90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzx
26. jan 2013

Ahojte baby, mam za sebou bielkovinovy den, ktory dopadol dost dobre, az na tu nosu jedla co som zjedla :D Rano tri pomarance, na obed sme boli u svokrovcov a nemali pre mna nic vhodne, tak som si spravila nieco ako volske oko zo 4 vajec a k tomu som si na cibulke udusila sampinony...no a potom si svokra spomenula ze ma este kusok masa, tak som si oprazila aj to. A na veceru som mala oko z dvoch vajec so sunkou a syrom, takze hostina dnes, ale len v ramci povolenych potravin 🙂

speddy
27. jan 2013

Tak môj včerajší ovocný deň dodržaný na 100%, takže reparát úspešný a môj celkový úbytok po druhom ovocnom dni je presne 4kg teším sa jak blcha

adamko05
27. jan 2013

ahojte
včerajšie vitamínky za mnou... uuspešne... 😉
dnes sa teším na bielkoviny... masko so syrom, vieeem, nemá sa kombinovať, ale občas ma to snáď nezabije...a vývar a zeleninka a mrkvový šalát... no tešivá som... 😀
zajtra sa možno aj odvážim odvážiť 😀 😀

a neviem, čo zajtra obed... možno iba ryžu z dnešného obeda vezmem a k tomu uvarenú zeleninu... uvidím

peknú nedeľu

sisab
27. jan 2013

ahojte, ja dneska gulasik bez maska, a zajtra planujem spenatove cestoviny 🙂

dasa0402
27. jan 2013

ahojte dievcata ja dnes bielkoviny a mam kuracie mesko zo zeleninou od zajtra chcem zacat aj pravidelne cvicit tak dufam ze mi to tak aj vydrzi 🙂

zuzx
27. jan 2013

Ahojte, ja dnes skroby, rano bol pomaranc, na obed zeleninova polievka a varene zemiaky so salatom z bielej kapusty a kukurice 🙂 A na veceru spravim pravdepodobne opekane zemiaky 🙂 Ryzu som tusim za celu dietu este nejedla, vobec mi nechyba.

sisab
27. jan 2013

@zuzx ani ja som este ryzu nemala, tiez len zemiaky 🙂 zase ma po jedle prepada ta besna chut na sladke, blizi sa mi MS, tak asi preto, snad to rychlo prejde...

cutty
27. jan 2013

Ahojte zienky, tak ja dnes skroby, na ranajky som mala 2dcl multivitaminoveho dzusu a obed uz mam tiez za sebou - zemiaky varene a zeleninovy salat 😉 Tak peknu nedelu vam zelam 🙂

klemberka
27. jan 2013

Ahojte kočky, ja som mala včera druhý ovocný deň, zvládla som ho super, zatiaľ stále bez prehreškov 😉 Dnes mám bielkoviny, takže na obed boli shiritaki s dusenou paprikou a rajčinou, posypané strúhaným syrom a k tomu mozarella + vývar. Na večeru bude to isté, bez vývaru. Prajem krásnu nedeľu 😎

fialocka84
27. jan 2013

ahojte zienky po dlhomcase sa hlasim.uz som týzden sem nic nepiśala.dietu držim od 3jan.dalasom dole 2,5kg ale ta vaha mi stoji uz týžden.ale sama si zat mozem lebo mam svoje dni a pozrala som vsetko.ale uz od dnes nato idem zase na 100%.ani cvicit som necvicila ale od zatra zacnem zase.mam este 2 mesiace dak dufam ze este aspon 5kg pojde dole. 🤐 😅 😅

kacenka1983007
27. jan 2013

@miskakyska ale moja však som pribrala na 66 a minuly rok som mala 58 ☹ a ty ako pochvál sa ako sa ti dary?
😎

kacenka1983007
27. jan 2013

baby ja som včera mala uh a porušila som,robili sme doma také varenie s todinou a som chcela odložiť dobrotu na zajtra ale sa to zvrtlo ☹ som sa bála že mi nezostane 😠 tak som si dala 🤐 no som si povedala že po dnešnom ovocí si dám vodu,no neviem lebo už nevidržím ani dnešne ovocie ☹ som si musela dať aspoň vyvar asi su na vine moje krámi 😒

