90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
25. feb 2013

@dzantica no paráda, vyzeráš výborne!!! 🙂 toto je určite najlepšia motivácia, vidieť niekoho, ako krásne schudol, že sa mu to podarilo a tiež je dobré vedieť, za aký čas, koľko a tak... jedno veľké ďakujem, zas si ma len viac nakopla dopredu 😉

kaciatkom
25. feb 2013

@dzantica vau, tak to je poriadna zmena. Skvely vysledok. Velmi ti to teraz pristane 😉 Moc ta chvalim....

dzantica
25. feb 2013

@lucula73 ďakujem... no išla som z váhy 83 kg... už som sa zle cítila ale straaaaašne zle, tak som si povedala DOSŤ a od 20.augusta som začala s touto diétou a súčastne aj s cvičením..včera som sa vážila a mala som 66 kg... od decembra veeeeeeľa prehreškov, takže som moc potom už ani neschudla, len som si to udržiavala.. ale od dnes idem opäť na plno a dúfam že to dotiahnem na mojich vysnívaných 55 kg.. 🙂

zuzx
25. feb 2013

@dzantica paradne vysledky!!!

lucula73
25. feb 2013

@dzantica a akú máš výšku?super čisielka 😉

kaciatkom
25. feb 2013

@dzantica mam jednovajecne dvojicky. V maji budu mat 4 rocky. Poviem ti teda, ze si ma paradne motivovala. Rozdiel je skvely. Aj ja chcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzantica
25. feb 2013

@klemberka Ďakujem... som rada že môžem aspoň takto niekoho motivovať...

baby robte pre to všetko - výsledok ozaj stojí za to...

@zuzx Ďakujem

@lucula73 167 cm 🙂

inak teraz som si všimla tá fotka zo svadby nie je z mája ale z marca.. som sa tam sekla...

zuzx
25. feb 2013

Ja vam sem dam baby moju fotku cez vikend. Mam nejake fotky spred diety v sportovom, tam som bola jak hurka...a naivne som sa snazila jest 5x denne este...to bolo asi mesiac pred zaciatkom diety. A donutim manzela nech ma odfoti v sobotu ked sa vratim zo sluzobky. Myslim ze tiez bude vidiet rozdiel 🙂 Tak nech vas aj ja trosku motivujem 🙂

dzantica
25. feb 2013

@zuzx tešíme sa... ja len ľutujem, že som sa neodfotila v spodnom prádle v deň keď som začínala diétu, teda 20. augusta 2012 a potom ešte v deň konca diéty.. len tak pre seba, svoje porovnanie pred a po... ale to preto som sa neodfotila vtedy lebo som neverila, že ozaj schudnem a vydržím tak dlho diétovať... a ono sa to naozaj podarilo, vydržala som a schudla soooooom... juuuuuuj, baby, ja som taká rada, že všetka tá námaha stála za to... 🙂
inak ja z toho obdobia ani moc fotiek nemám, nerada som sa fotila, bola som zdepkovaná ako vyzerám...toto sú dve možno z desiatich ktoré mám...

zuzx
25. feb 2013

@dzantica ano, presne, ten pocit ze to stalo za tu namahu je perfektny 🙂
Ja zas lutujem, ze som si na zaciatku nepomerala boky, pas, ruky a vsetko. Riadim sa teda len podla kil, ale neviem ci v skutocnosti som az tak schudla, na vahu ano, ale cm netusim. Pre mna bude meritko bluzka, do ktorej som sa na muzovej tridsiatke ledva zapla a to ma nakoplo nieco zacat so sebou robit. Takze cez vikend skusim bluzku a az potom zhodnotim ci misia bola uspesna alebo nie 🙂

