90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 ale netáraj, radi ťa tu vidíme.. teda, mne si určite chýbala !!! 🙂 neboj sa, zvládneme to.. ja síce nejdem úplne na 100%, ale prehrešky mám menšie ako som mavala, snažím sa krvopotne držať 🙂 ale ako ty hovoríš, všetko je v hlave, takže odpovede musím hľadať tam 🙂

lucky14
7. mar 2013

@ivka2903 @adamko05 Jej ste zlate kocky. Tak ja som mala dnes vitaminky. Na ranajky jahody na obed pohar jablkovej cistej stavy olovrant jablko a na veceru som mala uzasnu mnamku. Musim len odporucit. Baklazan som si upiekla s troskou soli a korenim v rure potom urobila z toho pyre pridala orestovanu cibulku zeleny hrasok a mala som k tomu uhorkovy salat. Absolutne mi to chutilo a isto si to budem robit castejsie. Zajtra bielkoviny ale este neviem co. 😉 Presne presne presne .... vsetko je to v hlave! 😀

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 super, tak aj dni nám vychádzajú, ideme na rovnako teda.. zatiaľ, ja si potrebujem nadbehnúť ešte jeden vitamínový deň, ale môžem to urobiť až ten posledný kolotoč pred vodou 🙂 vyzerá to vyborne.. určite vyskúšam 🙂

lucky14
7. mar 2013

@ivka2903 vies co ja som sa rozhodla si to trosku zmenit. V jednom kolotoci vynechat UHden a takze mi vzdy na sobotu vychadzaju skroby a na nedelu UH. Vtedy je u nas cas navstev a nechcem sa citit stale previnilo ked si nieco male dam. A na UH veceru vlastne mozem 😉 Viem asi by sa to nemalo upravovat ale som vnutorne presvedcena ze to tak pre mna bude lepsie. 🙂

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 super, to by ma nenapadlo.. ale podľa mňa to má význam, ak to tak sama cítiš..takže verím tomu, že budeš spokojná 🙂 ja to vidím tak, že 90dd budem držať minimálne pol roka a až potom prejdem na pokračovaciu.. od vody mi váha stojí, takže som na tom biedne.. nevzdavam sa, ale veru taká silná motivacia už chyba

lucky14
7. mar 2013

@ivka2903 moja tak poviem Ti ja po druhej vode vaha +0,4kg a cm +/- 1cm oproti tomu ako som bola po prvej vode. Takze bieda velikanska. 😠 Ale zase som dost porusovala vo februari. Nikto isto nikdy v historii 90DD pocas druheho mesiaca nepribral . Teraz skusim ist na 100% a uvidim. Ja to tiez u mna vidim na dlho a tiez isto dam aj pokracovaciu. Som presvedcena ze to je pre mna to najlepsie!!! 😀

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 no presne.. ja som hned po prvej vode nasadila také tempo s porušovaním, že sa mi až rozum zastavuje.. ani nie cez deň, od rána, vlastne až do večera to bolo vždy v pohode, ale po večeri som vždy zheršila.. sakra.. už sa snažím ovládať a všetko zapíjam vodou s citronom, nech nemám na nič chuť, ale aj tak neviem.. dúfam, že tieto dvojité vitamíny mi telo očistili od hlúpostí a môžem ísť na 100pro 🙂

lucky14
7. mar 2013

@ivka2903 super ze si zvladla 2dni vitaminov. Si silna!!! a urcite sa telo ocistilo. Tak ja som mala pred druhou vodou na veceru vysmazane hranolky so syrom a dvomi poharmi cerveneho vina a cokoladu...vtedy mi to vlastne doslo ze chyba je vo mne a musim zmenit postoj. Spolu to dame!!!!! Uvidis!!!! 😀 😀 😀 V duchu som vdacna za kazdy den ked to dam na 100%. 😀

