90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marekmotyka
1. mar 2013

Ahojte chcem sa opytat,nemam cas si nastudovat dopodrobna dietu,mozem jest len 3xdenne?Ked mam o 12tej obed,o stvrtej mam mat veceru?Vdaka!!!!!!!

nikolka2
2. mar 2013

@marekmotyka o 5 vecera ,,aspon ja mam tak a o 12 obedujem 😉

klemberka
2. mar 2013

Krásne slnečné ráno všetkým 🙂 Dnes ma čakajú škroby, ešte neviem, čo si spravím, pre malého budem robiť brokolicovú polievku, tak si trošku z nej odoberiem ešte pred zahustením... Práve raňajkujem - 1 banán a 4 jahody, všetko nakrájané nadrobno, mňam 🙂 Posielam vám veľa pozitívnej energie, hlavne si ju choďte dobiť von na slniečko, to vždy pomáha 😉

kaciatkom
2. mar 2013

Dobre ranko dievcata.
Vcera som to cele brutalne pokaslala. Zjedla som vecer tonu sladkosti. Joj. Dnes skusim ist poctivo... Mam ovocie, Ta vaha nechce ist dole za nic na svete

adamko05
2. mar 2013

ahojte
ja mám dnes veľké pracovné plány, tak vás len zdravím od kávičky...
ranajkovala som koktajl zo 6 jahôd (pôvodne som dala 4, ale šak to bolo daké rieedkeee 😀 )... a tearaz budem čajíčkovovať a vodovať... urobím placky ... rodinke také masko s ryžou... si želali....
a na zajtra by som chcela pizzu, len neviem, či sa mi popritom segedíne a robení knedle, bude chcieť robiť aj pizzu... tak uvidím...
rada by som večer aj pocvičiť a poobede hádam dáme aj nejakú tu prechádzku, ked je tak krásne

tak idem makať, nech všetko stihnem....

ivka2903
2. mar 2013

Dobré ránko, dievčence 🙂 Dnes to vidím na 100%ne splnený vitamínový deň 😎 To si hovorím už od rána, aby som nezhrešila, lebo už to fakt preháňam.. takže dúfam, že to dám.. Ked si spomeniem, že aké to bolo na začiatku jednoduché.. dodržiavala som na 100 % a potom ako keby uťal.. a ide to dole vodou.. inak, môj postreh z dnešného rána... kedže som sa zaťala, že sa neodvážim (teda, odvážim sa až po vode), nedalo mi to a zmerala som si brucho - toď moja najproblémovejšia partia - tak aj ked porušujem, cm idú dole.. aj to na sebe cítim.. škoda ale, že nejdem na 100%, možno by to išlo ešte lepšie.. 😒

kaciatkom
2. mar 2013

@adamko05 ahoj. Ako si robis prosim ta koktajl? Rozmixujes jahody a co tam este pridavas?

nikolka2
2. mar 2013

Boze zeny ,,,ja uz na oci nevidim 🙄 Hladna som jak pes sakra ☹ Moj prvy ovocny den je kruty ,,,ale pijem vodu ,,a jem iba ovocie ,,,Boli ma hlava strasne ...dufam , ze to do vecera vydrzim ,,musim som si to slubila ,,musela som sem napisat nech mi je troska lepsie 😅 Krasnu sobotu zienky Vam prajem 🙂

ivka2903
2. mar 2013

@nikolka2 ahoj, ja mám tiež vitamíny dnes.. však dnes môžeš jesť každé dve hodiny, ak si hladná. Ja jedávam len 3x, lebo mi to stačí, ale ak sa fakt cítiš hladná, tak si daj orechy, alebo sušené ovocie, alebo ovocie.. 🙂 nič nepokazíš 🙂

nikolka2
2. mar 2013

@ivka2903 Och Jááj este varim pre rodinku si nevies predstavit ako mi je 😒 Ano mam vsade rozlozene ovocie po celej kuchyni 😀 Manzel ked rano odchadzal ku svokre ma chytil za ramena a mi vraví ? Nikus ked si sa uz tak tvrdo rozhodla tak ja ta v tom podporim a dal mi pusu a podal do ruky grep 😀 😀 😀 Ako zaludok sa mi asi od tých výparov troska ukludnil ,,,ale ta hlava ma bolí strasne ☹ Ja som len chcela napisat VAM ..aby som sa asi sama troska ukludnila 🙂 Dakujem ti pekne za radu ked uz velmi zle bude ,mam doma mandle ...v krajnom pripade ich pouzijem ...

adamko05
2. mar 2013

@kaciatkom uplne obyč. koktail.. k ovociu dolejem vodu a je to... po prípade džus, ak máme načatý, niekedy citr. šťavu, podľa toho, z akého ovocia a na čo mám chuť.. ale základ - ovocie a voda 😉

ivka2903
2. mar 2013

@lucky14 moja, tak ako zvládaš dnes? ja mám zatiaľ 100%... blíži sa večer, takže nesmieme poľaviť.. je to jasné? 🙂

adamko05
2. mar 2013

práve som dovečerala... zemiaky s cesnakom, bazalkou... k tomu kyslá kapusta, paprika... som plná na prasknutie 😀 ... ale apson nebude miesto na somariny pri TV
stihla som aj lajt pocvičiť.. prechádzka sa nekonala, bohužial... min. víkend jeden syn zvýšená teplota, tento pre istotu zasa druhý 😒 ...

