90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
22. jan 2013

inak baby, mám taký pocit, že tie "handry" nás motivujú asi najviac z toho všetkého či? 😀 😀 nie je nad to vytiahnuť zo skrine veci a zistiť, že už nemusíš nosiť tričká pre tehotné každý deň a že vám nohavice padajú na kolená... 😀 snáď nie som jediná, čo sa teší ako blcha na nákupy 😠 😀

zuzx
23. jan 2013

Krasne dobre rano 🙂 Mam za sebou ranajky - pomaranc, banan, kavu a vodu s citronom 😀
A dnes skroby, moj oblubeny den. V robote budem mat opekane zemiaky so zeleninou a doobeda musim zavolat svokre ci by spravila tiez, lebo vecer tam ideme, svokor ma dnes meniny. Tak nech to tam zas nevyzeriem vsetko.

Ja nakupy moc nemusim, nebavi ma chodit po obchodoch 😀 asi som divna v tomto, radsej nosim svoje stare storocne veci ako chodit a vyberat. okrem toho sa mi v obchodoch ani nic nepaci. Zatial som si neskusala veci co mi boli tesne pred dietou, ale buduci stvrtok po vodnom dni asi pozbieram zvysky odvahy a skusim. Jedna sa mi hlavne o bluzky, mala som cislo 38, kupovala som ich pred letom a boli mi uplne v pohode, ked som si ale tu istu bluzku davala v novembri na muzovu tridsiatku, tak som s hrozou zistila, ze ledva mi prejde cez ruky a celkovo som v tom napratana. To bola sobota a tak som hned od pondelka zacala s dietou 😀

Stale ma to pokusa ze vyskusat, ale stale sa nejak podvedome bojim sklamania. Ale po tej druhej vode by to mohlo byt uz ok. Rifle nosim stale tie iste, ale pred dietou mi tiez boli take ze som sa tam uz musela natlacat a prirodzene som presla k tomu, ze radsej som zacala nosit pletene saty 😀 Lebo som sa sama citila v tom velka. Na jednej strane super ze som nepribrala az tak ze by som sa do nich ani nezmestila, na druhej strane som sa hanbila ze som v tom uz ako jaternica a to boli tie skinny rifle, teda uzkeho strihu hore aj dole, tam sa kila navyse neodpustaju. Teraz ich nosim stale, ale teda su mi uz pekne volne, nemam problem sa do nich obliect ani zapnut, dokonca aj pancuchy by som uz do nich zniesla (predtym nemyslitelne). A vydrzim v tom cely den pekne. Predtym som prisla do roboty a prezliekala som sa radsej do pracovneho, aj ked som pracovat nesla.
Takze snad aj tie bluzky budu ok. Kila sa stale nehybu, ale nevadi, podstatne je nevzdat sa a vydrzim este aj ten treti mesiac.

dasa0402
23. jan 2013

dobre ranko dievcata tak po mojej vcerajsej vode je ubytok 5 kg tak sa tesim je to pre mna velka motivacia a to pri tom aj kojim tak plna elanu pokracujem dalej pekny den vam prajem 🙂

klemberka
23. jan 2013

Prajem vám krásne ránko kočky... Dnes som sa postavila na váhu po prvom ovocnom dni a mám -2,4 kg, tak som rada, zas ďalšia veľká motivácia vydržať a nezhrešiť 😉 Práve som po raňajkách - 1/2 jabĺčka a 1/2 banána + citrónová voda, idem si spraviť kávičku... Dnes mám bielkoviny, takže na obed bude dusené morčacie prsia s baklažánom, trošku zeleninky a vývar 🙂 Držte sa, pekný deň 😎

sisab
23. jan 2013

@dasa0402
@klemberka
super dievcata, velmi motivacne cisla, len tak dalej 😉

zuzu1104
23. jan 2013

ahojte baby, zajtra ráno držte silno palce, mám tie štátnice o chvíľu pôjdem vlakom do Trnavy, už teraz mám stres.

