90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

milvasik
17. mar 2013

Prosim vas , nejde mi do hlavy jedna vec, ked v niektorych ielkovinovych dnoch pisu, ze k mäsu so zeleninou mozem zjest krajec chleba. ved ten patri do uhlohydratoveho dna, nie? Neviem, ja len zacinam, tak preto sa pytam.

zuzx
18. mar 2013

Ahojte dievcata, idem sa vam priznat, je to so mnou jedna velka katastrofa. Odkedy som skoncila s dietou, nejak nemam priestor na pokracovanie, furt nejaka oslava alebo prilezitost, minuly tyzden skolenie kde bolo kopec dobrych veci, no katastrofa, ako hovorim.
Rifle su zatial ok, volne, ale ked to pojde takto dalej tak neviem. A tak oddnes idem zasa tvrdo na delenie (v ramci pokracovacky). Aj ked neviem dokedy, ked zas zajtra dalsia oslava, ale musim sa zatat, ved som to zvladla tri mesiace.

Uz som zacala cvicit, minuly pondelok, do soboty som mala taku svalovicu, ze som si na zachod nemohla sadnut 😀 Takze dnes konecne mozem pokracovat v cviceni.
Drzte sa.

sisab
18. mar 2013

Ahojte dievcata, ja som si vstupila do svedomia a odo dnesku idem zase na 100%. Predsa nezahodim 2mesacne snazenie pre nejaky snitzel 😀 😀 Dnes mam UH, na obed tarhonu a zajtra aj pozajtra si ordinujem vitaminy, aby som nahradila vynechany UH den minuly tyzden...
Zelam vam pekny dnik a pevnu volu 😵

sisab
18. mar 2013

@zuzx no ved toto, nevyuzit prilezitost je najtazsie 🙂

dzantica
18. mar 2013

@zuzanat Ahoj.. 🙂 No to si nemyslím, že vás o chvíľu predbehnem.. S mojími cm v páse ťažko 😀 Ja cvičievam na eliptickom trenažéri (skús si vygoogliť : eliptický trenažér verso 109). Momentálne som tu cez mobil, tak sa mi nedá hodiť link..ale už som sem raz naň link dávala..

zuzu1104
18. mar 2013

Ahojte kočky, pozerám, že vám to ide vynikajuuuuco🙂 ste všetky šikovné. Mne to tiež ide fajn, len víkend bol dosť kritický, ale už som v poho, dnes som mala výborný obed, tak sa idem pochváliť aj fotkami. Mala som rukolový šalátik s olivami a syrom a upiekla som celozrný chlieb. Je senzačný, mäkučký.

sisab
18. mar 2013

@zuzu1104 ake kraaasne, mnaaam 🙂 no niektorym nam to tu ide aj tazsie, sebadisciplina je velka veda 😀

adamko05
18. mar 2013

ahojte
@milvasik no, jednoducho to tak je, v B aj Š môžeš aj jeden krajec chleba 😉 .... ale iba k obedu
@zuzu1104 obed vyzerá užasne.. škoda, že nie som šalátová ☹

ja dnes bielkoviny... obed kura s kapustou...
teraz sa už teším na kuriatko a ostatnú kapustičku ... snad dám bezprehreškový deň 🙂
a už si robím rizoto na zajtra, aj deti sa potešili, že aby som dala veľa kukurice... no tak som dala 🙂
stihla som dnes posilnovnu, bola len presne hodku, bo malí boli sami.. ale tak, snažila som sa makať 😉

zuzu1104
18. mar 2013

@sisab bolo to naozaj chutné 🙂 a o sebadisciplíne tiež už viem svoje, tiež mi to už nejde ako na začiatku, ale tak aspoň snaha je. Keby som nebola stále taká unavená, tak by som aspoň cvičila, a to by mi pomohlo vytvarovať postavu, keď mi to v tej diéte až tak nejde. Mám dole 12,5 kg a nechce to ísť viac dole. Musíme sa držať, veď leto je už za dverami 🙂
@adamko05 ale chlebík by si mohla 🙂

adamko05
18. mar 2013

@zuzu1104 dávno som nejedla pečivo... za dva a pol mesiaca... asi 3krát.. 4....

