90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ericka12
17. dec 2012

@ivanazv,,,, ved to ze zachvilku su tu vianoce a to je tazke aspo pre ma 🙂 drzat dietu ja to teras nedokazem ale po novom roku budem musiet chcem v lete niaku zmenu 🙂 aj ked som to uz skusala x _ krat ... 🙂

zujka2
17. dec 2012

@zuzu1104 zuzi, tak ako to ide? Mne sa v druhej fáze podarilo schudnúť 2 kg, čo je celkom úspech. takže nepriberám 🙂 držím palce

zuzx
18. dec 2012

Ahojte baby, ja som sa odmlcala, lebo cez vikend som mala tolko prehreskov, ze ma samu hanba fackovala. Ale od pondelka (teda odvcera) som pokracovala normalne skrobovym dnom, ktory bol na rade.
Som sa dlhsie nevazila (asi tyzden 😀 ) tak ma dnes rano napadlo skocit na vahu, ci sa na mna pocas tych orgii nieco nalepilo. A som ostala ako obarena, lebo aj po vikende co bolo cele zle mam dole 6 kg a taha mi na siedme. Akoze vaha stale vysoka na mna, ale chybaju mi uz len 3 kg aby som sa dostala na svoju "normalnu" vahu a potom by som chcela dat dole este dalsich 5 kg, to uz budem naozaj chuda.
Dnes mam UH, mam tu cestoviny s lekvarom, svoje oblubene. Zajtra mam ovocny den, v robvote by som to mala zvladnut. No a vo stvrtok ma caka vodny den. Mala som ho mat na stedry den, teda buduci pondelok, ale tym ze su vianoce a nebudem na ostatnych pri veceri pozerat o vode, tak som sa rozhodla dat si vodny den o jeden cyklus skor.
Takze nevzdavajte to, drzim vam palce vsetkym.

dorekapa
18. dec 2012

@zuzu1104 no ja mam teraz par dni pred menzesom a vcera som mala ovocny den a zhresila som.TZjedla som cerealnu buchtnu.Normalne mi prislo zle.Mne sa kruti hlava od hladu..ved to asi kazdemu

dasa0402
18. dec 2012

ahojte dievcata chcem sa ku vam pridat ja som s tou dietou dnes zacala tak uvidim ako vydrzim

dorekapa
18. dec 2012

@sonca13 dakujem a tu pozitivn uenergiu si mi riadne poslala cez pismenka..aj som sa zasmiala..je parada ako to z teba vyzaruje..urcite schudnem..vcera som mala ovocny den,ale riadne mi bolo zle..z prace sme isli rovno do banky s manzelom,tak sme si pos.taku hod.potom na nakupy a vecer som myslela,ze mi hlava praskne..v piatok mam dostat ms a som taka nafuknuta,placliva,podrazdena,brucho ma boli a aj rozladena z toho,ze ta mrcha nakoniec pride a my dalsi mesiac snazenia..nic

aduss
18. dec 2012

@dasa0402 ahoj 🙂 po neuspesnych pokusoch som sa aj ja dneska dala na tuto dietu, tak verim, ze nam to pojde dolu 🙂 kolko merias a vazis?

zuzu1104
18. dec 2012

@zujka2 Zuzanka, tak to je senzačné, blahoželám, len tak ďalej 🙂 Ja tiež dobre zatiaľ mi zišlo dole 9 kg, teraz budem mať isto také hluché obdobie cez Vianoce,a le potom chcem poriadne zamakať, cvičiť a pekne pravidelne papať a určite pôjde dole ešte viac 🙂

zuzu1104
18. dec 2012

@dorekapa neboj sa, všetko prejde, po čase ti bude úplne stačiť ovocie, ver mi a ani hlava sa ti už nebude točiť. Hlavne pi veľa vody, to pomáha

dorekapa
18. dec 2012

@zuzu1104 dakujem

dasa0402
18. dec 2012

@aduss ahoj nemerala som sa ale vaha je 85 hrozne po porode mi vobec nejdu kila dole praveze este priberam a pritom aj kojim chcela by som dat vahu aspon nas 70 kg takze 15 dole a ty bude to tazke

zujka2
18. dec 2012

@zuzu1104 super, som na teba pyšná. ja som celkovo viac ako 19 kg. tak je to super. aj ja musím cvičiť

aduss
18. dec 2012

dasa0402 tak to ideme z rovnakej vahy presne..rano som mala 85 celych..:/ az sa hanbim za seba..pred necelym rokom som mala 74...moja vysnivana je 65 ale stacilo by mi aj tych 68..co si si dneska dobre robila? ja som mala leco s vajickom..a ako budes zvladat vianoce? sme si teda celkom dobry datum vybrali ti poviem 🙂

zuzu1104
18. dec 2012

@zujka2 jeminečku moja, tak to si herečka číslo 1 :DDD super si schudla, prajem ti to a aj ja som na teba hrdá 🙂 dúfam, že už nikdy nenaberieme naspäť a že nám toto papkanie bude chutiť až do konca života 🙂

aduss
18. dec 2012

@dasa0421 no tak uz to tu je..zhresila som..ale ja mam par dni pred menzesom a som strasne pazrava :/

mysiatko
18. dec 2012

ha kramy dorazili takze dnes poobede vo mne skoncili 3 lyzicky nutely...som sa neovladla co uz 😠