ijanka27
27. jan 2013

Ahojte kočky, rada by som sa k Vám pridala. Skončila som s kojením, tak som si povedala, že už musím začať na sebe makať. Pri prvom synčekovi som schudla 15kg za rok úpravou stravy, vtedy nebola žiadna diétka, doteraz som nikdy žiadnu nedržala... Teraz potrebujem dať dole 11kg, nielen kvôli pocitu lepšieho cítenia sa s menej kg, ale aj po zdravotnej stránke, lebo mám aj problém s určitými potravinami kvôli môjmu už ex žlčníku. Včera som si chcela kúpiť knižku o 90ďnovke, mali však len 2.diel. Preto Vás chcem poprosiť, mohli by ste mi dať link, kde by som našla základné zásady, čo a ako, až sa môžem od zajtra do toho pustiť 😉 kým mi príde knižôčka....Ďakujem pekne

zuzx
27. jan 2013

Tak ja mam skrobovy den za sebou, na veceru boli pecene zemiaky s cibulou a k tomu trosku kecupu a kapustovy salat s kukuricou 🙂
Zajtra mam UH, na obed budu sisky v robote a vecer nejake sladke lidlove pecivo 🙂 Pomaly sa pripravujem na tazky tyzden - utorok ovocie, streda voda a v nedelu znova ovocie 🙂

speddy
27. jan 2013

Ahojte, tak dnes som mala bielkoviny, na obed tuniačik, poobede som išla k rodičom a mamka robila kuracie mäsko tak som si dala na večeru so šalátom takže dnes dodržané zajtra ma čakajú škroby tak musím niečo vymyslieť

adamko05
27. jan 2013

my máme bud. víkend zabíjačku... a to som mala mať v nedeľu ovocie a v pondelok vodu.. hm, no ale neviem, neviem 😝 .. šak ale nabudená som, ale či odolám..... 😒
ale nebudem to brať tragicky, keď tak posuniem o 4 dni vodu a bude..., aby bola po vitamínovom, čo vy na to, odborníčky??

zajtra ryža a urobila som si k tomu zeleninovu "šťavičku" - kareláb, mrkvička, karfiol, hrašok... som podusila, podliala zel. vývarom ... hádam nebudem suchú ryžu 😀

ešte dokopať sa pravidelne cvičiť.... budem musieť.. 😝

klemberka
27. jan 2013

@adamko05 nie som odborníčka, ale podľa mňa, keby sa ti "podarí" takto neodolať tesne pred vodou, asi je dobré to teda celé posunúť ešte raz o tie celé 4 dni, snáď budeš mať telo aj dušu na mieste... 😉

dianka1210
27. jan 2013

Baby ja som vydrzala 90 dni a poviem vam bol tam efekt 25 kil a da sa to zvladnut len treba mat pevnu volu 🙂 ale samorejme ked som otehotnela hned som 22 dala naspat...tiez sa pokusam zase zacat ale nejako nie som rozhodnuta...skor sa neviem prinutit 😒 Kazde rano vstavam s pocitom ze dnes to zacina a do 2 hodin si to rozmyslim a moze to byt sposobene tym ze mam 8 mesacne babo ktore stvornoskuje po celom byte a musim byt v strehu ...da to zabrat 🙂 🙂 Tak vam drzim palceky ak sa rozhodnete na plno drzat 90 dnovu dietku 🙂 😝 🙂 🙂

klemberka
27. jan 2013

@dianka1210 ahoj a ak sa môžeš spýtať, porušovala si vtedy niečo, keď si držala túto diétu? miešala si niekedy potraviny alebo si robila aj nejaké prehrešky? a ešte - riadila si sa len receptami z knihy, alebo si varila podľa seba, len aby to bolo podľa pravidiel a cvičila si popri tom? viem, že veľa otázok, ale toto ma aktuálne trápi a zaujíma 😀 😀

dianka1210
27. jan 2013

@klemberka Ahoooj ,,,ano stalo sa ze som to aj porusila...tak vies rodinne oslavy a podobne,,,ako nahle som porusila den tak na dalsi som pokracovala dalej v diete ako keby sa nic nestalo 😀 😀 nevarila som si podla knizky ale podla tohto receptu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011 sice dokolecka dokola to iste ale mne to tak chutilo 🙂...prvy mesiac som necvicila az ten dalsi...ale to som sa tiez nepretrhla...sem tam brusaky a beh a plavanie ale nie pravidelne 😀 1 mesiac vaha isla dolu v druhom mesiaci sa zastavila a v tretom sa tak spustila ze som ani neverila kolko kil zo mna slo dolu :D

