90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

79zuzana
14. jan 2013

@domyyy
@lucky14
@zuzu1104 dakujem dievcata. Som taka rada, ze vas tu mam. Stale ked ma napadne ze aj by som daco spraskla tak stale tu niekto napise ako mu to ide, tak si stale poviem ze ani ja nie som horsia 😔 😀 ste super podpora.

monka1011
14. jan 2013

ahojte,ja som dnes práve začala.už som to raz skúšala,ale po štvrtom dni som to vzdala,ale som mal strašné kŕče v bruchu,tak dúfam,že teraz to bude lepšie.chcela som si prečítať nejaké príspevky,ale nejak som sa nedopracovala k téme 90-dňová dieťa začíname...

fialocka84
14. jan 2013

ahojte vidim ze sa vám dbre arý len a neviem preco mne neidu tie kila dole.Soja a sampiony kedy sa moze jest?poradte mi.dnes som mala na ranajky 2 jablka, na obed prazska sunka s leerdamerom a grahamový rok, a traz som s dala celozrnný rozok s peceným maskom a salat z cervenej kapusty a kukurice.

79zuzana
14. jan 2013

@fialocka84 sampiony mozes kazdy den. Soju ako sojove boby na skroby. Inak vecer by si pecivo papkat nemala, iba na obed. Vecer sa je polovicna davka z obedu bez peciva a vyvaru.
Snad tymi kilami sa netrap. Asi mas spomaleny metabolizmus. Len vydrz. Ono sa to musi rozbehnut. Alebo skus zmensit porcie....sice neviem ake velke ich mas. Hlavne vecer nesmie byt velka.

zuzu1104
14. jan 2013

@79zuzana moja ja som na tom podobne, tiež keď niečo chcem zjesť pomyslím na všetky kočky tu a si to hneď odmyslím, ale niekedy sa mi to proste nepodarí :( no myslím, že sa nemusím sa nič hanbiť

zuzu1104
14. jan 2013

No kočky UH mám za sebou, na večeru dve šišky a trošku pudingu, zajtra ma čakajú vitamínky a hlavne oslava manželových narodenín, to zas bude boj, lebo som práve dorobila manželové obľúbené tiramisu a aj jednohubky a obloženú misu a ja si nič nebudem môcť dať. :( Asi to spravím tak, že si nakrájam ovocie na stôl, aby ma ani nenapadlo zhrešiť🙂 držte palce

miskakyska
14. jan 2013

@fialocka84 šunka so syrom sa nesmie miešať 😉

fialocka84
14. jan 2013

@miskakyska aha no toto som nevedela.dakujem

miskakyska
14. jan 2013

@fialocka84 za málinko 😉

fialocka84
14. jan 2013

Od zajtra na 100%.ale uz vazne.takto to dalej nepojde.ale ked som potom vecer hladna.

lucky14
14. jan 2013

@fialocka84 ahoj. Ja si davam trosku viac ako len polovicnu porciu na veceru. Chodievam spat okolo 23hod a niekedy neskor. Ale hlavne si skus dat zeleninku alebo cisty zeleninovy vyvar ak si este po veceri hladna. U mna je to tiez s dietovanim tak ak nejdem na 100% tak kila sa hybat nechcu. Prajem vela pevnej vole. 😀

fialocka84
14. jan 2013

@lucky14 a ovocie nemozem si dat?

79zuzana
14. jan 2013

@fialocka84. Haha to sme asi vsetci 😲 😀 ale vazne, treba vydrzat prvy tyzden a potom si zaludok zvykne a nebudes hladna. Priznam sa prve dni som od hladu nemohla zaspat. Teraz hocikedy necitim vecer potrebu jest. Napr. dnes.... Vobec som nebola hladna a to som na obed mala prazenicu z dvoch vajicok so cibulkou a sampionami, tak som si vecer dala len pomaranc. Drzim ti palce nech sa ti dari.

79zuzana
14. jan 2013

@zuzu1104 tak to veru ze nemusis, ved ty si tu pre nas inspiracia. Tak krasne ti to ide. A hlavne si prezila vodny den 😀

lucky14
14. jan 2013

@fialocka84 pravdu Ti poviem neviem. Ale isto je to lepsie ako porusit uplne. Ja sa snazim pit vela caju vecer nech necitim hlad. Zatial sa mi to ari zvaldat. Uvidim ako mi to pojde dalej. Ale vraj si telo po par tyzdnoch zvykne ze vecer uz nic nedostane tak prestane pytat. To potvrdit nemozem lebo aj prave teraz som velmi hladna a idem sa radsej napit. 😀

zuzu1104
14. jan 2013

@79zuzana Zuzi už dvaaa a nie jeden hehe a hádam prežijem aj tretí, ale tieto tri dni nie som veľkou inšpiráciou, mi to vôbec nejde stále niečo poruším, asi to bude tým, že mi to trošku mešká, ale veď hádam čoskoro dostanem m-ko

zuzu1104
14. jan 2013

@fialocka84 ovocie by si nemala, lebo obsahuje veľa cukru, preto sa je len na raňajky, daj si radšej zeleninku

zuzx
14. jan 2013

Ahojte dievcata, mam za sebou uspesne bielkovinovy den. Na ranajky pomaranc a banan, na obed kuraci rezen plneny so salatom z cinskej kapusty a na veceru som si urobila omeletu z dvoch vajec na kvapke oleja, v dalsom hrnci som na oleji uprazila cibulu, do toho sampinony a trochu mrazenej zeleniny a nechala som to dusit. Toto som potom zabalila do tej omelety a nakrajala som si k tomu cerstve uhorky. Bola to super basta. Vobec nie som hladna. A ostatni clenovia nasej domacnosti mali zemiakove placky, ktore milujem a este som ich aj smazila, ale odolala som. A vecer sme mali doma stretnutie s financnym poradcom a toooolko sladkosti sme mu nachystali 😀 A tiez nic 🙂