sisab
18. mar 2013

@adamko05 nechyba ti? ja napriklad dnes UH a na veceru sa radsej vzdam cokolady, torty a kolacika a dam si posuch 😀 zajtra planujem si rano nachystat tu tvoju jablkovu kasu, no fuka u nas hrozny vietor a vypadla nam elektrina a pri sviecke sa mi nechce 😝

adamko05
18. mar 2013

@sisab zatial ani nie, aj ked už sa pár B dní chystám na paštekový chlieb s paprikou... ale ja zasa sladké na UH nevymenííím.. aj pizzu som mala iba dvakrát a dvakrát cesnakové koláče... to je náhrada pečivka.... ale v iné ako UH veru asi dvakrát
idem smer sprcha a nasať energiu od detičiek... ideme spolu do postele, prečítame si, pokecáme... od zajtra to bude "veselé" 😝 v práci...

adamko05
18. mar 2013

@sisab ale lepším sa aj so sladkým, ja si myslím, že tak je to aj s chlebom, že ked ho obmedzíš, tak sa to dá, aj sladké sa dá.... čo tu ja všetko nezistím 😉

sisab
18. mar 2013

@adamko05 no ved s jedlom rastie chut;0))pekny vecer

sisab
19. mar 2013

baby kde ste vsetky? 😕 ja prave ranajkujem jablkovu kasu s kokosom, to vam je delikatesa 😀
@adamko05 davala si si do toho aj med?

dzantica
19. mar 2013

Ahojte.. 🙂 Tak včerajší vitamínový deň som zvládla celý deň bez prehrešku, ale len do 22hej hodiny, kým si priateľ do postele nedoniesol pečené zemiaky s kečupom..Tak rozvoniavali, že sa im nedalo odolať.. ☹ Toto je teda podpora od mojej polovičky, že si nosí jedlo priamo pod môj nos a ešte v takú neskorú hodinu.. oooo bože pomoooooooc.. Ale dnes už idem na 100%.. Na obed som mala zeleninovú omeletu a teraz si kávičkujem..

adamko05
19. mar 2013

ahojte
teeeeda, nikde nikto?
dnes škroby... rizoto a teraz zemiaky....
zajtra kapustné fliačiky....
dnes som nestíhla a v práci toľko piť, čo zvyčajne, snád zajtra....
dúfam,ž e zajtra to pôjde v práci tak "po masle" ako dnes (ani som nečakala) a stihnem aj posilnovnu....
tak do chudnutia
tuším by som sa mala aj odvážiť, od vody, čo je už cez týždeň... som sa nevážila... môj rekord 😀

sisab
19. mar 2013

@adamko05 no ja dneska vitaminy vsetko v pohodw,akurat na veceru sme boli a v restike som si dala vysmazane sampinony a kapustovy salat.asi to nie je uplne koser ale moc vyber nebol.zajtra mam zase vitaminy tak nejaku polievku vykuzlim

adamko05
19. mar 2013

@sisab nebrala by som to tragicky... šak to ja tie moje oriešky v čoko 😀
prečo dvoje vitamíny za sebou?

idem ja do hajan.... tak píšte, nech mám zajtra na večer čo čítať 😀

dnika2
19. mar 2013

no ako baby ja mam 30marca 3 vodu ale vaha skoro to iste ako po 2vode. 😖 cvicim pelne ale prehresky su 😠 😠 rozmyslam ze po skonceni prejdem na stravu podla seba zdrave vecere aj obedy nejaka desiata ovocicko a tak snad do leta este pojde dole 10kil 😅

lucky14
20. mar 2013

Ahojte chudulky. Tak sa mi zda ze je tu akosi podozrivo ticho. Teda bud ste na tom ako ja ze sa nemam s cim chvalit tak radsej len ticho sledujem vase uspechy a obdivujem alebo sa vam dari super zvladate to s prehladom a tak sem nemusite ani nakuknut kvoli inspiracii. V kazdom pripade u mna je to zleeee!!!!! Tresknite ma niektora po hlave nech sa uvedomim, prosim!!! Napriek vsetkemu prajem krasny a vyzera ze bude slnecny den!!!! 😀 😀 😀