dzantica
25. feb 2013

@zuzx to som sa zase ja merala stále a zapisovala.. v prvý deň diéty a potom každý vodný deň.. bola som pod svojou prísnou kontrolou :D všetko som si zapisovala.. plus sa ešte každý pondelok vážim, to si tiež zapisujem... prvé dva mesiace diéty som neporušila ani jeden jediný deň ani len za jednu lyžičku niečoho iného...ale potom to už išlo, veď len trošíčku, ved zajtra idem cvičiť, to spálim a takto postupne som pridávala po troške.. ale vždy som mala v ten deň to čo som mala mať, ale bohužial sem tam aj niečo navyše :P tak do januára som sa ako tak držala v norme,na vianoce som si samozrejme dala na veceru rybu s troškou zemiakovej kaše a kapusticou, to bez debaty, aj ked boli UH....no ale v polke januára som už začala tak viac, veď dajme si pizzu, kebab a iné dobrôtky...a už to išlo so mnou zase dole vodou...dala som si, ale na druhy den ma svedomie tťažilo a už som aj cvičila na stroji... ale pomimo také kúsky som si už potom začala dávať bežne - som sa pristihla :/ ale už od včera som neporušila, a dnes tak isto nie a takto to bude až pokým neuvidím na váhe 55 :D lebo to mám v hlave vsugerované ako aj na začiatku...tak hádam sa budem držať aj naďalej...a potom vám sem pridám ešte výslednú fotečku 🙂

kaciatkom
25. feb 2013

Dievcata mna tie fotecky tak nakopli, ze som hned isla cvicit na trenazer. Po tych mojich dnesnych prehreskoch som si dala na veceru len 1 bielu redkovku. A mam nakupeneho kooooopec ovocia. Zajtra ho budem potrebovat - mam ovocny den. Dufam, ze to dam...

zuzx
25. feb 2013

@dzantica je uplne obdivuhodne co si dosiahla, nic si nemusis vycitat. A teraz uz to len dotiahnes do ciela 🙂 Uz ti chyba len malicko 🙂

Ja cvicit zacnem az v marci, cakam na pekne pocasie a potom uz bez vyhovoriek 🙂

kaciatkom
25. feb 2013

@zuzx ja tiez planujem, ze zacnem behavat. Len ta moja kondicka akosi neni 😠

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 juj moja ale vies ze testik nie vzdy hovori pravdu ak hovori negativny. 😉 Hlavne je ze uz je Ti lepsie. 😀 Ja som prave dostala Mko a chyta ma strasna migrena tak uz som supla aj tabletky. Vitaminky ako vysite dnes. 😉

zuzu1104
25. feb 2013

@dzantica Perfektne vyzeráš, fakt 🙂 si veľká inšpirácia 🙂
@zuzx to je fantastické zistenie, si skvelá, blahoželám🙂

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 ja viem moja, ale tak hádam 3 testy by neklamali 😀 Takže ty dnes m-ko, no nezávidím ti a je super, že si tak pekne zvládla aj cez menzes 🙂

lucky14
25. feb 2013

@dzantica zasnem. Vyzeras super. A neviem si ani predstavit ze chces dat dolu este dalsich 11kil. Co z Teba zostane??? Ale ved Ty vies najlepsie. 😀

zuzu1104
25. feb 2013

Ahojte kočky, tak ja mám dnes krásne dodržané bielkoviny, odcvičených 25 min, veľa energie a chuti ísť tento mesiac poriadne. Som sa nad sebou zamyslela a samozrejme, že pomohli aj fotky od @dzantica. Aj ja by som tu mala asi dať môj rozdiel, musím nad tým popremýšľať, ale asi tak urobím až po skončení tohto mesiaca 🙂

adamko05
25. feb 2013

ahojte
dnes bielkovinky... doobeda o čaji a pár orechoch (doslova pár, asi 10 😀 ) a na obed masko... nejako mi nezostala doma zeleninka... tak len samotné... a ja nie som moc masová, ledva som dojedla... už takú somarinu neurobím, si dám radšej jogurt... 😝 ... a na večeru, kedže by malo byť zas maso... som si dala zeleninovú polievku, čo mi zostala od včera... chutila mi výborne... síce asi budem o hodku hladná, nevadí, šak sa chystám spať, dnes som totálne unavená
v práci som okolo 14tej normálne "zadriemavala".. písala som slová, obsah mi unikal 😀
v posilke som sa prebrala, dnes som si celkom zamakala, bola som aj dosť dlho dnes
uvažujem, že skočím aj zajtra.... ked nie, tak v stredu isto

