90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoginka
30. jan 2013

Ahojte baby, tak ja som zacala dnes, akurat chcem schudnut do VELKEJ NOCI 🙂 snad sa mi to podari.Viem,ze je dnes dost blby datum na zaciatok,ale nejak som sa nakopla az dnes... Snad sa mi to podari a budeme sa navzajom podporovat 🙂

zuzka3
30. jan 2013

@lucky14 mam teraz 5kg dole, ale mala som aj stavy, ze sa mi kusok vratilo. Ze mi vahala kolisala +/- nejake pol kg az kg. Ale zas ja som blazon, ja sa vazim kazde rano 😀

zuzka3
30. jan 2013

@zoginka streda je uplne idealna 😉 hlavne, ze si sa odhodlala 🙂

zoginka
30. jan 2013

streda ? To fakt ? 🙂 len chcem vydrzat...a co ty ako?

cutty
30. jan 2013

@lucky14 Pozerala ale ked ja neviem co to vlastne je so mnou - ci creva, ci ide o gynekologicky problem alebo co to vlastne je. Azda v piatok ked budu vysledky budem mudrejsia.
S tou mojou vahou je to tiez take ze nikdy som nebola stihla, viacmenej som sa pohybovala v rozmedzi normalnej vahy 62-65 kg , vydavala som sa uz s vahou okolo 75 a po tehotenstve prvom a aj druhom som zastala na vahe cez 90 kg. No a chudnut som zacala teraz v novembri z vahy 99 kg takze hruuuuuuuuuuza. No a po dnesnom odvazeni mam 84 kg ale to je este stale velmi vela, este takych 20kg dole a budem spokojna.

zuzka3
30. jan 2013

@zoginka to som myslela tak, ze streda je rovnako idealna ako kazdy iny den 😉 ja mam minus 5kg za prvy mesiac. Neboj, snad ti to pojde. Treba si verit 😉

zoginka
30. jan 2013

Zienky a aky caj to pijete na chudnutie, pomaha ?

zoginka
30. jan 2013

Supeeer 🙂 ked to vyjde tak do leta sme hviezdy 🙂 ja myslim,ze idealny cas na zaciatok chudnutia 🙂

aduss
30. jan 2013

@lucky14 a z akej vahy si sla? a na akej vahe si teraz? a ako dlho uz drzis? 🙂 no ak by nam podarili take super vysledky, tak potom mozeme dat nejake hromadne stretko :D:D..uz ako chuduľky :P...ja by som chcela mať 65 kíl, čo je pre mňa 20 dolu..ale potešila by som sa aj 68 🙂

klemberka
30. jan 2013

Ahojte kočky, ja som dnešné vitamínky zvládla na jednotku aj s operáciou nohy, takže som spokojná, fičííím ďalej!!! 😎 Už sa neviem dočkať mojej prvej vody, keď sa konečne odvážim 😀 😀

lucky14
30. jan 2013

@cutty uuuuuuuzasny vysledok. Ved mas o 15kil menej. To je parada!!! Tlieskam a znovu tlieskam. Krasny vysledok!!! Takze do leta to isto dotiahnes tam kde chces byt. Mame este 4 mesiace!!! V juni sme stihle!!! 😀 My chceme ist tento rok niekam k moru a kedze to bude prvy krat s nasim Jakubkom tak chcem byt sexi stihla mamicka. 😀

lucky14
30. jan 2013

@zoginka myslim ze dnes je Tvoj den!!! Prave dnesok je pre Teba idealny lebo si sa rozhodla!!! Super!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
30. jan 2013

AHOJTE kočky, vy ste také šikovnice, ja som to dnes vôbec nezvládla, celý deň paráda a večer vo mne skončila pár pečených zemiakov, a potom ešte aj zlaté oplátky, akosi som už dlhšiu dobu veľmi depresívna a neviem si pomôcť, len by som revala a revala. Musím sa pozbierať, lebo skončím zas ako tuleň. Dnes ma váha potešila, tak som sa jej odplatila žraním, som ja hlúpa, ale zajtra sa musím opäť pozbierať.
@cutty zajtra budem na teba myslieť, aby odbery dopadli dobre

