90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
5. feb 2013

Ahojteee tak obed bol mnamka, rozmyslam co budem vecerat. Idem piect malej na zajtra do skolky muffinky tak mozno si dam zo dve 😀

zuzu1104
5. feb 2013

@cutty čau moja, tak ako to ide?

zoginka
5. feb 2013

Ahojte bambule, tak zajtra mam tyzden, vstavam na vahu som velmi , velmi zvedava .... Dnes mam asi najlepsi den zo styroch, aspon mne najviac vyhovuje sacharidy ... 🙂 zajtra ovocnickovia 😒 ale snad zvladnem 🙂 Dam vediet , ako som na tom s vahou, trosku sa aj toho bojim 🙂 ci to bude pozit. alebo negat. sok. Ak je prvy tyzden najhorsi, tak podla mna som to zvladla celkom super, bez prehreskov 🙂 az na trosku bieleho vinka....Snad uz zaludok je stiahnuty, len tie ranajky ovocne....ach musim sa na to nutit....Dnes som spagetovala, tak drzte sa plazove tigrice roka 2013 🙂

cutty
5. feb 2013

@zuzu1104 Ahoj moja striedavo oblacno 😠 Akosi sa dam stale niecim zlakat , ale dnes na 100% a azda uz neporusim. Zajtra si dam poctivy vitaminovy den a idem s cistym stitom odznova 🙂

zuzu1104
5. feb 2013

@cutty no moja, ja som na tom podobne, prečo sa nemôžeme už naštartovať ako na začiatku, tak by som veľmi chcela, ale som taká pažravá :(, ale už som aspoň cvičiť začala

ivka2903
5. feb 2013

Cavte kocky,tak ja mam za sebou vitaminkovy den a uspesne. Dokonca som si dnes aj 45 min.zacvicila zumbu. No dalo mi to zabrat..predsa len,prvykrat..ale uz sa tesim, aj zajtra budem zumbovat 😉 snad tie kila pojdu rychlejsie dole.. zajtra mam bielkoviny,ale vobec nemam chut na maso,tak asi si dam syr.. alebo este neviem..nemate nahodou nejaky dobry tip? Vsetkym vam prajem krasny vecer 🙂

zuzx
5. feb 2013

Ja som tu napisala prispevok a vypadla stranka...tak sa idem snazit znova zopakovat. Dnesne skroby zvladnute na 100%. Na ranajky banan a pomaranc, na obed tri kopceky ryze s kukuricou a kopec zeleniny a na veceru varene zemiaky s kecupom a kukuricou a k tomu cerstve uhorky. Pitny rezim tiez ok 🙂

Zajtra mam UH a mam zalusk na muffiny co som videla v lidli. Ale mamina ma narodeniny tak neviem, asi bude nieco sladke. Na obed je v robote kakaovy zavin, tak ten bude asi na obed 🙂

stanuska71
5. feb 2013

@zuzx ty papas aj banan?a nemavas veceru taku ako obed?kazdy to drzi inak sa mi zda 🙂

zuzx
5. feb 2013

@stanuska71 jasne, bananu sa vzdavat nebudem 🙂 Sa hovori ze banan sa nema lebo ma vela cukru ci co, ale je mi to jedno, stale je lepsie zjest banan ako napriklad krajec chleba so salamom 🙂 A na veceru jedavam to iste veeelmi zriedkavo, nemam na to podmienky, nakolko sa stravujem v zavodnej jedalni, takze len dodrziavam kombinacie. A nepotrebujem vela schudnut 🙂

stanuska71
5. feb 2013

@zuzx ahaaaaaa 🙂 🙂 ved jasneee ja dodrziavam vsetko len neviem dokedy 😀 😀 a potrebujem zas zhodit vela ☹

zuzx
5. feb 2013

@stanuska71 neboj, zvyknes si a pojde ti to tak nejak podvedome uz kombinovat 🙂

stanuska71
5. feb 2013

@zuzx uz som ju raz drzala cca 25dni a presne takto ako teraz a dala som dole 6kg 🙂

zuzx
5. feb 2013

@stanuska71 no vidis, takze pozitivna motivacia uz je, mas na sebe odskusane ze to funguje 🙂 Uz len vydrzat 🙂 Ja mam dnes siesty den tretieho mesiaca, takze uz len nejake tri tyzdne ma cakaju 🙂

stanuska71
5. feb 2013

@zuzx to vazne???tak to super uz potom a porusujes? 😀 kolko si zhodila uz 🙂

zuzx
5. feb 2013

@stanuska71 na 100% sa nikdy neda, ale tak na 95% myslim ze dodrzujem, neratam kombinacie vajicka a masa, alebo ine na obed a na veceru, ci spominany banan...To neberiem ako prehresky. Po druhom vodovom dni som mala dole 10 kg, z toho 9 po prvom 🙂

stanuska71
5. feb 2013

fuuu bodaj by som aj ja dala dole aspon 15 😠 coby som za to dala 🙂 vrr a moj starky si tu poziera pukance,marsku a zapija colou 😅 😅 a mna moze aj slak trafit 😀

