90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
4. dec 2012

@zujka2 no veď jasné, hlavne sem-tam jedlo deliť a neprežierať sa a bude to dobré

zujka2
4. dec 2012

@zuzu1104 🙂 to áno

kattulienka
4. dec 2012

Ahojte baby.zajtra mam UH den.mozem si dat slize s makom?dakujem

zuzu1104
4. dec 2012

@kattulienka áno môžeš, aj ja ich v ten deň papám

kattulienka
4. dec 2012

@zuzu1104 dakujem tak si ich idem nachystat do roboty na obed.uz sa nane tesim 🙂

ivanazv
5. dec 2012

ahojte možem sa ku vám pridat???
začala som od včera takže dneska mám sach. den......je užasné ako ste poniektoré schudli, tak sa velmi teším na február ked budem mat zo 15 kil dole, vááááu to bude super....už len vydržat. Ako idete baby riešit vianoce, myslím štedrý večer....silvester ked ako rodina budeme sedet pri stole a večerat.......????

osemsmerovka
5. dec 2012

@ivanazv shudli sme super..aj sme to po skončení nabrali pomaaaaaaaaaaličky,ale isto späť 😠 😠 možem vysrať z vysoka na všetky diéty 😖 citila som sa super,ked som ju držala,aj som super schudla..ale čo potom?..samé obmedzovanie ..ovocie sa mi sprotivilo uplne,že fuj tajbl 😠 😠 no prajem vam pevnu vôľu,málo vyčitiek a vesele vianoce.. 😉

ivanazv
5. dec 2012

@osemsmerovka no však po každej diete ked človek prejde na bežnu stravu tak všetko naberie. Ale treba aj potom striedmo jest, ja som si dost dopriala som sa prejedala, tak s tým musím dačo urobit.......a potom už len jest ako človek 🙂 🙂 🙂 🙂

cutty
5. dec 2012

@ivanazv Ahoj kludne sa pridaj 🙂 Ja na stedry vecer budem normalne vecerat. Dam si s mierou zo vsetkeho. Vianoce su raz v roku a strasne sa na ne tesim 😀

ivanazv
5. dec 2012

@cutty ahoj, aj ja som rozmýšlala, dám si normálne doobedu ovocie ako sa má (však sa vraví ak vydržíš do večera nepapaaaaaat, tak... 😀 ) a večeru si dám ako ostatný a na druhý den budem pokračovat v normálnom v 90-dnovke 🙂

osemsmerovka
5. dec 2012

@ivanazv tááto dieta sľubuje zmenu metabolizmu a nepriberanie po skončení 😠 😠 to je diéta pre ľudí s pevnou vôľou..ja som mala infarktove stavy,čo som sa tak snažila ju dodržiavať 😀

ivanazv
5. dec 2012

@osemsmerovka ja dufam že to zvládnem, lebo doobedu som aj tak nejedávala, natlačila som sa cez obed všetkého možného jedno cez druhé slané kyslé sladké 😝 a ani večer som nejedávala dáko extra....takže teraz sa možem natlačit cez obed tiež len toho správneho....musím vydržat lebo si už nemám čo obliect 😀 😀

zuzu1104
5. dec 2012

nechápem niektoré kočky, ktoré si myslia, že po skončení diéty sa môžu ďalej vrátiť k svojmu prežieraniu, veď o tom to nie je, to má byť zmena životného štýlu a nie len na tri mesiace sa mučiť. Ja som rozhodnutá sa zdravo stravovať už po celý život, chcem si stravu deliť, lebo ma z toho nenafukuje, nemám hnačky a ani zápchy, cítim sa fit. Ale jasné, že keď ma muž pozve na pizzu, tak si nedám len korpus s kečupom. 😀
Netreba to zas preháňať a ja napr. Vianoce vôbec neriešim. Normálne sa najem a aj koláče si dám. Aj teraz v niektoré dni, keď mám chuť na niečo, tak si šupnem a aj napriek tomu vidieť krásne výsledky.

zuzu1104
5. dec 2012

tak do toho baby

zuzu1104
5. dec 2012

a ešte by som chcela dodať, že aj porcie jedla si ani náhodou nenakladám podľa knihy, dávam si tak, aby som bola zasýtená, čiže si poriadne naložím 😀 Ono sa hovorí, že máš sa najesť do sýta, keď máš správne nadelenú stravu. A je to pravda, potom ma to menej láka hrešiť, lebo keď je človek hladný, skôr podľahne pokušeniu. Ale aj napriek tomu si občas niečo šupnem, čo by som nemusela 😀

cutty
5. dec 2012

@zuzu1104 Uplne s tebou suhlasim Zuzi, tak ako hovoris je jasne ze ked clovek po diete zacne zase s prejedanim a miesanim vsetkeho mozneho tak priberie. Ja som tiez rozhodnuta jest takto, vyhovuje mi to, citim sa dobre, a to je hlavne. Jasne ze si doprajem niekedy aj sladke ale urcite to uz nebude kazdy den ako som to mala vo zvyku. Priloha k mäsu mi uz ani nechyba, vystacim si so salatom a som syta. Tak isto pecivo, salamy... Nechcem tearz tvrdit ze uz nikdy nezjem chlieb alebo rozok- dam si ale nie v takom mnozstve a radsej nieco celozrnne.

