90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
6. nov 2012

@katarina789 Kati, dobre si to zvládla. S Táničou cvičíme podľa:(dám link)

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


má tam 30 levelov cvičenia
Aj ja som sa nad tým smiala, že 12 km 😀
Zajtra čo varíš? Ja špagety so šampiónmi a na večer kokosovo-čokoládový koláčik 🙂

cutty
6. nov 2012

@katarina789 Ja mam zajtra UH, ale neviem co si uvarit. A ty?

cutty
6. nov 2012

Baby dajte tip na nieco na UH den. Neviem co si mam navarit. A tesim sa zajtra bude sladkeeeeeee 😀

cutty
6. nov 2012

A este sa vam priznam, nevydrzala som a postavila som sa dnes poobede na vahu a po 5 dnoch mam dole 3kg 😀 Huraaa, normalne ma to nakoplo. Pôvodne som sa chcela povazit az po mesiaci ale nevydrzala som to 😀

zuzu1104
6. nov 2012

@cutty ale to je paráda, blahoželám 🙂 si skvelá
nemáš náhodou knihu 90DD tam je kopec receptov na UH
Ja mám tiež zajtra UH a varím špagetky so šampiónmi a večer bude záákusok, strašne sa teším ako malá 🙂))

cutty
6. nov 2012

@zuzu1104 Maaam musim ju preluskat 🙂

zuzu1104
6. nov 2012

@cutty no jasné, sú tam celkom fajne recepty

katarina789
6. nov 2012

@cutty tak to je uzasne ved ja za mesiac 4 kg... a sice mavam male prehresky ... no nejem tak ako kedysi a nehybe sa to dole 😒

zuzu1104
6. nov 2012

@cutty aj cvičíš?

lucky14
6. nov 2012

@cutty to je skvely vysledok!!! urcite najlepsia motivacia pre chudnucu kocku je vidiet na vahe stale mensie cisielko. akoze cierne na bielom...a urcite to budes coskoro citit na obleceni. 😀

katarina789
6. nov 2012

@zuzu1104 Tak zajtra si dam rybku -zeleninku a kaiserku 🙂 a vecer bez kaiserky .. a na ranajky ovocie .. no neviem na kt.,budem mat chut ...

lucky14
6. nov 2012

@katarina789 Kati vola sa to 30days shred od Jillian Michaels. Tri levely a kazdy sa cvici 10dni. Je to to najlepsie cvicenie podla mna. Ubehne to rychlo a je efektivne. Staci zacat a uvidis chyti Ta to. 😀

kacckaa
6. nov 2012

Žienky, je táto diéta aj na nete niekde?? 😵

zuzu1104
6. nov 2012

@lucky14 @katarina789 ja to cvičím druhý deň, ale svalovku mám ešte aj na ústach 😀 riadna makačka, ale dobre sa to cvičí 🙂

katarina789
6. nov 2012

🙂 tak zajtra si to pozriem a ked moj pokladik bude cez den spat tak skusim dam vediet ze ako som to zvladla ... mozno treba uz zapojit cvicenie ... no kedysi som cvicila ... ale cim Tami rastie viacej pozornosti si vyzaduje ... vacsinou som s nou sama a ked mam chvilu cas co mam malo lebo bud varim , bezim na nakup , medzi tym sa hrajeme ... potom niekto zaklope ... ze posledne na co je je cvicenie ... 🙂))) no posnazim sa polepsit a pozriem si to a vyskusam hlavne

zuzu1104
6. nov 2012

@katarina789 KAtka a večer nemôžeš?

lucky14
6. nov 2012

@zuzu1104 juuuj. pamatam si na prve dni. ale tak po troch styroch dnoch je to uz lepsie a uvidis neskor zacnes citit svaly o ktorych si ani nevedela ze mas.....ja sa priznam necvicim poctivo kazdy den...hlavne cez vikendy vynechavam ale snazim sa tak 4-5x za tyzden.....mne to dodava pozitivnu naladu a energiu. ja sa snazim odcvicit este pred obedom a potom mam zo seba skvely pocit cely den. 😀

katarina789
6. nov 2012

@lucky14 dakujem vyskusam sa na to pozriet a hlavne najst si cas a vybudovat o5 chut na cvicenie ... kedysi som chodila aj do posilky ... mala som osobnu trenerku a bolo to uzasne citila som sa dobre ... a hlavne tak plna elanu som bola .. ale neviem ako vy mamicky no ja som v ustavicnom kolotoci a zhone stale nieco ...

