90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoginka
12. feb 2013

@cutty aj ja dnes zemiacky so zeleninkou.... tak pevnu volu vsetkym, posledne 2 dni mam neuveritelnu chut vecer cca od tej 20 nieco zjest, je to hroooza,ale drzim sa 😀 Pekny a hlavne uspesny dnik vsetkyym 🙂

zuzu1104
12. feb 2013

Dobré ránko kočky, tak ja už som postavila aj obed, raňajky mám za sebou a práve dopíjam druhý pollitrový pohár vody. Cvičiť sa mi nechce, som sa rozhodla, že sa do toho nebudem nútiť, až kým nebudem na to pripravená.
@lucky14 @zujka2 kočky prajem Vám krásny chudnúci deň 🙂

lucky14
12. feb 2013

@zuzu1104 No Ty si sikula ze uz mas postaveny obed. Ja este neviem co varit. Ale uz odcvicene mam. Aspon nieco. 😉 Presne najhorsie je nutit sa do cohokolvek. Vtedy sa ani vysledky nedostavia. Psychika je zaklad uspechu. 😀

jaja29
12. feb 2013

Caute tak ranajky hruska s bananom za mnou, deti uspesne odovzdane po babkach 😀 takze horsa do prania, balenia a upratovania 😉 keby ma tak hlava nebolela poviem si ze uspesne rano za mnou 😉 krasny den vam vsetkym prajem 😲

jaja29
12. feb 2013

@lucky14 ahoj asi to tak druhy mesiac bude poskakovat mne sa nezda ze by som pribrala tak neriesim a drzim dalej 😉presne ako si hovorila ze robime nieco pre seba a tak to ma byt 😉 v podstate ( na sem tam maly ulet 😀 ) mi tito stravovanie aj vyhovuje takze nie je to nejaky stres 😉 takze doschudnutia priatelia 😀

dnika2
12. feb 2013

@zuzu1104 nemam ale cinky

lilly07
12. feb 2013

Ahojte baby, no v nedelu som sa vážila a nič, ďalší týždeň a nič ani deko dole, som z toho už zúfalá, som bola nahnevaná, že som si chcela hneď šupnúť chlebík vo vajci čo som robila na raňajky manželovi a dcére. No hrôza, vôbec neviem prečo to tak dlho stojí. Vo štvrtok mám prvú vodu až mám hrôzu 😲 😲 . No som zvedavá či vydržím. Som riadne znechutená, som myslela, že dám dole aspoň 6-7 kilov prvý mesiac a budem spokojná, ak ešte nepriberiem 🙄 🙄 🙄 .

ale vám to ide krásne dole. teším sa z vašich úspechov 🙂 🙂

cutty
12. feb 2013

Ahojte ja prave obedujem, nakoniec zmena planu 😀 Mam dusene zemiaky a k tomu fazulku v paradajkovej omacke a kyslu uhorku 😀 Cvicit som este nestihla ale chystam sa 😉

lucky14
12. feb 2013

Tak ja uz som po obede. Kocky ja som to zlopla asi za 10minut. Robila som si zeleninove leco s vajickami a k tomu krajec celozrnneho chlebika. Dnes som bola straaaaaaasne hladna. Asi preto ze som hned rano cvicila. Uz od 11tej som sa nalievala len vodou a nevydrzala som a jedla som uz o 11:45hod. Ved tych 15min ma nezabije. 😉

lucky14
12. feb 2013

@lilly07 ahoj. Smiem sa spytat z akej vahy ides? Ja som tiez myslela ze prvy mesiac dam dolu min. 8kil ale zial nebolo to tak. Sice ja viem aj preco lebo som porusovala niekedy ale som to zobrala tak ze taky je zivot. Hlavne je pokracovat. A neberiem toto len ako 90DD lebo stravovanie mi vyhovuje. Mozno mi potrva 4mesiace kym budem tam kde chcem byt ale odhodlanie mam velikanske. 😀 Dame to dolu uvidis! 😀

lucky14
12. feb 2013

@cutty mna cakaju skroby zajtra a velmi sa tesim. Moj naj den. 😀

lucky14
12. feb 2013

@dnika2 ja cvicim s konzervami. ha ha Maju sice len 0,5kg ale nechcem mat svaly ale chudnut a tvarovat. A aj to mi niekedy idu plecia vystrelit od bolesti. Ale kludne si napln pol ci litrove flase s vodou a hor sa do toho. 🙂

lilly07
12. feb 2013

@lucky14 Idem z 83,8 a už druhú nedelu držím 79,3... 🙄 🙄 Aj ja mám odhodlanie, ale nerozumiem tomu, už mi aj manžel povedal, že som schudla a váha nič 😲 😲 😲 😲 chce sa mi kričať!!!!!!!!!!!! Práve že ja nemám nejaké veľké prehrešky, normálka keď mi malá strčí lentilku tak ju nevyplujem ☹ . Tiež sa mi páči toto stravovanie, ale čakala som lepší výsledok.

