale s niekym na noze. teraz najnovsie s mamou. nebavime sa a strasne ma to stve. uz tyzden. doma sa to sice dalo do poriadku, ale toto ma este stale trapi. stale nieco. na malu som tu sama, pomoct nema kto, kazdy vladze len kritizovat a poucat ma co mam ako robit. nechapem niekedy....

poki10
17. aug 2012

@mijadave no pozri si v pribalovom letaku k atb co si dostala, ci tam pisu, ze sa mas vyhnut mliecnym vyrobkom. pri niektorych atb to treba

poki10
17. aug 2012

a to co hovori
@suezana , to som fakt nevedela, nabuduce budem mudrejsia aj ja. este ze chodim citat konika 😀

poki10
17. aug 2012

@domyyy treba ich dat zjest detom tie sladkosti 😀 teda ak mas deti 😀 alebo muzovi 😝

suezana
17. aug 2012

@mijadave ja som automaticky tiež jogurty - ale mala som nakoniec veľký zápal (predtým nič) a potom som čítala aj tu na nete - že mliečne a sladké spôsobuje kvasenie a tak a to podporuje zápal - ja som to nevedela

mijadave
17. aug 2012

@poki10 moja, to ma mrzi a verim, ze je Ti z toho nanic... dufam, ze sa to da cim skor doporiadku... a to rypanie a kritizovanie, to poznam veeeeelmi dobre... 😒 posielam Ti veeeeelke objatie 😉 a co sa tyka mojich antibiotik, citala som letak a aj surfila na nete, nie je tam problem s mliekom 😉

mijadave
17. aug 2012

@suezana aha, tak to som nevedela... 😖

suezana
17. aug 2012

@mijadave tu nejde o atb - o to kvasenie, čo spôsobuje mliečne a že ti to pôjde na tú ranu - ja som mala aj zašívané

suezana
17. aug 2012

@mijadave no skrátka nepusti to do rany 😉