90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
27. feb 2013

@nikolka2 no veru alkohol som si aj aj doprialadaj si kludne aj ked pozatavuje chudnutie ja som malavar asj 5dnio takych co sme s partou sli na dom alebo taka v pohodke ja dnes sa chystam do púosilky zabehat si a takazajtra si urobnapr nejaku zeleninku s ryzou zeleninkove rizoto alebo hranolky v trube s kecupom ja mam dnes uhlohydraty robim si cestoviny s pestom paradajkami a olivami 😝

dnika2
27. feb 2013

@nikolka2 mna zajtra čaka vodny den 2 mala som ho mat az piatok ale muselasom ho dat uz na zajtra piatokmi nevyhovuje 😀 😀 😀 😀

nikolka2
27. feb 2013

@dnika2 Boze hej tak si si to zariadila , ze zajtra si das vodny den 😀 haha sa smejem ....ja mam na sobotu den ovocia a uz teraz sa bojim , lebo ja som tazky fanusik futbalu 😀 a v sobotu sa hraje 1 jarne kolo u nas ja som z Ke , neviem jak kamaratom pri stole budem vysvetlovat preco si s nimi nepripijem 😀 😀 😀 uz pocujem tie hlasky ,,ÁÁch zeny zeny tie vase maniere 😅 ..No ked vravis , ze mozem tak normalne tak urcite si pripijem na sezónu 😀 😀 ..dobre dobre tak si zajtra urobim nejaku ryzu so zeleninou 😅 ..Ale vies co ti musim povedat ,,ja uz som vcera zacala trenovat cez den a dnes ked som s tým zacala sa citim fajne aj mam dobru naladu a tak ..dufam , ze ako ty to dotiahnem do uspesneho konca 😉 Inac posilka je fasa vec casto som chodila lebo predtym som tam robila ,ja dam zajtra u nas štafetku kolo stadiona 😀 😀 😀

dnika2
27. feb 2013

@nikolka2 no jasne ja dnes si dam dakych 5kilometrov na beziacom a potom este orbitrek nejake 3km 😀 idem ja pomaly do tej posilky tak zatial pa a na ovocny den mozes jesta j zeleninu oriesky aj susuene ovocie 😀

nikolka2
27. feb 2013

@dnika2 Ja tiez rozmyslam , ze si kupim domov ten beziaci pas a budem behat o dusu 😀 ooo ja oriesky moc nemusim este by som sa vedela zmohnut na to susene ovocicko 😅 papa piseme pak 😉

sisab
27. feb 2013

@zuzx Gratulujem, super 🙂
ja sa snazim vas dneska necitat,co dobreho papate a varite, bo sa mi slinky zbiehaju. ja som si k obedu spravila kelovu polievku a bola hnusna 😝 takze som ju nezjedla a nakoniec som musela vystacit s bananom na obed a poharom dzusu na olovrant. ked pridem domov, nieco vymyslim..a dnes aj cvicim, vcera som vynechala...aaa som este chcela, ze som rano hupsla na vahu a ide to doleee 😀, tak sa tesim ako decko z toho, zajtra rano dam vediet, ze kolko 😉

zoginka
27. feb 2013

Tak baby, vodickujem cely den,klop klop ,ale zatial necitim hlad ....nechapem a nechcem zakriknut...Na to,ze som hore od 4 rana, je to supeeer, som na seba zatial hrda... 🙂 Doschudnutia zienky 😉

dnika2
27. feb 2013

@nikolka2 ja na doma beziaci tazko ta cenaza motorovy je nehorazna ja si beham pekne vof itku a najar idem uz von behavat dnes som si dala16km 10na bycikli a 6 na beziacom som spokona zajtra ma caka 2voda tosom zvedava teda 😀

dnika2
27. feb 2013

@zoginka suupeeer mna caka zajtra vodicka

zuzx
27. feb 2013

@dnika2 tak zajtra sme v tom spolu, tiez mam vodu 🙂

Inac som si s hrozou uvedomila ze ja som si asi zle vyratala tie dni. Drzim sa toho, ze kazdy 29ty den ma byt voda, ale 3x29 je len 87...nerozumiem tomu...no nevadi, kaslem uz na to. Tesim sa na zajtra a hlavne na piatok, ked uz mi konci obmedzovanie, konecne budem moct vyberat na oed to na co budem mat chut, len trosku delit 🙂 Ale uz nehrozi ze bude dobre masko a ja budem musiet jest cestoviny 🙂

