90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
11. dec 2012

@santerra ahoj moja, vo štvrtok mám ťažkú skúšku, tak drtím a drtím, necvičím nič, lebo nestíham, ale po skúške už nabehnem, tiež som teraz porušovala, ale nebolo to až také strašné🙂 Po štvrtku sa už budem viac ozývať, drž mi palce, aby som to zvládla

zuzx
11. dec 2012

Ako to ide baby? Mam ovocie a zvladla som 🙂 Este zo liter caju a mozem ist spat 🙂 A zajtra bielkoviny 🙂

santerra
12. dec 2012

@zuzu1104 budem silno držat palčiaky aby si to dala 🙂 pa drž sa!
@zuzx ahoj aj mne včera ovocny dopadol dobre 🙂 dneska praženička s paradajkami na obed a večera netušim čo bude asi len uvarene vajičko dam ...čo kuchtiš ty?

cutty
12. dec 2012

Ahojte 🙂 Takze dnes bielkoviny a budem mat kuracie mäsko a vyvar uz sa tesim 😀 Mne vcera ovocie tiez dopadlo dobre.
@zuzu1104 Drzim palce Zuzi, nech to zvladnes ale ty to das, si sikovnica 😀

sonca13
12. dec 2012

@dorekapa o tom maškrtení mi hovoriť nemusíš.... ja milujem sladké..teraz bol mikuláš, no mala si vidieť čo som ja celý ten týždeň stvárala... ako ten minulý týždeň som riadne dokafrala, ale zato tento sa držím... v piatok ma čaká prvý vodný deň, no neviem, neviem, zatiaľ si verím 😀 ale čo príde, ak to nastane, netuším... ale v najhoršom prípade chcem zjesť maximálne jablko... ja som mala 89 kg, keď som mala 26 rokov, iba cvičením som sa dostala na váhu 69 kg, čo je aj teraz moja cieľová váha, perfektne som sa cítila a aj vyzerala... potom som otehotnela, nepribrala som veľa, ale po pôrode som sa rozžrala 😀 tak som skončila na váhe 80 kg, cvičila som a nič... tak som sa pustila do tejto diéty... v sobotu ráno sa odvážim, ale na oblečení cítim, že kilečká išli dole... samozrejme cvičím, mňa tiež najviac bavila zumba a aerobic, lenže môj malý syn sa rozhodol, že s nikým nebude zaspávať, iba so mnou, tak na cvičenie môžem zabudnúť, lebo hodiny sa zvyčajne začínajú okolo 19 alebo 19,30 a to sa pomaly ukladáme k spánku..keď ho uspáva muž, tak aj hodinu aj dve počujem zo spálne, jak sa rehocú 😀 😀 ... tak cvičím doma, snažím sa minimálne 3x do týždňa a kombinujem takých 20-30 minút na bicykli + svalové cvičenia, hlavne na ruky a brucho....muž ma pochválil, že veľmi dobre vyzerám teraz, že či s tým neskončím,ale ja na to, že nie, môj cieľ je jasný a ten chcem dosiahnuť...tiež ako ten tvoj má rád krv a mlieko 😀
určite dietu zvládneš, nepochybuj o tom a hlavne, už raz si to zvládla...tak prečo nie aj druhý krát?? len sa treba zaťať... aj keď to možno zo začiatku pôjde s prehreškami, tie ti neublížia, spomalia chudnutie to áno, ale to je parádny pocit si tak po dvoch - troch týždňoch dietovania švihnúť varenú čokoládu, alebo nejakú sladkosť.... krstná nám poslala z domácej zabíjačky hurky, včera som ich piekla, kúštik som si dala aj s kyslou kapustou a normálnym chlebom...tak som si pomastila bruško 😀 a vieš ako dobre mi to spravilo? NENORMÁLNE!!! 😉
takže sa treba rozhodnúť, začať, tuším si už aj začala,nie? ja som tu dlhšie nebola, lebo keď mi malý cez deň spí, tak sa snažím upratať, ožehliť, navariť a sem už nestíham ísť a večer sa mi už málokedy chce....
takže držím palce!!! a odpisuj, prispievaj, nech vieme všetky, ako ti to krásne ide....

