90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
14. jan 2013

@cutty čau Kati, aj mne to cez víkend ušlo, ale to nič, dnes už poriadne pokračujem a ty sa tiež netráp tým, že si cez víkend zlyhala, dnes to napravíš 🙂
za máličko🙂

dasa0402
14. jan 2013

@zuzu1104 vies co mas pravdu nebudem sa tolko vazit 22.1 mam prvu vodu tak az potom sa zvazim a uvidim akurat som docvicila jillian 🙂

domyyy
14. jan 2013

@zuzu1104 mňam perfektný deň máš dnes, skvelé jedlá 😵 urobila si mi chuť na cestoviny, ale rozmýšľam, že si dám tú tvoju pizzu ked ju tak chválite 😵 😵

domyyy
14. jan 2013

inak kočky dnes mám 13-ty deň v stredu ráno sa odvážim a dám vedieť koľko kilov zliezlo za dva týždne 🙂

raňajky budú grepová šťava
obed asi pizza
večera koláč, uvidím 😉

držkajte sa, my to zvládneme! 😉 😵

79zuzana
14. jan 2013

Dobre ranko dievcata. Dnes mam 13 ty den. Vaha ukazuje o 3.5 kila menej. Tak sa vytesujem. Zatial drzim na 100%. Viem vsak ze na buduci tyzden urcite porusim lebo maly bude mat narodeniny takze bude torta a hostinka.

domyyy
14. jan 2013

@79zuzana krásny úbytok! gratulujem 😵 😵

zuzu1104
14. jan 2013

@dasa0402 určite sa neváž, ja som sa na začiatku odvážila po 8 dňoch, a potom až po prvej vode, bude to super uvidíš. Držím palce.

zuzu1104
14. jan 2013

@domyyy ahojky, no ja som fakt zvedavá ako to bude chutiť, lebo som ešte sušené paradjky nejedla. A ty isto vyskúšaj pizzu, určite neoľutuješ je veľmi chutná 🙂 Ak chceš mäkkučkú tak peč 9-10 min pri 200 stupňoch,, ak chrumkavejšiu tak 14-15 min.

zuzu1104
14. jan 2013

@79zuzana veľmi dobre, blahoželám, si šikulka.

domyyy
14. jan 2013

@zuzu1104 ja sa veľmi bojím toho cesta neviem kde robím chybu, ale nikdy mi nevie vykysnúť cesto 😒 dakujem za rady 🙂

cutty
14. jan 2013

@zuzu1104 Ahoj moja, tak ranajky uz mam za sebou - 1 banan, na obed budem mat varene zemiaky s troskou rozpusteneho masla a zeleninovy salat. Poobede si zacvicim este a snad to dnes dam na 100% 😉 Nech to lezie dalej dole, stacilo by mi aby som chudla hoci len po 1- 1,5 kg za tyzden 🙂 Zuzi a ked skoncis 90 dnovku teraz co potom? Ja neveim ci pokracovat dalej alebo co?

dnika2
14. jan 2013

baby nechcet dakto kupit sluchadka na behanie za 13eur?lebomam 2 su z klipsani aby nepadali odporucam
@cutty
@mg25
@aduss
@zuzx
@majkushka

domyyy
14. jan 2013

baby pomoooc ja nemám droždie na cesto :( čo dať namiesto toho??

lucky14
14. jan 2013

Ahojte. Takze dnes rano som sa po 12tich 100% dnoch odvazila. Vaha ukazala presne o 4kg menej. Tesim sa velmi. Viem ze na zaciatku to ide rychlejsie a potom uz nie ale prave ja som potrebovala sa takto na zaciatku utvrdit v tom ze to funguje aj na mna!!! Takze prajem vsetkym krasny den. 😀 A nech nas nic nezlaka z cesty za svojou vysnivanou postavickou. 😀 Dnes mam bielkoviny...ach jaj...asi si dam to co naposledy 2 jogurty, krajec chleba s Karickou a k tomu vyvar. Na ranajky som mala druhu cast broskyn z konzervy co som otvorila vecer. 🙂

lucky14
14. jan 2013

@domyyy juj moja to ja veru neviem. Ja som si prave kvoli tejto pizzi nakupila kvasnice rozporcovala na 20g a dala do mraznicky. Mne ta pizza skvele chuti a chystam sa robit niededy aj tie celozrnne zemlicky. 🙂 Som zvedava co Ti kocky poradia. 😉

