90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cutty
23. feb 2013

@lucky14 Jaaaj moja dakujem ale kedze idem z obrovskej vahy do ciela mam este daleko 😠 Chcem este dat dole 20 kg ale uspokojim sa aj s 15 kg, chcem silnoooo 😉

ivka2903
23. feb 2013

@lucky14 super 🙂 no a čo, dala si si,čo sa ti žiadalo, teraz sa ti pôjde už lepšie na 100% . daj si zajtra tie UH a vitamínky v pondelok. Ved aj v knihe píšu, že ked bude prehrešok, nevadí, ideme dalej podľa plánu 🙂 Ja som dnešný večer završila polievkovou lyžicou nutely a zapila som to 3 dcl mlieka 🙂 a je mi fajn.. 🙂 Zajtra dám škroby na 100%. To viem už teraz, lebo už ma nič v hlave nemáta 🙂

cutty
23. feb 2013

Dakujem vam za podporu kocky, idem dalej s obrovskou chutou do chudnutia a dokazem vsetkym ze to zvladnem a budem kocka ! 😀

lucky14
23. feb 2013

@cutty taky tak. Ale mne chyba kusok Tvojej pevnej vole. 😉 Ale 90DD budem drzat aj cely rok az kym nebudem v cieli. Kedze ja mam aj prehresky 😠 asi mi to bude trvat dost dlho 😉

lucky14
23. feb 2013

@cutty inak by si mohla hodit nejake fotecky...na zaciatku a teraz a potom doplnis ked budes v cieli. 😉 Sup sup prosime si nejaky albumik. 😉

lucky14
23. feb 2013

@ivka2903 no len mne sa v poslednej dobe akosi stale niecoho ziada. hrozne so mnou ale co uz. Snazim sa to moc neriesit a kazdy den zacat s umyslom ist na 100% az do ciela!!! 😀

ivka2903
23. feb 2013

@lucky14 jasné, aj ja 🙂 ale ja si myslím, že aj porušovanie má svoj zmysel.. ked sa vrátiš k normálnej strave, aspoň to nebude pre organizmus taký šok, ako ked sem tam porušíš, takže si myslím, že to má aj svoje plusy 🙂

lucky14
23. feb 2013

@ivka2903 jej si zlata ze si mi to tak krasne napisala. Tak si to aj ja budem hovorit. 😀 Samozrejme sa budem snazit porusovat co najmenej. 🙂

ivka2903
23. feb 2013

@lucky14 jasné, že sa budeme snažiť porušovať čo najmenej, ale ked si telo pýta.. čo už.. ja som taký typ, že čím dlhšie odolávam, tým viac toho potom do seba dám..takže, ked dostanem chuť, dam si radšej menej, lebo viem, aké by z toho boli potom následky 🙂 inak, baby odpadnete.. ja pečiem ešte.... práve som sa dala na tie cesnakové pagačiky od @adamko05 . Zajtra rano valíme k dedkovcom, tak nech tam neprídeme naprázdno 🙂 a ja si ich zopár odložím na pondelok do mraziaku 🙂 to budem piecť asi do pol noci 🙂 Ale cesto už kysne, plnka je hotová, malý spí.. všetko hrá jak má 🙂

ivka2903
23. feb 2013

baby, mám dopečené. môžem ísť kľudne drichmať.. dnes sa snád konečne vyspím, lebo to moje drobča väčšinou o druhej vstane a sme hore do pol štvrtej.. dufam, ale, že dnes zvládneme celú noc. tak dobrú noc všetkým 🙂

dnika2
23. feb 2013

baby hruza dnes som pojedla jedno cez druhe zajtra mam ovocie a piatok ma caka 2voda a le vaha mi nekleslano sa ani necudujem2mesiacnebol na 100percen teda 😖 aleuz sa nam otepluje kazdy dnik zacnem behavat pekne dodrziavat a hned to pojde hadam no 😝

regina76
23. feb 2013

ahojte rada by som sa pridala.Viete mi poradiť ako?budem veľmi vďačná.Ďakujem

zoginka
24. feb 2013

Baby kolko ste schudli po prvej vode, durhej a tretej...prosim vas,ak vas to neobtazuje napiste mi to 🙂...mna caka prva v stredu 🙂

zuzu1104
24. feb 2013

@lucky14 Aj ja som to mala pri Samkovi, pár dní mi bolo až neznesiteľne, ale už si nepamätám či som sa cítila práve takto. Teraz ráno som zatiaľ ok, uvidíme, čo prinesie deň. M-ko mám mať o dva týždne.