sonca13
12. dec 2012

@zuzx mne to ide po minulom katastrofickom týždni super...som zožrala všetky sladkosti, ktoré som videla... a to som si hovorila, že len malú čokoládku.. no aha, mali ste ma vidieť... čipsy, čokolády... varené víno... ha..jak som sa napráskala... 😀 ale potom ma to štvalo... tento týždeň sa držím, dnes mám uhlohydráty, že pizza na obed, maškrta na večeru, zajtra vitamínky, no a v piatok prvý vodný deň... sa neteším, ale som presvedčená, že to zvládnem, teda do piatka sa budem snažiť samu seba presvedčiť, že to zvládnem 😀 😀 😀

sonca13
12. dec 2012

@cutty ten vývar vieš normálne vypiť? ja s tým mám obrovský problém... netuším prečo, keď to mám v pohári, kukám na to, a neviem to do seba dostať...ja mám celkovo s polievkami troška problém... ale snažím sa to vypiť...aj keď s problémami...

cutty
12. dec 2012

@sonca13 Ja normalne uvarim kuraciu polievku so zeleninou - klasika mrkva,petrzlen,kalerab, sol, nove korenie proste normalnu kuraciu polievku akurat ze ju zjem bez rezancov len si tam dam tu zeleninu uvarenu. A chuti mi to 🙂

zuzx
12. dec 2012

Ahojte zeny, tak bielkovinovy den za mnou skoro 🙂 Rano banan a pomaranc, na obed som mala bravcovy cernohorsky rezen - teda bohuzial v cesticku, so zeleninou. A na veceru som mala nejake chude varene maso so zeleninou. Dnes som totalne nestihala, takze som improvizovala. Zajtra sa tesim na zemiaky 🙂

zuzu1104
12. dec 2012

ženy moje, som späť, dnes nám profka zavolala, že skúšku ruší a hodnotenie nám dá aj bez skúšania, som šťastná ako blcha. Zajtra si konečne urobím vianočné upratovanie a hlavne si konečne zacvičím.

@cutty Kati, dík za podporu, sa teším, že sa môžem konečne zas venovať aj vám aj diéte
@santerra moja veľmi pekne ďakujem, tak už doskúšaná :D

santerra
13. dec 2012

@zuzu1104 jaaaaj tak sa ti to pekne prepieklo 😀

santerra
13. dec 2012

Baby dnes škroby, hruška je už vo mne ale aj 2 kolieska lineckeho jaaaj to som cela ja... už mam navarenu šošovicu so zemiakmi a koreň.zeleninou 🙂 včera som necvičila, bola som u kadernika večer a nestihala som aj maleho potom obriadiť i sa kus rodine povenovat 😒 poviem pravdu chyba mi to cvičenie 🙂 Cez vikend tu mame vianočny jarmok och tešim sa velmi, kupim si mastenu lokšu 😀
@sonca13 panečky ked tu teraz čitam o tých hurkach 😀 no slinky az po kolena!!!!