zuzu1104
14. jan 2013

@domyyy ja som často robila v tom, že som mlieko moc prihriala, mlieko musí byť vlažné, mierne teplé nie teplé a ani horúce a hlavne musí kysnúť na teplom mieste prikryté utierkou, mne inak veľmi pomohlo, keď som si kúpila misku kysku, tam mi to vždy super vykysne

domyyy
14. jan 2013

@lucky14 už som to vymyslela moja 😀 som zvedavá čo z toho bude 😀 a super úbytok! si skvelááá

zuzu1104
14. jan 2013

@domyyy joooj neviem veru, skús dať len ocot alebo neviem, moja starká mi hovorila, že niekedy na kysnutie nemali kvasnice, ale neviem, čo inak používali

lucky14
14. jan 2013

@domyyy dakujem. Dufam ze to aj nadalej pojde dolu aj ked viem ze pomalsie ale hlavne nech ide. 😀 Daj vediet ako chutil obedik. 🙂

domyyy
14. jan 2013

@lucky14 pôjde to dole neboj, zachvilku budeme kočky 🙂

@zuzu1104 ja viem, že sa môže dávať aj prášok do pečiva 🙂

lucky14
14. jan 2013

@79zuzana super. Tiez mam dnes 13ty den a podobny ubytok. Nech nam to tak krasne ide dalej dolu. 😀

zuzx
14. jan 2013

No pekne ubytky mate dievcata, drzim vam palce, nech sa vam dari 🙂
Ja mam uz svoj dnesny vrchol dna (obed) za sebou 😀 Ja neviem vydrzat do tej dvanastej, vzdy musim zacat o desat minut skor 😀 Ale zas som rano od siestej hore 🙂
Uz sa tesim na veceru, obed som si uzila.

cutty
14. jan 2013

takze uz aj ja som po obede, nebola to ziadna specialitka ale len ak narychlo uvarene zemiaky, trocha masla a zeleninovy salat z cinskej kapusty, mrkvy a jarnej cibulky 🙂
@lucky14 Blahozelam, super vysledok, vidis ide ti to !

zuzu1104
14. jan 2013

ahojky kolegyne, ja práve papám tie moje cestovinky a je to naozaj fajne s tými sušenými paradajkami, zas nová chuť🙂 odporúčam kočky. No a keď sa napapám, tak idem drtiť učivo, pretože o 10 dní ma čakajú v Trnave záverečné skúšky, joooj tak sa mi nechce.:(

lucky14
14. jan 2013

@cutty dakujem pekne. 🙂 Aj ja sa tesim. Vy kocky tu ste moja inspiracia. Len nech nam to krasne ide dolu vsetkym. 😀

zuzu1104
14. jan 2013

@domyyy akurát, keď som malého ukladala, tak rozmýšľala nad tým, že by sa mohol možno dať aj prášok do pečenia alebo sóda bikarbóna, ale nebola som si istá. Tak ako ti tá pizza dopadla?

mysiatko
14. jan 2013

dievcata prosim dajte tipy na nejake salatiky lebo ja mam pocit ze stale jem tie iste...inak ja ubytok 5kg drzim od konca novembra ale samozrejme vianoce a potom silvestrovska 4dnova chata jedna kalamita🙂 ale nabehla som odznova a v pohode...ja som s ubytkom aj spokojna nato ze obcas aj porusujem so sladkym a kojim a to je moja brzda tak som happy...drzim vsetkym palecky

mysiatko
14. jan 2013

@zuzu1104 dnes sme mali podobny obed akurat ja som si dala k susenym paradajkam este olivy a trochu zeleneho pesta...mnamky som sa objedla....na veceru uz kupeny kolacik v chladnicke 🙂

zuzu1104
14. jan 2013

@mysiatko nooo aj ja som pozerala na pesto, ale nakoniec som si ho nedala, lebo je v tom zamiešaný aj syr grana padanu, tak som to vynechala

mysiatko
14. jan 2013

@zuzu1104 hehe tak sa pozriem ci aj v tom mojom peste je nejaky syr, ale ja som ho tam nevidela takze ak aj bol ja o tom neviem 😉 😉 😉