90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
20. feb 2013

@ivka2903 ahoj. Dakujem pekne za receptik. Urcite skusim najblizsie bielkoviny. 🙂 No moja Ty si vcera dala sojove rezy co je nic oproti mojim slanym oblatkam (su pre mna ako droga ked su doma musim ich doslova zozrat) a vinku. Dnes novy den. Skusim na 100%. 😀

lucky14
20. feb 2013

Vsetkym chudulkam prajem krasny den. Tak mne zatial stale chyba akasi pevna vola v strave a stale vecer porusim ale cvicim na 100% poctivo kazdy den. Aspon nieco si hovorim. 😉 Pre dnes mam odcvicene!!! 😀

kaciatkom
20. feb 2013

Ahojte dievčatá.
Už dlhú dobu sa chcem aj ja do tejto témy zapojiť. Dnes mám 38 deň dietky. Vynechala som 1.vodu, no úbytok na váhe do dnešného dňa mám cca 9 kg. Po mesiaci som sa na 5 dní úplne spustila. Zozrala som úplne všetko, čo mi prišlo pod ruku. A takto som pokračovala celých 5 dní. Už 2 dni sa snažím opäť dodržiavať. Telo dostalo, čo potrebovalo a opäť môžem podračovať. 🙂

zuzu1104
20. feb 2013

ahojte dievčatá, tak ja dnes vodaaaa vodičkaaa, už som vypratala celý dom, aby som na nič nemyslela, ale som v pohode, veď je ešte len ráno 🙂 už som vypila asi pol litra vody a chystám sa na čajík s citrónom. Keď pôjde malý spať, tak si možno dám aj ja trošku šlofíka a na poobedie mám dohodnutú s kamoškou prechádzku, tak aspoň nebudem myslieť na to jedlo. Včera som mala druhé ovocie, ale nebolo to celkom v poho, mm mi doniesol domov marhuľovou šatôčku a pekne som ju aj spapala🙂 Dnes to, ale vytrpím a zajtra s Vami pokračujem ešte mesiac, som pevne rozhodnutá.
@lucky14 moja veľká opora, ďakujem Ti za povzbudenia a aj za rady k migréne. Budem skúšať🙂 Včera mi zas začínala migréna, tak som si dala tú vodu so sódou a mm mi kúpil aj pepsi, lebo mi povedal, že dobre zaberá na migrénu a prešlo mi 🙂
@cutty dnes sa musíme držať🙂 potom daj vedieť ako si dopadla.
@zujka ako Ti to ide moja?
Všetky kočky sa dnes pekne držte a prajem Vám pekný slneční dník. 🙂 Slniečko nás nabíja energiou🙂

sisab
20. feb 2013

@ivka2903 som sa inspirovala grilovanym encianom, ale kedze som ho nemala doma, tak som si naplnila cervenu a zltu papriku syrom s trochou vegety a posypala grilovacim korenim. vyzera to uuuzasne, snad to bude aj chutne, takze vdaka 😀
@lucky14 zakaz manzelovi ponukanie, mne moj ponukal cokoladku, az kym som ju nezjedla, tak som ho vyhresila, ze ma musi podporovat, tak sa snazi odvtedy a vecer pred telkou chrume len mrkvu a na tu mi slinky tak netecu 😉
a este som chcela ohladom migreny, ze ja odkedy sa stravujem podla zasad 90DD, tak migrenu nemavam, som si to uvedomila asi po 2tyzdnoch, lebo ja som ich mavala pomerne casto a som aj meteosenzitivna. a teraz nic, velmi sa tomu tesim... 🙂
a este ako ma dnes rano vydesila moja vaha 😀 este som bola rozospata a zazrela som, ze ked nacitavala, tak ukazala 0,8 alebo potom hned skocila na nulu, tak som sa odvazila a ona svina ukazala o 600g viac ako naposledy. tak ked som sa umyla, doplo mi, co som videla a vratila som sa k nej a ze minus 400g oproti poslednemu vazeniu. fuuu, tak som sa zlakla 😀 asi jej kupim nove baterky 😠

katulka74
20. feb 2013

Ahojte,dnes uhlohydraty,robim plnenu papriku,tak ja si odtial ukradnem stavu a vyvarim si k nej cestoviny,mnam 🙂,na veceru asi to iste,nemam nejak chut na sladke .

