90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucula73
9. apr 2013

@mijadave a keby si si naliala vodu do 0,5l fľaše a nosilaa všade so sebou a občas si odpila? 🙂

dzantica
9. apr 2013

Haha 😀 Akurát som bola v kuchyni schovať do chladničky polievku čo sa dnes varila a pozerám a v chladničke ešte kúsok torty z maminej oslavy.. Tak som im dala na tanierik ceduľku že : " Janka - večera 🙂 " aj s tým smajlíkom haha 😀 Zajtra mám UH a už sa nenormálne teším na tú tortu..Dám si na večeru..Výýýýborná bola cez víkend.. 🙂 Aspoň nemusím zajtra nič piecť 🙂

ifkael
9. apr 2013

@dzantica kolko merias ked mas ciel 55kg?

dzantica
9. apr 2013

@ifkael 167 cm mám

mijadave
10. apr 2013

@dzantica dakujem... tak ja rano do seba nalacno dostanem max 2dcl... potom si dam ranajky a uvarim si pol litra caju, bud zeleny jacmen, alebo zmes na chudnutie alebo nejaky bylinkovy.... no kolkokrat na obed zistim, ze som ho este nevypila... som tetaz doma bez roboty, no staram sa o susedovie rocne dievcatko a pri nej proste mi nedojde, ze sa mam napit.... a Ty budes aka stihla, ked pri svojej vyske chces 55kg... 😉 ja mam 158cm a budem rada, ked pojdem na 58g, ak by som dosla na 55, tak by tu nebolo stastnejsieho cloviecika 😉
@zuzanat, @lucula73 no ved to, doma je to tazsie, je tu viac lakadiel a k tomu ked ma mala chce krmit tycinkami 😀

mijadave
10. apr 2013

@lucula73 no jedine, ze si ju dam na krk 😀 pri malej, co sa o nu staram nemozem mat stale pohar na stole ☹ ale nieco vymyslim... asi si nastavim budik kazdu hodinu, aby som sa napila 😉

vandijan
10. apr 2013

@dzantica Ďakujem, si milá, dúfam že mi to pôjde ako tebe.
Takže 4 deň je za mnou a ja som opäť naštartovaná na bielkoviny so zeleninou. Včera som si pozerala nejaké cviky. Vraj najúčinnejšia je metóda P90X, cvičíte popri chudnutí? ak áno, tak aké cviky?
Ďakujem za odpoveď a prajem pekný dník 😀

dzantica
10. apr 2013

@mijadave Chcem ešte čo to z bruška zhodiť a hlavne nohy sú moja nočná mora, lýtka a hlavne stehná..Cvičím o dušu od začiatku diéty..Dávam zo seba maximum..Cvičím na eliptickom trenažéri tak 3krát do týždňa keď sa podarí (niekedy viackrát,niekedy menej - keďže ho nemám doma musím sa prispôsobiť otcovej sestre-k nej chodím cvičiť na trenažér)..90 minút cvičím (ale s prestávkami) a prejdem cca 45 km a spálim cca 1020 kalórií..A doma cvičievam od pondelka ešte Jillian a brušáky..Svalovicu mám brutálnu, keďže som 2 týždne Jillian necvičila..
Idú tie cm dole ale pomaly a stehná ešte nemám také spevnené ako si predstavujem..
Na tú vodu si musíš sama nájsť taký systém,že kedy a koľko..Pre mňa je to teraz už taká automatika, lebo som si zvykla že ráno vypijem ten 1 liter , o nejakej 11tej si niekedy robievam bylinkový čaj, potom väčšinou o tej 16tej si spravím kávu a okolo 19tej si prevarím pol litra vody a potom tú pijem..Ale medzitým mám stále po ruke minerálku..To je už taký zvyk pre mňa a automatika keď som doma..

dzantica
10. apr 2013

@vandijan Už som teraz vyššie napísala.. Áno, ja si myslím, že bez cvičenia by to nešlo..Keď zhodíš nejaké tie kilá, potrebuješ vyformovať-spevniť telo..aby neovisala koža..Ja pri mojich zhodených 21 kg by som vyzerala hrozne, keby necvičím..Takže ja poctivo od začiatku diéty makám na sebe a formujem postavu.. Cvičím denne 200 brušákov, keď sa podarí chodím cvičiť k otcovej sestre na eliptický trenažér a ešte cvičím podľa trénerky Jillian Michaels (stiahla som si od nej do PC videa a podľa nich cvičím)..ale cviky som si prispôsobila podľa seba..sú 3 levely a jeden level by sa mal cvičiť 10 dní potom prejsť na druhý,zase cvičiť 10 dní a potom tretí zase 10 dní..ja cvičím prvý a druhý level naraz jeden deň, lebo vynechávam cviky kde skacká keďže som na poschodí 🙂 síce v rodinnom dome, ale nechcem robiť rachot 😀 pod mojou izbou je obývačka a strašne sa to ozýva.. 🙂
To P90X nepoznám..