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 jasné, tak to ma byť 🙂 Odteraz nám už nič nestojí v ceste, takže myslím si, že dáme kilám zdar a v lete chodíme ako modelečky v bikinách 🙂 to je moja vidina leta, takže hor sa za ňou 🙂

lucky14
7. mar 2013

@ivka2903 presne aj moja. Chceli by sme na dovolenku pri more a bude to nasa prva s Jakubkom tak nech mam nie len krasne spomienky ale aj krasne fotecky ktore mi ju budu pripominat. 😀

ivka2903
7. mar 2013

@lucky14 tak to je motivácia 🙂 super.. výsledok bude stáť za to.. 🙂

klemberka
7. mar 2013

@zuzu1104 @zuzx kočky dajte aj neskôr vedieť ako sa vám darí na pokračovačke a či aj tam idú kilá a centimetre dolu, aby sme mali zas nejakú peknú motiváciu, držím vám palce 😉
@ivka2903 ja moc na sladké nie som, existuje len zopár sladkostí, ktorým hneď podľahnem, alebo musím dostať špeciálne na niečo chuť, aby som to zjedla 🙂 ale inak, predtým som viac jedávala sladké, no až pri tejto 90 DD sa mi chuťové bunky akosi ešte viac otočili a sladké až tak veľmi nepotrebujem, skôr dostanem chuť na niečo slané...
@lucky14 tak vitaj teda späť, som rada, že si to nevzdala a určite sa nemáš za čo hanbiť, aspoň nie tu pred nami, veď si spomeň, koľkokrát sme sa tu popriznávali, čo všetko sme požrali, keď sme nemali 😀
@adamko05 daj si zajtra na lačno trošku zohriatu šťavu z kyslej kapusty, ak teda máš, do pol hoďky budeš utekať 😉

lucky14
7. mar 2013

@klemberka dakujem. 🙂 No ja som ale ina trieda....porusovala som dost casto ten druhy mesia hlavne vecer a som bola presvedcena ze dietu nezvladnem ze potrebujem nieco ine. Som rada ze prisiel zvrat v mojej hlave a znovu pokracujem. 😀 Uz nech vidim nejake vysledky a budem sa citit este istejsie!!! 😀

zuzu1104
7. mar 2013

@klemberka samozrejme, ale neviem či by Vás moje cm a kg keď otehotniem moc povzbudili , aj keď budem držať pokračovačku😀

klemberka
7. mar 2013

@lucky14 neboj sa, trošku si ukľudnila bruško, telo a aj hormóny, takže zas ti to pôjde jedna radosť, uvidíš 😉 držím ti palce, lebo je vidno, že naozaj chceš, len niekedy sa potrebujeme dostať na úplne inú cestu, aby sme pochopili, že tá predošlá bola lepšia 🙂 ktovie, možno aj ja sa raz dostanem niekam mimo, no dúfam, že potom sa znova dokopem a vrátim sa... vlastne sa už tak stalo 😀

klemberka
7. mar 2013

@zuzu1104 ale veď každá dobrá a pozitívna správa poteší 😉 nech už je o hocičom 😝

cutty
7. mar 2013

Ahojte 🙂 Tak ja dnes vitaminy, na obed som si dopriala aj zeleninovu polievku 🙂 Poctivo cvicim kazdy den Jillian, som zvedava na vysledky po 30 dnoch 😉
@lucky14 Ahoj moja aka som rada ze si nazad 😀 Neboj dame to ! Musime a hlavne chceme ! Ja uz som si povedala ze hoci budem chudnut rok, kym nedosiahnem svoj ciel tak sa budem snazit 🙂
@zuzu1104 Ahoj Zuzka ako sa mas? Takze uz si na pokracovacke, tak super. Ja som ju skusala stiahnut ale mi vyhodilo ze je to nebezpecny subor. Ako sa tam striedaju tie dni?

