90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
25. nov 2012

@jakani ahojky, vítam ťa medzi nami, prajem veľa trpezlivosti a pevnej vôle 🙂
Ja kukuricu radím medzi zeleninu a dávam si ju ku čomu mám chuť a nebudem to meniť ani, keď sa dozviem, že by mala byť niekde inde 😀

zuzu1104
25. nov 2012

@zujka2 Zuzi ďakujem🙂
Tak to bude už iná pohodička na tej udržiavačke, chcela by som byť už tam 🙂 ale mňa čaká na budúci pondelok ešte len prvá voda🙂

zuzu1104
25. nov 2012

@santerra Ahojky, ďakujem, straaašne sa z toho teším a čo je najlepšie, už oblečiem rifle, ktoré som nosila ešte pred tehotenstvom .)
som zvedavá, čo povieš na druhý level, ja teraz stagnujem, lebo som mala naprany víkend a nestíhala som cvičiť, ale zajtra už budem a celkom sa na to teším 🙂

vejvass
25. nov 2012

@zuzu1104 ahoj tak dnes rano mi uz konecne svietila prva 7 a dokonca som bola prekvapena lebo som mala uz 79,4kg sa tesim ako malaaaaaa 😅 😀 😀 😀 😀 Fu ale prave som prisla z prace a dnes mam ovocicko ale doma na mna ciha upecena Kacka lokse a kapusta do zajtra sa asi zblaznim 😕

zuzu1104
25. nov 2012

@vejvass tak to je suuuuper, blahoželám 🙂)) mne už zasvietila prvá osmička, tak tiež sa asi scvoknem od radosti 😀
Vydrž, aby tam tá sedmička ostala 🙂

cutty
25. nov 2012

@zuzu1104 Jeeeej Zuzi super, v dobrom zavidim 🙂 Mne to takto rychlo nejde ☹ Snad sa to rozbehne a budem sa aj ja coskoro vytesovat z prvej osmicky na vahe

zuzu1104
25. nov 2012

@cutty ďakujem moja🙂 neboj o chvíľočku sa to iste rozbehne 🙂

kattikakiki
25. nov 2012

caute baby..prosim vas, nasmerujte ma na stranku, alebo link kde je "obsah" 90dňovky...alebo mi to napiste..neviem sa k tomu dopatrat, ze o co vlastne ide....vdaka 😉

vejvass
26. nov 2012

@zuzu1104 super teda no pisala som ze sa oplati drzat tato dieta no nie? 😉 😉 😉 Inak uz som si na nu uplne zvykla nebyvam uz ani hladna samozrejme obcas ma napadne vselico ale uz mi to nerobi taky problem ako na zaciatku v tedy som normalne bola aj nervozna teraz uz vobec 😉 Juj dnes mam masko takze kacica s kapustickou a pecivom to isti mnam mnam 😝 😝
Baby vy ste zapisane v tej tabulke? Nechcete sa tam pridat ktore chudnete a nieste tam este?

vejvass
26. nov 2012

@kattikakiki http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

Ahoj musis si tuto stranku celu prestudovat a tam to mas co ktory den mozes tak drzim palce 🙂

zuzu1104
26. nov 2012

@vejvass no tak to určite, toto stravovanie je super a mne to už tiež vôbec neprekáža a cítim sa veľmi dobre 🙂 Veľmi mi chutí takto papaťm a aj varenie ma baví, teraz si dokonca tanier aj krásne ozdobím a veľmi mi chutí 🙂 A tak, ako píšeš aj ty, tak aj mňa občas napadne si niečo dať,a aj si dám, ale už si nevyčítam nič 😀
Dnes máš skvelý obedík, tak Ti k nemu prajem dobrú chuť 🙂
Ja mám škroby a idem si urobiť pyré zemiačky s kukuricou a šampiónmi, už sa na to veľmi teším 🙂