dorekapa
13. dec 2012

@sonca13 Ahoj sonca,dakujem za krasnu povzbudivu spravu.No zacala som pondelok a dnes mam prvy ovocny den.Od pondelka sa drzim.Dnes bude tazky,ale zvladnem to.Stale sa mi zjavi pred ocami Katka ako vyzerala pred 3 rokmi.Teram mam 66 kil a aj ked idu Vianoce,tak do jari chcem dat aspon na 58 kil.Budem fakt rada,hoci manzel mi vravi,e to je vela,ze velmi schudnem a on je fascinovanym ojim zadkom 😀 😀 😀 .Ja necvicim,ale v utorok som urobila trochu brusakov doma.Mohla by som hcodit na aerobik,mam ho cca 5 min.chodze od bytovky a zacina o 18:30,ale akosi stale nieco do toho pride.Manzel robi na smeny v inom meste a est emedzi tym cestou z prace sa zastavi na stavbe,lebo staviame dom a tak je to take s tym casom sklbit.Ano,ak by som mu povedala,ze chcem ist na aerobik,tak nie je problem,ale ja sa terza ani na aerobik necitim.Chcem si stiahnut zaludok,aby ma nebolel,lebo teraz od pondelka sacitim taka slaba..S aerobikom chcem zacat po novom roku postupne.Ale od pondelka co som presla na 90 dnovu,tak sa citim lepsie,myslim,vyprazdnila som creva,lebo fakt som sa uz prejedala.Este v lete som mala 63 kil vahu som naberala velmi rychlo.CO sa tyka vodneho dna,tak ten ja drzat nebudem.To je zasah velky a ani pred 5 rokmi co som bola na 90dnovej diete som vodny den nemala.Prave vtedy som skoncila s dietou a stravovala som sa nadalej tak,ze doobeda ovocie a potom delena strava pocas dna a dala som dole este dalsie 4 kila zo 62 na 58 a bola som fakt spokojna a to som si uz dopriala aj cokoladku a dlllho som sa na tej vahe drzala.Co sa tyka dietata,tak mame 6 rocnu dcerku,to je uz velka kocka,takze tie podmienky na scvicenie mam vytvorene dobre len sa treba do toho pustit.Aj manzel chodil cvicit,ale kvoli tej stavbe fakt nestiha.A pritom on musi sa drztat vo forme,lebo je policajt a maju stale tie previerky,ale aj ked necvici,vyzera bozsky. 😀 😀 a este je tu jedna vec..mozno co veeeelmi dufam a veeeelmi si to rpajeme ,tu dietu budem musiet prestat ddrzat,lebo sa snazime o babatko a ak sa nam podari,tak urcite nebudem moct to drzat..to by mi manzelik dal..Tak ti prajem pekny dni a do skoreho pisania..ja som v praci,ale kedze moja napln je veeeelmi ako by som to napisala..pracovnu bapln mam taku vlaznu..tak mam cas pismenkova.. 😀 😀 😀 😀

zuzx
13. dec 2012

Ja mam tiez skroby za sebou, aj ked dnes som nestihala pit absolutne, behala som od rana do vecera v robote... Na ranajky som mala banan a pomaranc, na obed ryzu so zeleninou a na veceru varene zemiaky s kukuricou 🙂 Skrobovy den mam rada 🙂 Na zajtra mam uz zbalene cestoviny a dam si ich s lekvarom 🙂

dorekapa
14. dec 2012

@zuzx ja mam za sebou ovocny den..juuj bolo to tazke.Manzel mi vece rnastruhal mrku s jablkami,tak som to mala na obed.Ale vydrzala som.Vecer sme si dali cajik a isla som skor spat.Dnes mam bielkoviny.Urobila som si vcera kur.masko na spenate a salat..mnamky.

zuzx
14. dec 2012

@dorekapa no vidis, zvladla si 🙂 Ovocny den nie je taky hrozny 🙂

Ja mam dnes UH, na ranajky som mala klasika pomaranc a banan, teraz na obed kolienka s lekvarom 😀 A na veceru rozmyslam ze si pojdem kupit take tie ceresnove tasticke dve co pecu v lidli, strasne to lubim a kedy inokedy by som si take nieco mohla dopriat 🙂

dorekapa
14. dec 2012

@zuzx a kolko si schudla.Ja prvykrat pred 5 r.som dala dole 12 kg za mesiac a viem,ze som s tym prestala,ked mal prist vodny den.A cez vianoce to ako budes riesit?

aduss
14. dec 2012

ahojte kočeny, ako vidim, tak mate krasne vysledky..stale vas citam, kazdy den...o to viac sa hnevam na seba, ze sa nemozem nakopnut

alidion
14. dec 2012

chcela by som aj ja zhodit zopar kilov navyse. tu som nasla nejake info http://www.dietyachudnutie.sk/redukcne-diety/90... . bojim sa vsak, ze ked nieco schudnem, po case dietu vzdam a vaha sa mi vrati spat :(

mysiatko
14. dec 2012

ahojte baby tak ja dnes UH, na obed rezance s makom sice az teraz lebo som skor nestihala ale akosi ma ani hlad netrapil, tesim sa na vecer - veternik mnamky, inak stala som na vahe - dole 4,1 kilecka - za dva a pol tyzdna pomalicky ale isto, tesim sa lebo uz to citim aj na nohaviciach aj to brusisko mi opadlo 🙂

mysiatko
14. dec 2012

@dorekapa na ten ovocny den si zvyknes, hlavne prvy a druhy bol tazsi ale teraz je to uz v pohode, zaludok si zvykne, tak drzim palce vsetkym spolubojujucim 🙂 🙂 🙂

dorekapa
14. dec 2012

@mysiatko no a ty uz pokracujes v diete?Takze si v druhej casti?Kolko si schudla ak sa smiem spytat?