lucky14
12. feb 2013

@lilly07 niekomu to ide rychlo prvy mesiac a potom sa to spomali a niekomu to ide postupne priblizne rovnako stale. Hlavne je ze vidis mesie cisielko na vahe ako na zaciatku a to ze manzel si to vsimol je uzasne. Taka pochvala je na nezaplatenie. Skus sa teraz odvazit az po vode. Potom budes mat vacsiu radost. A urcite sa Ti to pekne pohne. 😀

zuzu1104
12. feb 2013

@lucky14 Tánička, už mám ten obed aj v bruchu 🙂 bol dobrý, mala som varené zemiaky s kukuricou a kyslou uhurkou. TY si čo papala?

cutty
12. feb 2013

@lucky14 Hej ja viem ze ty si skrobova 😀 A ja mam zasa najradsej bielkoviny a UH den 😀
@dnika2 Ja som tiez zo zaciatku nemala cinky a cvicila som s naplnenymi litrovymi flasami a bolo to ok. Teraz uz cvicim s cinkami dvojkilovymi 😉

lucky14
12. feb 2013

@zuzu1104 zeleninove leco s vajickami a celozrnnym chlebom. Uz som to nejedla asi 10rokov. Vies ze ja vajcia nemusim ale akosi mi to velmi prislo na chut. Ale na veceru netusim co lebo to uz by bolo moc 2x za den. 😉 Mozno len zeleninovu polievku kedze ine bielkoviny by som nemala. 🙂

lucky14
12. feb 2013

@cutty no teda ze s dvojkilovymi. Si dobra. Mne idu plecia vystrelit ked dviham konzervy pred seba do side lunge ale asi si zoberiem aspon kilove. Nech sa nemusim hanbit pri vas kocky. 😀

cutty
12. feb 2013

@lucky14 😀 Ja chcem nabrat aj trochu silu do ruk, ked som mala tie litrove flase tak potom uz mi boli lahke, som necitila ani ze mam nejake zavazie. Vcera ked som cvicila po dlhsom case tak mi dali dost zabrat tie cinky ale snad to uz bude dnes lepsie 😉

cutty
12. feb 2013

@lucky14 No a ano mas pravdu ja tiez najviac citim tu zataz pri tomto cviku 😀 ale viem ze ked sa do toho dostanem tak bude dobre 🙂

stanuska71
12. feb 2013

taaak dnesny obedik 2parky +kopa zeleninky a jeden celozrny chlebik a zapijeme vyvarom 🙂

cutty
12. feb 2013

Kde ste vsetky ???? 😀 Ja sa chystam prave vecerat 🙂

adamko05
12. feb 2013

ahojte
ja dnes vitamíny... ráno baná, obed polievka zelaninová a veru, medzi tým nič, bo som nestíhala, potom u kaderníčky... tak až večera banán, a dve kiwi rozmixované .... takže tak... a kusok odlúpeného marcipánu z tordy 😝 , bo zajtra prídu asi "moje dni"... tak ma to najak "prepadlo" 😉
stihla som chvílku na steper, ešte dám rotanu aspon

a som si práve urobila na zajtra obed, dva volské oči a špenáááát... mnáááám... špenát možem na tony 😝 😝 😝

adamko05
12. feb 2013

@lilly07 ono sa to pohne, nezúfaj, uvidíš po vode, aká budeš vysmiata... aj ked ja som to kilo brala z rezervou, je mi jasné, že ho mám nazad, ako som sa normálne najedla... ale potešilo to super.... ako motivácia... neboj, isto to pojde... piješ dost???

adamko05
12. feb 2013

@klemberka aký je sojový segedín?

zuzanat
12. feb 2013

ahojte, ja dnes na obed ryza na masle a salat a kedze na veceru neostalo, dala som si salat s masom v rajc.omacke co sme mali navarene a vyborne to bolo, zjedla by som za vagon, velmi chutne 🙂
bola som cvicit, neviem ci sa zajtra postavim, unavena som ako pes. zajtra mam skroby, ale vobec neviem co varit, ci opat rizoto alebo co???? polievku nechcem, ta ma tak dobre nezasyti...

lucky14
12. feb 2013

@adamko05 ahoj. No presne to kilo sa asi musi brat s rezervou ale presne ako motivacia je to super. 😀

lucky14
12. feb 2013

Tak babulky ja som mala na veceru tvaroh s karamelizovanymi orieskami. Poviem vam este stale mi to stoji v zaludku a to je uz viac ako 3 hodiny co som vecerala. Asi zla kombinacia ale naozaj som uz nevedela co zjest. A hladna som bola ako vlk. Zajtra skroby! Tesiiiiiiiiiiiiim!!!! 😀

zuzx
12. feb 2013

Ahojte baby, bielkovinovy den za mnou a uspesne. Rano ovocie, na obed nakoniec bola snicla so zeleninou (ten zapekany karfiol moc vabne nevyzeral) a na veceru prazenica z dvocj vajicok na cibulke a syre 🙂

lucky14
12. feb 2013

Kocky este raz tu davam link na stranku kde je vela receptov na 90DD. Pre tie co ju este nepoznate. Treba sa registrovat a je tam vela receptov rozdelenych podla dni. http://chudnime.kiga.sk/