90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzka3
25. jan 2013

Ahojte dievcata, mne to tiez ide pomalsie ako ked som chudla pred par rokmi s touto dietou... Ale fungovalo to vtedy, bude aj teraz 😉 som sa rozhodla 😀 Dnes mam bielkoviny, mam tu iakovy salat na obed a aj na veceru 😉 vecer idem na oslavu, takze pohar vina ma neminie a aj sa nan celkom tesim 😀

klemberka
25. jan 2013

Čaute kočky, ja mám dnes UH, na raňajky bola polovica banánu a za glg pomarančového džúsu, na obed som mala čokoládové cestoviny - mňamka 🙂 Ale najedla som sa tak strašne z toho, až mi je zle 😀 Nie že by som mala toho veľa, ale to sladké strašne zasýti, takže mi to bohato stačí až do večera, potom si dám už len niečo malé 😎

zuzu1104
25. jan 2013

@cutty ďakujem Katka 🙂
@sisab ahojky, áno, v júni som mala štátnice zo slovenského jazyka a literatúry a teraz som mala štátnice z pedagogiky(doplňujúce pedagogické štúdium)

zuzu1104
25. jan 2013

@cutty Katka aj cvičíš alebo sa ti moc nechce? Ja sa chcem už dnes konečne nakopnúť na cvičenie a tak isto aj na 100% dodržiavanie

zarinka9
25. jan 2013

ja mám dnes škroby a trošku som zhrešila.... teda dosť :( dala som si na obed síce zel.polievku, ale aj s vaj.haluškami :p
pri kŕmení dcérky som neodolala. no dúfam, že mi to až tak neuškodila, zasa som jej nezjedla na litre 😉 tak chudnutiu ZDAR!

lucky14
25. jan 2013

@kacenka1983007 myslim ze tym vynechanim cukru nic nepokazis samozrejme. Ja sa budem tiez snazit asi niekde urobit zmeny v stravovani. Ved sa mi tato dieta zdala prilis chutna na to aby som chudla ako dabel. Hlavne tie karamelizovane oriesky su uzasne a mozno mi vaha pre ne stoji. 😉 Ved uvidim. Dnes mam vitaminy a uz som mala aj oriesky ale od buduceho vitaminoveho dna ich obmedzim len na jedno jedlo. Ja pijem mlieko v kave takze mozno aj to u mna robi pataliu. No ved uvidim. Po prvej vode ako dopadnem a potom urobim dake zmeny. 😀 Do leta mame este nejaky ten mesiac dovtedy to dame!!! 😀

melj
25. jan 2013

krásny deň prajem všetkým chudnúcim 😉 a gratulujem@zuzu1104 k úspešným štátniciam,darmo-keď je raz niekto dobrý 😉 😉
a všeobecne sa chcem opýtať viete mi poradiť kedy môžem špenát ???ja by som najradšej so zemiakmi a vajcom..mňaaaaaaaaaaaaam 😵

mimusss
25. jan 2013

Ahojte, ja mám dnes UH mňam! :D raňajky banán, na obed som mala úžasné brokolicové špagety, tak tým, ktoré nemusíte rajčinové omáčky vrelo odporúčam 🙂 brokolicu som si predvarila aj s polovicou bujonu, na masle som osmažila cibuľku nakrájanú na pásiky, pridala som rôzne korenie - pizza, grilovacie, čmk...a potom som tam hodila zopár ružičiek brokolice a tá sa tam úplne rozdrvila a do toho som si dala uvarené špagety....zbytok brokolice čo mi zostal aj s "vývarom" som si nechala na zajtrajší vitamínový deň 🙂 tak dúfam, že som inšpirovala :P

klemberka
25. jan 2013

@melj Ahoj, podľa mňa ten špenát môžeš v podstate hociaký deň, veď zelenina ako zelenina, ale so zemiakmi určite iba keď máš škrobový deň a s vajíčkom len v tie bielkovinové dni, všetko spolu dohromady asi nikdy 😀 😀 😀 Ale veď to sa dá aj pekne skombinovať - prvý deň si ho navaríš viac, dáš si s vajíčkom a na druhý deň si dáš zvyšok so zemiakmi... 😉

kacenka1983007
25. jan 2013

@lucky14 no ja neviem či vydržím bez cukru,ja neviem vypiť kavu bez mlieka a cukru a ani čajík bez cukru to ma hned napína na vracanie ☹

