90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

speddy
17. jan 2013

@ssisska ešte kde zoženiem kayakansku papriku?

zuzu1104
17. jan 2013

@speddy hehe máš pravdu,som ja ale trúúúúba😀

vejvass
17. jan 2013

@zuzu1104 juj no zrejme by som mala ale ked ja riesim aj tehotenstvo uz mam taku hlavu ze neviem co skor no najlepsie by bolo schudnut este 8 kg a hnet aj otehotniet 😀
@ssisska ano pozerala som to aj ja a asi to vyskusam musim zrejme zmenit dietku a mozno ked znovu zacnem 90 dnovku tak mi to pojde lepsie.Ale to je vlastne co lebo som to nedopozerala dufam ze nepila cely den len ten napoj mohla aj jest ci nie?

vejvass
17. jan 2013

@speddy normalne v obchode medzi korenim maju ju urcite 😀 😉

ssisska
17. jan 2013

@speddy Ja viem ze sa da zohnat v obchode ,napriklad kde sa predavaju koreniny,alebo v beznych potravinovych obchodoch.

speddy
17. jan 2013

@ssisska skúsim pozrieť, dakujem

vejvass
17. jan 2013

@ssisska prosim ta a ta voda mala byt prevarena ci stacila studena?

ssisska
17. jan 2013

@vejvass Nic o jedle nehovorila len spominala ze medzitym sa daju pit matove a sipkove caje,mne je to jedno ze budem len cely den pit,vraj to dost zasycuje telo a dava energiu na cely den .

ssisska
17. jan 2013

@vejvass Ja si myslim ,ze to bola studena voda.

vejvass
17. jan 2013

@ssisska aha tak to znamena ze nemozem jest?No to ja teda nevydrzim 😖
Tak ale ak mam byt len na tej stave tak si myslim ze aj keby som pila len vodu 14 dni tak musim dat dole tak ci tak tych 10 kg a mozno aj viac ale to by ma uz asi museli zobrat na pohotovost 😝
No teda nic aspon u mna ja sa poznam to nevydrzim hlavne ked musim doma vyvarat 😅
Tak sa teda drzkaj 😉

13mamicka
17. jan 2013

@speddy myslim ze ju maju v zdravej vizive

stanuska71
17. jan 2013

@zuzu1104 ahoj za aku dobu si dala dole tych 10kg?papas podla planu? 😀 ja potrebujem dat dole cca 15kg 😠 vdaka

xaga
18. jan 2013

Dobre rano babenky, takze po prvom vitaminovom dni hlasim ubytok 1,8kg a tesim sa ako mala...skoda ze to takto rychlo nepojde dole vzdy, ale aj tak....ako motivacia je to skvele zistenie 😵 😀

zuzx
18. jan 2013

Ahojte kocky, zelam krasne dobre rano 🙂 Ja stale hovorim, ze sa vazit nebudem, ale furt to aj tak porusim 😀 Takze po ovocnom dni mam mierny ubytok, ale stale este nie som tam kde som bola po prvej vode. Ja to nechapem ci tie sviatky boli taka pohroma alebo co, ved vacsiun dni cez sviatky som sa snazila podla 90 dnovky ist. K tej vahe mi chyba este tak 1- 1,5 kg, ale tak mam na to akurat ten tyzden a pol a snad to spadne. Brucho mam viditelne mensie, povedala by som ze uz celkom ploche, takze sa to hybe. Ja som sa ale na zaciatku nepomerala, tak takto si to odsledovat neviem.
Dnes mam bielkovinovy den, na ranajky som mala dva pomarance a banan, dopijam kavu. Na obed idem do jedalne - bude nejake pecene kuracie stehno na paprike, takze k tomu si dam kopec zeleniny.
A na veceru este neviem - ale predbezne sme sa dnes dohodli s manzelom, ze by sme mohli ist na veceru von. Kedysi sme chodili kazdy vikend a od svadby nas to nejak omrzelo, kedze sme stale spolu uz (nebyvali sme predtym spolu). Tak uvidime co bude doma navarene a ak nic take zaujimave, skocime na nejake dobre masko 🙂

zuzu1104
18. jan 2013

@vejvass no veď aj ja riešim tehotenstvo, ale musím určite schudnúť, aby som na seba v tehotenstve nenabrala ešte viac, a potom sa toho už nezbavím

