90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
16. apr 2013

@aduss dik, no mne to trosku po dietke trvalo, kym to preslo 😉

vandijan
16. apr 2013

dnes som zistila, že keď už mám tú blbú váhu, ak si kg zmením na libry, je to milší pohľad. Inak tá Jill vyzerá ozaj zaujímavo
@dzantica v ktorom leveli Jill si?
@aduss super gratulujem 🙂

klemberka
16. apr 2013

Ahojte kočky, tak sa teda hlásim s tými mojimi výsledkami po tretej vode, ktorú som mala včera, merala a vážila som sa dnes ráno... Rozdiel medzi druhou a treťou vodou nemám až taký veľký (-2,4 kg) ale dohromady som za 3 mesiace dala dolu presne 11,5 g, tak som rada 🙂 Obvod hrudníka: - 2 cm (celkovo -12 cm), obvod pása: - 4 cm (celkovo - 8 cm), obvod bokov: - 1 cm (celkovo - 9 cm) a obvod stehien: -2 cm (celkovo -13 cm)

Od dneška som teda začala ďalších 90 dní, teda mám bielkoviny, práve sa tu napchávam s Nasi, ale na večeru bude asi niečo iné... Asi iba nejaký kúsok syra so zeleninou alebo tak, niečo vymyslím 🙂

No a aby som nezabudla taký môj osobnejší úspech - mám tu štvoro nohavíc a riflí a včera som si chcela jedny z nich obliecť, ale zistila som, že úplne všetky vyzlečiem zo seba zapnuté, všetky mi padajú, nepomáha ani opasok ani nič, vyzerá to dosť smiešne, takže som bola na nákupoch a namiesto veľkosti nohavíc XL som bola "nútená" kúpiť si M a to aj s tým, že aj tie sú mi voľné, tak tipujem, že za 2 mesiace kupujem S-ko 🙂 Jupííííííííííííí 😀 😀 😀 V lete sa vidíme v bikinách 😀 😀 😀

Držte sa, ideme v tom spolu... 😎

schatje6
16. apr 2013

@klemberka super, gratulujem, tu radost z nakupov si dokazem predstavit 🙂

dzantica
16. apr 2013

Ahojte !!!
@klemberka supeeeeeer 🙂 krásne výsledky.. Úžasne ti to ide..Ešte by si koľko chcela zhodiť?

Inak baby aj ja som bola dnes na nákupoch a kúpila som si dvoje rifle (jedny sú číslo 28 a druhé číslo 29) také mini rifličky, až som pri výbere mala normálne strach, či ich vôbec oblečiem a bez problémov.. 🙂 Až som sa doma pri vybalovaní nákupu normálne rozplakala..Neboli to slzy smútku ale veľkej radosti..Väčšinou som vždy na seba kritická, ale teraz som na seba nesmierne hrdá, čo som pre seba dokázala urobiť aj napriek tomu, že v rodine som nemala od začiatku žiadnu podporu (čo sa týka mamy, otca, starkej oni mi vždy len hovorili, že načo chcem schudnúť, veď dobre vyzerám..ale ja som dobre vedela že tých 83 kg už bolo proste veľa a necítila som sa dobre).. Jediný, ktorý pri mne od začiatku stál bol môj priateľ a v mojom rozhodnutí ma podporuje dodnes.. Doteraz som si to všetko ani tak nejak neuvedomovala..ale som šťastná-veľmi..Ešte tých 6 kg dám do leta dole a budem so sebou nad mieru spokojná 🙂

mousinka
16. apr 2013

Ahojte, chcela by som sa k vam pridat 🙂 90 DD som uz raz drzala, zhodila som za 1,5 mesiaca 7kg no a potom mi uz chybala motivacia dotiahnut to do konca. Teraz som vsak nasla tuto temu, tak hadam mi to pojde lepsie 🙂 pocitocnu vahu tipujem tak 64 - 65 kg, nevlastnim vahu, takze sa asi neodvazim 😀

dzantica
16. apr 2013

@vandijan Ja si myslím, že celaskon s horčíkom, vápnikom a zinkom by nemal absolútne vadiť..práve naopak..pri diétach je dobre si dávať vitamíny..ja užívam jablčný ocot vo forme tabliet (vláknina, chróm a vitamín C)..
Teším sa, že ti môžem byť vzorom a držím ti veľmi palce, aby sa aj tebe podarilo dostať na svoju vysnívanú váhu.. 🙂
Ja som si diétku tiež vytlačila, ale podľa tých receptov nevarím..možno dva-tri recepty som si odtiaľ obľúbila..inak si varím podľa seba v rámci povoleného..