Dnesne ovocie mam uspesne za sebou a dnes ma veru aj riadne precistilo, odvazim sa zajtra rano pred odchodom, kedze v piatok po vode nebudem mat moznost skontrolovat skutocny ubytok.

zujka2
27. feb 2013

@zuzu1104 ahoj zuzka, tak som včera odcvičila. aj dnes chcem. mám také rôzne programy. dnes chcem cvičiť Fredyho Aisiho.. ale, ja dnes chcem robiť štrúdlu. som ešte nikdy nerobila...

zujka2
27. feb 2013

@zuzx ahojky, je to tak 87 dní a tri dni sú také akoby do počtu. je to tak aj v knihe 🙂

sisab
27. feb 2013

@zoginka sikula 😉
@zuzx ked si vyratas 4dnove cykly 22*4, to je 88 a 3xvoda to je91 🙂 aaale, ved to je uz jedno, daj potom ciselka, nech as mozeme motivovat 🙂
po prvych 4kg som si kupila nove rifle a hadajte co, padaju mi 🙂 aj som smutna, ze som ich moc neponosila, ale to znamena, ze ako som vtedy spominala, vratim sa pre take iste, o cislo mensie, takze zrejme v pondelok si po ne pojdem, esteze stali 11euri a nie 40 😀 a dufam, ze este aj pre dalsiu mensiu velkost sa vratim 🙂

zuzx
27. feb 2013

@zujka2 to fakt? A ja som dnes cely den rozmyslala kde som spravila preboha chybu 😀 Takze vsetko je ok 🙂

Dnes som si inak do kalendara znacila ovocne dni v ramci pokracovacky - tam by ovocie malo byt kazdy siesty den co vychadza len raz za tyzden a paradne sa to da naplanovat na nejaky den v tyzdni, nikdy to nevyjde na vikend, co je uplne super. A chcela by som si kazdy 29ty den stale davat vodu, aspon tie tri mesiace este. Teraz mi to akurat vychadza na velky piatok, co je tiez super timing🙂

zujka2
27. feb 2013

@zuzx áno je to presne tak. 87 deň voda. hej pokračovačka je celkom ľahká. tam môžeš už aj v rámci dňa kombinovať škroby a bielkoviny. ale mne lepšie vyhovovalo každý štvrtý deň sladkosť 😀

zujka2
27. feb 2013

@sisab to je super pocit, keď vidno na oblečení zmenu. ja teraz zásadne kupujem iba vo výpredaji. nohavice 5 EUR 😀

dnika2
27. feb 2013

@zuzx ja mam dnes uh piatok som mala mat vodu ale dam si ju uz zajtra ovocnikov vynechavam a piatok budu uz bielkovinyty mas 2 ci 3vodu?ja 2

dnika2
27. feb 2013

@sisab ake rifle?aku mas velkost 😀

zuzx
27. feb 2013

Baby, o obleceni mi hovorte, ja sa uplne vytesujem. Rifle su mi nacisto volne, ten kabat tiez a to som ho nemohla zapnut. Este v sobotu vyskusam bluzky, to bude skuska ci naozaj zo mna ubudlo alebo si to len nahovaram. Ja som oblecenie nekupovala, mna to strasne nebavi 😀

zujka2
27. feb 2013

@zuzx super, teším sa s tebou. z akej veľkosti si šla dole. ja zo 44/46 na 38/40 a je to fajneeee 😀

zuzx
27. feb 2013

@zujka2 tak to netusim, ja som nemala nejaku extremnu nadvahu, tak mozno 40-42, skor ta 40 a teraz asi 38 alebo menej, netusim, vyskusam niekedy 🙂

zujka2
27. feb 2013

@zuzx tak tak menej kíl sa horšie zhadzuje. tých viac ide rýchlo a potom pomenej.