tun1ska
5. feb 2013

tak ja som to dnes po včerajšek vode poriadne zabila! 🙄 😅 bielkoviny , suoer...a večer som sa naladovala sladkosťami- makovník,disko kexy- asi 6kuskov, čokoládky, balíček gumových cukríkov, jedna vianočná oblátka ..........no prassa hnusnééééééé, hanbi sa! som dnes 4. deň MS, u mna prichádza chuť na sladké na konci, nie na začiatku MS.....zajtra pôst.... 🙄 😝

stanuska71
5. feb 2013

@tun1ska 😀 😀 si ma pobavila 😀 😀

dnika2
5. feb 2013

@tun1ska ja tiez ale dnes som sladkosti pozrala envadi ideme dalej 😀

klemberka
5. feb 2013

Ahojte kočky, ja som zatiaľ úspešná v každom dni bez prehreškov, ale posledné dva dni začínam pociťovať akosi krízu, budem mať svoje dni, takže by som zožrala aj koňa, vola 😀 Ale zatiaľ len v rámci pravidiel a jedlo len 3x denne, teda raňajky vždy ovocie a potom čo na obed, to aj na večeru, len som si akosi podvedome zvýšila porcie 😅 Ha a že koho tu oklamem, no jedine len seba 😀 Nevadí, zatiaľ sa držím a neporuším, ani za svet!!! 😀 😎 Zajtra mám UH, takže sa "napchám" sladkým, nech sa mi trošku hormóny ukľudnia 🙄

adamko05
6. feb 2013

ahojte..doma máme pokazenýPC ☹ 😠 .. tak vás nemám kde moc pozrieť
včera OK (jedna malá kinder čokoládka, žiadalo sa mi).. ale inak v pohode...
dnes mam tarhonu a k tomu udusenú zeleninu...

držme si palce.... 😉

zuzx
6. feb 2013

Ahojte, mam dnes UH, ranajky mam za sebou, ako vzdy pomaranc, banan a voda s citronom. Na obed bude kakaovy zavin a na veceru uvidim, oslavujeme 🙂

estachova
6. feb 2013

@zuzu1104 ahoj, ako si urobila tú brokolicovú omáčku?, dala si tam smotanu?

cutty
6. feb 2013

Ahojte, dobre ranko 🙂 Dnes vitaminovy den, na ranajky uhorka 😀 Tak pekny chudnuci den vam zelam 😉

lucky14
6. feb 2013

Dobre ranko chudulky. Tak vcerajsi vodovy den uspesne zvladnuty. Priznam sa porusila som mala som 4 cmulacie pastilky Strepsills lebo ma velmi skriabe v hrdle. Inak nic. Dnes bielkoviny a tesim sa na pecenu zeleninku v rure a na to si posypem syr. Na odporucanie @zuzu1104 . No a moje vysledky po vcerajsej vode. ....... vaha -5,6kg, prsia -4cm, pas -5cm, boky -6cm, stehno -2cm. Takze celkom som spokojna ked uz som bola taka hriesnica od tych mojich narodenin sama oslava doma. Mam pred sebou dalsi mesiac a dufam ze aspon 5kg dolu pojde a to uz sa prehupnem do 6tkovej vahovej kategorie!!!! Babulky to je motivacia ako hrom. Vsetkym prajem krasny den bez prehreskov. Mna caka zubarka. 😉 A inak dnes idem cvicit treti den Jillian takze som sa uz konecne nakopla aj na cvicenie. 😀 😀 😀

cutty
6. feb 2013

@zuzu1104 Ja neviem cim to je 😠 Musim sa znova nejako namotivovat. Dnesne vazenie ma poriadne nastvalo + 1kg ! Tak mi treba ked som pazrava ☹ Doberiem tento tyzden ATB a ide sa cvicit. Lebo nakoniec mi tie kg naskacu nazad. Najednej strane strasne chcem a na druhej sa neviem niekedy ovladnut pojem hluposti 😒

zoginka
6. feb 2013

Dobre ranko baby, tak som sa rozhodla ,ze vstanem na vahu az zajtra rano, som nejaka plna zo vcerajska a dnes detox s ovocim, snad ma neporazi....Mam pomarance na ranajky a potom hrozno a ananas. Chcem sa vam opytat baby , pocas diety celej mozem pis 100% ovocne dzusy ,alebo len pocas dna ovocneho ? Pekny dnik 🙂
🙂

lucky14
6. feb 2013

@zoginka ahoj. Dzusy mozes namiesto porcie ovocia aj na ranajky. 🙂

zuzu1104
6. feb 2013

@estachova ahojky, brokolicu som si do mäkka uvarila v osolenej vode, na panvici som si rozpustila maslo a do neho dala korenie na špagety(OD Vitany pre deti), trochu vegety, pepru a jednu lyžicu bazalkového pesta, potom som tam hodila tú brokolicu a roztlačila som ju na jemno, hodila som tam špagety(uvarené- používam z tvrdej pšenice, lebo sa nerozvaria) a trošku nechala na ohni aj s tou omáčkou, aby sa chute pekne premiešali. Bolo to fakt veľmi chutné, vyskúšaj

zuzu1104
6. feb 2013

@lucky14 moja, krásny výsledok, som vedela, že to dokážeš🙂 dnes Ti je už lepšie?Hrdlo už nebolí?