zajtra mám škroby, práve som si nastruhala dva zemiaky, do toho cukinu a idem si urobiť placky... zbalím do misky aj redkvičku a papriku.. už teraz sa teším 😵
@dzantica parádny rozdiel... ja som sa nefotila, nemerala.... a to chyba

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 moja ale to nie testami ale tym ze telo este nema pozadovanu uroven hormonov tehu tak preto to testik niekedy nezosnima. Ale ved to je jedno moja. Hlavne ze si v pohodicke uz a fit. Aj si dnes cvicila??? Ja veru uz 5 dni nic. Akosi sa mi nechce ... a ani premahat sa mi nechce. A inak den este neskoncil takze uvidim ci vydrzim ale odhodlana som. 😀

lucky14
25. feb 2013

@adamko05 jej Teba ako skvele ta posilka chytila. Super tesim sa s Tebou. 🙂 Ja planujem zajtra na veceru jogurt. Mam nan chut len este neviem aky si kupim. 😉

lucky14
25. feb 2013

@zuzu1104 Zuzi ved Ty si kocica uz teraz. Nemusis cakat po skonceni mesiaca. Len sem supni fotecky nech mame viac motivacie!!! 😀

adamko05
25. feb 2013

napadla ma ešte taká hriešna myšlienka - plávanie, škoda, že v TN nie je moc výber plavárni... je asi "až" jedna a opačným smerom uplne ako pracujem a mám cestu domov... musím to nejako zmenešovať.. bo tej pneumatiky okolo pása sa fakt asi inak zbavím ťažko 😔

adamko05
25. feb 2013

@lucky14 ja som chodievala aj voľakedy za mlada 😀 😀 ... bavilo ma to veľmi aj vtedy... teraz, ako som bola na MD to šlo do penazí, šak cesta "len tak" do posilky neni lacná... teraz to mám na jednej ceste... kedže je to blízko práce... a čas sa nejak našiel... uvidíme... je fajn, že chlapci už chvíľku vydržia aj sami..... takže ked 15 min. mešká, v pohode to zvládajú 😵 😵 😵

dzantica
25. feb 2013

@zuzx 🙂 ďakujem.. no máličko... ale teraz to už ide ťažšie dole...zo začiatku som ani neverila ako rýchlo tie kilá ubúdali...prvý mesiac 7 kg, potom 4 kg, potom 3 kg, potom 3 kg,potom 2 kg, to je dokopy 19 kg ale teraz som sa v pondelok vážila a 2 kg som pribrala.. takže momentálne je to 17 kg čo som zhodila, už nie 19 kg...ale v pondelok mi váha verím tomu že ukáže - 2 kg a zas bude úbytok tých 19 😀 ja to dobehnem 😀

@zuzu1104 ďakujem krásne aj tebe 🙂

@lucky14 ďakujem... ale ver tomu že ešte mám čo zhadzovať.. -🙂 hlavne brucho a stehná...

zujka2
25. feb 2013

jaj, dnes ovocný deň. ale priznám sa, že by som aj dačo zjedla 😀

zuzu1104
25. feb 2013

@lucky14 ďakujem moja, naozaj vyzerám oveľa lepšie, ale stále by som chcela vyzerať ešte lepšie, aby som vás ešte viac motivovala 🙂

zujka2
25. feb 2013

@zuzu1104 zuzi, koľko si už schudla? ja dnes pociťujem hlad 😀

zuzu1104
25. feb 2013

@zujka2 12 kg Zuzi, keď si hladná, tak si zacvič, to ti pomôže