demartka
27. feb 2013

Žienky,provokujete?Ja som na pokraji zrútenia-objasním...Po prvú vodu išlo dolu cca 6-6,5 kg,moje oblečenie mi nie je také úzke ako bolo,ale rozhodne menšie číslo nenatiahnem-mám ich plnú skriňu...Druhú vodu mám o týždeň,úbytok za celý čas od prvej cca 1kg-podľa toho,či sa vážim ráno,alebo po ovocí,ale bo v inom dni.Ale čo ma stresuje najviac-z pásu mi na cm nechýba nič!!!!neviem,či sa dá tomu uveriť,ale je to tak...Snažím sa dodržiavať všetko,môj prehrešok predstavuje max.1 štvorec horkej čokolády-ke´d je veľmi zle.jem tak,ako prvý mesiac-vtedy kg išli dolu,logicky by mali ísť aj teraz.Ešte sa ma jedna žienka pýtala,či nejem málo a metabolizmus sa mi spomalil-neviem,väčšinou sa necítim hladná,skôr mám na niečo chuť...príklady mojich jedál-raňajky,desiata,olovrant vždy rovnako-ovocie,semienka-1PL,džús,včera obed-1 filet pangasa na leči,bez oleja-bolo to dosť nechutné,na obed 2 ks celozrnný chlieb,večer-obed,bez chleba,dnes 3 zemiakové placky so šalátom-paradajkovým-bola som taká plná,že večer som si dala 1 rajčinu a malinkatú placku-všetky boli asi ako dlaň,zajtra bude cestovina s mrkvovým šalátom a večer torta-ak sa vydarí...Pijem čaj-2l v pohode
Viete mi poradiť,kde by mohla byť chyba?už som aj rozmýšĺala,že to nechám tak,ale som tvrdohlavá a CHCEM schudnúť-inak môj plán bol 10kg..169cm-76,5kg na začiatku...Ďakujem a všetkým želám rýchle úbytky kg a cm🙂

adamko05
27. feb 2013

ahojte
ráno banán s jablkom, na obed vrtulky so špenátom... večera vrtulky so špenátom, bo kafe sa nekonalo, tak ani tiramisu.. nevadí, nabudúce 😉
a mala som 4 mesiačiky želé v čokoláde ku kafe na olovrat, tak som bez čokiny teda...

váha sa ani nehne... tak už len zbožne čakám na druhú vodu čo bude 9.3., že či sa nestane zázrak 😀

zajtra vitamínky... nič špeciálne nechystám. presnidávka, banán... a sušené slivky by mohli stačiť

dnes som bola vo fitku, skúsila som viac posilnovať, ako behať.... či stepovať.. na bicykli som ani nebola... ale pôjdem aj zajtra a teda, tieto aerobné veci si pekne dobehnem 😀

adamko05
27. feb 2013

@zujka2 to to je paráda, tie veľkosti.. ja to ani takto neviem, možno nejaká "pol veľkosť" 😀 ... ale beriem to tak, že 40 mi je voľná a v 38 sa toľko netlačím teraz 😀

zujka2
27. feb 2013

@demartka ahoj, tak ja som prvý mesiac dala dole 8 kg , druhý a tretí neviem presne, ale celkovo som mala dole za tri mesiace necelých 18 kg. no ja osobne som nejedla vôbec pečivo. žiadne. a ani doteraz ho takmer nejem. a teda necvičila som nejak, ale sem tam hej a hlavne všade peši som chodila. teraz neviem, aj cvičíš?

zuzx
27. feb 2013

@demartka no vidim ze sa ti stalo to co aj mne - vaha sa zasekla druhy mesiac. Mne za prvy mesiac (aj to necely, o 4 dni som si ho skratila kvoli vianociam) zislo dolu 9 kg ani neviem ako. A cely druhy mesiac nic, po druhej vode mi zliezlo horko-tazko jedno kilo, aj to asi len preto ze som mala ovocny a za tym vodny den, co bol asi len vysledok tej hladovky...ani na obleceni som zmeny necitila. A teraz treti mesiac sa to trosku pohlo, sice nie nejak extremne tiez, ale myslim ze celkovy vysledok bude po tretej vode minus 12 az 13 kg, co nie je az taky rozdiel oproti prvej vode... Ale zas na obleceni som to uz zacala veru citit teraz.
Vela dievcatam sa to takto zastavilo, asi treba len vydrzat a nevzdat sa. Drzim palce.

adamko05
27. feb 2013

@demartka tak sme na tom podobne, po prvej vode cez 5 kg dolu ... čo som ani nečakala.. spokojnosť a teraz.. tiež som nič nezmenila, ani nejaké prehreškové veci nepridala ... a veru, váha stojí, dole je možno pol kila, záleží AKO sa postavím na váhu, či do prava, či doľava, dopredu 😀 😀 ... ale dobojujem to do 3 mes, verím, že sa to pohne.... lebo chudnúť je ešte z čoho 😠 😠 😠

zujka2
27. feb 2013

@adamko05 juuj, nechudni už. šak 38 je super!!

adamko05
27. feb 2013

@zuzx no dobre, vydržím aj ja 😀 .. mna by aj tie 3 kg potešili, aj ked 5 kg by viaaac 😀