schatje6
10. apr 2013

Ahojte, dnes mam tretiu vodu, uz som dala kavu, caj a trochu mineralky a skvrka mi v bruchu, lebo teraz mam obvykle cas ranajok, Za treti mesiac sa vaha zastavila, vidim to cca na nejake 1-2kg, uz len cvicit zostava, aby sa to zase pohlo, tak ako to robis ty @dzantica. Tak drzte palce 🙂 Musi to byt super, ze si doma a mas cas sa venovat sama sebe, ja mam velakrat problem stihnut veceru do 20.00 😖

lucula73
10. apr 2013

@schatje6 tak hoď potom čísielka,ako to vyzerá celkovo,po tretej vodičke 🙂
inak pekný chudnúci dník želám......ja teda pijem odušu a furt odbieham na wcko 🙂

vandijan
10. apr 2013

@dzantica,´tak fajn, lebo si myslím, že by som mala cvičiť, P90X, je 90dňový tréning na posilnenie a spevnenie celého tela

https://www.youtube.com/watch?v=OawJdCt6cMw


je to dosť makačka a originály sú v predaji len v USA a Canade, ale keď si pozrieš tých ľudí, čo na sebe makali 90 dní, je tam viditeľný rozdiel.
na YouTube sa ti to objaví hneď, najviac ma zaujali moje problémové partie a ich zmena, a to brucho a stehná 😒

dnes ma chcel manžel potešiť a zohnal lístky na naše výročie svadby na ochutnávku vína do sklípkov na sobotu 😒
a ja mám ovocné dni ...................ochutnanie vína s ovocím - kombinácia dosť blbá

aduss
10. apr 2013

ahojte baby, tak ja dneska 7. den 🙂 po ovocnom sa odvazim a dam sem vysledky 🙂 drzim vsetkym palce

dzantica
10. apr 2013

Ahojte..Tak na obed som mala polku pizze čo som si ešte minule odložila do mrazničky..To bolo moje posledné normálne jedlo..Teraz najbližšie až v sobotu..Lebo zajtra ovocie a v piatok voda.. Na večeru mám dnes ešte ten kúsok torty, už sa tešííííím 😀 Idem si teraz zacvičiť..ale tá svalovica čo mám jaaaaau..Už mám normálne obavy z tej mojej svalovice.. V utorok idem na dlhšiu cestu autom a šoférujem ☹ A mňa bolí celý človek..Dúfam, že to do utorka rozchodím..Strašnú blbosť som urobila, že som si dala 2 týždne pauzu od Jillian a teraz som opäť s tým nanovo začala od pondelka ☹

@schatje6 Tak držím palce, aby si v pohode zvládla dnešný vodný deň..A čo plánuješ ďalej? Ideš na pokračovačku?

@vandijan No vyzerá to zaujímavo..Ak ťa to zaujalo, tak choď do toho..Hlavne aby ťa to bavilo 🙂

adamko05
10. apr 2013

ahojte...
tak som zasa online 😉
hádam teda zas napíšem častejšie
vidím, že sme sa rozrástli 😉
včera a dnes konečne 100 % den, aj ked včera som si asi dala troška vaic, ako by trebalo, ale tak, iba UH to bolo
na zajtra sa teším... syrovýýý dník.... dlho som sa chystala... mám nakrajanu mozarelu, hermelín a aj kusok eidamu.... poprášené koreninami, pekne navrstvené a k tomu redkvička s paprikou.... juuuj, už nech je obed... a masový vývar mi zostal ešte od nedele, tak všetko sa spotrebuje 😵 😵
dnes som bola aj vo fitku (v pondelok som nestihalááá... )... a pôjdem aj zajtra, v piatok uvidím ešte, ako všetko sklbim - práca, zubár... mala by som ist po dlhom čase busom do práce... no toľký nápor 😀 ... tak neviem, či fitko dám

schatje6
11. apr 2013

Ahojte dievcata, vodu som zvladla, no uz som hladna, po tretej vode celkovy ubytok 13,5kg 🙂 , za posledny mesiac len 2,2kg @dzantica pokracujem dalsich 90dni 😵

kika25
11. apr 2013

Ahojte dievcata, pridavam sa aj ja k Vam, dietku som uz pred par rokmi drzala so slusnymi vysledkami ale rokmi som kilecka opat nabrala tak som sa opat pustila do toho 🙂 Dnes UH den - otazka, na veceru mozem len nieco sladke,napr. zakusok alebo mozem najprv trocha napr. pizze a o hodku zakusok? 😝 diki

