90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisab
11. mar 2013

Tak ja uz som po veceri mala som zeleninovu polievku,mrkvicka brokolica,mnam.no a zajtra voda,fuuu,uz teraz snivam o strede,ake fajnove zapekane masko si dam;0))

adamko05
11. mar 2013

čaute modelky...

jeeeejdaaa.. toľko chvály, to asi ani nezaslúčim 😉 .... číselne to vyzerá možno fajn, ale keby ste ma videli, kto vie, či by ste si všimli... 🙂
aj ked teda, moja nevšímavá švagriná (a to nie sme až tak ani kamošky, aj ked je to lepšie, "jak kdysi")... ma včera pochválila, vypytovala sa, ako sa mi to podarilo, že aj ona chce 😀 😀
a včera som šla na 100%, napriek oslave... len som si dala pár orieškov, ale to len raz som dobla, nech nie som za suchára 😀
dnes na obed placky zemiakovo - cuketové... (zemiak bol len jeden, a jedna celá cuketa... je to mnamkááá s nou).. a teraz som dojedla zemiaky upečené v šupke s rastl. maslom... rozhodla som sa dať si aj maslo rastlinné, použila som pravidlo delenej 😉
a dusím kapustičku, zajtra budu fliačky kapustné a zoberiem si asi aj dva pagáče k obedu... a na večeru asi torta (ak zostane...)... alebo mám ešte zamrazenú štrudľu
dnes som stihla aj fitko, pôvodne som chcela byť dlhšie.. ale museli sme isť kupiť synovi topánky, všetky z jesene malé 😠 😠 😠 ... mám v pláne isť ešte v stredu a asi aj vo štvrtok.. no uvidím...
@mariannaz ja si myslím, že sa to nemože... lebo tá krupica bude asi pšeničná a mliečko... možno zo sojového mliečka na škroby by som to riskla... ale neviem.... ja aj na UH ked som niekedy (pred 100 rokmi, ked som držala 😀 .. robila puding, tak mliečka pol pohárika, ostatné voda 😉 )

adamko05
11. mar 2013

@sisab držím palček, to zvládneš.....

adamko05
11. mar 2013

@sonia1501 so sladkým si môj spojenec... ale zahryzni sa do diety, skús odolať jeden, dva dni uplne, že nedaš, nedáš.. dáš žuvačku, aj dve... dáš orech.... ja som na tom bola podobne, ja som každý den ku kávičke mala sladkosť... a teraz fakt si často ani na UH nedám.... nehovorím , stále by som si pri výbere - režen - čokoláda vybrala čokoládu .... ale lepším sa.... 😀

lucky14
11. mar 2013

@sisab zatial vodu moja. Ale akusi krizu dostavam ale si hovorim ze to uz dam a zajtra rano sa budem vytesovat z ranajok. Uz sa tesim na pomaranc. 🙂

adamko05
11. mar 2013

@lucky14 nezraduješ ju nejak často?? vodu.. šak si mala v utorok, nie?

adamko05
11. mar 2013

@sisab druhá voda?? a taký veľký ubytok.. no super

lucky14
11. mar 2013

@adamko05 ano mala. Pravdu mas. Ale dnes rano som sa pozrela do mojho lunarneho kalendara a vraj je NOV a super je si dat ocistny den. Mala som mat dnes vitaminky ale vraj je ucinnejsie len pit. Tak som si povedala ze skusim. A zatial OK. Zajtra pokracujem bielkovinami. To dnes len vynimocne....nasluchla som hlas svojho srdca. 😉

adamko05
11. mar 2013

@zuzanat s tou kačkou si mi narobila chute, myslím, že asi budeme mať v blízkej dobe aj my..... 😀 😀 😀

adamko05
11. mar 2013

@lucky14 tak super, už to vydrž.. už sa to neoplatí pokaziť....
MM mi tiež cez vodu hovoril, ako som piekla pagáče a kázala som mu chutnať oškvarky, že či som dosť osolila... že či umiem, ked si dám... hovorím, že nie, ale mať blbý pocit z toho, že som nemala pred tým aj pozitívny pocit, sa mi fakt nechce 😀

