90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

melj
4. feb 2013

Ďakujem babule za včerajšiu podporu,pri mojom vodnom dni---no trošku som to večer domrvila,dala som si pár tyčiniek,ale ani nie preto,žeby som bola nejak hladná,ale malá zobkala tyčinky,tak som proste neodolala
Ináč ten vodný deň sa naozaj dá vydržať,len škoda,že moja pevná vôľa je len vôľa ☹
No ale k mojim výsledkom...nieje to nejak extremne veľa,ale keďže mojim cieľom je min.8kg a max.13kg,,tak zatiaľ stačí...takže váha -4kg (73-69),ale cm sa potroške tiež pohli smerom nadol 😀 boky -4cm,presne cez pupok -2cm,presne cez driek,pás -1cm,stehná -2cm...zo všade to ubúda,,aj keď rifle sú mi len trolinku voľnejšie,no verím,že zachvíľu už budú padať 😀 😉
Takže holky dnešný vodný deň určite dáte 🙂 😉 a potom sa budete tešiť z tých mínusov na váhe 😉

lucky14
4. feb 2013

@melj ahoj. Uzasne vysledky. Mna caka voda zajtra a mam velke obavy lebo som to s jedlom dost domrvila posledne tyzdne takze nic moc na vahe necakam. Ale dufam ze po vode sa polepsim. Nech Ti to takto krasne ide dolu aj nadalej. 😀

melj
4. feb 2013

@lucky14 🙂 ďakujem,,,ja sa utešujem aj tým,že niekde som čítala,že dravé chudnutie je tak 2-4kg za mesiac,,ale ono veľa záleží od toho koľko človek potrebuje schudnúť...ináč cez vodný deň je super si dať šlofíka 😎 oklame to žalúdok

stanuska71
4. feb 2013

ahojte 🙂 dnes mam prvy den prave sa mi dusio masko tak som zvedava kolko vydrzim 🙂 naposledy to bolo cca 25dni a -6kg teraz chcem aspon 15 😠 je tu niekto kto dnes tiez zacal? 😵

mariannaz
4. feb 2013

@ivka2903 a to je aký recept na tie buchty?v ktorý den ich jete?v tretí?

tun1ska
4. feb 2013

@lucky14 tak ja som vodová dnes, napodiv necítim hlad, vlastne je to taký pocit, že mi škvrka v žalúdku, ale nemám chuť na jedlo, priam odpor cítim 😠 dala som si pohár džúsu, 2 káva, ked klesol tlak a teraz ma rozbolela hlava, tak Ibalgin 400 😀 😀 no super očista, ráno antibiotiká 😀 a veeela vody.....snád ešte vydržím do rána 😉
@melj blahoželám..... 😉 ja som tiež jedna z tých, ktorej to ide pomalšie, napriek dodržiavaniu..tipujem zajtra budem na tom podobne ako ty 😉 namotivuje a ideme dalej, do dalšieho mesiaca 😉

zuzu1104
4. feb 2013

@melj Ahojky, super výsledok, blahoželám, len tak ďalej a budeš na svojej vysnívanej váhe 🙂 si šikovná.

tun1ska
4. feb 2013

@stanuska71 vitaj , nastav pevnú vôľu a drž sa nás, my podržíme teba 😉

lucky14
4. feb 2013

@tun1ska ahoj. Ak Ti mozem poradit kedze aj beries ATB daj si lyzicku medu stavu z citrona a zalej teplou vodou. To oklame zaludok a suepr pomaha pri imunite. Prajem pevnu volu nech vydrzis. 😀

ivka2903
4. feb 2013

@mariannaz ahoj, receptík na buchty je na str.1337- odporúčam ich jednoznačne 🙂 Dnes som ich zjedla na obed 5 😀 ach jo, no neodolala som 🙂 Na večeru sa teším na ten pudingoš, už ho mám hotový a vyzerá úžasne!!! a zajtra vitamínky 🙂