adamko05
7. mar 2013

@cutty prosím, hod link, ktoru Jilli cvičiš.... díky

zuzx
8. mar 2013

@klemberka tak ja sa tiez priebezne budem hlasit a hlavne si chcem sledovat vahu po kazdom ovocnom dni. Nemala by ist hore, ale tak aspon sa donutim na tie ovocne dni, inak by som sa bala zas na vahu skocit 😀
Mam za sebou teda prvy ovocny den a dnes vaha zhruba o kilo vyssia ako po tej poslednej vode, ale beriem to tak ze to je take to putovne kilo, okrem toho mam tesne pred kramami a za tretie som tento tyzden aj trosku porusovala, boli oslavy a tak. Nevadi 🙂 Kym tam nie je zas ta hrozna vaha, tak je to ok 🙂

klemberka
8. mar 2013

@zuzx ja zas neviem, že keď ubehnú tie 3 mesiace či sa mám hodiť na pokračovačku alebo ísť ešte stále takto ďalej... osobne mi to takto nejak nevadí, že sa mi striedajú tie dni a nejak dúfam, že by som takto mohla zhodiť postupom času možno o niečo viac, ako keby som na pokračovačke či? zachvíľku mám pred sebou posledný mesiac, ale rada by som pokračovala, asi ešte jedno kolo, čiže odznova tie 3 mesiace, aspoň teda do pol roka a od druhého pol roka pokračovačku... a popri tom sa nejak musím odhodlať aj cvičiť 😀 či mysllíš, že je to blbosť, takto dlho to ťahať?

ivka2903
8. mar 2013

Dobré ránko dievčence 🙂 tak ja som dnes deň začala jablčkami a chystám sa na to lečo 🙂 Malého s mužom som vyslala k dedkovcom, lebo mám hooooruuuuu žehlenia, takže moje dnešné cvičenie spočinie pri žehličke. Bleeee .. Krásny deň
@zuzx ahoj, ja tiež po vode stojím na váhe, mám +-1kg.. ako kedy..ake kašlem na to, už ked som dala dole polovicu z toho, čo plánujem, tak to zase nechcem nabrať späť.. musíme vytrvať a všetko pôjde dole 🙂 Ja budem hrešiť 2 víkendy po sebe, lebo máme 2 veľké oslavy, takže to už neriešim vôbec 🙂
@cutty daj sem link, nech sa pridáme k tebe 🙂

ivka2903
8. mar 2013

@klemberka ahoj 🙂 Aj ja sa chystám takto stravovať pol roka a až potom pôjdem na pokračovaciu.. mám pocit, že za dva mesiace jednoducho nedosiahnem, to , čo chcem, takže potrebujem viac času ako len tie 3 mesiace.. 🙂

klemberka
8. mar 2013

@ivka2903 Ahoj Ivi, presne takto to nejak vidím a cítim aj ja 🙂 Takže sme na tom rovnako... Ale tak viem, že treba pridať aj to cvičenie, inak to asi tak ľahko nepôjde... 😠

ivka2903
8. mar 2013

@klemberka asi na tom niečo bude, ja som zo začiatku cvičila, ale potom sme boli stále mimo domu a nedalo sa mi tomu venovať .. večer vyflusnutá som sa už nevedela prinutiť, tak som to začala flakať...ale tiež sa idem dať na tú jillien 30 dnovú.. však môžeme začať spolu, naraz .. hm??? 🙂

klemberka
8. mar 2013

@ivka2903 nooo, to by nebolo odveci! 🙂 aspoň by sme išli v rovnaký deň, ja mám tiež stiahnutú v pc tú 30 dňovú, tak v pohode 🙂 akurát, že ja som ju cvičila asi pred mesiacom, po prvom dni som mala takú svalovicu, že som sa ledva postavila a po byte som sa plazila ako leňochod ale vravím si, šak čo, ešte jedno cvičenie a to ma prejde, cvičila som teda druhý deň, ani som to nedocvičila, lebo pri každom pohybe som mala pocit, že mi trhá svaly 😀 tak uvidíme, ako to pôjde teraz, ale tak nejak trochu tuším, že to bude to isté 😠

adamko05
8. mar 2013

ahojte
ja už čiastočne poupratované... celkom som sa rozbehla... ale využívam, že MM je doma a teda povysával a teraz leští kupelku... to je jeho 😉

a ŽENY... všetko naj k sviatku, nech sme zdrave, KRASNE, šťastné a milované 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ja dnes vitamínujem, celkom sa teším.... zatiaľ som mala iba vodu, čajík a pár tých "hriešnych" madlí... si hovorím, ked dám 10 takto ráno, isto do večera spálim, či? 😉