Uz sa tesim na zajtrajsie skroby, idem na obed do jedalne, mame opekane zemiaky, tak buduso zeleninou a vecer si spravim pecene zemiaky s vela cibulou a kukuricu k tomu 🙂

lucky14
14. jan 2013

Tak kocky idem s pravdou von. Dnes mam narodky a prave prisiel muzicek z prace a isto si dame pohar vinka. Ale pssst to sa dnes hadam ani nerata. ha ha ha 🙂

jaja29
14. jan 2013

@lucky14 jej tak vsetko najlepsie!!!! Hlavne zdravicko a nech sa tvoj ciel naplni 😀 a myslim ze dnes bez vycitiek si daj, nazdravie 😀

zuzu1104
14. jan 2013

@lucky14 moja, tak toto si sa dnes vyfarbila, že ty to pre nami takto tajíš. Tak všetko najlepšie Tánička, hlavne veľa zdravíčka, lásky a veľa ubudnutých centimetrov a kíl 🙂

kacenka1983007
14. jan 2013

@lucky14 všetko najlepšie a hlavne nech tie kylečká idu dole :D ale nie vážne prajem len to naj naj vo všetkom 😉 🙂

kacenka1983007
14. jan 2013

ahojte kočky,tak dnes alebo včera už skor som mala uh a mala som špagetty s kukurocov a hubami 😉 a večer som si dopriala dobošku konečne 😎 no zajtra či dnes 😀 mám ovocie,potrebovala by som poradiť 😕 😖 totižto v sobotu ideme na zábavu a tam to sa bude papať o dušu ☹ aj ked si dám len podla diety ale asi ťažko ale aj tak budem hrešiť 😠 lebo sa to začína o 19 tej a menu bude polievočka z diviny,guláš z diviny+ knedle a po polnoci kapustnica 😒 😲 😢 čo mám robiť podla vás?mám si predtym dať vodovy deň?alebo len ten deň jesť ovocie ako by som mala cely deň a potom bielkoviny alebo ako???poradte..... 🤐 😨 😕 😒

misa0411
15. jan 2013

Ahojte kočky. Dnes oficiálne začínam s dietou. Kto má dnes bielkoviny a čo papáte dnes na obed?

zuzx
15. jan 2013

Krasne dobre rano kocky. Ja mam dnes skroby, tesim sa.

domyyy
15. jan 2013

@kacenka1983007 ja v takýchto prípadoch papám kludne ale na druhý deň sa snažím mať vodu no ked ma premôže vlčí hlad tak si dám zeleninu, ale nie veľa a váha pôjde dole, uvidíš 😉 na mňa to vždy platí 🙂

@misa0411 ahoj ja mám dnes bielkoviny a spravím si plnené šampiony ešte si premyslím akú plnku 😀 ale už teraz viem, že bude na nich strúhaný syr a zapečiem ich v trube mňam 😉

domyyy
15. jan 2013

@zuzx dobré ránko 🙂 čo budeš dnes papkať? 🙂

domyyy
15. jan 2013

inak ahojte aj ostatné 😉 ako sa máte? čo dietka??
ja som včera mala uht bola som u kamaratky pobede som si dala u nej koláčik, inak na obed bola pizza a kedže som ju robila pre celú rodinu tak na nej bol rajčinová omačka, šampiony, rajčiny, plesnivý syr a na vrchu struhany bola to mňamka, a aj ked viem,že syr tam nemal čo hladať je mi to jedno 😀 aj tak schudnem, verím tomu 😉

dnes predpokladám, že raňajky budú znova grepová šťava, obed aj večera plnené šamiony zapekané so syrom 😉

lucky14
15. jan 2013

Dobre ranko chudulky. A mame tu dalsi den a su tu moje oblubene skroby. Isto si znovu urobim pecene zemiacky s rajcinovou omackou. No mnamka na jednotku pre mna. Tesim sa a dnes skusim dat dalsi 100% den. Prajem aj vam vsetkym vela pevnej vole. 😀
@jaja29 @zuzu1104 @kacenka1983007 dakujem krasne za blahozelanie. Vinko bolo uzasne. 🙂

lucky14
15. jan 2013

@kacenka1983007 Katka hlavne si to uzi. Dietu mozes riesit v dalsie dni. Ja by som dodrzala cely den pred plesom podla toho aky den Ti vychadza a nevecerala by som doma a potom si vychutnala dobrotky a dalsi den pokracuj normalne. Ved budes isto vela tancovat a zabavat sa kalorie spalovat a hlavne s usmevom na tvari a radostou na srdci sa lahsie chudne. 😀