a dopiela som pred chvíľkou buchty a orechový závin, MM sa práve natláča, tak som zdrhla z kuchyne 😀 ... dám si zajtra na večeru (teda, ak mi to kobylky nezjedia všetko 😀 )

zuzanat
2. mar 2013

@adamko05 ja si ta asi vezmem za vzor, aj co sa jedalnicka tyka, vymyslas zaujimave kombinacie...aj co sa cvicenia taky, aj pokila nejdem do fitka, tak necvicim, ak neratam par minut na rotane. aj ked dnes som mala miernu rozcvicku, Filip sa bicykloval, tak som lietala s nim, aby nepadol 😀
Ja som dnes mala tie stangle, vyborne boli, aj detom chutili 🙂 a na veceru pernik a caka ma zehlenie, tak nebudem aspon mysliet na to, ze som hladna 😅

adamko05
2. mar 2013

@zuzanat OK, ja ti budem robiť jedálniček a ty mne ožehlíš 😀 😀 .. tiež mám čo to na žehlenie, ale asi teraz už eee
a zas nemysli, doma s cvičením neprehánam... pol hodinka max.
zajtra si urobím pizzu iba s kecupom a cesnakom 😝 😝 ...

adamko05
2. mar 2013

@zuzanat jáj, a šak čo to na plat všetko, ked vysledok 3 týždne nulovy 😠 😠 😠

zuzanat
2. mar 2013

@adamko05 ja mam tiez plnu kopu, ale vybrala som len najnutnejsie, aby mali chlapi do skolky a roboty, viac sa mi nechce, som dnes unavena ako kon 😝
no tak ono sa to snad pohne, lebo inak aj mna trafi 🙄

nikolka2
2. mar 2013

Vydrzala som 😀

bahnova
2. mar 2013

@nikolka2 jaaj bodaj by to bolo aj u mna take lahke...

januliatko111
2. mar 2013

Ahojte 🙂 chcem sa spytat ci v uhlohydratovy den jedavate aj listkove cesto? Ci to nemozem? 🙂

nikolka2
2. mar 2013

@bahnova Ja som si dnes fakt vytrpela ...ale teraz vecer uz je to ok ,,,tesim sa na zajtra 😀

dzantica
2. mar 2013

@adamko05 ahoj.. Mohla by som ťa poprosiť, dala by si mi recept na tú pizzu na cesto (1 porciu)...lebo ja si väčšinou kupujem už hotový korpus a naň hocičo naukladám a dám piecť..niekedy by som si aj takto doma spravila..len neviem tie pomery.. Bola by som ti veeeľmi vďačná 🙂

dnika2
3. mar 2013

@nikolka2 pozeram ze ovocie si zvladla super 😀

dnika2
3. mar 2013

@dzantica ja som si pizzu robila z listkoveho cesta to je super 😀

dnika2
3. mar 2013

baby co ste po 3vode kolko vam zislo kg po 3vode myslim za len 3mesiac?mne po 1mesiaci 7kg po 2 kilo len a tak dufam ze po 3 aspon 4kila pojdu 😅

kaciatkom
3. mar 2013

Dobre ranko dievcata.
Vcera vecer som to cele pokaslala. Mrzi ma to strasne. Dnes som si povedala, ze si to v hlave urovnam a zacnem uz konecne poriadne. Mna serie to, ze ked aj dodrziavam, nic nejde dole. 😠 ☹

dzantica
3. mar 2013

@dnika2 ahoj..to robievam priateľovi takú pizza roládu z lístkového cesta..je síce vyborná, ale keď tam je šunka a syr 🙂 a to na UH nemôžem a čisto len so zeleninou si ju neviem predstaviť..tak preto by som radšej klasické cesto privítala.. Robím aj klasiku doma, ale to mám tak, že mi to víde presne na 4 veľké plechy a 1 okrúhly..ale takto keď si budem robiť len pre seba na UH, tak neviem či by som presne odhadla to množstvo na 1 pizzu..tak preto sa radšej pýtam..
No a ešte k tej vode..ja som prvú vodu mala dole -7kg, potom druhú vodu -4kg, tretiu vodu -3 kg..a behom ďalších troch mesiacov ešte ďaľších -5kg, ale to som potom aj 2 kg nabrala naspäť, bo som to často porušovala..ale teraz som opäť začala od pondelka na 100% bez porušovaní, tak to ide opäť ešte dole... 😀

dzantica
3. mar 2013

baby moje, ja som taká šťastná.. 😀 práve som zoskočila z váhy..mala som sa síce vážiť až zajtra ráno, ale nevydržala som to.. Ešte v pondelok som mala 66 kg na váhe a dnes 63 kg, čo som popravde ani nečakala..môj cieľ bol za týždeň,teda do zajtra zhodiť -2kg.. Takže dnešným dňom je to od 20.augusta presne -20 kg..ešte 8 kg a budem v ciely.. 🙂

januliatko111
3. mar 2013

@dzantica ahoj, ak mozem odpovedat aj ja, tak ja si robim pizzu podla tohto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40306 robim polovicnu davku a z toho mam prresne jednu okruhlu pizzu 🙂

dzantica
3. mar 2013

@januliatko111 ďakujem, si zlatá..niekedy vyskúšam.. 🙂