@eskymacik17 ďakujem.. No do dnešného dňa je to 22 kg..

adamko05
16. apr 2013

ahojte
tak, ráno váha napodiv, ukázala 59,8 kg (postavila som sa na nu ešte dvakrát 😀 a oba razy to isté)... tak sa teším, aj ked to kilečko beriem z rezervou, akéto číslo veeeľmi dlho.... (a inak vážila som sa včera večer a 61,5 - to mi môže toľko vody zadržiavať telo?? bola som na WC dnes 4krát v noci... tak neviem).... ale teším sa...
za 9O dni (teda za asi 100, lebo som posúvala vodu) som teda schudla niečo cez 8 kg ... ešte by to chcelo aspon 3-4 kg (ja som skromná, aj 3 postačia 😀 , ale 5 by bolo super 😀 😀 )...
tak tak sa mám
dnes som si dala normálne bielkoviny... ráno som sa vrhla na sušené slivky, 5 kusov a k tomu vlašské orechy... takú som mala cez vodu chuť na sušené ovocie, že ráno vyhralo nad jogurtom 😝 ... obed masko s kapustou a teraz som si vybrala také kuracie soté, čo som mala zamrazené, bude na večeru...
dopila som akurát kafe a k tomu za odmenu padla kider čokoládka 😝
a na zajtra niečo syrové - niva.. nejaký šalát... no uvidím, čosi musím vymyslieť.. budem skúšať stiedať 3 bielkovinové dni, 1 škroby, 1 UH, ak sa bude dať... tak si to tak posvojom urobím tu "pokračovačku", lebo jej nechápem... a raz za týžden (niekde v strede asi dám vitamínový den občas)....
pôjdeme sa von prejsť, vyvetrať... ked som dnes konečne došla skôr
a zajtra snád fitko a dnes možno Jill, alebo aspon nejaké lajt cvičenie, uvidím, čo stihnem... lebo Jill môžem iba v detskej, pri PC a ked malí ešte len zaspávaju (ked už spia, to im je jedno)... tak sa mi nedá... a o 22 skákať, to by ma asi nepochválili susedovci 😀
@klemberka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵
@dzantica a ty supeeeer s tým prístupom... dnes sme sa s kolegynou bavili, že ked sa človek tak "prestaví" v hlave, že ide za svojim cielom, zvyčajne ho dosiahne... horšie si to je potom udržať, ked sa už zasa v hlavičke rozhodne, že poľaví 😝

adamko05
16. apr 2013

@zuzanat a ty kde si, nedietuješ už?? aa... šak tebe asi už netreba..... či len nestíhaš....?

zoginka
16. apr 2013

Ahojte zienky, som zo seba maximalne sklamana...ten treti mesiacporusujem jedna radost... Je mi zoseba zle, mam hrozne obdobie, stresy atd... uz treti den som na ryzi a vcera isla sojova tyc. dnes nanuk, proste pcham do seba ci treba ci nie...Ako mam s tym prestat, uz som 2 kg hore... :( co robite ak mate neprekonatelnu chut na sladke ; a papate aj ovocie v konzerve ci nie ? Tiez mate take zrave obdobie ,ked sa na bvas vsetko ruca? Drzte sa chudulky...

