90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

fialocka84
3. jan 2013

@zuzu1104 dufam ze pojde aj mn ja mam len 166 cm a 68 kg.je to velmi vela?

zuzu1104
3. jan 2013

@fialocka84 no neviem ja si myslím, že nie, že to nie je veľa

zuzx
3. jan 2013

@fialocka84 aha, tak uz chapem tej chuti na sladkosti 😀 To sa veru cloveku tazko ovlada.... Ja nastastie mam vlastnu kancelariu a nic tam nedrzim, pre istotu 😀

fialocka84
3. jan 2013

@zuzx ved aj a mamvlastnu kanc.len s kazdej strany na mna pozera jedlo.reznce hotove a uz teraz mam na nich chut.aku davku si zvyknes davat.dakde som citala ze len 20dk zo vsetkeho

fialocka84
3. jan 2013

@zuzu1104 chcem aspon na 62 kg.u as cela rodia je pri ebe takze ja nikdy modelka nebudem

santerra
3. jan 2013

@zuzu1104 Ahoooooj ach to mi je luto že drobec je choručky ☹ skore uzdravenie prajem. Moj zvracal za 2 dni pred 3 tyždnami a uplne ta chapem ako sa citiš...nemam rada ten stav beznadeje ked nemožem pomocť vlastnemu dieťaťu. Nech sa choroba čim skor stratí držte sa moja 🙂

zuzu1104
3. jan 2013

@santerra ďakujem moja pekná, dnes je to už oveľa lepšie a Samko je v pohode, už aj horúčku máme pod kontrolou.
Ako sa ti dnes chudlo? Mne celkom dobre, som mala dnes bielkoviny, takže som si urobila kuracinku s mrkvovým pyré a zeleninovým šalátom. Už by som chcela nejaký zaujímavejší recept, lebo toto ma už nebaví jesť aj keď je to veľmi chutné. Nemáš niečo fajne vo svojich receptoch?

zuzu1104
3. jan 2013

čaute baby, tak už mám za sebou 25 min so Jillian a je mi tak super, som sa riadne zapotila a zistila som, že po 2 týždňovej lenivosti nemám už skoro žiadnu kondičku, ale aj napriek tomu sa cítim super, že som urobila niečo pre svoje telo, už sa opäť vrátim k pravidelnému každodennému cvičeniu

kacenka1983007
3. jan 2013

tak ahojte mam ovocny deň za sebou úspešne 🙂 do 13 hodiny som pila iba čajík a nescu jednu,na obed jablčko,potom hrsť orieškov a nakoniec som mala tekvicu pečenu v trube,mňam tá vie zasytiť.no ja sa cítim ešte stale ťažobu na žaludok ☹ tak zajtra bielkoviny ale neviem čo si dám lebo tu u nas nemali zeleninu
☹ všetko vypredali mam doma kapustu kyslu ale s čím?nemáte neaky typ?

dasa0402
3. jan 2013

ahojte dnes som mala bielkoviny a vypila som 3a pol litra vody tak dufam ze ked budem pit dost vody ze to pojde lepsie

denka7483
3. jan 2013

baby ja idem od zajtraa zacinam bielkovinovyyyym mate nejake navrhy na jedla jednoducheee 🙂))

zuzx
3. jan 2013

Akurat rozmyslam co zajtra uvarim v ramci UH dna a vaham medzi niekolkymi moznostami, tak sa mozte inspirovat, ak este nemate nic vymyslene 🙂
-langose
-slize s orechami / lekvarom / makom
-zapekane cestoviny alebo slize nasladko s ovocim (napr zavaranymi slivkami)
-palacinky

santerra
3. jan 2013

@zuzu1104 nooo to som rada že je lepšie 🙂 dneska som mala srkoby a dopadli na 1 s hviezdičkou bez prehreškov na 100% som na seba pyšna 🙂 včera som si zacvičila po 3 tyž. pauze a poviem ti fučala som jak lokomotiva, nestihala som, normale jak slonica som skakala až mi bolo nanič z toho 😠 K tomu receptu, ja idem napr. v nedelu robiť sviečkovu, sebe odoberiem bez smotany a spravim si tomu nejaky salatik z čin.kapusty 🙂 tiež mam s tym problem čo si spraviť furt sa mi zda že to iste jem 😀
@zuzx tiež mam zajtra UH ale na sladke nejak nemam chut po sviatkoch 😀

santerra
3. jan 2013

@kacenka1983007 ahoj a čo tak segedín? 😀 mnam dala by som si 🙂

ericka12
3. jan 2013

@santerra dobry napad 🙂 a co k tomu? od zajtra zacinam bielkovinovym tak som zvedava ako mi to pojde 🙂

kajsicka
3. jan 2013

... ja mám zajtra ovocie ☹ ... som zvedavá, ako to vydržím ☹ .. existuje aj nejaké teplé jedlo na ovocný deň? ..... už aby bolo pozajtra ... už sa teším na sýýýýýr 😀