@lucky14 moja drž sa, ide ti to super, všetkých tu krásne povzbudzuješ okrem iného

lucky14
30. jan 2013

@aduss Takze ja som po x-ty krat zacala 90DD (predtym som nikdy nevydrzala dlhsie ako 4dni) 2.1. na vahe 79,6kg. A to som uz mala aj 76kg v novembri ale pocas decembra som sa vyzrala a prestala som cvicit lebo som si hovorila ze ved idu sviatky aj tak porusim a od Noveho roku sa do toho pustim na 100%. Ked som sa naposledy vazila teraz vaha ukazala 74,9kg ale potom nasledovali 3 dni obzerstva a tak nemam odvahu sa postavit na vahu a chcem pockat az po vode ktoru mam v utorok. Dufam ze sa nam vsetkym podari dostat sa na vysnivanu vahu a mozno aj stretko dame. 😉

zoginka
30. jan 2013

@lucky14 dakujem za podporu, ste zlatule , vam to ide dobre

kacenka1983007
30. jan 2013

ahojte kočky 😀 ja som mala dnes uh a mala som cestoviny zapečené s lekvárom 😉 mňamky a večer to isté a musli tyčinku 😉 som trošku ochorela tak moc nemám chuť do jedla ale cvičiť nemožem ☹ no čo už ....

aduss
30. jan 2013

@zoginka ahoj, aj ja som zacala dneska 🙂 tak budeme mat rovnaky den @lucky14 ja som sa za posledny rok vypasla o 12 kil :D viem ze to nie je smiesne, ale mala som statnice a jedno s druhym a ja pri stresoch priberam..moja najnizsia vaha bola za posledne roky 72 kil a 56 kil som mala este pocas prvej polky strednej..ale ked pozrem fotky, tak to som bola az moc vychudnuta, prebo by mi stacilo tych 65 - 68 🙂

lucky14
30. jan 2013

@zuzu1104 moja ved Tebe to tak krasne ide. A ked Ta vaha potesila kolko si uz dokopy schudla? Podel sa s nami o Tvoj uspech!!! Moja zlata ja som to riadne minuly tyzden prehnala takze ficim znovu naplno od pondelka. Mne robia tie oslavy neskutocny problem. Vnutorne sa nedokazem presvedcit si nieco nedat. 😒 Citis sa smutna??? Aj vies dovod alebo len tak??? Napis do IP ak to nechces tu pisat Zuzka. 🙂

cutty
30. jan 2013

@zuzu1104 To nic moja zajtra je dalsi den a das ho urcite vyyyyborne 😉 Nebud depresivna, bud na seba hrda, ved si toho uz vela dokazala tak hlavu hore !

lucky14
30. jan 2013

@zoginka ale coby dobre. Len sa snazime tak ako to dokazeme. Mame aj svetle aj pochmurne dni!!! Ale toto forum ma vzdy nakopne ist dalej. 😀 Este raz vitaj!!! 😀

cutty
30. jan 2013

@lucky14 Kiez by si mala pravdu a dalej by som chudla 😉 Nemusim byt ultrastihla modelka, po dvoch porodoch a so striami na bruchu to ani nie je mozne ale chcem sa pacit hlavne sama sebe, kupit si pekne oblecenie, vysoke cizmy, pekne plavky ... 😀 a taaak proste o tom snivam 🙂

