90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janet71
9. jan 2013

@jaja29 ja poctivo aj dnes 30 minút na trenažéry zajtra ma čaká zumba

zuzx
9. jan 2013

Tak mam obed na zajtra hotovy, dve omelety, kazda z jedneho vajicka a v kazdej z nich mam sampinony a mrazenu zeleninu oprazene na cibulke. K tomu som si spravila salat z cinskej kapusty, vela salatu 😀 Uz to mam nachystane v krabicke a tesim sa na zajtra 🙂 A sa mi zda, ze mi konecne splaslo brucho, ho nemam take nafuknute. Cvicit zas necvicim, lebo kazdu chvilu cakam kramy, mam take divne bruchaboly, ak teda nie som tehotna 😀 To sa este uvidi, lebo meskanie uz je, ale test spravim az v sobotu ak to dovtedy nedostanem.

zuzx
10. jan 2013

Ahojte, krasne dobre rano zelam. Mam za sebou vodu s citronom, dva pomarance a banan, dopijem kavu a ficim do vyroby. Na dnesne bielkoviny sa obzvlast tesim s mojim obedom. Mam dnes doobeda skusky vo vyrobe, takze mi to aj rychlo zbehne 🙂
Dostala som dnes kramy, takze to bude drsne.

fialocka84
10. jan 2013

@zuzx ahoj dobre ranko.uz mas niečo vymyslene aj na zajtrajsi den? VOBEC NEVIEM CO MAM ZAJTRA JEST.ASI DAJAKE OPEKANE ZEMIAKY.

jaja29
10. jan 2013

@janet71 super si sikulka budem si brat priklad 😀

jaja29
10. jan 2013

Dobre ranko koceny, tak vcera sam to zvladla a dnes mam vitaminky :D banan s pomarancom v bruchu a idem upratovat nech mam nejaky pohyb 😎 na tomto dni je super ze nemusim rozmyslat co budem jest 🙂 tak zatial pekny den

dasa0402
10. jan 2013

dobre ranko dievcata ja mam dnes bielkoviny uz sa tesim bude rybka z cerstvou zeleninkou mnam pekny den vam prajem 🙂

zuzu1104
10. jan 2013

@jaja29 dobré ránko, aj ja mám dnes vitamínky, celkom sa teším, že ich mám aspoň sa trošku prečistím a zajtra ma čaká už druhá voda, ale na tú sa teda vôbec neteším

zuzu1104
10. jan 2013

dobré ránko dievčence, tak ja mám dnes ovocie, na raňajky som spapala dve mandarinky a trošku mandlí a cítim sa neskutočne plná, budem asi papať až na obed, nebudem mať desiatu. Musím stiahnuť žalúdok na zajtrajšiu vodu. :(
@cutty dnes budem na teba silno myslieť, určite tú vodu hravo zvládneš🙂

lucky14
10. jan 2013

Ahojte kocky. Pomoooooooc!!! Prosim vas co si varite na bielkovinove dni bez pouzitia akehokolvek masa, ryb, vajec, tofu. Dakujem krasne za rady. Absolutne neviem co dnes papat. Nic ine ako syr so zeleninou ma nenapada. 😒
Vsetkym prajem krasny 100% den! 😀

marianka0101
10. jan 2013

@lucky14 môžeš aj jogurty, len ak chceš naozaj varené, tak to neviem...

lucky14
10. jan 2013

@marianka0101 ahoj. Prosim Ta mozem si dat aj ochuteny jogurt ci musi byt biely? To by mi vyhovovalo. Ved si dam teply vyvar k tomu. 😉

79zuzana
10. jan 2013

Dobre ranko dievcence. Vidim ako krasne sa nam vsetkym dari. Ja hlasimnuspesny vcerajsi vitaminovy den. Dnes bielkovimy. Uz som dala zapiect masko so sampionami a cibulkou a k tomu peciem celozrnny chlebik. Zajtra by som mala dostat kramy a uz ma pobolieva brusko, tak necvicim, ale nevadi, ucim malu na nocnik a velmi sa jej to zapacilo. Kazdych 15 minut krici kakaaaaat, tak letime na wc, zohynam sa hore dole, ale tusim, ze to robi len kvoli tomu, aby mohla splachovat a umyvat ruky 😀. Ale tak aspon mam pohyb 😎