klemberka
27. jan 2013

@dianka1210 Ďakujem, veľmi si mi poradila, aj ja sa držím podľa toho linku, akurát že už asi nebudem moc experimentovať s receptami, lebo občas sa to nedá žrať 😀 😀 A tiež je dobré vedieť, že hoci sa ti váha v druhom mesiaci zastaví, treba vydržať, lebo v treťom môže prísť vysnívaná váha 🙂 🙂

lilly07
27. jan 2013

Ahojte baby, tak ja pridávam ku vám. Už som sem určite písala aj predtým, lebo som sto krát začala a sto krát skončila ešte skôr než som vôbec začala 😀 . No ale tento krát som sa zaprela. Držím ju od 17. 01., t.j. dnes je to 10 dní, dnes som sa vážila a bola som príjemne prekvapená mám dole presne 4,5 kg za 10 dní. Skoro som odpadla pri váhe ráno. No mám veľmi veľkú motiváciu pokračovať ďalej. Začala som aj cvičiť, každý deň minimálne 250 brušákov a ešte cvičím s takým tým modrým čudom čo sa dáva medzi stehná aspoň pol hodku cez den. Ja len dúfam, že vydržím. Inak som si všimla, že je fakt dôležité jesť čo na obed to aj na večeru. Lebo keď som miešala aj iné bielkoviny v bielkoviný deň, mala som ťažký žalúdok a mala som pocit že som nafúknutá, to bolo aj v iné dni. Takže zrejme na tom niečo bude, že nemiešať a jesť to isté. A samozrejme mám aj malé prehrešky 😅 😅 😅 , ale zasa neberiem to nejako tragicky.

lilly07
27. jan 2013

A ešte poradte mi kam mám zaradiť Tofu? Určite ste to tu riešila, aj som to čítala, ale neviem to nájsť.

dianka1210
27. jan 2013

@klemberka zalezi ko si to dochutis ..ja som pouzivala na vsetko bylinkovu sol a boo to dobre.. 😀 a co si take robis co ti nechutilo 😉 drzim ti palceky aj ja sa asi niektori den do toho pustim nech do leta nejako vyzeram 😀 😀

dianka1210
27. jan 2013

@lilly07 supeer len tak daleeej,,,,to je najvacsia motivacia ked po 10 dnoch vidis nejaky ten vysledok 🙂 🙂 Tofu by som zadelila do dna bielkovín 🙂 Presne tak nemiesat jedla🙂

lilly07
27. jan 2013

@dianka1210 Ďakujem dúfam, že vydržím. Chcem schudnúť ešte 9 kilov... Dala som si cieľ, že chcem mať 70 kg. Zatiaľ... No moja ideálna váha je 64 kg, podľa BMI. Keď som začala chudnúť mala som 83,8 kg no hrôza, dnes ráno 79,3 🙂 🙂 Tak verím, že môj cieľ reálny a dosiahnem ho... Rada by som sa zmestila do starého oblečenia.

klemberka
27. jan 2013

@dianka1210 ja tiež takmer na všetko používam bylinovú soľ a iné čerstvé bylinky, tie milujem, ale z toho grilovaného baklažánu som sa skoro povracala 😀 ďakujem za podporu, dúfam, že to dokopem do konca a do leta tiež budem zrelá akurát tak do plaviek 😀 😀 😀

zarinka9
27. jan 2013

čaute baby.... ja som mala dnes vitam.deň, ale keby že ste ho videli, odpadnete. toľko prehreškov u mňa dnes a v takom množstve, až sa za to hanbím.... no ale uznajte, ovocný deň v deň dvoch osláv??? nemožné... tak len tŕpnem, čo bude zajtra, keď sa postavím na váhu :( NO svitá mi na lepšie časy, keď by som mala ísť do práce a byť celý deň na nohách, čo by znamenalo omnoho viac pohybu, ako doteraz.... tak už sa vidím v lete ako ,,Claudia Shiffer" :P

klemberka
27. jan 2013

@zarinka9 dá sa to zvládnuť, všetky ovocné dni, aj vodové dni, ver mi 🙂 vodový som ešte nemala, ale včera som mala ovocný a bola som s rodinou, ktorá sa celý deň napchávala perfektným obedom, palacinkami so šľahačkou, langošami a bohvie čím ešte 😀 a ja som tam len tak bola... a vyžierala ovocie 😉 takže nie všetko je nemožné... 😎

dianka1210
27. jan 2013

vsetko sa daaaa..ide len o nasu psychiku ci to zvladneme alebo nie 🙂