zuzu1104
30. jan 2013

@lucky14 ale zlatko vôbec mi to nejde krásne, teraz som sa načisto spustila, ale už chcem vydržať, veď už len 3 týždne a bude koniec. Dnes mi ukázala váha o 11 kíl menej ako keď som začínala, a to som sa fakt potešila, ale večer prišla na mňa preukrutná depka. Nemám problém to napísať aj tu, veď nejde o nič. Proste len ma začal trošku ubíjať ten stereotyp, stále som zavretá doma a ani vonku nemôžem ísť na prechádzku, lebo som chorá, tak si myslím, že to asi kvôli tomu som taká nervózna, uplakaná.
Moja, fakt Ti veľmi pekne ďakujem za povzbudivé slová. Ako vždy si tu naše slniečko 🙂

lucky14
30. jan 2013

@aduss ved to. Aj ja zajedam stres ale zase aj oslavujem pri pohariku a dobrom jedle. Ale uz sme s tym zacali nieco robit a to sa pocita. Urcite sme do leta koceny so super postavickami. 😀

aduss
30. jan 2013

@lucky14 praveze ja ked mam stres, tak nejedavam vela..len proste kila idu hore :D no ale tebe tu terasiu vahu zavidim, lebo to mas o desat kil menej ako ja momentalne 🙂

zoginka
30. jan 2013

@lucky14 dakujem

lucky14
30. jan 2013

@zuzu1104 No to je presne ono. Slniecko sme uz davno nevideli. Stale je vonku pochmurne. Ja mam doma moje slniecko Jakubka. Stale sa usmieva aj ked samozrejme aj trucuje a skusa to na mna kolko mu dovolim ale aj tak je uzasny. On mi pomaha zostat pri zdravom rozume lebo ako vies moje vsetky kamosky su tisicky kilometrov vzdialene takze len rodina a Jakubko mi robia spolocnost. Ale ked som sa na SVK vratila tak som s tym pocitala. 🙂 Velmi prevelmi sa tesim na jar. Normalne si uz predstavujem ako bude sidlisko vyzerat ked bude travicka vsade krasne zelena a vonku bude slnecno a ja budem chodit na dlhe prechadzky a dobijat energiu. Ak Ti je najhorsie zacni si v mysli preberat kolko si toho dokazala za posledny rok a co Ta caka tento a na co sa tesim velmi. Zapal sviecku a zhasni telku a skus si len tak na 10minut ocistit hlavu. Uvidis zajtra sa budes citit ovela lepsie! 😀

zuzu1104
30. jan 2013

@cutty ďakujem Katuška, aj ty si môj hnací motor🙂 vďaka za podporu
Inak klobúk dole pred Tebou, 15 kíl uuuuha, paraaaada 🙂

lucky14
30. jan 2013

@aduss nie je co zavidiet ver mi. Ja som este v lete mala 87,5kg takze sice mi to ide pomaly ale predsa. Hlavne je verit ze to dokazeme! 😀 Inak poviem Ti mne pomaha si rozdelit moj ciel kolko chcem schudnut na 5kg mety. Lebo vtedy ma clovek pocit spokojnosti ze nieco dosiahol. Ked si predstavim ze potrebujem dat dolu 25kil je to straaaaaassne vela a na dlho. Ale ked si poviem ze 5kg tak je to uveritelne a dosiahnutelne. A potom znovu dalsich 5kg az kym nebudem v cieli. 😀 Proste tak funguje psychika cloveka. Ciele musia byt uveritelne a dostiahnutelne. 😀

zuzu1104
30. jan 2013

@lucky14 ďakujem moja 🙂 skúsim. Telku teraz skoro vôbec nepozerám, nebaví ma, radšej si čítam knihu, to ma upokojuje. 🙂 A s tými kamoškami, tak viem o čom hovoríš. Ja ich mám síce pod nosom, ale keď sa človek vydá a má deti, tak už o neho nejavia žiaden záujem. Slobodné majú ešte iné záujmy ako my manželky a matky.

jaja29
30. jan 2013

@zuzka3 idem ja pekne dalej aj v knizke to tak pisu ze neopakovat poruseny den, tak aspon nieco podla pravidiel spravim 😀