jaja29
4. feb 2013

Caute baby tak dnes voda zatial skoro uspesne zjedla som jednu detsku susienku 😀 😀 😀 a viac inac pijem ze caj nez vody lebo som bola dnes rozlietana a je mi zima ale tak myslim ze vyluhovana bylinka mi nemoze dat kilo hore 😀 tak dufam ze uz vydrzim. Ostatnym tiez este uspesne zvladnuty dnesny den 😉

stanuska71
4. feb 2013

@tun1ska jeeej dakujem 🙂zatial sa drzim aj ked najradsej by som zjedla vsetko co vidim..hadam aj to co nelubim 😀

zuzx
4. feb 2013

Ahojte, ja mam dnesok dodrzany, na veceru som si dala jedno malicke masko zo vcera a omeletu so sampinonmi na ciulke z dvoch vajec a kopec zeleniny. Sice dost toho bolo, ale kombinacie len povolene 🙂

stanuska71
4. feb 2013

baby papate 3krat? ja rano 2ks ovocia o 9 potom o 14 obed a o 18 vecera 😕 😕

tun1ska
4. feb 2013

@jaja29 ja dnes tiež zvládam ten vodový...snáď do rána vydržím bez prehrešku 😉

aduss
4. feb 2013

dobrý vecer babule, prispievam teraz trosku menej, lebo som uplne chora, dietku ale drzim, tak sa tu drzte zatial 🙂

zuzanat
4. feb 2013

ahojte, ja som sa dnes zacala s touto dietou, uz som ju kedysi drzala, tak dufam, ze sa mi opat podari schudnut. Tak dufam, ze budem mat dost pevnej vole a pridem do zdarneho konca. Skusala som aj dvojtyzdnovu dietu, ale bez vysledkov ☹ Dnes som bola aj prvy krat v zivote vo fitku, previedol nas tam trener, ukazal ako sa pracuje na strojoch, zaujimave...Zajtra idem opat, tak fakt dufam, ze to tento krat vyjde 🙂

racik
4. feb 2013

@stanuska71 Ahoj... ja som na prvom dni .. este nikdy som tuto dietu nedrzala .. a celkom v pohode .. este teraz si urobim caj, aby som to nejako zvladla bez jedenia .. moja vcerajsia vaha bola 71,1 ...

januliatko111
4. feb 2013

Tak hlasim ze dnesny den som zvladla s vodou, cajom a mineralkou 😉 ale teda bolo to narocne: piekla som tortu s tvarohovo jaodovou plnkou, muzovi dosiel vecer kamos na vino, tak som im robila pohostenie - sunka, klobasa, asi 5 druhov syra a zelenina (joj este aj tu klobasu by som zjedla a to som vegetarianka) tak som radsej zdrhla na cvicenie 🙂)) a poobede v obchode moje dieta spokojne žulo maslovy croissant a mne len sliny tiekli 🙂)) este aj pazitka sa mi zdala neskutocne na zozratie 😀

lucky14
4. feb 2013

@januliatko111 Ahoj. Prosim Ta co si robievas cez bielkovinove dni? Tiez nejem maso ani ryby a skoro ani vajcia len ked tak ak su v niecom a mam problem co jest pocas bielkovinovych dni. Vdaka za kazdu radu. 😀 Uzasne si to zvladla dnes. Zajtra sa podel s vysledkami. Ja mam vodu zajtra. Ufff. Dufam ze to dam. 😀

januliatko111
4. feb 2013

@lucky14 dakujem za pochvalu 🙂
No a bielkovinovy den: spenat so smotanou a varený vajickom, grilovany encian so salatom, grecky salat (alebo nejaky zeleninovy so syrom), zapekana brokolica (alebo mix brokolica+mrkva+karfiol) so syrom a smotanou, zajtra si idem robit sojovy segedin http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19426, a da sa napr aj plnena paprika (len ju naplnis tavenym syrom a opecies na panvici a potom hodis do omacky z pretlaku) alebo leco 🙂
A zajtra drzim palce, urcite to das, nie je to az take hrozne 😉 zaklad je sa niecim zamestnat nech sa nenudis a nemyslis na jedlo 🙂