kacenka1983007
25. jan 2013

ja som dnes mala škroby,ráno jablčko,na obed som si dala zemiaky s fazulkou s paradajkovej omáčke a dusenou kapustou,na večeru to isté len manej+vyvarík som potom vypila. 😒

zuzx
25. jan 2013

Ahojte, mam za sebou uspesne zvladnuty ovocny den 🙂 Rano som mala pomaranc a banan, na desiatu ananasovy dzus, na obed banan a dva pomarance, na olovrant jablko a na veceru o piatej jablkovy dzus a to je vsetko 🙂 Dnes som aj vela pila 🙂 Bola som vo velkom pokuseni, lebo doma sme mali zapekane file so sampinonmi a syrom, vyzeralo to paradne, ale odolala som. Ostala porcia, takze to mam odlozene pekne na zajtra 🙂
Uz len jeden ovocny den a je tu voda, normalne sa na nu tesim 🙂

sisab
25. jan 2013

ahojte, prave som objavila stranku chudnime.kiga.sk, je tam kooopec receptov pre jednotlive dni 😉 ak ste ich teda este neobjavili, ja si v nedelu budem robit zemiakovy gullaaaas, mnaaaam 😀
@zuzx aj ja mam za sebou ovocny den a velmi v pohode,az sa cudujem , mna od vody delia este 4ovocne dni, snad sa dockam bez prehreskov. ja som si na veceru robila zapekane jablka plnene lekvarom a posypala som to skoricou. to bolo take syte, ze som zjedla len 1.5jablka, podla rozpisu mali byt dve. neviem si predstavit, ze by som ich na obed mala zjest 4...

mariana242
25. jan 2013

@lucky14 vidim ze niesom jedina co je karamelizovane orechy dnes som prvykrat robila sice len na lyzicke cukru 🙂 a ja si namiesto mlieka davam sojove a je super ked nie este lepsia kava s nim 🙂

sisab
26. jan 2013

ahojte, konecne vikend 🙂 dnes 13.den diety a celkovy ubytok - 5,1kg sa tesim ako mala 😀 akurat mi asi blbne vaha, ked ju zapnem ma sa vyvazit a ukazat 0,0 a dnes rano sa tvarila ze 1,6, tak som s nou musela trosku majstrovat. nestalo sa vam to este? dneska bielkoviny a celkom presne neviem, co to bude.

klemberka
26. jan 2013

@sisab Ahoj, aj mne sa to stáva občas s váhou, mne to robí väčšinou, keď ju položím na zem, že nabehne 0,0 a vzápätí si naráta 1,3 kg... to by mala byť váha tvojej váhy 😀 Teda ja keď ju položím, tak ona najskôr cíti zátaž ako tú svoju váhu, tak počkám, kým sa znova vypne, potom jemne na ňu stupím, začne sa rozbiehať a hneď ako znova ukáže 0,0, tak na ňu skáčem 😉 vždy musíš počkať a nechať ju vypnúť a potom znova zapnúť a až potom sa odvážiť 🙂

klemberka
26. jan 2013

Ahojte dievčence, dnes je to presne týždeň, čo som začala s touto diétou a zatiaľ sa držím bez prehreškov, tak som rada, že mi to celkom ide... 🙂 Na dnešok mám vitamínky, takže samé ovocie, raňajky už mám za sebou - červený pomaranč, zachvíľku budem mať kávičku. Hádam mi tá dobrá nálada vydrží až do večera 😀

mariana242
26. jan 2013

Ja mam dnes bielkoviny na obed zivanska tesim sa jak mala 😀

jaja29
26. jan 2013

Caute baby tekze vyhlasujem BOJ, VOJNU, alebo neviem ako by som to nazvala. Mam za sebou 19 dni a dolu iba 2,7 kg. Za 9 dni mam vodu. Cvicim kazdy den, veceriam co obedujem, celkom dost pijem, ale stale malo 😠 😖 😠 nemozem ani povedat ze som nahnevana ale som nasra...... 😠 takze pritvrdzujem, mensie porcie, este viac tekutin a vela vela pozitivneho myslenia 😀 na vahu AZ po vode. Takze drzte palce chcem mat dolu 10 kg a aj to DOKAZEM!!!! 😀 😀 😀

sisab
26. jan 2013

@jaja29 nepozerala som tabulku, na akej vahe si zacinala, ale nemas nejaku len malu nadvahu? mozno ti to preto ide tak pomaly, ze telo az tak velmi nema z coho 😨 neviem, mozno sa mylim.