sonia1501
11. apr 2013

Ahojte, ako to stihate cvicit popri detoch a domacich pracach??? Ja ledva najdem cas na to, aby som sa najedla. To si davam len vydatne ranajky potom cely den len daco male.. Moj rekord je 68,3kg ale dopomohli mi stresy, nejedla som skoro cele dni, zomrela nam babka bolo to hrozne, ale uz lepsie, uz to prebolelo. Teraz drzim 69kg. /vyska 174cm/. Celkovo som dala dole 3kg za mesiac? no asi za mesiac. Ale na cvicenie mi nezostava vobec cas :o(

dzantica
11. apr 2013

@schatje6 Super.. Ja som mala po tretej vode od teba len pol kila rozdiel (14 kg)... Koľko by si chcela ešte zhodiť???

@kika25 Ja mávam UH dni také, že na obed si spravím cestoviny, alebo pizzu (no na čo mám chuť) a večera už len 2 kúsky zákusku a 1 tablička čokolády.. A mala by si dodržiavať tie časové odstupy medzi jedením (cez UH deň sú to 3 hodiny medzi obedom a večerou)

@adamko05 Mňam, na dnes si si teda pripravila ozaj chutný obed.. Ja som si v pondelok kúpila prvýkrát v živote tofu syr, že ho vyskúšam, ako to chutí.. Vedela by si mi poradiť nejaký chutný receptík??? Niečo také s kopou zeleniny 🙂 Že by som si to niekedy budúci týždeň spravila cez bielkovinový deň.. Ako si na tom s kilami?? Vážila si sa?? Ja mám zajtra vodu, tak som zvedavá aj na centimetre či sa pohli.. Ale od pondelka sa držím a absolútne vôbec som nezhrešila ani len ochutenou minerálkou 😀
Teraz som akurát prišla k otcovej sestre..Idem si odcvičiť 90 minút na trenažéri a pôjdem domov... Ufff, to bude zaberák s tou mojou svalovicou...Už sa "teším" 😠

z.k
11. apr 2013

Ahojte tak hlásim sa aj ja od posledných prehreškov idem na 100% tak snáď to bude aj vidieť ja mám dnes bielkoviny spravila som mäso so zeleninou.Pridal sa ku mne aj manžel ten má úbytok za tri týždne 7 kg tým chlapom to asi lepšie spaľuje 🙂 ,ale aspoň sa motivujeme navzájom 🙂

zuzanat
11. apr 2013

ahojte, ja som dnes prvy krat v zivote zapekala cuketu, plnenu rajcinami,syrom a sunkou, viem, nemalo by sa to miesat, ale nevadi, bolo to vyborne, aj sestre som musela spravit 😀 Veceru uz mam za sebou, spravila som si zeleninovy salat so sunkou a cottage syrom, tiez vyborne, sa mi dnes darilo 😀 Doniesla som si od sestry bicykel, tak sa chystam "slapat" a aj cvicit, vcera som prvy krat cvicila Boba Harpera - posilnovanie na brucho, fajne to bolo. dnes neviem este co budem cvicit, asi kardio a aj boba 🙂

@adamko05 nakoniec som si vcera kupila v tescu tuto knihu http://www.martinus.sk/?uItem=135122 tam stale 13€ a odporucam! vyborne recepty su tam. Uz sa tesim kedy skoncim s dietou, a zacnem taketo normalne stravovanie, som na to dost nazhavena, kade co, som pocitala... len aby mi to odhodlanie ostalo 😀
@schatje6 krasny ubytok! 🙂
@sonia1501 ja cvicim vacsinou pri detoch, bud sa hraju, ale skacu pri mne, motaju sa pod nohami,ale musim to prezit 😉

adamko05
11. apr 2013

ahojte
dnes sa držím bielkovin... akurát si idem urobiť večeru.. opečiem si kúsok syra, mám chut na teplé, ked obed bol studený... a zostalo mi zo včera troška kapusty, dám si k tomu... síce takto sa mi nezdá, že sa to k sebe hodí, ale tak uvidím 😀
rodinke som práve tousty nachystala... dobla som jedno kolečko šunky... ale to prežijem
dnes som zasa bola cvičiť, nie dlho, dnes len hodku, ale zapotila som sa riadne...
uvažujem, že skočím aj zajtra.... šak víkendy mám také lenive už, čo sa cvičenia týka...

