90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom no a aj tak vazis 68kg po takychto hodoch? To mas super. 😀 Ja sa vahe radsej vyhybam lebo mi stupla aj ked som dodrziavala nie to este ked som zrala. Skusim vydrzat a odvazit sa po dalsej vode. 😉

gabriela26
21. feb 2013

@lucky14 ahoj mohla by si aj mne poslat tu dietu na mail?

lucky14
21. feb 2013

@gabriela26 samozrejme len mi napis do IP mailovu adresu. 🙂

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
cca 1,5 kg som pribrala spat. No ved sa ani necudujem. Ale na druhej strane, telo dostalo co chcelo, vyburila som sa a uz zase mozem v pohode pokrcovat. Akonahle som nabehla opät na dietku, islo to dole.
Vobec necvicim - uz sa odhodlavam mesiac.

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom tak to je super. Ja nevie mkde som robila chybu ale po vode som dodrziavala na 100% a po tyzdni som mala +1,4kg tak som sa nahnevala ze som zrala a.... teraz sa snazim od nedele znovu dodrziavat ale akosi mi to ide tazsie ako som dufala. Ale nevzdavam sa. 😀 Juj nech uz som pod 70tkou to je taka moja prva meta a potom pod 65tkou a do leta dufam 60tku dam. 😀 😀 😀

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
Neboj, si cielavedoma. Ty to hravo zvladnes. Vsetko je v hlave. Skus sa opat tak nastavit, ze kg pojde dole aj ked mas mensi prehresok. A urcite to pojde. Ked sa rano odvazis, uvidis, ze to slo dole.

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom ale moja ja sa vazit veru radsej nebudem. Lebo vies ako je to u mna stres = zravost. Tak sa nechcem stresovat. Dnes mam vitaminky zatial sa citim super slniecko svieti a citim sa uzasne. A znovu sa snazim naladit na tu spravnu notu. 😀

klemberka
21. feb 2013

Ahojte žienky, dnes mám bielkoviny, som si spravila na obed fantastický grécky šalát, mňamka, dosť ma to zasýtilo, ešte trošku mám odloženú na večeru, už sa teším 🙂 Zajtra ma čakajú škroby, vôbec netuším, čo si spravím, dajte nejakú inšpiráciu 😖

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
mna nastartovalo k chudnutiu toto: Bola som u noveho lekara a ten mi povedal, ze som pekna zena ale tlsta. Ze musim schudnut. Ze kde som sa takto vyzrala. Isla som sa od hanby prepadnut.
Ak si pozitivne naladena, je to skvele. Uspech pride coskoro,.

zuzx
21. feb 2013

Ahojte baby, len vas pozdravim a idem spat. Dnes som konecne doma a lezim, prespala som cele doobedie a cely vcerajsi vecer. Boli ma cely clovek a nevladzem sa ani pohnut. Dieta - ani neviem co napisat. Vcera som mala bielkoviny - ranajky ovocie, obed kuraci rezen so zeleninou a vecer jogurt a banan, dnes som si rano dala banan a nemam chut jest vobec nic, hoci tento den milujem. Ak budem hladna, tak vecer si spravim trosku zemiakov s kecupom, ale obedovat sa mi nechce, nevladzem a zatvaraju sa mi oci, tak ahojte zatial 🙂

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom no teda pekne. Aky taktny doktor. Ja by som sa z toho komentu isto rozplakala. Som si vedoma tym ze s vahou mam problem vlastne uz strasne dlho tak je to pre mna velmi citliva zalezitost. Mas moj obdiv ze si mu tam jednu nepleskla. 😉

lucky14
21. feb 2013

@zuzx len oddychuj to Tvoje telo teraz potrebuje najviac. 🙂 Uz si skoro v cieli a chut do jedla isto pride ked budes zdrava. 😀

lucky14
21. feb 2013

@klemberka podla toho ci mas radsej ryzu ci zemiaky. Napadov je kopec ...zemiakove placky, talianske rizotko take stavnatucke, pecene zemiaky s roznym korenim, peceny baklazan, granatiersky pochod bez cestoviny....atd. 🙂 K tomu zeleninka, calamada alebo kysle uhorky. 🙂

kaciatkom
21. feb 2013

@lucky14
Povedal mi, ze schudnut neni problem. Staci len NEZRAT. Ze on schudol za 20 dni 10 kg. Bol to taky mlady lekar...

lucky14
21. feb 2013

@kaciatkom hlupak jeden. Moj otec tiez schudol 10kil za mesiac ale jedol len rajciny cele dni. Teraz ma vsetko nazad. Takze viem ze tadial cesta nevedie. NEZRAT!