speddy
23. jan 2013

Ahojte dievčatá, tak dnes mám škroby, asi skončím pri zemiakoch s nejakým dobrým šalátikom, všimla som si, že niektoré nemáte radi bielkovinové dni, pre mňa je to ten najlepší deň zo všetkých, hoci nemám rada mäso, ale milujem mlieko, vajíčka, syr, ryby - včera som si super pochutila na tuniakovi, ..., ak dostanem chuť na niečo dobré tak stále to je také jedenie ktoré spadá pod bielkovinoví deň, najhoršie pre mňa sú uhľohydrátové dni, mám rada cestoviny, ale nie paradajky, takže žiadna paradajková omáčka mi nechutí a čisté sa mi ich nechce jesť, dajte nejaký typ čo by som na nich mohla dať namiesto paradajkovej omáčky.

jaja29
23. jan 2013

@dasa0402 super gratulujem!!!!!!
@zuzu1104 zajtra velmi drzim palce urcite sa uz tesis ako to bude za tebou, pamatam ten pocit, tak pravou nohou 😀

jaja29
23. jan 2013

Caute kocky dnes bielkoviny na obed mam nachystanu mozarellu s paradajkami trosku ich ugrilujem, bazalkou a tmavou bagetkou uz aby bol obed 😎

katulka74
23. jan 2013

Ahojte,hlasim sa po stvrtku az dnes,zalahla som s chripkou na antibiotikach a dieta uplne v prdeli,som z toho nestastna,ledva som zacala uz som ju aj skoncila,bola som sice stale len na caji a ovoci a kuracej polievke,ale do toho dosla moja mama navarit detom obed a skoncila som pri perkelte s haluskami ☹....este som slaba ako mucha,beriem probiotika a z toho lietam na toaletu ako blazon,chcela by som od pondelka zacat znova to uz by som mohla byt ako tak ok.

mimusss
23. jan 2013

Ahojte 🙂 tiež držím 90dňovku už 2 týždne, občas sem prídem pozrieť, nejaké tie nápady a pod. :D až teraz som sa odhodlala sem napísať, lebo neviem do akého dňa mám zaradiť sójové mäso, ja som si myslela že do bielkovinového ale kamoška ma presviedča, že isto je to škrobový, kde sa môže jesť sója a strukoviny....tak poraďte prosím 🙂 dakujem a všetkým vám gratulujem ku skvelým výsledkom a úbytkom ;) ja zatiaľ 1kg, aj ked viem že by som sa nemala vážiť často ale proste musím :D

sisab
23. jan 2013

@speddy fuu, na cestoviny, nejake zelene pesto a bylinky a este ma napadli krubicove halusky, makove slize, ... 🙂

sisab
23. jan 2013

@mimusss ahoj, sme to tu riesili tusim cez vikend, tiez mi to nebolo jasne. potom som pogooglila a sojove maso je bielkovina, vela stastia 😉

mimusss
23. jan 2013

@sisab ďakujem 🙂 tak som rada, lebo dnes mám bielkoviny a už som navarila :D

speddy
23. jan 2013

@sisab aha mak, tak to ma nenapadlo, hneď zajtra vyskúšam

mimusss
23. jan 2013

@speddy ahoj, ja som skúšala tieto cestoviny a boli super, ale dala som menej cestovín, 300g je veľa :D http://www.dietyachudnutie.sk/recepty-na-chudnu... a dala som si k tomu ešte aj zelené olivy celkom sa to hodilo 🙂

speddy
23. jan 2013

@mimusss ďakujem za inšpiráciu, určite vyskúšam, len teraz neviem či si mám dať zajtra mak alebo túto omáčku, no uvidím ale skúsim oboje

klemberka
23. jan 2013

@sisab @speddy baby ja si spravím v UH dni čokoládové cestoviny, ako keby cestoviny s grankom, ale toto je pravá belgická čokoláda, absolútne bez tuku a kalórii a cukrov a chutí vynikajúco... je to v takom kélimku ako od nejakej mliečnej nátierky (napr. Bánoveckej a tak), je rozotierateľná ako Nutela a pekne sa dá aj roztopiť, poliať s ňou ovocie, cestoviny, natrieť celozrnný chlieb atď... takže ju prakticky môžete v hociktorý deň, nie len keď sú sladkosti povolené 😉 a takto pekne sa dá oblbnúť mozog, že ješ sladké, a pritom to tak ani nie je 😠 😀

speddy
23. jan 2013

@klemberka fanj to je pekné, len daj vedieť kde to zoženiem

zuzx
23. jan 2013

Tak ja mam obed za sebou, mala som opekane zemiaky a pikantny kapustovy salat v zavodnej jedalni. Som najedena a svokra mi uz pecie dalsie zemiaky na veceru 🙂 Akurat ze malo pijem dnes, nestiham, pracujem.