dzantica
16. apr 2013

@adamko05 supeeeer.. už máš aj tu 5 na začiatku 😀 aj ja už chcem haha 😀 ale pekne si aj ty zhodila počas troch mesiacov, môžeš byť so sebou spokojná..a teraz ešte spolu pokračujeme ďalej - až do cieľa 🙂
A ten môj prístup k diéte..noo budem to mať ešte ťažké, to viem..ale keď už dosiahnem tých 55 kg, budem robiť všetko pre to, aby som už 60ku neprekročila..no ale uvidíme ešte čo bude..Najviac sa obávam tehotenstva..Chceli by sme bábätko za nejaké dva-tri roky..A bojím sa, aby sa mi potom tie kilá nárazovo nevyšplhali nahor..No ale to je ešte ďaleká budúcnosť u mňa, asi moc nemá význam sa nad tým teraz zamýšľať..
Tak trošku odbočím..Potrebovala by som radu.. 🙂 V nedeľu som si kúpila mrazený špenátový pretlak.. Neľúbim špenát, ale keďže obsahuje veľa vitamínov, rozhodla som sa, že mu dám ešte jednu šancu a ešte ho vyskúšam..Ako ho pripraviť s cestovinami?? Žeby som si ho dala na UH deň..Keď som ho robila ešte na začiatku diétovania s volským okom cez bielkovinový deň tak mi nechutil..Zjedla som len vajcia..Ako by ste mi ho poradili pripraviť s cestovinami? Niekedy budúci týždeň by som si ho chcela vyskúšať spraviť..

zdenkaxyz
16. apr 2013

Ahojte. Ja som sa dnes rano zobudila a rozhodla som sa, ze idem na to 😀 tak šup šup do obchodu na potraviny. Kym som prišla domov, bolo už po obede, samozrejme vyhladovana 😀 siahla som teda po activii, na olovranj jogurt a na večeru syrokrem hodila do ust 😀 aspon som sa snazila dodržať tie mliečne vyrobky. Či somarina?

adamko05
16. apr 2013

@dzantica ja si robím iba tak, že opečiem cibulku, šupnem tam špenát (ten pred tým nechám otiect na sitku) a ten okorením, osolím a hlavne, veeeeľa cesnaku v mojom prípade... ak je príliš hustý, tak dolejem vodu.... mne taký "obyčajný" chutí hádam viac ako so smotanou a zápražkou... robím si často, aj na štvrtok som uvažovala s vajíčkom.. ale zistujem, že mám nespotrebovaný baklažán, tak budem ho musieť nejako urobiť..
a ja si iba vybarím vrtulky a hodím na to ten špenát, polovic a obedu, ostatné večer, alebo na dalšie UH
@zdenkaxyz tak na začiatok fajn.. akurát olovrat by nemal byt... 😒

a Jill ja môžem iba cez víkendy, mali idú spať a už tu hopsať po 21tej nebudme.. ale stihla som popri robení knedle a obedu na zajtra (cotagee, redvička, paprika, na kusky nakrájané, kusky eidamu a kysky hermelín, pretlačený cesnak, bazalka, korenie, zmiešala som, dve kvapky oleja a citronu... mnááám, na zajtra obed aj večere 😝 ) si dať aspon 20 min. steper, 55 drepov, a nejaké cviky na brucho, idem ešte na rotanu... len som neskoro večera, tak to musím kuskovať, aby mi nebolo zle... sme došli neskoro z vonku

zdenkaxyz
16. apr 2013

ano, ano, ten olovrant 🙂 nevládala som už chodiť 🙂

adamko05
16. apr 2013

@zdenkaxyz jasné, lepšie ako syr s hranolkami 😉
na dnes končím, zajtra si dám zabrať v posilke...

zdenkaxyz
16. apr 2013

na cvičenie sa ja vôbec zatiaľ necítim 😒

adamko05
16. apr 2013

@zdenkaxyz cvičenie je iba 20-30% úspechu pri chudnutí, tak to až tak neva... ja som začala asi po dvoch týždnoch na dietke... a dosť ma to chytilo.. škoda, že sa mi nedá posilka častejšie, tie 4 razy... a asi to budem nútená teraz, ako už bude krajšie, obmedziť iba na dva.... ☹

zdenkaxyz
16. apr 2013

mám v pláne šlapať na steperi aspoň 🙂 ale musím sa na to aj cítiť, Lepšie to ide dolu aj s pohybom, to je jasné

klemberka
16. apr 2013

@dzantica no ja som mala cieľ -20 kg, takže ešte mi zostáva tých 8,5 kg, ale to nejak do konca roka dám 😉 Ja viem, že tu vždy vypisujeme, že do leta, ale tak ja som realistka 😀 😀 Viem, že teraz tie kg pôjdu trošku pomalšie, ale radšej pomaly a isto, ako veľmi rýchlo a všetko nabrať späť 🙂 Ja som si to v podstate tak predsavzala na tento rok, ako môj špeciálny vianočný darček, že schudnem, takže mám ešte kopec času 🙂 Podstatné je, že mi to ide, že sa cítim super, ani to ako diétu nevnímam, možno aj preto mi to ide tak ľahko... Nevravím, že som vždy 100%-ná, to určite nie, hlavná vec, že to mám v hlave premyslené, nastavené a že to tak funguje 😀