lilly07
20. feb 2013

@kaciatkom to je v pohode, ja som po prvej vode tiež mala zraciu mániu, snažila som sa ju zahňať vodou, teraz je zase všetko normálne a fungujem ďalej.

sisab
20. feb 2013

baby ta grilovana paprika bola uuuuuzasna, stlacila som 2ks s 1celozrnnym chlebom a salatom, mnaaa 😀 odporucam

lucky14
20. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi si sikula. Velmi dobre Ti to ide. 🙂 A chces ist od zajtra na pokracovaciu? 😉

lucky14
20. feb 2013

@sisab jej super ze sa vaha hybe spravnym smerom. 🙂 Tak vies s tym mm je to tak. Na zaciatku diety by som sa s nim aj pohadala aby mi nic neponukal bola som taka presvedcena ze nikdy neporusim. Ale.... 😠 😠 😠 Odkedy som porusila pocas januarovych oslav tak sa nemozme akosi vnutorne presvedcit ze idem na 100%. Snazim sa ale v hlave mi to este nedoslo. Tak asi preto stale porusujem. Ale kazdy den zacnem len s tymi najlepsimi umyslami. 😀

zuzu1104
20. feb 2013

@lucky14 dík moja, zatiaľ som v pohode aj keď som asi pred hodinou mala poriadnu krízu, ale prekonala som ju kávičkou 😀 Nie ešte nechcem ísť na pokračovaciu, ešte jeden mesiac potiahnem, ale už bez prehreškov sa budem snažiť, aby som ešte čo to pochudla, a potom sa už isto dám na pokračovaciu.
Malého som okolo jedenástej kŕmila, a tak mi sliny tiekli, že by som aj tanier okusala 😀

lucky14
20. feb 2013

@zuzu1104 ha ha ha. Dnesok zvladnes a zajtra rano si das ovocie. To isto vydrzis. A kavicka to isti. Super ze mas program ist poobede vonku aspon ubehne cas. 😀

lucky14
20. feb 2013

Kocky moje viem ze tu niektore cvicte ta ako aj ja. Nemate zaujem o novy par botasiek? Ja som si objednala zo sportsdirect ale su akesi mensie takze by som ich predala rada aby som ich nemusela vraciat nazad. Ak hej napiste do IP poslem info. 😉

lucky14
20. feb 2013

Inak ja mam dnes skroby a na obedik som mala zemiaky dusene a k tomu rajcinova omacka. Mnamka uzasna. A na veceru asi grilovany baklazan a ryza. 😉

zuzu1104
20. feb 2013

@lucky14 nooo už sa fakt na ráno teším 🙂 Sme sa so Samkom vrátili teraz z prechádzky a zas na mňa doľahol hlad, opäť som si dala kávu a kríza je zažehnaná 🙂 Už len 5 hodín a pôjdem spať a ráno si dám asi mandarinky a na obed žemličku s maslom a tvrdým švajčiarským syrom, už keby bolo zajtra🙂
Drž sa moja, dnes máš svoj obľúbený deň, tak možno sa Ti podarí aj večer vydržať 🙂

adamko05
20. feb 2013

ahojte
ja dnes na vitamínkoch prežívam...
práve pečiem muffiny a varím bravčové koleno... neviem, asi si môžem dať zajtra aj ja s chlebíkom, nie?? nehce sa mi nič vymýšľat... alebo si vezmem iba syr, uvidím
dnes som zjedla ráno banán, na obed presnidávku, medzitým pár orieškov a o pol piatej som to "zabila" udusenou kapustou s pretlakom, čo som mala ešte od soboty, ked som mala vitamínky... a jááák mi pochutila 😝 😝
pôjdem chvíľku na steper a neviem, možno šupnem ešte banán alebo nejaké oriešky...