klemberka
23. jan 2013

@speddy ja som sa minulý rok dala na dukanovu diétu, ale musela som s ňou skončiť, lebo po 4 dňoch som bola na odpadnutie, bolo mi zle ako psovi, strašne ma bolela hlava a bolo mi na vracanie, no koniec... ale predtým, než som začala, objednala som si pár produktov z ich originál stránky a teda aj tú čokoládu... ale inak viem, že ju dostať aj v Holandsku a omnoho lacnejšie, než ju predávajú tuto na slovenskej stránke, takže keď sa mi minie, kúpim si ju tam... a rovnako si tam kupujem aj Stéviu, s ktorou si sladím kávu a čaj... 🙂 a to všetko, samozrejme, takmer o polovicu, ako zoženieš tu...

fialocka84
23. jan 2013

@mimusss ahoj ja mam dnes skroby a dnes som si do prace spravila sojové mäsko na sampionoch.tak neviem.je to 50 na 50,ja drzim dietu 3 týzden a mam dole 3 kg.

mimusss
23. jan 2013

@fialocka84 ja som tiež mala také na šampiňónoch a mám teda bielkovinový...gratulujem 🙂

fialocka84
23. jan 2013

@mimusss tak na gratulaciu to neni no ale snazim sa ale teraz mam svoje dni tak teraz by som vedela zjest aj nemozne. 😒 🙂 🙂 😀 😀

adamko05
23. jan 2013

@speddy
UH - pizza (ja tiež nie som moc rajčinový typ, teda rajčiny nejem, ale napr. pretlak mi nevadí - kečup už áno... tak si dávam pretlak) 😀 ... a na to napr. len cesnak, alebo langoše s cesnakom, buchty parené, cestovny s grankom, orechami, makom, kapustné fliačiky, rajčinová polievka s písmenkami, cestoviny so špenátom, alebo listkové cesto a do toho plnka či už sladká alebo slaná.... ja mám UH veľmi rada z hľadiska sladkostí, že sa môžu... ale občas mi tiež dochádza fantázia, hlavne veci na UH den sú vyborné teplé, nie prihrievané, ale čerstvé

ahojte inak
ja po dovoch týždnoch som dnes stala na váhu a normálne že -2,5 kg, nejde to rýchle, ale zdá sa, že to pôjde

dnes som obedovala tú pečienku, je mi z nej akosi stále ťažko, zjedla som ju z chuti 😝 ... tak na večeru si urobím brokolicu s vajíčkom, takú placku, nemalo by sa kombinovať, ale takto ked je to od obeda dosť dalko, nezbláznim sa...

a na zajtra bude hráčková polievka, a asi aj troška zemiakov a k tomu, ak zostane tá uparená brokolica ešte... no komplet dva chody mám v pláne 😀

zarinka9
23. jan 2013

@dasa0402 supeeeeeer, blahoželám, dúfam, že aj môj úbytok bude aspoň taký.... ešte že vás baby mám, lebo som len na 4. dni, ale nebyť vás, už by som to dávno vzdala!!!! 😵

speddy
23. jan 2013

@adamko05 Ďakujem za inšpiráciu určite niečo z toho pripravím, na langoše mi už tečú slinky

klemberka
23. jan 2013

@speddy @adamko05 kočky a langoše ako? šak to sa robí vo veľkom množstve oleja nie? to sa môže? alebo máte nejaký iný tajný recept? 😀 lebo ak hej, sem s ním, pozajtra už aj vyváram 😠 😎

adamko05
23. jan 2013

@klemberka ved som nemyslela, že langoše každý 4 deň 😀 😀 ... ale keď už dojde fantázia.... ja robím normál na oleji 😉

klemberka
23. jan 2013

@adamko05 tak to mi bolo jasné, že nie nonstop 😀 no momentálne sa na ne asi neodvážim, lebo chcem čo najviac zhodiť, ale verím tomu, že aj na mňa príde čoskoro "kríza" a budú aj langoše... 😀 😀