monikabr
26. nov 2012

dnes mam pry vodny den, mozem aspom caj a kavu??? diky

cutty
26. nov 2012

Dobre rano kocky, tak ja som prave po ranajkach - 2 platky ananasu 🙂 Dnes mam UH, takze si spravim nejake cestovinky.
@zuzu1104 Zuzi ten tvoj ubytok ma tak nakopol ze som si povedala, ze do Vianoc tych 10kg musi byt proste dole 😀 Takze sa budem usilovne snazit ist na 100% ! A planujem cvicit 2x denne - doobeda a aj poobede. Minule som cvicila poobede, ked uz bola mala doma zo skolky a cvicila so mnou . Tak sa jej to pacilo, ze vravela ze bude takto kazdy den cvicit 😀 Tak budem raz doobeda sama a raz poobede s nou 😀

cutty
26. nov 2012

@monikabr Mala by sa len voda ale myslim si, ze caj a kava tomu nemozu nejak ublizit 🙂

zuzu1104
26. nov 2012

@monikabr keď nevydržíš len na vodičke, tak si daj

zuzu1104
26. nov 2012

@cutty super teším sa, len tak ďalej moja 🙂

cutty
26. nov 2012

Ahojte tak nedalo mi a zmerala som sa ako som na tom a neskutocne sa tesim 😀 Obvod pasa cez pupok - 8cm, obvod bokov - 11 cm, obvod hrudnika - 6 cm, stehna - 6 cm , lytka - 1cm. Dalo mi to neskutocnu chut a idem dalej ! Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

zuzu1104
26. nov 2012

@cutty suuuuper, si herečka

cutty
26. nov 2012

@zuzu1104 Chcela som sa zmerat az v piatok po vodnom dni ale zmerala som sa uz dnes. Uz som nevydrzala, a som rada ze nemusim byt sklamana ale naopak 🙂

zujka2
26. nov 2012

@santerra porcie sú rovnaké. môžeš aj ovocie na desiatu a olovrant. ale to som ja osobne robila ja predtým a necítim hlad

zujka2
26. nov 2012

@zuzu1104 drž sa 🙂

zuzx
26. nov 2012

Ahojte dievcata,

odo dneska som sa do toho pustila aj ja, lebo sa uz nemozem na seba pozerat. Raz som ju drzala, pred 5 rokmi to bolo a paradne som schudla, kila isli brutalne dole a to som tucna teda nebola. Co si pamatam, tak na treti den som mala dve kila dole, za tri tyzdne uz asi 6 kil, takze dufam, ze to pojde tak aj tentoraz. Schudnut by som chcela minimalne 10 kil, ak sa da tak 15, ale to asi nepojde, to by uz bola prilis nizka vaha na mna. Uvidime.
Dnes som mala dva banany na ranajky, vypila som dva litre vody do obeda, dopijam druhu kavu bez cukru a mlieka a na obed som mala kuracie prsia so zeleninou. Na veceru netusim zatial, mozno opat kuracie maso so zeleninou.

zuzu1104
26. nov 2012

@zujka2 ďakujem Zuzi 🙂

aduss
26. nov 2012

ahojte kocky, tak som sa uz pevne rozhodla, ze zajtra sa teda na to zasa dam 🙂 vidim, ze mate krasne vysledky..tak len tak dalej 🙂

zuzx
26. nov 2012

Ahojte zeny, tak na veceru som si uvarila jedny kuracie prsia vo vode a k tomu cervenu kapustu, postruhanu mrkvu a trosku kukurice. Vypila som dnes tri litre vody pocas dna a teraz popijam zeleny caj, idem si po tretiu salku. Uz nech je takto za tyzden, ze by som uz nejake vysledky videla :(

ivia123
26. nov 2012

ahojte babky, napište mi koľko ste tak za tyždeň schudli,aby som to mohla porovnať 🙂 so mnou 😎

zuzu1104
26. nov 2012

@zuzx super,tak sa len drž a prajem pevné nervy 🙂

zuzu1104
26. nov 2012

@ivia123 ahoj ja som za osem dní dala dole 3,5 kg, ale to je individuálne, každé telo je iné

ivia123
26. nov 2012

@zuzu1104 to je super.A čo si jedla?

zuzx
27. nov 2012

Caute baby, zdravim vas hned zrana. Prvy den som v zdravi prezila, dnes mam skroby. Na ranajky uz mam za sebou pomaranc a banan, rychlo hadzem do seba kavu a utekam na nemcinu. Na obed planujem varene zemiaky s anglickou zeleninou (zavodna jedalen) a na veceru varene zemiaky so zeleninou tiez 🙂 Drzte sa.