lucky14
6. nov 2012

@katarina789 Kati ak Ti mozem odporucit ked bude Tamarka spinkat tak si oblec nieco pohodlne a obuj botasky a cvic hned...nepozeraj si to dopredu. Ani nebudes vediet ako Ti tych 25minut ubehne. A ked sa budes vydychavat mozes porobit co treba. JA to robim presne tak ked sa da. 😉

katarina789
6. nov 2012

🙂 tak zajtra sa na Vas tesim ... zatial pekny vecer ... a uz ziadne papanie teste sa na ranajky 🙂 idem ja , ak sa podari tak este pridem sem mrknut a hlavne precitat .... co ste cez den popisali 🙂

katarina789
6. nov 2012

@lucky14 super 🙂 nieje to zly napad ...tak pisem Ti zajtra ake to bolo ...

zuzu1104
6. nov 2012

@lucky14 aj ja si myslím, že po pár dňoch to bude dobre 🙂 už sa teším na zajtrajšie cvičenie a aj ja plánujem cez víkend oddych, asi zbehnem do aquaparku sa vyhriať do vodičky a cvičenie si nechám cez týždeň.
Si dobrá, že cvičíš cez deň, ja by som už celý deň bola asi hotová, keby som cvičila cez deň.
Sa hovorí, že by sa malo cvičiť ráno, lebo vtedy sa spáli najviac kalórií

lucky14
6. nov 2012

@katarina789 no ten kolotoc poznam.... ale uvidis ked zacnes tak si potom budes chciet na to najst cas....a kludne zo zaciatku 3x za tyzden...ja som nazoru ze lepsie nieco ako nic...a potom uvidis ako Ta to chyti. moj Jakubko nema este rutinu dna. proste kazdy den je iny. niekedy spinka 2x po 45minutach a niekedy 1x 1,5hodinku....podla toho kedy sa rano zobudi....a musim sa priznat niekedy si ho dam vedla seba do ohradky a cvicim a on na mna pozera stoji hopka a smeje sa na mna. sem tam mu dam pusinku a sem tam nieco poviem aby vedel ze o nom viem...a je zlaty ked cvicim na zemi tak si sadne v ohradke a sleduje ma....taky je chutnucky pokladik moj...ale ja ked si zacvicim tak mam o 100% lepsiu naladu a hovorim si ze som aj stastnejsia maminka = stastne dietatko. 😀 😀 😀

lucky14
6. nov 2012

@zuzu1104 jej ze vyhriat sa do Aquaparku. My veru nechodime zatial...ale chceli by sme niekedy zajst na taky vikendovy pobyt ....napr. Rajecke Teplice. Ked uz budem vyzerat tak ze sa nemusim hanbit. 😒

zuzu1104
6. nov 2012

@lucky14 ja sa hanbím jak toto, ale kašlať na to, hlavne, že mi to urobí dobre 😀
Táni, odkiaľ vlastne si?

lucky14
6. nov 2012

@zuzu1104 super pristup. 😀 zasluzis si oddychnut!!! 😀

zuzu1104
6. nov 2012

@lucky14 hejže, aj ja si myslím, keby som stále myslela na svoj veľký zadok, tak by som sa v živote nevykúpala 😀 u nás v Poprade je to otvorené až do 22:00 takže sa kúpeme po tme vonku 🙂

lucky14
7. nov 2012

@zuzu1104 jej moja ale ved Ty mas len vacsi zadok od porodu. Dovtedy si bola stihlunka takze si sa mohla promenadovat v plavockach hocikedy. 😀 A bude to pravda znovu...uvidis!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
7. nov 2012

@lucky14 Ahoj moja, hádam by si bola pravda a dúfam, že bude nás viac, čo sa budeme môcť takto krásne promenádovať .🙂
Už máš obedík navarený? Ja áno, robila som špagety so šampiónmi a bazalkou a už teraz mi tečú slinky. Teraz pečiem aj koláčik. Som do neho topila čokoládku a už ma nutkalo oblízať aspoň varešku, ale odolala som a povedala som si, že si ho večer krásne vychutnám 🙂

zuzu1104
7. nov 2012

@zuzu1104 píšem ako pako🙂 som chcela napísať, bodaj by si mala pravdu a nie bodaj by si bola pravda :D