zuzu1104
26. jan 2013

Čaute babule, ja som to včera totálne domrvila, tak dnes si dávam bielkovinový reparát, hádam sa mi to podarí a zas budem celý čas len 100%, lebo tretia voda sa mi neodvratne blíži a ja chcem dať dole ešte aspoň 1 konfekčnú veľkkosť, takže asi 5 kg. Nie som z toho zúfalá, som úplne v pohode, ale musím pozbierať toľko sily ako na začiatku, aby som sa nespustila.
Prajem Vám príjemný chudnúci deň 🙂

sisab
26. jan 2013

@zuzu1104 co dobreho ta zlakalo? ja mam za sebou akurat bielkovinovy obed a asi na 5minut ma prepadla sialena chut na sladke, ale potom som dopila vyvar a snad ma to prechadza 😀

jaja29
26. jan 2013

@sisab noooo moje telo ma z coho 😖 zacinala som zo 71,5 co nie je moja standardna vaha. Bezne mam 65 ale pred sviatkami som sa nejako dopracovala na 68 a cez sviatky som sa VYZRALA lebo sa to neda inak povedat na tuto strasnu hodnotu..... Takze urite mam z coho a nechapem to. Dnes mam vitaminy, na obed som si robila pecene jablka pisu 4 na obed tak som si dala 2. To je taka pochutka ze neviem ako by sa z toho malo chudnut 😀 ale tak stale si opakujem chudnem, chudnem, ved vsetko je v hlave 😝 😀 😀

ivka2903
26. jan 2013

ahojte, takže ja mám dnes škrobový deň. na obed segedínska polievka podľa knihy.. jedla som to prvýkrát a musím povedať, že mi to celkom chutilo. uvidíme, čo bude dalej.. s cvičením som ešte nezačala, lebo nejak nevládzem.. chytila ma nejaká viroza, tak ledva stojím na nohách a aj ten kusok energie, čo ešte mám, zo mňa vysáva malý.. takže dám sa dokopy a začnem aj cvičiť, nech to má lepší efekt.. zatiaľ nepocitujem ani hlad, takže dufam, že mi to aj zostane a váha pôjde dole.. predsa len potrebujem dať dole 18-20kg.. čo je poriadna makačka

speddy
26. jan 2013

@zuzu1104 Tak to nie si sama, ja som mala mať včera ovocný deň, lenže som bola u svokry variť a piecť takže som to nejako nezvládla, a bol z toho uhľohydrátovy deň, dnes mám tak isto reparát a som na ovocnom dni, v knihe sa píše, že aj keď niečo pokašleme máme pokračovať ďalej a neopakovať dni, len mne to nejako nedalo, veď predsa po ovocnom dni sa najviac schudne tak som si ho zopakovala a uvidím zajtra na váhe ako to dopadne

zuzu1104
26. jan 2013

@sisab chipsy a francuzske zemiaky, tie milujem, musela som si dať, ale dnes je to zatiaľ fajn 🙂 to je dobré, že si sa udržala, si šikovná

zuzu1104
26. jan 2013

@jaja29 si robíš srandu? 8 kíl pribrať je veľa? Tak čo mám ja povedať, keď som počas tehu pribrala skoro 25 kg

zuzu1104
26. jan 2013

@speddy držím ti palce, aby to bolo fajn 🙂

miskakyska
26. jan 2013

@kacenka1983007 čo sa čuduješ doparoma,že Ti váha nejde dolu,však si už ako fifipierko 😝 😉 už Ti nemá čo ísť dolu,sa chceš usušiť? 😅 ...som ťa videla na FB...kosť riadna 😉 by som sa vybodla na tvojom mieste na celú diééééééétu

jaja29
26. jan 2013

@zuzu1104 no len toto nie su kila pocas tehu ja som sla nastastastie z porodnic vzdy s vahou ako pred tehu lebo som tam bola 10 a 11 dni takze stym nebol problem. Toto je vysledok mojho vyjedania sladkosti a vecerne dzobkanie 😠 ale to byvavalo drzim a zvladnem to 😀 😀 😀