90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
3. jan 2013

....................kto má teda dneska bielkoviny?..nech sa prihlási 😉 😀 ..že ku komu sa môžem nasáčkovať,ak môžem teda 😅

zuzx
3. jan 2013

Ahojte, tak dnes mam skroby, ranajky za sebou a na obed budu pecene zemiaky s cibulou, tesim sa. Vcera som aj cvicila, svalovica zacina, ak sa bude dat, zacvicim si aj dnes 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

@dasa0402 neboj kilečka pojdu dole určite,niekomu to ide ťažšie :( kolko máš nadváhy?ak sa možem opítať?.

lucky14
3. jan 2013

Ahojte. Tak vcera som zacala s vami odznova po X-ty krat. Odhodlana vydrzat az do konca. Chcela by som sa vas vsetky co drzite kratko ci uz dlhsie spytat ci kukuricu a hrasok jedavate iba cez skroby alebo to beriete ako zeleninu. Dakujem pekne. Lebo som sa docitala ze kocky to drzia aj tak aj tak a chudnu. Budem vdacna za kazdy nazor a odpoved. Dakujem a prajem krasny den. 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

@miskakyska ahojkaj tak dnes začínaš?ja si dám dnes ovocie,a tak zajtra začínam ale vážiť sa nechcem bo mám krámi a asi mám 2 3 kg vždy viac vtedy.

zuzx
3. jan 2013

@lucky14 ja by som to zaradila medzi skroby. Ked mam skroby, tak si spravim napriklad tie zemiaky a k tomu si dam kukuricu tak ze, ju vyjedavm rovno z konzervy po lyzickach. Ale ked mam napriklad bielkoviny a spravim si kapustovy salat, tak si tam zamiesam trosku kukurice (tak lyzicu-dve do velkeho mnozstva) tak, ze ta kukurica je tam len tak jemne rozptylena na farbu. To nepovazujem za nejaky prehresok. Urcite by som ju ale v iny ako skrobovy den nejedla vo velkom.

dadli
3. jan 2013

@kacenka1983007 aj ja mam dneska ovocicko 😀 (najhorsi den)

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 ahojkaj no si pamatám že kukuricu dávali ku škrobom ale tiež sme použivali aj iny deň a hrášok by som dala,ako škrob tiež ked je vareny ale v surovom stave si myslím že to je ako zelenina a teda všade kombinovať len nie s ovocím 🙂 🙂 😉

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 a si myslím že v pokračovacom sa to tak tiež bralo že sa to kombinovalo. v malom množstve.
🙂 😉 😎

kacenka1983007
3. jan 2013

@dadli ja o mam ešte horšie lebo teraz začínam odznova a to je najhoršie,začiatky kym si znova zvyknuť ☹ 😠 😒 😖

dadli
3. jan 2013

@kacenka1983007 uplne veim o com hovoris.... tiez som mala "pauzu" a teraz sa do toho ako tak dostavam. mojou jedinou zachranou su bujony v kocke. viem hnusny humus, ale jednoducho jeden denne (0.5l) musim mat. 🙄 aj dnes budem mat na obed, mne je normalne zima, ked nemam nieco teple do brucha 🙂

lucky14
3. jan 2013

@kacenka1983007 dakujem pekne. Ja som citala rozne nazory a mam velmi rada hrasok v zeleninovej polievke ktoru si varim pocas bielkovinovych dni alebo v rajcinovej omacke na cestoviny ci pizzu pocas UH. Takze dufam ze ked nepouzijem viac ako 3lyzice kila pojdu dolu. Ale to asi zalezi aj od organizmu kazda z nas chudneme inym tempom. Este raz vdaka. 😀 A nech sa nam dari zhadzovat. 😀

lucky14
3. jan 2013

@dadli Ahoj. Zeleninovy bujon z kocky bude aj moja zachrana ked pride na mna hlad dam si. Isto lepsie ako porusit dietku. Ked sa telu ziada nieco teple do zaludka myslim ze je to najlepsie a rychle riesenie. 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

@dadli ja bujony nejedávam ,tiež som stále vyzimená 🙂 aj ked len doma sedím 😀 ja pijem zeleny čaj stale,ale musela som s tym prestať lebo v poslednej dobe sa mi akosi moc rozbúšilo srdiečko ☹ a neviem prečo,si myslím že asi aj ten čaj bol dovod ale ktovei 😨 😅

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 aj keby tam nepatrili,radšej taky prehrešok akoby sme sa napchávali sladkosťami 🙂 ktorí deň držíš dietku?ako sa ti dary? 🙂

zuzx
3. jan 2013

Ja sa stale nalievam teplym cajom, takze polievky mi ani nechybaju 🙂

kacenka1983007
3. jan 2013

baby čo si myslíte o tekvici?kde patrí? ☹

lucky14
3. jan 2013

@kacenka1983007 ja som zacala vcera takze dnes druhy den ale bol to moj X-ty zaciatok. Tak dufam ze traz uz vydrzim. A Ty? V tabulke si bola aj pred rokom myslim a nemas az taky nadvahu staci Ti schudnut par kil. U mna je to na dlho. Potrebujem dat dolu min 10kil ale najradsej by som dala 20kg. Ved hovorim u mna je to na dlho. 🙂 Myslim ze tekvica je zelenina. Ja ju jedavam namiesto zemiakov aj do polievky alebo ako pyre ked nie su skroby. 🙂

perla200
3. jan 2013

@kacenka1983007 zelenina..... kde inde?
ja som akurát UHT - dotlačila polku pizze.....musím sa krotiť