klemberka
24. feb 2013

Dobré ráno všetkým, včerajšie UH prebehli opäť bez prehreškov, dnes ma čakajú vitamínky, už mám v sebe jabĺčko, pol litra vody a idem si dať zelený čaj. Pekný deň 🙂

dzantica
24. feb 2013

@zoginka keď sa tu trošku preklikáš, tak to určite nájdeš..včera som to tu písala.. 🙂

dzantica
24. feb 2013

@klemberka Dobré ránko.. super.. len tak ďalej 🙂 ja mám dnes UH..pôjdem si na obed spraviť cestovinový šalát s čerstvou zeleninou..a priateľovi rezne :P to je život toto 🙂 ešte že mi tie cestoviny so zeleninou tak veľmi chutia.. 🙂 ty si si čo robila včera na obed na UH? Daj mi nejaký typ na budúci obed,chcelo by to už nejakú zmenu.. :D

zoginka
24. feb 2013

Ahojte babule...tak ja dnes zemiacky, akurat som sa postavila na vahu a tesiiim sa lebo som dala za mesiac dole 5 kg., no snad to pojde este dole...Vahu mam 64,6, vyska 168cm. Chcela by som ist na vahu 55-57kg. Snad to vyjde...V stredu ma caka prva voda, to bude boj 🙂 ale zvladnem.Pekny dnik, doschudnutia... 🙂

dzantica
24. feb 2013

@lucky14 nemáš čo obdivovať..mám dole síce už 19 kg..ale najradšej by som sa prefackala..bo v poslednom čase jem to čo mám ale pomimo toho stále tam za lyžičku,mama robí tvarohové koláče - no nedaj si..priateľ si včera kúpil kebab-no nezahryzni si do neho...to sa nedá proste odolať..ale od pondelka plánujem ísť opäť už nie na 100% ale na 1000000% poctivo ako aj prvé dva mesiace diéty..ešte tých 9 kg musím dať dole do leta aj keby čo bolo.. 🙂 už mám naplánovaný budúci týždeň: pondelok,streda,piatok,nedeľa 90 minút na stroji bezpodmienečne a jesť tak ako treba..lebo toto nie je ani možné,mám pocit že som nejaké dve kilá nabrala naspäť týmto obžerstvom..cítim to na sebe..kazdy pondelok ráno sa vážim..som zvedavá či má nevyvalí..

zujka2
24. feb 2013

ahojte, hlásim tento týždeň. dostala som mrchu, tak nebol dokonalý, ale aj tak sa čosi podarilo dať dole. takže budúci týždeň hádam disciplína a pekne pomaly cupi lupi dole kilá!

zujka2
24. feb 2013

@dzantica ahoj, toto poznám. ja som schudla 20 kg a potom mi to akoby preplo. ale teraz už hlava spolupracuje a idem do toho zase 🙂

adamko05
24. feb 2013

@zoginka ahoj. sme na tom skoro rovnako.. výška uplne a ja mám teraz 63 ... ešte 5 kg by som chcela
dnes vitamíny.. dojedla som si troška červenej kapusty, čo som mala ešte min týžden k masku, pochutila mi, škoda, že jej bolo tak maloooo 😀 , a šupla som do ust aj troška surovej kyselej a zapila vodou z nej.. to môžem a teraz v čase chrípky ešte aj zdravé.... 😵
na obed bude zeleninová polievka, už sa robí, pôjdem si odobrať, aby som rodinke mohla dať zemiaky a zahustiť a asi pár tych zelerových hranolčekov urobím...
a pre rodinku pekne rezníky k obedu, ryža, zemiačky a ešte aj zapečené masko so syrom... ale to si dám zajtra aj ja... viem, nemá sa miešať bielkovina 😉