lucky14
11. mar 2013

@adamko05 ved aj preto to dnes zvladam OK ze mm je v praci. A pride az po 22hod takze uz isto neporusim. 😉 Ked som mala vodu minuly tyzden bol doma vecer a stale mi nieco ponukal zjest. Vraj to nie je dobre nejest a....odolala som aj tak. 😉 Musim byt na seba prisnejsia ked chcem vidiet vysledky. Tebe to ide skvele!!! Mozes byt pravom na seba hrda. A este aj ta posilka Ti ide na 1 takze tlieskam!!!! 😀

dnika2
11. mar 2013

tak ako baby dari sa ja dnes fitko beziaci pas orbitrek a tak...a vy ako?

klemberka
11. mar 2013

@lucky14 ahááá, tak ďakujem za vysvetlenie 🙂

klemberka
11. mar 2013

Ahojte, tak ja dnes UH na 100%, obed pizza, večera koláčik + povinný kúsok čokoládky 🙂 Ale na tú Jillian som nemala čas ☹ Aj teraz som tu len na skok, uvidíme, možno ešte neskôr, alebo možno zajtra, už sa musím dokopať 😠 😠

zuzanat
11. mar 2013

ahojte, ja dnes konecne na 100% , na veceru som mala dru tycinky 😀 u sestry som si 30min zacvicila na orbitreku a aj na rotane chvilu, na nu sa idem este teraz postavit... Som dnes cely den premyslala ci si nekupim domov orbitrek, ale na drahy nemam a bojim sa, ze by som kupila rovnaky crep ako ma moja sestra. pocas celeho cvicenia som sa bala, ze sa rosype. strasne huci, vrzga, to nie je na vecerne cvicenie, deti by mi isto nespali. Potom ma napadol steper, ale ja potrebujem schudnut hlavne na bruchu, takze to nie. Budem musiet nieco vymysliet, aby som mohla chodit do fitka 😔

@lucky14 super k odhodlaniu 😉

lucky14
11. mar 2013

@zuzanat prosim Ta ked cvicis na rotane ako sa pohybujes. Vraj sa maju ruky drzat hore a hybat len bokmi? Hladala som to na nete nic ine som nenasla. 😉

lucanka49
11. mar 2013

kočky hodťe mi nejaky link kde najdem ako sa tu stravujete?ďakujem som nová a chcem skusiť niečo,som sa anučila poriadne dodržiavať pitný režim tak sa chcem pokusiť niečo aj zhodiť 🙂

zuzanat
11. mar 2013

@lucky14 toto som ja tiez dlho riesila a hladala na nete a nic som nenasla. ja mam ruky zohnute a hybem aj nimi, neviem ako to vysvetlit 😀

lucky14
11. mar 2013

@zuzanat vdaka. Lebo si neviem predstavit 15minut drzat ruky nad hlavou asi by mi odpadli. ha ha ha 😉

zuzanat
11. mar 2013

@lucky14 neviem ci je to tak spravne, ale snad ano. obcas ma dost picha v boku, tak musim zmiernit tempo, ale viac ako 15min nevydrzim

lucky14
11. mar 2013

@zuzanat inak vraj picha v boku ked je zle dychanie. Tak skus nadych nosom a vydych ustami. 😉 No ale zatial to ovladam len teoreticky...dufam ze skoro aj do praxe sa pustim. 😀

lucky14
11. mar 2013

@lucanka49 ahoj. Napis mi Tvoj mail a poslem Ti cely rozpis 90DD. 🙂

sisab
12. mar 2013

@adamko05 no ale ja chudnem z velkeho cisla, takze tak. a este flakam cvicenie, to keby som sa donutila, tak by to islo este lepsie...
@lucky14 tiez mi to slo lepsie, ked manzel nebol doma, neviem preco
dneska mam vodu, tak som mala dve kavy a caj...jaaj, uz nech idem spat 😀