santerra
3. jan 2013

@ericka12 ahoj mysliš k tomu segedinu? chlebik to isti 😀 ja som zacala včera 😎

santerra
3. jan 2013

@kajsicka ahoj ja som si robila jablkovy kompot s klinčemi, škoricou a lyžicou medu a zjedla som to teple 🙂 alebo este ma napada zapecene hrušky či jabka v trube 🙂

ericka12
3. jan 2013

@santerra ja chlieb a pecivo chcem vynechat ☹ tak bude len cisty segedin ☹ a ako to zvladas ?? da sa to vydraz ?? ☹

uci82
3. jan 2013

ahojte, aj ja sa k vam pridavam,,,, zacinam od pondelka tiez s touto dietou. Drzala som ju pred tromi rokmi a schudla som s nou 12 kil, citila som sa super a vobec som nebola hladna, dolezite je len nakopnut sa, tak snad mi to pojde aj teraz takto dobre 😉

santerra
3. jan 2013

@ericka12 jaaaaj tak len samotny segedin hadam bude chutit. určite sa to da vydržat 🙂 spolu to zvladneme treba sa podporovat a pojde to 😎 ja zatial bez hrieškov ide to zajtra sa chystam aj pocvičiť nech kila miznu 😠

ericka12
3. jan 2013

@santerra drzm ti palce a uvidim co to zajtra urobi so mnou ☹

lucky14
4. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj moja. Tam mam za sebou druhy poctivy den. Nech mi to tak vydrzi a kila pojdu dolu jedna radost. Moja ja s cvicenim zacinam znovu od pondelku. Tento tyzden som sa chcela naladit na dietu a potom pridam aj to. Mne to vzdy doda neskutocne dobru naladu a vela energie. Ved to poznas! 😉 Dufam ze Samko sa uz citi lepsie Zuzka a Ty si plna dobrej nalady ako vzdy. Prajem krasny den. 😀

lucky14
4. jan 2013

@kajsicka Ahoj. Na obed si mozes uvarit zeleninovu polievku bez zahustovania. V tento den mozes jest ovocie, zeleninku alebo oriesky. A este nemalo by sa jest ovocie a zlenina spolu v jednom jedle ale v 2hodinovych odstupoch. 🙂

lucky14
4. jan 2013

@zuzx ahoj. Na tych foto vyzeras uzasne. Tak som nevyzerala ani v 16tich. Zial moj tuk sa hlavne drzi na nohach a zadku. Ale co uz. Kazda sme ina. Si pre nas motivacia. Kila Ti idu krasne dolu a z toho co pises nehladujes. Prajem krasny den. Ja mam dnes tiez UH ale neviem ci sa mozu orechy v tento den alebo len cez vitaminy. Mam chut na rezance ale este neviem s cim. 😉

mg25
4. jan 2013

Baby prosím radu. Dnes mám uhľohydrátový deň a kedže držím túto dietku prvý raz len čumím a čumím na dnešnú večeru. To mám spráskať napr. celú milku? 😀 alebo ako to vlastne je.

mg25
4. jan 2013

Inak keď tu čítam vaše miery, z čoho idete chudnúť tak sa mi chce plakať :( to je šialené, čo so mnou urobilo jedno tehotenstvo.

zuzu1104
4. jan 2013

Kočky sa normálne teším z toho, čo čítam, ako vám to krásne ide 🙂 super
@santerra včera si to super zvládla, teším sa z toho si herečkaaa🙂. Ja som tiež včera cvičila po dlhšej pauze a tiež som fučala ako šialená, ale postupne to bude dobré🙂 Základ je, že nebola žiadna svalovka.
Som si istá, že chudneme spolu pekne, lebo podpora je dôležitá 🙂
@lucky14 Tánička si šikulka, veľmi ti držím palce, aby si to teraz vydržala, budeš kočica🙂 Inak ja som si minule k rezancom dala aj orechy a vôbec som z toho nemala výčitky, bolo to fakt fajne 🙂 A Samko sa má už lepšie, ešte v noci sme zbíjali teplotu, ale nebolo to až také hrozné ako v prvý deň aj ja som už kľudnejšia🙂 Prajem dobrú chuť k obedíku 🙂
@mg25 ahojky, tak na večeru môžeš zjesť jeden riadok horkej čokolády a k tomu nejaký koláčik alebo kus torty či 3 kopčeky zmrzliny. A nemysli si, že každá má super miery, ja som tiež začínala ako guľaté prasiatko, ale postupne sa to zlepšuje. Aj ty to určite zvládneš a budeš vyzerať super, len treba vydržať.🙂

mg25
4. jan 2013

@zuzu1104 jaj škoda, už som si chcela ísť kúpiť milku 😀 Nemám problém vydržať, nie som hladná, malý mi robí program celý deň, len niekedy neviem celkom presne, čo môžem a čo nie. Takže ďakujem pekne za pomoc 🙂 a dúfam, že sa to pohne dole, lebo je to naozaj katastrofa a ešte aj znížená činnosť štítnej...

fialocka84
4. jan 2013

zienky aku davku , porciu si davate na obed?