lucky14
18. jan 2013

Dobre ranko chudulky, vcerajsie vitaminky dodrzane na 100%. Tesim sa velmi. Na ranajky som mala dve jablcka, na obed 3 mandarinky olovrant banan s orestovanymi orieskami a na veceru dve jablcka. Rano a poobede si kazdy den davam kavu s mlieckom. No a takze hlasim po poctivych 16tich dnoch 4,6kg ubytok. Samozrejeme sa to spomalilo a aj to ze ja pijem kavu s mliekom a veceriam po 19tej mozno nepomaha k rychlejsiemu ubytku ale som spokojna. Citim sa lahsia a stastnejsia. Vsetkym prajem krasny den a nech ho zvladneme podla nasich predstav. 😀

lucky14
18. jan 2013

@xaga super ubytok. Presne je to o tej motivacii. Pohana to cloveka vpred. 😀

speddy
18. jan 2013

Tak dievčatá dnes je môj veľký deň, dnes začínam s dietou takže mi držte všetky prsty. Som motivovaná tak ako už dávno nie tak dúfam, že sa to podarí. Ak si správne pamätám na raňajky jem stále ovocie, potom idem podľa jednotlivých dni. Teoreticky by to malo byť takto napr. o 9.00 raňajky, 13.00 obed a 17.00 večera, medzitým voda a po 17.00 už nič, ak sa mýlim opravte ma prosím.

speddy
18. jan 2013

@mariana242 Ahoj dúfam, že si si to nerozmyslela a začíname, bolo by fajn keby to vyšlo.

lucky14
18. jan 2013

@speddy ahoj. Veceru mozes aj neskor. Ja veceriam o 19tej. V knihe je pisane vecera pred 20hod. 😉

zuzu1104
18. jan 2013

@stanuska71 za dva mesiace a tiež by som ešte aspoň tých 5 kg chcela dať dole🙂

dasa0402
18. jan 2013

@speddy ahoj ty dnes zacinas s tou jillian dnes ju idem aj ja zacat 😉

speddy
18. jan 2013

@lucky14 Tiež som to čítala, len tam píšu, že rozdiel medzi obedom a večerou má byť 4 alebo 3 hodiny podľa toho aký máš deň, takže už tomu nechápem, napíš mi v akom čase máš raňajky, obed a večeru

speddy
18. jan 2013

@dasa0402 ahoj taký je plán, tak dúfam, že to tak aj bude, chcela by som to odcvičiť doobeda niekedy okolo 10.00, potom napíšem. Niekde na fóre som čítala, že niektoré dievčata cvičia ráno aj večer, tak uvidím ako to pôjde ráno, možno si ju zopakujem aj večer, len som rozmýšľala či nebude lepšie odcvičit si ju ráno 2x za sebou, no uvidíme.

cutty
18. jan 2013

Ahojte kocky, dobre ranko 😀 Tak ja dneska bielkoviny, idem si dat na ranajky banan a par bobuliek cerveneho hrozna. Na obed chystam kuracie stehna na sampionoch - nasla som si recept v knihe od Z.Pohlreicha a vyzera chutne 😀 Tak uz sa tesim.

mariana242
18. jan 2013

@speddy ahoj no nie nerozmyslela musim schudnut lebo 2.2. idem na 50ku a treba mi co to dat dole a som si objednala saty ta neviem ci do nich vojdem 🙂 teraz som si dala len stavu z grepu a neviem ci si nedam nejaky den dva iba o cajoch a sucharoch keby velky hlad bol aby sa mi stiahol zaludok 🙂

lucky14
18. jan 2013

@speddy rozdiel co tam pisu je minimalny. Podla toho kolko trva travenie jednotlivych potravim. Ja ranajkujem okolo 9tej obed 12tej a vecera okolo 19tej hod. Ale poobede si davam asi tak o 16tej kavu s mliekom. 😀

zuzu1104
18. jan 2013

@lucky14 super úbytok moja, blahoželám, si šikulka🙂

lucky14
18. jan 2013

@zuzu1104 dakujem Zuzka. Nie je to az taky super ubytok ale potesi. Uz to ide pomalicky ale aspon nemam pocit ze som na diete ale som len zmenila zivotny styl. 😀

zuzka3
18. jan 2013

Ahojte dievcata, tak ja som to vcera pokaslala, cely den som bola v meste a musela som sa najest a nic skrobove nemali ☹ tak som zvolila kuraci salat - prislo mi to sko najmensie zlo. Takze vcera boli opat bielkoviny a dnes idem na skroby. Mam navarene zo vcera!!!!