lucky14
12. mar 2013

@sisab drzim palceky aby Ti dnesok rychlo ubiehal a vodu si mala uz za sebou. Treba mysliet na to ako Ta vaha zajtra rano potesi ked vydrzis. 😀

dzantica
12. mar 2013

@sisab ahoj..držím palce,aby ti dnešný vodný deň rýchlo ubehol..mňa to čaká vo štvrtok :( z akého čísla chudneš? Ak sa smiem spýtať..

@lucky14 som si všimla, že sa vážite po vodnom dni..ja to od začiatku diéty robím tak, že sa vážim a meriam v deň vody ráno..čo už..už teraz to nebudem meniť..

Dnes mám UH..Na obed budem mať pizzu..dnes budem mať mimoriadne rýchlo navarené 🙂 Včera sme si boli zase s partiou sadnúť v jednej reštike, všetci si dali pizzu..tak aj ja som si jednu objednala - ale do krabice na dnešný obed..len taká zeleninová bez šunky a bez syra..tak si ju dám len na nejaké 3 minútky ohriať do mikrovlnky a mám navarené.. 🙂
Inak pozerali ste včera extrémne premeny? To je neskutočné, čo tá žena dokázala..má môj veľký obdiv..som to pozerala s otvorenými ústami..normálne som nechápala..vyzerá úžasne..

lucky14
12. mar 2013

@dzantica myslim ze je to dobre ze to robis tak ved aj tak ked sa clovek vazi po vode to 1kg je relativne. Takze Ty mas aspon objektivny vysledok. Je to skor o motivacii aj to extra kilo potesi. 😉 Ale zase Ty sa vazis kazdy tyzden tak mas predstavu na com si. 🙂 Ide Ti to super a to je hlavne!!! 😀

lucky14
12. mar 2013

@dzantica zabudla som este. Namiesto mikrovlnky si daj tu pizzu prihriat do rozohriatej rury. Za 5min bude chrumkava a vonava skoro ako cerstva. 😉

dzantica
12. mar 2013

@lucky14 hej? Ja som mala najskôr v pláne, že ju zabalím do väčšieho sáčka už v taniery aby neobschla..ale asi ju dám do tej rúry, jak si písala ty..Nebude suchá potom? Už si skúšala takto?
No veru, ja sa vážim každý pondelok kvôli sebakontrole a aj zvedavosti 🙂

dzantica
12. mar 2013

@lucky14 tak spravila som podľa teba..už je aj po nej 🙂 bola super..a rozhodla som sa, že doma si už pizzu len pre seba robiť nebudem..neoplatí sa to..včera som si kúpila túto za 2 € a podľa plagátu že MALÁ..ale v skutočnosti trčala ešte aj z plytkého taniera a ledva som ju zmestila na pizzový plech čo mám doma..a chuťovo super..takže keď budem mať na UH chuť na pizzu, zbehnem o dedinu ďalej od nás a dám si z tejto reštiky..a mám to bez roboty 😀

lucky14
12. mar 2013

@dzantica som rada ze chutila. Ja to tak stale robim ked zohrievam pizzu vzdy v rure. Vtedy zostane chrumkava. Ked ju ohrejem v mikrovlnke byvala taka makka az gumova. No veru ak chutila mas postarane o skvely obed bez namahy aj nabuduce budes vediet co si dat bez velkej namahy. Je super ze sa vazis kazdy pondelok a stale vidis povzbudzujuci vysledok. U mna to tak nebolo tak som musela obmedzit vazenie sa na minimum lebo ma to rozhnevalo ked som isla na 100% a vaha stala ba dokonca stupla. Ale asi sa zacnem vazit kazdy pia. Ja mam totizto kazdu sobotu skroby a nedelu UH a po nich by som isto videla vyssie cisielko ako po vitaminkoch. 😉