@dzantica od veľkej noci som sa nevážila, to bol tých 62,2 kg 😠 😠 ... a uvažovala som, že sa odvážim až v utorok, ked dám konečne (hádam) v pondelok tú vodu... a teraz mám aj MS a preto som aj vodu aj váženie preložila...
@zuzanat chcem sa tiež obzrieť po nejakej mudrej knihe.... ja mám cuketu v chladničke tiež, chcela som si robiť placky, ale zostlao mi rizoto.... tak si zajtra beriem to... lebo šak by som varila do neviem kedy, ešte idem dorobiť granadír, síce to je rýchlo... ale aj tak... ešte keby aj sebe..
a ja som si včera kupila baklažán, nikdy som nejedla... skúsim urobiť... neviem ako ešte 😀
@dzantica ja milujem tofu s vajíčkom, ako praženicu... alebo len tak na chlebík ... nakrájať... paprika.. mnam... skusk vygoogkliť nejaké recept, po pravde, nič špeci neviem, len ako čínu napr. urobiť....

no, idem si robiť tu večeru, .... nech mi strávi, kym pôjdem spať 😀

erika0802
11. apr 2013

ahojte zienky ja s kamoskou zaciname tuto dietu v pondelok poradite ako zacat a hlavne vydrzat a nestagnovat 😀 😀 😀

zoginka
11. apr 2013

Tak zienky , ja o chvilu koncim 90dnovku,ale chcem pokracovat normalne ako aj teraz...Vyhovuje mi to a uz som aj nejako na to nastavena...uff dnes mam uhloh. ale kolegyna doniesla do prace kremes..no nedaj si 🙂))

schatje6
11. apr 2013

@zoginka
@dzantica Ahojte, este by som chcela zhodit raz tolko, kazde kilecko dobre a stale mam z coho.Takze zostavam a pokracujem ako doteraz. O cielovej vahe len snivam, este dlha cesta predo mnou. A viac ludi si vsimlo, ze som schudla, tak som rada. 😎
Dnes som cvicila toto Jillian Michaels: Banish Fat Boost Metabolism Complete Workout, tak to teda bola makacka, som sa spotila, este aj na zadnej strane stehien 😀 Spekulovala som totiz, ako nastartovat metabolizmus, lebo vraj pre spalovanie tukov musim cvicit kardio min40minut, a tie levely, co ma Jillian boli po 30minut. A nie je to prilis skakacie a napriek tomu makacka, akurat, ze cviky na brucho v tom neboli zahrnute, tak to asi budem prestriedavat
@zuzanat rovnaku veceru sme mali 😀

zoginka
11. apr 2013

@schatje6 A AKU MAS VYSKU A VAHU AK MOZESPREZRADIT...

zoginka
11. apr 2013

ZIENKY ,AK BY SOM SI DALATAKE 3 DNI OVOCNO-ZELENINOVE, NIE JETO PROBLEM , CI ANO , LEBO ZAJTRA MAM MAT SACHARIDY ,ALE TO STALE PRIBERIEM KILO A POL APOTOM TO IDE DOLE A ZASA A DOOKOLA...

schatje6
11. apr 2013

@zoginka 165cm a 75kg, takze mam z coho...3ovocno-zeleninove dni urcite neuskodia, ale nebudes hladna? aj mne sa stava, ze po uH je minimalne 800g hore a potom po vitaminovom, zase pridem na tu vahu, co predtym...

schatje6
11. apr 2013

@adamko05 ty cvicis ako fretka, klobuk dole 😉

dzantica
12. apr 2013

Ahojte..Tak dnes voda..Už som aj po rannom vážení a meraní..
Váha : 60,5 kg
A rozdiely v meraní od minulej vody v podstate ani nie sú..Išlo dole len z pása (-2 cm) a z hrudníka (-2 cm)..Ostatné miery mám rovnaké ako aj minulú vodu.. A rozdiel v kg od minulej vody až o 0,5 kg menej 😀 Ale potešilo aj to, keďže som sa cez Veľkú Noc utrhla z reťaze a čo to som pribrala..Tak som to aspoň dala dole a ide sa ďalej zhadzovať a už NIE PRIBERAŤ.. 😀

@adamko05 No niečo vymyslím..Som rozmýšľala, že ho okorením rôznymi koreninami, pokvapkám sójovou omáčkou..nechám aspoň hodinku odstáť a opečiem trošku na panvici a len tak potom šupnem do nakrájanej čerstvej zeleniny..Že si to spravím na spôsob zeleninového šalátu..ale ešte pogooglim veru, či niečo lepšie nenájdem..

@schatje6 Jillian má veru super cviky..Ja sa pri jej cvikoch tiež vždy riadne spotím.. Včera som pozerala na youtube toto video, celkom ma zaujalo : Jillian Michaels : No More Trouble Zones Workout - Circuit 7
Super cviky na nohy a zadok..Asi začnem aj toto cvičiť..