mysiatko
18. dec 2012

@dasa0402 ja som tiez kojenim naberala nalepila som si na seba 7 kil kym som s tym nieco zacala robit...este kojim ale teraz to ide dole aj ked pomalicky ale ide to 😎

dasa0402
18. dec 2012

@aduss no ja som dnes oprazila mesko a dala som si ho zo zeleninou a na veceru jogurt vianoce neviem ako vyriesim bude to tazke ale nejako to zvladneme musime ked sme sa na to dali ja len dufam ze sa mi nepokazi mliecko ked kojim

aduss
18. dec 2012

@dasa0402 dasi ale robis jednu chybu, na veceru musis mat to iste co na obed, len v polovicnej porcii..nemozes kombinovat

zuzx
18. dec 2012

@aduss zas to nie je tragedia, moze aj kombinovat, ale len dovolene v ramci dna 🙂 Ja nikdy nejem na obed a na veceru to iste a kila idu dole 🙂

aduss
18. dec 2012

@zuzx no praveze v knihe to je pisane ako zasadna chyba 🙂

zuzx
18. dec 2012

@aduss ja len hovorim, ze to nevadi. Ja som tuto dietu drzala 5 rokov dozadu a behom mesiaca a pol som schudla cca 13-14 kg a to nebolo az tak moc z coho 🙂 Teraz mam za tri tyzdne dole skoro 7 kg, a nikdy nejem to iste, lebo chodim do roboty a jednoducho sa to technicky neda - tam som povacsine odkazana na zavodne stravovanie. Takze vyberam podla kombinacii ktore mozem v dany den. Da sa to aj tak striktne ako pises, ale je len otazka casu kedy s tym clovek prasti a pokombinuje aj co nechce.

aduss
18. dec 2012

@zuzx fiha tak to gratulujem, to mas obrovsky uspech..a cvicis aj popritom? ja som tuto dietu zacinala uz na neviemkolkokkrat tento rok a bohuzial som neuspesna :( nemam pevnu volu

zuzx
18. dec 2012

@aduss necvicim vobec :( Ja inak ficim na bodyrocku (specialne intenzivne cvicenie, pozri google ak chces), ale teraz v zime sa mi neda, lebo ja potrebujem cvicit vonku...takze necvicim vobec a ide to dole len cisto stravou. Ale na jar znova zacnem. Tato dieta nie je taka hrozna, da sa to 🙂

zuzx
18. dec 2012

No a cakaju ma dva tazke dni - zajtra mam ovocie a vo stvrtok prvu vodu - presunutu zo stedreho dna...

aduss
18. dec 2012

@zuzx ale aj tak mas krasne ubytky..z akej vahy si sla dole? a aku mas vysku?..teda klobuk dole 🙂 viem, ze tato dieta nie je hrozna..ono ani nejde o to, ze by som bola pri nej hladna..ale tie chute na nieco ine

dasa0402
19. dec 2012

@aduss dodre ranko takze stale musim to co som mala na obed tak aj na veceru dnes co dobreho si varis ja zemiaky zo zeleninou

zuzx
19. dec 2012

@aduss ja mam vysku 175 a teraz som isla z vahy hroznych 72 kg. Moja normalna vaha pri ktorej dobre vyzeram je 63 kg, ale za posledneho pol roka som sa takto vyzrala, skoro kazdy den som mala na obed vyprazany syr s hranolkami, kedze v nasej jedalni som si nevedela nic ine lepsie vybrat. Tak teraz za to pykam 😀 Ale ide to zatial dobre, tri tyzdne su za mnou a mam nieco medzi 65 a 66 (mame staru mechanicku vahu). Takze dufam, ze v piatok po vodovom dni tam bude 64 😀 Som optimista 😀 Tie kila na mne ani tak nevyzerali tym ze som vysoka, ja stale nosim skinny rifle a vyzeram v tom dobre, len som si uvedomila, ze su mi nejake tesnejsie, tak som s tym zacala robit nieco skor ako sa dostanem na 80 kg a budem plakat ako vyzeram.

Tie chute ta prejdu. Tym ze sa striedaju tieto 4 dni, tak mas vsetko co chces, dokonca aj tie sladkosti. A vy vsetky tu mate vyhodu vlastnej kuchyne, takze nikto vam do toho nebrble. Ja byvam stale s rodicmi a ti hned zazeraju ked si cez vikend spravim nejake svoje jedlo....

zujka2
19. dec 2012

@zuzu1104 ďakujem, aj ty to máš pekne rozbehnuté. snažím sa to kontrolovať a ak nejaký deň hehorázne poruším, dám si na druhý deň ovocný a je to oki. držím všetkým palce!!

aduss
19. dec 2012

@dasa0402 dobre ranko Dasi, tak ako som pisala, vcera som nedodrzala, takze ma to hned odradilo, dneska som teda uz nedrzala, skusim sa zajtra znova nastartovat, lebo s tou mojou pevnou volou je to hroza..no mala by si mat to iste co na obed, ale zuzx tu pisala, ze ona to tak nedodrzuje a ze tiez chudne 🙂
@zuzx vies co by som ja dala za vahu 72? mam vysku 180 a mam 85 kil..ale ja vyzeram dobre pri 68, ked pozeram stare fotky :D tak uvidime :P ale dari sa ti skvele..a vies co ja tiez stale byvam doma, ale mozem si varit podla diety, nikto nezazera..ale potom tie chute, ked oni varia cosi ine :D