lucky14
5. dec 2012

@zuzu1104 AMEN!!! myslim ze si to napislana uzasne!!! Si skvela!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
5. dec 2012

@cutty @lucky14 kočky moje, som rada, že so mnou súhlasíte a zdieľate môj názor 🙂
Katka presne ako hovoríš, to neznamená, že teraz doživotne si už nedám pečivo, ale siahnem menej často ako pred tým a radšej po celozrnnom, a dokonca som si teraz kúpila celozrnnú múku aj domov a chystám sa upiecť si celozrnné buchtičky. Čo človek vie, že či v obchode sú naozaj celozrnné výrobky alebo ich len zafarbujú, aby tak vyzerali.
A aby som sa vyjadrila k tej prílohe, tak ja už na zemiaky alebo ryžu k mäsu ani nepomyslím, úžasnou náhradou mi je pyré z hocakej zeleniny (inak aj k rybke na Vianoce si dám pyré z mrkvičky a kalerábu 🙂 ) alebo aj tie zeleninové hranolky či zeleninový šalátik sú super.

santerra
5. dec 2012

Ahojte babulky,ako sa mate? Ja som mala od pondelka nejaku virozu črevno-žaludočnu či čo...och ale dnes je to už lepšie 🙂 pojedla som suchare, liečive čaje od susedy a je dobre 🙂 Necvičila som a normalne mi to chyba, ale este nejak nechcem draždiť telo nech si oddychne trocha.
@zuzu1104 moja už si zdrava? čitala som tu niekde že si brala coldrex. Ozaj pozeram v tabulke že aky krásny vysledok -7,5 kg fíííha velká gratulka 🙂
Vitam nove baby a tešim sa že sa naše kruhy chudnúcich kočiek rozrastaju 😎 žienky možte sa pichnuť k nam do tabulky ked chcete https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...

zuzu1104
5. dec 2012

@santerra joooj moja ani nehovor, som chorá ako pes :( strašne mi je zle, zajtra idem k lekárovi a ešte k tomu aj malý ochorel, no hrôza a des :(
ďakujem za pochvalu, aj ja som na seba veeeľmi hrdá🙂
A tebe sa ako darí?

mysiatko
5. dec 2012

som sa pripisala do tabulky
@santerra takze bojujem dalej a velmi mi to vyhovuje taketo stravovanie..kila sice nejdu dole ako by som chcela ale citim sa lahka ako pierko ...dnes skroby...zemiaky pecene v rure a k tomu upecena sojova parka na cibulke...pozerala som na zlozenie tej parky a je tam kukuricny skrob takze by to malo byt ok...inak baby ja som vam zabudla napisat ze ja som vegetarian 🙂 takze aj preto mi to vyhovuje

janituska
5. dec 2012

Ahojte zienky krupi patria ku skrobom alebo uh? 🙂

mysiatko
5. dec 2012

@janituska jacmenne krupy su skroby

janituska
5. dec 2012

@mysiatko Dakujem

santerra
5. dec 2012

@zuzu1104 to je teraz take blbe obdobie vraj II.vlna chrípky...skore uzdravenie prajem malemu aj tebe...ja som len bola rada že moj nič odo mna nechytil. No ja som na tom nejako všelijako...aj som porušila počas poslednych dni aj sa to poprehadzovalo....ale tak dnes celkom dobre mam škroby a iba s jednym prehreškom 😀 Takže tiež pauzuješ s cvičkom čo?

cutty
5. dec 2012

Ahojte koceny 😀 Tak ja mam dnes UH. Akasi som dnes leniva. Sa mi nic ale ze NIC nechce 😠 Zajtra uz mi pride nova vaha tak sa tesim 😀

ivanazv
5. dec 2012

baby chcela by som sa opýtat, zajtre mam UH a potom na piatok mi vychádza ovocie 😖 ako ste zvládali.....len samé ovocie či aj zeleninu? Viem že sa smu aj nejaké orechy......ale no to aby som nebola hladná kolko zjem toho ovocia?? 🙂

zuzu1104
5. dec 2012

@ivanazv ahoj Ivka spapaj toľko koľko potrebuješ, môžeš aj zeleninku, ale ja som väčšinou papala ovocie a na olovrant alebo desiatu som si dávala sušené ovocie a oriešky

zuzu1104
5. dec 2012

@santerra no presne tak asi druhá vlna chrípky, dúfam, že sa z toho dostaneme čoskoro, ďakujeme 🙂
A tiež teraz cviko vynechávam, aj preto, že som chorá, ale aj preto, že sa učím na skúšku, ale už sa teším, keď budem mať po a budem znova cvičiť 🙂

zuzx
6. dec 2012

Ja sa idem priznat a hnabit do kuta. Vcera som mala desiaty den, teda skroby. Vsetko super, az vecer som to dorvala. Mali sme vianocny vecierok a tak som neodolala a namiesto len samotnej ryze som si dala k nej aj kuracie maso na dubakovej omacke. A potom som este zjedla dva vacsie pagace a este aby mi nebolo malo, tak ako dezert tvarohovu strudlu. Porazi ma. Ale nevadi, dnes pokracujem UH dnom ako keby sa nic nestalo.
Na obed mame v jedalni tusim makovy zavin, to by mohlo byt, nie? Nestihla som si vecer uz nic nachystat ked som prisla neskoro domov a nic lepsie na vyber nemam ☹