zuzu1104
21. feb 2013

Ahojte kočky moje, tak ako sľúbila, dávam tu aj miery prsia -8 cm, pod prsiami -9 cm, pás -10 cm, boky -9 cm, stehná -8 cm, zadok -8 cm a lýtka -3 cm. A čo je najlepšie, dnes som obliekla nohavice vo veľkosti 40 až sa mi oči zaleskli, som šťastná. Dúfam, že Vás všetky týmto namotivujem a budete sa poriadne snažiť. Držím palce všetkým 🙂

kaciatkom
21. feb 2013

@zuzu1104
nadhera ... gratulujem

klemberka
21. feb 2013

@lucky14 vidíš to! placky zajtra budú! 😀 a k tomu čalamáda 😉 ďakujem 🙂

klemberka
21. feb 2013

@zuzu1104 no paráda! si super, závidím ti 😀 kiež by som už aj ja bola tak "za vodou", ako ty 😠 😀

zuzu1104
21. feb 2013

@kaciatkom ďakujem🙂 práve čítam, čo si tu napísala a inak je to hnusné, čo ti ten lekár povedal, ale zaberajú také slová. Ďakuj tomu doktorovi, že ťa takto nakopol, aj keď takým nepríjemným spôsobom, mňa presne to isté naštartovalo. V novembri mi na svadbe jeden hudobník, ktorý ma v živote nevidel, povedal či som tehotná či čakám druhé dieťa a toto bola posledná kvapka do ohňa a to ma tak naštartovalo. Je to fakt hnusné, ale takéto veci dokážu človeka tak neskutočne nakopnúť.

zuzu1104
21. feb 2013

@klemberka ďakujem za pochvalu. Moja pekná, veď ty tu tiež krásne hviezdiš a máš krásne výsledky🙂 určite sa ti to čoskoro podarí a budeš sa vytešovať ako ja 🙂

klemberka
21. feb 2013

no uvidíme na konci, keď budem tam, kde ty, po poslednej vode, že ako som dopadla, teraz nebudem ešte moc vyskakovať 😀 ale asi to mám v pláne urobiť tak, ako ty, že to potiahnem dlhšie, ako len tri mesiace... keďže mi to takto vyhovuje... 🙂

zuzu1104
21. feb 2013

@klemberka super, výborný plán, budem ti držať palce 🙂 toto stravovanie je veľmi fajn, ja pokračujem ďalej s vami, ešte chcem aspoň trošku schudnúť, lebo už potom sa budeme snažiť o bábo a to už diétu nemôžem držať, ale pokračovačku budem môcť

lucky14
21. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi tie cisielka su krasne. Blahozelam. Zasluzis si takyto uspech. Mas super disciplinu a pevnu volu. 😀

adamko05
21. feb 2013

@lucky14 na cibulke udusím, podlievam vodou, aby zmakla a dochutila som citronom a slivkovým lekvárom 😉 😝

lucky14
21. feb 2013

@adamko05 dakujem. Skusim niekedy. 🙂

adamko05
21. feb 2013

ahoje
možno vás dočítam večer, nestíham...
ale urobila som si radosť, kupila som si sačko nové, aj gate a jak mi sadlo vo veľkosti 38, jak rit na šetbel 😀 😀
aj cvičiť som dnes bola, hodinku a 15 min... a veru, asi pôjdem aj zajtra, super pocit potom....

dnes pohodička, masko, kapusta, masko kapusta.... ale mám problém, čo na zajtra, mala som odložené rizoto, ale malým chutilo... tak tam je asi za dve lyžičky, to mi bude asi málo 😀 😀 ... tak ešte musím čosi škrobové vymyslieť, vidím to iba na nejakú polievku zemiakovu, nič teraz neskoro už nevydumám asi... alebo udusím ryžu iba, zeleninu mám udusenú priebežne... tak tu k tomu... no uvidím
tak chudnutiu zdar

ja mám mať ovocie v nedeľu, neviem,č i nedám dvoje bielkoviny... ešte zvážim, podľa situácie momentálnej
@zuzu1104 12 kg je užasné... ja by som chcela ešte 4-5 😉

zuzu1104
21. feb 2013

@lucky14 no moja, tak za toto sa musím veľmi hanbiť, lebo o pevnej vôli a disciplíne nemôžem posledný mesiac ani hovoriť, ale aj tak som spokojná a ďakujem Ti za podporu🙂 Bez Teba by som to nezvládla!

zuzu1104
21. feb 2013

@adamko05 ďakujem🙂 neboj pôjde to, len treba chcieť a ty chceš, tak nebude žiaden problém🙂)

lucky14
21. feb 2013

@zuzu1104 Zuzka ale dokazala. Si skvela a odhodlana takze isto by si to dotiahla do konca aj bezomna. Ale aj tak dakujem. Isto Ti niekedy pilim usi s tym aka ja som netrpezliva ale co uz so mnou??? 😀 To ze si spokojna je najuzasnejsi pocit na svete. Preto ja musim okrem kil aj zmenit myslenie lebo aj ked som mala 53kil som nebola spokojna. Takze tak moja zlata. 🙂