@lucky14 a si povedz, že aj 80% lepšie, ako sa prežierať 😉
@zuzu1104 držím palce

adamko05
20. feb 2013

zajtra zabehnem cvičit, a namotivovala som dalšiu kolegynu, tak možno nebudem chodievať sama... len aby som nebola prvá, čo ju to prestane baviť 😀

adamko05
20. feb 2013

@lucky14 baklažán som nikdy nejedla 😕 .. ale tuším si kupim a vyskúšam....čomu sa dá prirovnať chuť?

zuzu1104
20. feb 2013

@adamko05 ďakujem 🙂

zuzu1104
20. feb 2013

Ach žienky, kríza číslo tri a posledná ma práve hrozivo prenasleduje, som neskutočne hladnáááá, ale musím to vydržať. Utekám si uvariť teplý čaj, možno mi to pomôže, lebo už ani na oči nevidím od hladu. Dám si do čaju aj citrón, ten ma isto zasýti, už nech je ráno. Už som vydržala dve vody, tak aj túto musím vydržať :(

demartka
20. feb 2013

náhodou som trafila sem a rada sa pridám...Po prvú vodu som schudla cca 6kg,odvtedy prešlo 16 dní a váha nič...Som nešťastná-moja predstava bola dať dole 10kg,čo by nemal byť až taký veľký úbytok-mám169 cm a začala som na 77,5kg.snažím sa neporušovať,aj sa mi darí,jediné prehrešky sú občas 1 kocka čokolády,aj to len vtedy,ak ma bolí hlava.ovocné dni veĺmi nemusím,radšej by som zeleninu,ale snažím sa-sušené slivky,semiačka,banán,dusené jablko-ale vtedy mám závrat,krúti sa mi hlava,najmä ke´d sa postavím.prosím,povzbuďte ma,či aj vy ste mali takéto stavy a hlavne tá stojaca váha ma hnevá...Ďakujem

zuzu1104
20. feb 2013

@demartka Ahojky, len pekne pokračuj, pôjde to určite dole, neboj sa toho, druhý mesiac sa to vždy zastaví a tretí sa to znova rozbehne. Držím palce, určite to zvládneš

adamko05
20. feb 2013

@demartka hlavu hore... ja budem v piatok tiež dva tyždne od vody... dnes mi to nedalo, odvážila som sa... vážila som o 100 g 😀 😀 😀 😀 😀 😀 menej ako den po vode 😉 ,tak ale som rada, že je to tá vaha, čo sa ukázala po vode... lebo to je znak, že ešte kg isto šlo tak "pevne" dolu (dufam 😀 😀 😀 )... takže hlavu hore, nie si sama.. čo stagnuješ..... len si povedz že, nepriberáš.. čo by iné baby za to dali 😀 😀 😀 😀

adamko05
20. feb 2013

som den završila mandlami... jediná chyba, že boli solené aj pražené... ale mala som na ne chuť už včera o 22 h., to som odolala.. ale dnes som si 10 dala... su vyborné.... 😝 😝 😝

zuzka3
20. feb 2013

@demartka ved ale zeleninku mozes 🙂 ved to nie je ovocny den, ale vitaminovy😉

adamko05
20. feb 2013

ja som ešte mala "čisté" vitamíny ovocné 😀 😀 😀 ... vždy zelenina... polievka... karfiol varený, kapusta... vždy aj, aj.. čo už 😉

lucky14
20. feb 2013

@adamko05 hmmm. Tak baklazan nabera chut podla toho ci sa s niecim vari alebo ake korenie pridas do marinady. Dam Ti sem link na to ako si ho pripravujem ja. Je fantasticky. Potom daj vediet co si o tom myslis. A super zasyti. 🙂
http://www.receptyzindie1.com/2011/02/grilovany...

demartka
20. feb 2013

Ďakujem za povzbudenie-tá váha ma štve najmä kvôli tomu,že sa ide vydávať neter a ja by som chcela normálne vyzerať-rozumej nie ako jaternica-hurka:(budem teda veriť,že sa to pohne správnym smerom.
A asi som to zle vykukala,že len ovocie-takže zajtra bude zelenina🙂Ja to ovocie fakt nemám rada moje deti tiež,aj keď im ho dávam,ponúkam,niekedy aj nasilu,ale samé si ho nikdy nepýtajú:(

lucky14
20. feb 2013

@adamko05 podla mna je lepsie kombinovat. Presne ako pise @zuzka3 je to vitaminovy den a zelenina ma menej kalorii a cukrov ako ovocie. Takze tak ako to robis je super. 😀

lucky14
20. feb 2013

@demartka ak nemas rada ovocie tak si urob ovocne smoothie. Ten chuti snad kazdemu a da potrebnu davku ovocia a vitaminkov. 😀