Lebo myslenie, hlavne to pozitívne, to je fakt základ, to teraz hlavne radím aj ostatným kočkám... Sama som sa čudovala, ako rýchlo idú kg dolu, keď som v to začala sama veriť, teda veriť v samu seba, že to dokážem... No a potom už prišli prvé výsledky a tie sú vždy najsilnejšia motivácia pre každú jednu z nás 🙂 😉 😉

klemberka
16. apr 2013

a inak @ivka2903 čo je s tebou???? ja viem, že sem chodím už len raz za čas, že som tu aj dlho nebola a nedočítala som vás, len si pamätám, že sme spolu mali pred mesiacom začať cvičiť tú Jill a akosi sme sa na to vyprdli 😀 tak že čo je s tebou? 🙂

zdenkaxyz
17. apr 2013

@klemberka super, ze som si to takto zrana prečitala 🙂 dobra podpora

vandijan
17. apr 2013

ahojte dnes spm na ovocí, včera som robila ovocný šalát z ananásu, jahôd a kivi, tak sa mi do neho pustili moji chalani že mi len tak tak ostalo na obed, ešte že som si polku anannásu odložila do chladničky 🙂
inak včera som cvičila tú Jill, a dnes som mala problém vstať,lebo som necvičila 3 mesiace a je to poznať, kondička nijaká, ale dobehnem

pekný dník 😉

vandijan
17. apr 2013

@dzantica neviem sa dočkať keď budem mať tú 6 ako prvú na váhe , a tebe gratulujem, do leta to dáš 😎

aduss
17. apr 2013

@ baby tak dnes rano som uz vyvarala :D skusila som si spravit tie zemiaky..na papier na pecenie zemiaky na kolieska..posypat korenim akym chcete a este som to posypala aj susenym cesnakom..a uz su hotove , vyzeraju uzasne :D zjedla by osm ich najradsej teraz

z.k
17. apr 2013

Ahojte tak ja dnes zapekané cestoviny s paradajkovou omáčkou a šampiónmi 🙂 a o dva dni druhá voda tak snáď zvládnem
@klemberka super výsledky 🙂
@dzantica super číslo riflí o takom ja môžem len snívať 🙂 neviem či Ti poradím ten špenát s cestovinami neviem,ale ja som minule robila na škroby predvarila som si zemiaky keď začali vrieť dala som ich na pekáč,medzitým som si pripravila špenát ochutila troška soľou cesnakom a dala na zemiaky pomiešala a nechala zapiecť a bolo to dobré,teda aspoň nám chutilo a k tomu cvikla no mňam 🙂

vandijan
17. apr 2013

@z.k to vyzerá zaujímavo ako ich robíš?

alique
17. apr 2013

Ahojte, ja mám dnes len ôsmy deň, dala som zatiaľ 2,5 dole... 🙂
Rada by som sa opýtala, či môžem müsli tyčinky - v knižke som také nič nenašla, ale teoreticky v ovocný deň aj áno, či?

z.k
17. apr 2013

@vandijan zemiaky očistím nakrájam na mesiačiky dám do vody,keď začnú vrieť scedím dám na trošku naolejovaný pekáč.Špenát nechám rozpustiť v hrnci nechám zovrieť dochutím soľou,cesnakom vylejem na zemiaky premiešam a dám piecť pokedy nie sú zemiaky hotové zhruba tak na 220 C. 🙂

vandijan
17. apr 2013

@z.k Ďakujem, super, špenát mám rada uvarím 😀

eskymacik17
17. apr 2013

@aduss jej tak to gratulujem ja som sa vazila vcera a mala som 82.8 a to len preto lebo ma mama vyprovokovala inak by som na tu vahu ani neskocila :D .. ale aj tak to dopadlo tka ze potom pol dna chodli po dome ze ona je najchudsia :D