@klemberka už si nepamatam tvoje miery - váhu, výšku a aký máš cieľ....

ktorá ta Jilie na brucho hlavne? neviete? ktorý diel...

ja chcem vydržať tie 3 mesiace a uvidím... asi pokračovacia... alebo si nejako prispôsobím štýlom... 3 krát bielkoviny, škroby, UH a vitamíny... alebo dva B, dva Š, dva UH a 1 vitamínový, to sa mi pozdáva ešte viac... ako pokračovačka.. ale to je ešte mesiac.... tak uvidím...

včera som zasa uvažovala o tom plávaní, aj MM ma podporil, že ak chcem... že aby som skúsila mesiac zaradiť aj plávanie, či nejaké efekt... do kelu, pekné, že podporil, ale šak jak to už budem stíhať, ked nechcem babky otravovať 😒 😠 ???

adamko05
8. mar 2013

@klemberka a svalovica je nomálna.. ak máš svalovicu, mala by si si dať den, dva pauzu a zonova... a potupne pridávať, ono to prejde.. ja som mala svolovicu z posilnovne iba prvé dva razy... a dosť 😉

zuzanat
8. mar 2013

ahojte, ja mam dnes ovocny den, na ranajky som mala hrusku, teraz popijam kavu, chystam sa upratovat, tak snad ma nebude drazdit ziadne jedlo 😀 vcera som toho v ramci povolenych potravin pojedla viac ako som mala 😅

tiez som cvicila 30DS od Jillian, potom aj Ripped in 30, to ma tak nebavilo, a cvicila som aj 6week 6pack, posledne dve som nedokoncila, od noveho roka som obcas doma cvicila kardio kickbox, to ma bavilo najviac, je to super, ale odkedy chodim do fitka, tak doma necvicim. Prve dni som mala brutalnu svalovicu, som ledva po schodoch presla, ale to treba len rozcvicit, lebo ked skoncis a zacnes neskor, znova bude svalocia,telo si len musi zvyknut @klemberka

zuzanat
8. mar 2013

@adamko05 ty si aka sikovna, ja som este ani nezacala upratovat! 😅 😀 posli muza aj ku mne, nech to mam rychlejsie z krku 😀

na brucho od Jillian je 6week 6pack 🙂 mna volala suseda na plavanie, ale ja na to moc nie som, neviem kolko by som vydrzala plavat,tak zatial aj cvicenie staci, lebo to by som fakt bola tiez stale prec...uz teraz obcas neviem kde mi hlava stoji 😔

klemberka
8. mar 2013

@adamko05 @zuzanat baby pre mňa bola tá Jillian prvý deň úplne úžasná a doteraz sa mi to zdá byť super, len som netušila, že po pol hodine cvičenia tých cvikov budem mať hroznú svalovicu, ale je teda pravda, že to treba rozcvičiť nejak, musím to zvládnuť 😀 no a miery si nepamätám ani ja, mám to kdesi zapísané a teraz sa mi to nechce hľadať, ale moja váha na ktorej som začínala pred skoro dvoma mesiacmi bola 76,6 kg a teraz mám tak 68 kg no a môj cieľ je cca -20 kg, keby mám tých 55 kg by som bola rada 😀 ale tak ja meriam len 157cm, ja som strašne maličká, takže na mne tie kilá vidno hrozne 😠 ale dúfam, že do konca toho roka to nejak dám, len musím začať teda cvičiť... 😔