januliatko111
4. feb 2013

@lucky14 a este mi napadli cukinove lodicky (rozpolenu cukinu vydlabes a naplnis zmesou syra a zeleniny, pripadne aj so sojovou drtou) a zapecies v rure, alebo oranzova tekvica nakrajana na kusky a upecena v rure (chuti to skoro ako pecene zemiaky) po upeceni posypat syrom a k tomu jogurtovy alebo smotanovy dresing alebo tofu opecene na panvici s nejakou zeleninovou zmesou, alebo grilovany baklazan alebo cukina posypane syrom s dresingom.....
A ta plnena paprika co som pisala, da sa naplnit aj sojovou drtou a struhanym syrom (to v nej bude drzat lepsie ako taveny syr keby si to chcela povarit v tej omacke)
Tusim som uz fakt hladna , kolko mi toho napadlo 🙂)

aeneas
4. feb 2013

@zuzu1104 zdravim.Ja som zacala s dietou od 1.februara a tak si prezeram stranky az som prisla k tvojim buchtickam.To sa fakt moze v ramci diety?Ci to len taka provokacia?

adamko05
5. feb 2013

@zuzanat a ty sa chceš vypariť 😕 ahoj
teda ahojte...
včera to vyšlo bez chybičky... 😉
dnes mám špenát a zemiaky...

zuzka2010
5. feb 2013

baby aky mate nazor na tento vyrobok pocas diety?
http://www.maces.sk/

zuzx
5. feb 2013

Ahojte, krasne dobre rano. Tesim sa na vase dnesne ubytky po vode. A zaroven drzim dalsim dievcatam palce, date to 🙂

Ja mam za sebou ranajky, pomaranc, banan a citronovu vodu. Na obed bude ryza s kukuricou.

zuzu1104
5. feb 2013

@aeneas ahojky, áno môžeš aj parené buchty, pre mňa je deň uhľohydrátov, deň, kedy môžem jesť skoro všetko, tak podľa toho sa aj riadim 🙂 Ono to ani nie je diéta, ale zmena stravovania 🙂

zuzu1104
5. feb 2013

čaute štíhlice 🙂, v prvom rade blahoželám kočkám, čo zvládli včerajší vodný deň a v druhom rade siiiilno držím palce kočkám, čo ho majú dnes.
Ja mám dnes UH, ráno som si zacvičila, lebo som zistila, že večer sa mi už fakt nechce, a ani nálada nie je najlepšia. Takže si odcvičím radšej ráno a bude mi dobre celý deň.
Dnes neviem, čo si mám urobiť jesť, nemám na nič konkrétne chuť, už som premýšľala nad pečenými pirohmi s kyslou kapustou, ale sa mi s tým nechce piplať, tak asi urobím len nejakú ľahkú alternatívu, možno brokolicové špagety. No a na večeru sa chystám urobiť sacher tortu, až mi slinka vybehla, keď som vyslovila to slovo 😀

zuzanat
5. feb 2013

@adamko05 do vyparenie mam este veeelmi daleko, ver mi 😉

ja mam dnes na obed kapustovu polievku ...vcera som mala zatazkavaciu skusku, ujo robil kebab! sliny mi tiekli, ale prezila som to 😀

mimusss
5. feb 2013

Ahojte, takže včerajší vodný deň na 100% dodržaný, ale dnes ráno mi je hrozne zle 😖 úplne mi je na vracanie, hlava sa mi krúti, ledva sa udržím na nohách ☹ neviem či je tento deň pre mňa, a to včera mi bolo úplne super až na to ked som videla ako všetci jedia nejaké dobroty a ja len vodičku :D a úbytok po 28 dňoch stále len 3kg 😠