90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

@zujka2 noo tak si to zajtra uži a dobre sa napapaj, príjemné čítanie prajem, ja tiež idem čítať, tak dobrú noc 🙂 a zajtra veľa pevnej vôle 🙂

lucky14
11. feb 2013

@danielaaa212 ved to je super. 3,5kg za 5 tyzdnov je krasa. 😀

lucky14
11. feb 2013

@ivka2903 ja tiez. 😀 Inak vdaka este raz za napad na tie placky. Dnes mi mm kupil kukuricny skrob tak ten si dam namiesto muky a dalsie skroby skusim. 🙂

danielaaa212
11. feb 2013

@lucky14 nie na moje pomery :D .. ja som zvykla za mesiac aj 7 :D .. ale tak .. beriem tak,ze teraz je to tazsie... predsalen telo si este po porode robi co chce... uvidime ;) .. mozno by ste mohli aj vy dat nejake fotky.. nejake vysledky ;)

zuzu1104
11. feb 2013

@danielaaa212 už len povedať AMEN, perfektne si to napísala 🙂

lucky14
11. feb 2013

@danielaaa212 no ved to. Po porode to vsetko je uplne inak. 😀

zuzu1104
11. feb 2013

@danielaaa212 ja sa chystám tu dať nejaké fotky, ale trošku sa hanbím 🙂 a inak tých 3,5 kg fakt nie je zlé, ale máš pravdu, po pôrode sa telo len veľmi ťažko zbavuje kíl

danielaaa212
11. feb 2013

@zuzu1104 najvacsia sranda je.. sa stale smejem.. ze darmo schudnem.. gitara ostane :D.. mam strasne vela strii totiz.. a ked som vyzlecena tak ukazujem malemu aurelkovi :D.. aka gitarka mi po nom ostala :D ... baby .. vsetko treba brat s usmevom... aj dietu.. myslite pozitivne.. robte to hlavne s radostou.. a pre seba ;)

klemberka
11. feb 2013

@lucky14 Ale aj ja mám rada pečivo, aj dobrý čerstvý teplý chlebík z pekárne milujem, ale ja som sa tak zaťala, že pokiaľ nie je najhoršie, nedám si ho... A nakoniec som si od pečiva tak odvykla, že vlastne nepociťujem potrebu jesť ho... 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

@danielaaa212 hej presne ostane, ale strie patria k maminám a aj s nimi sme kočkyyyyy 🙂 Ja si už takto pripadám, cítim sa oveľa viac kočka ako pred 3 mesiacmi a práve to som potrebovala, sebavedomieee🙂 90DD je super

lucky14
11. feb 2013

@klemberka aaaa ha. Tak to je potom o inom. Vies ja cez bielko dni nemam moc co jest tak to chlieb so syrom a zeleninou vzdy isti. 😉

lucky14
11. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi prosim kuk IP. 😉

zuzanat
11. feb 2013

@danielaaa212 to mas pekny vysledok po 5tyzdnoch, aspon ja by som bola spokojna. V tvojich riadkoch je vela optimizmu, vies povzdbudit, dobre sa to cita 😉 mne vaha po porode klesla len o minus 3kg, nech robim cokolvek, nejde to dole, ale teraz sa to trosku pohlo, len nezlavit 🙂

ja som dnes cvicila doma, spokojna som so sebou, uz aj lezim v posteli, unavena som, ale nemozem zaspat 😔
zajtra ma caka rybka so zeleninou, ja si chlieb dam vzdy ked mozem. milujem cerstve biele rozky s maslom a meltou kavou, ani neviem kedy som to naposledy mala. Uz asi mesiac jem iba celozrnne pecivo, nemienim vynechavat pecivo, lebo viem, ze po diete by som sa k nemu vratila, takze to nema zmysel.

zuzu1104
11. feb 2013

@lucky14 no moja povedala som si, že chcem vydržať, veď vodu mám na ďalší týždeň v stredu, takže sa mi to blíži a musela som u kamošky odolať 🙂

klemberka
11. feb 2013

@lucky14 tak to je pochopiteľné, tuším si tu niekde písala, že nemáš rada mäso a tak, takže to chápem... ja mám rada mäso, ale keď si tak spomínam, ani neviem, kedy naposledy som ho jedla 😀 vždy dostanem chuť na nejaké mliečne výrobky, že si to dám na obed, a potom už mi nič iné nezostáva, len si dať to isté aj na večeru 🙂 Ani zajtra neviem, čo si mám spraviť či rybku alebo grilovaný hermelín alebo ten sójový segedín 😀 Ja keby môžem, tak mám každý deň bielkovinový, nikdy sa neviem rozhodnúť, čo si dať...