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 aj ja som začala viackrát ale nikdy som to nedotiahla 🙂 a aj prvykrát ked som držala,musela som prestat lebo som mala problémi v rodine žial a nervovo som to nezvladla,totiž ja ked mam stres tak sa napchávam,inak som pekne šla dole vtedy ale potom už to šlo dole vodou ☹ 😠 😢 teraz nemám šajnu kolko mám kíl ale určite som pribrala na 66kg no nič,sme tu pre jedna pre druhu a viem že spolu to všetci zvládneme a hlavne teraz už ani nekojím 🙂 konečne moj maly v oktobri sa horko ťažko odnaučil od cicíka 😀 😎 tak to bude lahšie,no a nazbierala som aj receptíky,takže baby som rada že som tu s vami a do chudnutia chudulky ♥ ♥ ♥

kacenka1983007
3. jan 2013

@perla200 neboj to nič,čítala som že je to menšie zlo ked si dáš viac ako by si miešala 🙂 😉

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 ja by som chcela schudnuť minimalne na 55kg no neviem či sa mi to podarí ☹ 😠 🙄 🤐

dasa0402
3. jan 2013

@kacenka1983007 ahoj no to dufam ze pojdu dole no vysku mam 169 a vaha hrozna 85 kg chcela by som dat aspon 15 kg dole ale neviem ci sa mi to podari ☹

sotia
3. jan 2013

@miskakyska ano moja začínam, včera som mala len ovocie na uvodpo Silvestri a Novom roku, dnes bielkoviny, práve som dotlačila špenát

kacenka1983007
3. jan 2013

@dasa0402 ale určite sa ti to podarí,ako som čítala tak to bude tym že malo piješ,proste musíš vela vela tekutiny aby ti vyplavilo z tela nadbitočnu vodu a hlavne tuky 🙂 😒 prvé tyždne vlastne stracame z tela hlavne vela vody 🙂 😉 ,takže piť,piť piť 😀

dasa0402
3. jan 2013

@kacenka1983007 no uz mam v sebe liter a pol caju 🙂

lucky14
3. jan 2013

@kacenka1983007 ale podari uvidis. ja som si povedala ze sice je to vela co potrebujem dat dolu ale do leta to zvladnem. aj ked isto pocas tej doby isto porusim sem tam ved to je normalne ale hlavne u mna je nespustit sa uplne. zacat kazdy den s cistym stitom bez vycitiek. presne ako pisem sme tu vsetky aby sme sa inspirovali a podporovali. 😀 spolu nam to isto pojde lahsie. 😀

zuzu1104
3. jan 2013

Ahojte dievčence, tak ja som včera mala jeden z najťažších dní v živote. Nie len, že som mala včera ovocie, ale najhoršie bolo, že môj malý včera začal mať 40 teploty a neskutočne zvracal. Šli sme s ním na pohotovosť, a tam nám zistili hnisavú angínu s vyrážkou a streptokoka, som z toho strašne vystrašená, lebo on nebýva chorý a teraz naraz také vážne ochorenie :( Dúfam, že to rýchlo prejde.
Vítam všetky nové kočky a prajem im veľa pevných nervov a rýchlo ubúdajúce centimetre a samozrejme sa veľmi teším, že sa opäť vrátili k diéte dievčence, čo so mnou začínali.
Dúfam, že sa nám bude spolu krásne dariť a vydržíme až do konca. Mňa 10.1 čaká druhá vody, tak som zvedavá, čo bude.

kacenka1983007
3. jan 2013

@lucky14 a aj cvičíš pri diete? vieš si na to zohnať čas?ja ked začnem tak malí ma nenecha ☹ 😠

kacenka1983007
3. jan 2013

@zuzu1104 joj to mi je luto,skoré uzdravenie malému,tiež moj starší začal mať včera 40 teplotu ale nechápem tomu,lebo naposledy bol chory v septembri a včera príde ráno kumne že mu je zima no teplotu nemal,a zrazu sa začal triasť a už mal teplotu,dala som mu paralen a šup do postel,a hovorím si no zasa nespím,lebo ked má teploty tak on ma vysoké a mu neklesá nikdy,zrazu mal už 40 a to bolo 15 hodín som sa vylakala ☹ ale spravila somzabal a ho to prešlo.no som mu davala paralen stale a hvála Bohu ho to prešlo nad ránom vracal ale nič nejedol chuda tak asi ten paralen,no rano som ho brala ku doktorke a ona na dovolenke ☹ 😠 no teraz mu nič neni no neviem čo s ním ☹