dzantica
24. feb 2013

@zujka2 Ahoj.. No presne si to vystihla..preplo mi!!! :D z každej strany počúvam samé chvály, ako dobre vyzerám,jak som krásne schudla a podobne..a to akoby mi zastavilo moje odhodlanie a snahu ísť ďalej..ja neviem,mňa akoby takého reči nepodporovali ale už zastavovali..asi som divná :D ale aj tak som za tieto chvály všetkým vďačná..rodine, kamarátom, známym, babám tu na koníkovi..aspoň že to je na mne vidno a že za tých 6 mesiacov moja snaha a drina stála za to..ale musím ísť ďalej a dosiahnuť také číslo, aké mám od začiatku vysnívané a splniť môj konečný CIEĽ.. 🙂

dzantica
24. feb 2013

@zujka2 Ahoj.. No presne si to vystihla..preplo mi!!! :D z každej strany počúvam samé chvály, ako dobre vyzerám,jak som krásne schudla a podobne..a to akoby mi zastavilo moje odhodlanie a snahu ísť ďalej..ja neviem,mňa akoby takého reči nepodporovali ale už zastavovali..asi som divná :D ale aj tak som za tieto chvály všetkým vďačná..rodine, kamarátom, známym, babám tu na koníkovi..aspoň že to je na mne vidno a že za tých 6 mesiacov moja snaha a drina stála za to..ale musím ísť ďalej a dosiahnuť také číslo, aké mám od začiatku vysnívané a splniť môj konečný CIEĽ.. 🙂

dzantica
24. feb 2013

@zujka2 sorry..som tu cez mobil a nejak sa mi to odoslalo to isté 2krát..a nejde mi to vymazať..

zuzx
24. feb 2013

Krasne dobre rano dievcata 🙂 Ja som si akurat dala jablcko na ranajky a som plna 😨 A to je za chvilku obed. Na dnesny den som sa obzvlast tesila, lebo konecne po dlhom case nedela kedy si mozem dat normalne snicle 😀 Jedna nedela na ovoci, dalsia s cestovinami, minule uz zemiaky, to bolo fajn no a tuto dnesnu si idem uzit s bielkoivinami 🙂

zoginka
24. feb 2013

@adamko05 ja som dnes rano mala cernice s jablckom, mnamky... 🙂 na obed zeniacky aj na veceru...Mne tato dieta uplne vyhovuje, lebo nemusim velmi, pecivo, sladkosti a neznasam maso...cize, ide to pekne dole, len sa bojim , aby sa mi to nestoplo,alebo nieco podobne... Teraz som mala zapal priedusiek, myslela som,ze nieco naberiem ,ked len lezim ,ale nic este ,ze tak 🙂..K nasej vyske je vaha cca okolo 57 kg. super...Uz som tolko mala a bolo to fakt dobre... Tak si drzme navzajom palce a v lete nech sa uz nemame za co hanbit.Inak od kedy si zacala ty s touto dietou a akolko si uz schudla ,celkovo ?

adamko05
24. feb 2013

@zoginka schudla som iba ničo cez 5 kg, neviem to presne, vážila som sa "až" po 3 dnoch diety, kedy som mala 68,3.. vlastne od vody mi váha stojí... šlo dole pol kila (to som sa asi menej najedla pred tým 😀 😀 )...
a mne by stačilo sa dostať po 60 kg a udržiavať to tam... šak treba mať reálne ciele 😀
a začala som 07.01. .. ale o 4 dni som posúvala vodu... neviem, koľko dní to je ... nepočítam.. len dalšiu vodu mám v kalendári, nech nezabudnem.... bude vlastne o dva tyždne

dnika2
24. feb 2013

@zoginka po 1vode 7,5kg teraz budem mat 1marca 2vodu alepribezne som savazila tak nezislo nič snad cez 3pojde

dnika2
24. feb 2013

@dzantica sprV SI PIZZU ZELENINOVUALEBO CESTOVINY S PESTOM A CHERRY PARADAJKAMI PLUS OLIVY MNAMKA 😝