ikusa11
10. jan 2013

@lucky14 cotagge syr alebo mozarelu a k tomu salat.aj ja si to dnes dam.mnam

79zuzana
10. jan 2013

@fialocka84 snaz sa nevazit casto. Najlepsie je aspon po dvoch tyzdnoch. Telo si potrebuje aj zvyknut na novu hmotnost. Nemozes chudnut kazdy den. Mne niekedy aj dva tyzdne stoji vaha a az potom to ide znovu dole. Ja som schudla za 8 dni 2,3 kila. Moja vyska 162 cm a chudnem z vahy 70. Minuly rok ako som drzala tuto dietku tak som za mesiac schudla 4 kila. Tak je to super, lebo to ide pomaly, ale potom sa to aj udrzi. Len vydrz, uvidis ze to pojde. V podstate ti ani vela chudnut netreba. A mas pravdu, z vacsej hmotnosti kila ubudaju rychlejsie - ale len tie prve tyzdne, potom to uz pojde pomalsie aj im.

jaja29
10. jan 2013

@lucky14 uz asi neskoro ale taka zapecena brokolica so syrom by sla nie 😕

jaja29
10. jan 2013

@zuzu1104 fuha tu vodu si neviem ani predstavit, ale kedze ti to vsetko tak ide tak nebudes mat problem 🙂

lucky14
10. jan 2013

@marianka0101 @ikusa11 @jaja29 dakujem kocky. Dnes som nemala cas varit a bola som velmi hladna ledva som vyckala 12tej hodiny. Takze som mala dva jogurty ochutene, vyvar a jeden krajec chleba potrety Karickou. Na veceru bude isto nejaka zeleninka so syrom zapekana. Asi Karfiol alebo brokolica. Este raz vdaka. 🙂

melj
10. jan 2013

@zuzu1104 juuuj,tú vodu ti teda nezávidím,ja mám dnes len 5.deň,ale už teraz stresujem z vodného dňa ☹ ...a ty už druhý,to je tak super,už aj ja chcem mať za sebou aspoň 30dní 😀

sandrus2
10. jan 2013

Chcem sa ešte opýtať kedy sa je ten vývar ? a musí byť zeleninový alebo aj kurací ? ďakujem za odpoveď

cutty
10. jan 2013

Ahojte babule 🙂 Tak ja dnes druhy vodny den, mala som ho uz mat skor, al kvoli sviatkom som si ho posunula az na dnes 😀 Zatial som v pohode, necitim nejako hlad, ale to asi tym ze v kuse nieco robim aby som na to nemyslela 🙂 Lea ma dnes 5 rokov, v sobotu budeme oslavovat tak som si uz stihla napiect korpusy na tortu.

zuzu1104
10. jan 2013

@jaja29 hádam máš pravdu 🙂
@melj no moja aj keď je to môj druhý vodný deň aj tak si ho neviem predstaviť, tak ako ty, snažím sa na to nemyslieť, aby som sa celkom nerozladila, ale určite to nejako zvládnem, verím si. A ty si tak isto ver🙂

zuzu1104
10. jan 2013

@sandrus2 ahojky, je sa v bielkovinový deň za obeodm a môže byť hocaký

zuzu1104
10. jan 2013

@cutty joooj si kočka, to sme už dlho vedeli, ale dnes to ešte viac potvrdzuješ🙂 A dcérke prejem všetko najlepšie, hlavne veeeľa zdravíčka 🙂

fialocka84
10. jan 2013

@79zuzana dakujem si zlata 🙂 🙂

fialocka84
10. jan 2013

@zuzu1104 ahoj chcem sa spýtat ze ake porcie si davas na normalny obed. dnes mam bielkoviny a dajako mi je zle a neviem ci som vela ujedla. aka ma byt porcia?dakujem

zuzu1104
10. jan 2013

@fialocka84 akú si ty určíš, že zješ, ja som si dávala tak, aby som bola sýta, ale zas keď mi nešlo viac, tak som to radšej dala psovi. Nemala by si byť hladná, lebo potom ťa bude lákať na rôzne iné veci

cutty
10. jan 2013

@zuzu1104 Ale Zuzka este sa budem cervenat 😵 Este nie je koniec dna, este sa to moze zvrtnut vselijako, ale hadam nie 😉 Ako som hovorila, zatial pohodicka 🙂 Ty to tiez zajtra urcite das 😀

zuzu1104
10. jan 2013

@cutty ale veď som napísala len pravdu, určite to vydržíš a ďakujem za podporu 🙂Už sa mi to blíži🙂 Zajtra napíš výsledky🙂

13mamicka
10. jan 2013

Kupila som dnes hlivu,prosim o radu,kedy ju mozem pouzit a co si mam uvarit,este som hlivu nevarila,len jedla-mam ju rada,dakovala 🙂