lucky14
20. mar 2013

@dnika2 schudla si uz krasnych 10kil takze vies ako na to a do leta isto das dalsich 10kg. Mozno si len telo zvyklo. Ved predsa kazda sme ina. Co plati na jednu nemusi na dalsiu. Myslim ze preto tuto dietu tak vela kociek zacne a len malo vydrzi do konca. Ale neviem to je len moj nazor. Prajem vela pevnej vole a daj vediet po 3tej vode vysledky. 😀

dnika2
20. mar 2013

@lucky14 dakujem a ty si na tom ako?co dnes papas:?

angelika23
20. mar 2013

ahojte , akurát som si skúšala moje oblečenie ktoré som nosila pred tým ako som ostala tehotná , a čuduj sa svete pomaličky ale isto sa navliekam do starej vekosti !!!! super 11 kg dole :D

sisab
20. mar 2013

@adamko05 druhy ovocny preto, lebo som minuly tyzden vynechala 1UH, lebo som bola pazrava na gulas 😀
@dnika2 dovtedy mas este skoro 2tyzdne, este sa nieco pohne urcite. Presne toho isteho sa aj ja obavam, lebo po druhej vode som bola happy a pazrava a po dalsom cykle po vode som mala +2kg, ktore teraz horko tazko davam dole..ale zase je pravda, ze som jedla aj slaninu a slane tycinky 😀
@lucky14 never tomu, kazda mame slabe chvile a ja sem nakukam pomerne casto pre povzbudenie. zo zaciatku som porusovala menej ako neskor, asi som zaspala na vavrinoch a teraz to musim dohanat. Viem ze dzantica spominala, ze sa jej vaha pred vodou a po nej nepohla, no mne nasadila ruzove okuliare a potom zase strhla... 😝 takze pracujem na sebe dalej. Ale vcera mi znama polichotila, ked ma videla, ze som schudla a nielen trochu, tak som sa potesila 🙂
dnes som mala na obed kelovy privarok a na veceru bude asi peceny karfiol. zajtra to vidim na lososa,asi 😀

lucky14
20. mar 2013

@dnika2 ha ha ha. Tak moje ranajky horalka a fidorka, obed vianocka s malsom. No pravdu povediac dostala som ms takze mam asi vyhovorku?!?!?!? Zajtra pokracujem vo vitaminovom dni. ... teda dufam. 😀

lucky14
20. mar 2013

@sisab ked ja mam super etapu ze idem krasne aj sa lepsie zacneme citit a potom bach vsetko v haji lebo zeriem a nie len trosku porusim ale ze total a naberiem vsetko co som dala dolu a mozno aj trosku viac radsej sa nevazim ale som si ista citim to na obleceni aj na sebe.....a takto stale dookola a uz 6tyzdnov sa tocim viac menej takto....takze hanba mi velka. viem viem viem sama si za to mozem.....leto sa blizi...musim sa skonsolidovat. Ale Ty si super ide Ti to krasne takze sa tesiiiiiiiiiiiiiiim. 🙂

sisab
20. mar 2013

@lucky14 😀 😀 😀
@lucky14 no ved toto, raz sme hore, raz dole, sebadisciplina je vazna vec. no ja chcem tento mesiac zase aspon 5kg dole, takze musim makat este...a potom budem pokracovat dalej 🙂 dufam, ze tu nezostanem sama

lucky14
20. mar 2013

@sisab isto nie. Ja sa tu budem motat este dlho pri mojej discipline. Ale dufam ze to raz aj do konca dotiahnem. 😀

sisab
20. mar 2013

@lucky14 aj ostatne baby, ako to planujete vyriesit na velku noc? idete varenie/stravovanie prisposobit 90DD alebo na tie dni vypnete? lebo ja mam dilemu...