mysiatko
14. dec 2012

@dorekapa nie nie ja niesom na pokracovacej, v pondelok budu 3 tyzdne co ju drzima schudla som zo 67,1 na 63. este 5-6 kil a som na vahe spred tehotenstva a nemusim vyhadzovat satnik, ked som porodila mala som 64 kil ale kojenim som sa zaoblila na 71 kg. tento rok v marci som drzala mačingovu dostala som sa naspat na 64 ale za 7 mesiacov 3 naspat. takze som musela nieco zacat robit 😎

dorekapa
14. dec 2012

@mysiatko no ja som zacala presne z takej istej vahy chudnut ako ty.A chcem to dat dole tak na 58..tolko som mala ked som ju drzala naposledy..mesiac som ju drzala striktne a po mesiaci som uz vysadila ovocne dni,ale jedla som len ovocie doobeda a tu delenu stravu som drzala nadalej a dala som dole dalsie kila.Takze sa snazim odznova,ale popritom sa snazime aj o babo,takze ak sa potvrdi tehu,s 90 dnovou koncim...Achcem sa spytat,ci aj cvicis?Ja som rpvykrat pri drzani 90 dnovej necvicila a schudla som aj tak a teraz sa snazim aspon brusaky doma a po Vianociach chcem zacat s aerobikom ked si telo zvykne na tu zmenu..

mysiatko
14. dec 2012

aj ja ked sa dostanem na 58 tak staci ale potesia aj dalsie 😉 ja necvicim ale chyba mi to, pred tehotenstvom som zila dost aktivnym sportovym zivotom, ale teraz ma doslovne vyciciava nasa zubrienka, je to maly certisko takze ja absolutne nevladzem, snad za nejaku dobu, ale no tie brusaky niesu zly napad 😵

13mamicka
14. dec 2012

no uz som tu aj ja 🙂 troska ste ma nakopli drzim ju,pomali si zvykam ale je to tazke ked je plna ladnicka a plne hrnce sem tam zhresim,ako dnes- mam ovocny a musela som si dat aspon trosku kapustnej polievky co som cele pokazila -no neni som tapa?dufam ze sa polepsim.... 😠

sonca13
15. dec 2012

@dorekapa no ja som včera prežila vodný deň, ale poobede som si šupla jablko...už sa mi marilo pred očami 😀 záver je taký, že od začiatku dietovania, t.j. 16.11. mám o 6 kg menej, -5 cm v páse, -3 cm v bokoch, -4 cm v stehnách..tak sa nenormálne teším.... ten môj mi dnes povedal, že už by si sa mohla aj normálne najesť, nie? ale teda rada by som sa dostala na váhu 69 kg .... takže dnes mám bielkoviny, si spravím šalát s vajíčkom..už sa veľmo teším 😀
ano, treba začať postupne aj s cvičením, nie bezhlavo, pretože človek si myslí, že to dá, ale veľmi rýchlo zistí, že to tak nie je a ešte si uženie nejaké zdravotné problémy.... tiež toho máte veľa aj dom staviate, aj muž robí na smeny, tak kočku už máš velikú, samostatnú... ja teda mám pomaly 15 mesačného syčeka, vyžaduje si celodennú starostlivosť a pozornosť a teda maminku pri zaspávaní...viem, že to asi nie je správne, že ho uspávam len ja, lebo si už na mňa zvykol a potom v budúcnosti z toho môžeme mať len ťažkosti, ale je ešte maličký... a nie je nad to, keď sa ku mne pritúli ... júúúj 😀 😀
takže držím palce vo všetkom...nech sa darí... pa zatiaľ

sonca13
15. dec 2012

@santerra no neboj, jak som si šupla...dobre mi to spravilo 😀 😀 😀

sonca13
15. dec 2012

@cutty ja mám dnes teda ja vývar vypiť alebo zjesť..no budem sa snažiť.... 😝

santerra
15. dec 2012

Baby hlásim že po 90 dňoch mam dole -9,4 kg 🙂 Nedosiahla som sice cieľ, ale pre mna uspech velky. Prajem pekny den 🙂