ivka2903
11. feb 2013

@lucky14 jasne,myslim,ze si pochutis 😉 ja som ich robila take mensie a zjedla som ich 5 a na veceru 2.5 😉 k tomu salatik a k obedu som mala pecivko ;-P 😀

racik
11. feb 2013

@danielaaa212 no vauuu .. parada ako si to dokazala ... ked chces drzat aj teraz po porode, tak predpokladam, ze babo nekojis .. a mozes si dovolit chudnut ... tak drzim prsteky ... a dodala si mi neskutocnu chut pokracovat, hoci som len na zaciatku .. hlavne kvoli tym velkym jedlam 🙂 😉

lucky14
11. feb 2013

@ivka2903 prosim Ta aky salat si robievas? Nejaky zaujimavy dresing? 😉 A vzdy zjes presne polovicnu porciu na veceru?

lucky14
11. feb 2013

@klemberka no ja uz asi tak 15 rokov nejem maso ani ryby. Takze pre mna len mliecne vyrobky zostavaju. 🙂 Ale nestazujem sa. 😀

ivka2903
11. feb 2013

@lucky14 nieee, nič špeciálne.. dresing si nedávam žiadny.. ja mám rada klasiku, čínska kapusta, paradajky, uhorka, sem tam si dam olivy, ale to málokedy a posypem cesnakovou soľou.. alebo jedávam rukolu s paradajkami.. to zbožňujem 🙂 Šalát si nedávam polovičnú porciu, toho si urobím možno trochu menej ako na obed, ale neriešim to vôbec.. Myslím si, že ak si dáš viac zeleniny na večeru, tak to nie je prehrešok 🙂 Ale niekedy si šalát nedávam vôbec na večeru, iba k obedu.. podľa toho, čo v daný deň práve jem.. 😎

dnika2
11. feb 2013

@zuzu1104 hod mi link na to co ty cvicis

jaja29
11. feb 2013

Caute spoluchudnuce, zajtra ma caka ovocny den vcelku sa tesim lebo mam o program postarane v stredu ideme na donovaly a musim nas pekne pobalit a tak...len neviem ako to tam bude zo stravou mame pol penziu tak uvidim co navaria 🙂 ked sa nebude dat tak to zoberiem ako malu vyluku 🙂 a od pondelka zas ficim 😀 baby aj vam druhy mesiac tak skakala vaha?????? Som z toho nejaka zmatena...

zujka2
12. feb 2013

@zuzu1104 ahoj zuzi, aj tebe príjemný deň 🙂 už som začala jablkom 🙂

zuzx
12. feb 2013

Ahojte, krasny den vam zelam 🙂 Ranajky mam za sebou, citronova voda, pomaranc a banan. Na dnesok sa tesim, lebo mi rychlo zbehne cas do obeda. Od rana porady a hned za tym nemcina, takze obed tu mam za chvilku 🙂 Poobede prezijem a z roboty rovno kadernicke 🙂 Dnes mam bielkovinovy den, tak tiez super, mam na obed zapekany karfiol so zeleninou.

lucky14
12. feb 2013

@jaja29 ahoj. Dnes som sa prvy krat odvazila od vody cca po 7dnoch a vaha ukazala +0,8kg takze sme na tom podobne. Ale idem dalej este s vacsim odhodlanim vydrzat. Sice by vaha viac potesila keby klesala ale ide aj o pocit ze clovek pre seba nieco robi. Sme v tom spolu. A hlavne si lyzovacku uzi ubehne to rychlo a od pondelku ficis znovu s nami. 😀

lucky14
12. feb 2013

Ahojte. Dnes bielkoviny 😝 a vobec este neviem co na obed. Ale ak ma nic nenapadne tak jogurty ci tvaroh to istia. 😉 Pekny den vsetkym a pevnu volu. 😀

sisab
12. feb 2013

Ahojte, tak po vcerajsej vode celkovy ubytok 5,7kg za prvy mesiac 😝 Chcela som 7kg, ale to mam za tie hriechy z minuleho vikendu. Odteraz budem disciplinovanejsia a pridavam cvicenie 🙂
A 😀 dneska mam sojovy segedin, tesiiiim

cutty
12. feb 2013

Dobre ranko zienky 🙂 Tak ja dnes skroby 😝 Tie ja vobec nemusim 😒 Asi si spravim pecene zemiaky a zeleninovy salat . Jaaaaaj treba mi upratovat a taaaaak sa mi nechce 😠

klemberka
12. feb 2013

Ahojte, dnes mám na rade bielkoviny, raňajky sú už za mnou - trošku manga + veľa vody, teraz pijem kávičku... Na obed bude rybka so zeleninou, už sa teším 🙂 Ráno som sa postavila na váhu a zas ukázala o kus menej, tak sa vytešujem 😀 Pekný deň všetkým... 😎