90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 inak 21 kg tak to si jednička to ak dám 🙂 budem v siedmom nebi 😎

lubinka26
19. apr 2013

@vandijan mam udaje v tabulke z minuleho roku, zacinala som podobne ako ty, potom som schudla este 2kg na 62kg. cize dokopy 21kg. za 90 dni 19...
vyskusaj, mne to strasne takto chuti a este k tomu ladovy salat v zalievke, mnam. a na uhlohydraty zas jedavam halusky s oprazenou cibulou a sampinonmi :D inak skoro stale striedam tieto jedla 😀 teda striedala som a aj budem. najhorsi je pre mna bielkovinovy den. ale ked bude grilovacia sezona, bude dobre.

este sa priznam, ze na veceru na uhl. den jedavam vsetko, na co mam za tie predchadzajuce dni chut. jedavala som aj vyprazany syr, proste hocico a hocikolko. nech potom vydrzim. a cuduj sa svete, fungovalo to. som zvedava, ci aj teraz bude.

mousinka
19. apr 2013

@vandijan vies co ja som zacala cvicit pol hodinu, potom 3/4 hodinu a teraz sa snazim cvicit hodinu....ale nie vzdy sa mi to podari. vcera som si pridala aj na zatazi tak dnes mam svalovku 😀 prosim neposles mi tu jill - teda link?
ja aj mam body trimmer doma a nejak ho nepouzivam. 😖

mousinka
19. apr 2013

@lubinka26 aj mne to takto fungovalo. volakedy som vyslovene zozrala aj celu cokoladu a na to nejaku horalku a aj tak tie kila zliezli prec.... 🙂

mousinka
19. apr 2013

@lubinka26 daj recpet na tie halusky. to su nejake specialne dietne? 🙂

vandijan
19. apr 2013

@lubinka26 ja som si na UH dala takú sladkosť, na ktorú sa mi zbiehali sliny, teraz dám zajtra asi ´veterník, ale tie halušky sú geniálny nápad, to ma nenapadlo, inak aj ja až tak nemením jedálny lístok, robím si vlastne to čo mám rada, akurát rezne som oželela,(zatiaľ)
😎

@mousinka

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

level 1

https://www.youtube.com/watch?v=MEHBl1ZQH8s

level 2

https://www.youtube.com/watch?v=RjS2Sx45NNs

level 3
každý level by sa mal cvičiť 10 dní, ale potom tam sú aj ďalšie cviky, ale ja si dám prvý level dokiaľ ho neodmakám v pohode a až potom pôjdem na ďalší, vyzerá to jednoducho, ale je to záber, veď uvidíš 🙂

lubinka26
19. apr 2013

@mousinka to su len klasika, polohruba muka, voda sol. uprazim si kopu cibule, na to sampinony, dam korenie podla chuti a zmiesam s haluskami. mnaaaaaaaaaam
@vandijan tak to som si ja davala po 16tej fakt hocico. od vyprazaneho syra po kolace. vsetko, na co som mala chut.

a minuly rok som si zvykla dat aj pivo a nielen v uhl. den. budem to robit aj teraz, ale az ked schudnem aspon 5kg... takze po prvej vode to vyzera.

aduss
19. apr 2013

@vandijan z toho si nic nerob, ze stojis, ja tiez stojim, po ovocnom dni som mala 81kg, po bielkovinovom 80,9, po skrobovom 81,1, po uhlohydratoch zasa 81,0, tak som zvedava, ci mi to pojde dolu aspon na ovocnom, ale cakam mrchu, tak mozno je to aj tym :/

vandijan
19. apr 2013

@aduss nebooj, musí to ísť, veď sme skvelé, no nie? asi nás to naše telo skúša či to vydržíme a nevzdáme že?
@lubinka26 tak zajtra ich vyskúšam, idem dnes na nákupy a musím si dokúpiť ešte tie šampióny. vyzerá to skvelo, ja si asi dám po piatich kg pohárik vínka lebo ja pivár nie som 😉

aduss
19. apr 2013

@vandijan aj ja si hovorim :D..musime vydrzat 🙂 ja pevne dufam, ze to pojde dolu, ked som to kedysi drziavala, tak slo dolu za prvy mesiac aj 8,5 kila a to som sla z mensej vahy ako teraz..

vandijan
19. apr 2013

@aduss no vidíš, ja som sa aj bála či vôbec pôjde niečo dole pri tých mojich diétnych pokusoch 😒 , ale aj tak to šlo, a myslím že s takouto vzájomnou podporou to bude ešte ľahšie 🙂

aduss
19. apr 2013

@vandijan sa mi paci aj to, ze ideme celkom z podobnej vahy..sice ja o cosi vyssej, ale nevadi 🙂 mozeme sa navzajom aspon podporovat

vandijan
19. apr 2013

@aduss noo, to je pravda aj ja som rada, prípadne sa podporiť aj pri kuchtení, kedy máš vodu?,ja 4.5.

aduss
19. apr 2013

to ti vychadza na sobotu ze? ja ma vodu 2. 5. uz je to tu za chvilu ..inac mam dilemu, zajtra mam bielkoviny..a mam chut na prazenicu, lenze v knihe je pisane pri vajickach, ze na obed dve a na veceru jendo, lenze ja sa uz musim normalne najest..tak myslis, ze je prehresok, ked si na obed dam z troch a na veceru z dvoch?

aduss
19. apr 2013

@vandijan to navrchu bolo pre teba 🙂

vandijan
19. apr 2013

@aduss nemyslím, tie vajíčka sú také mini, že ja by som si asi spravila zo 4 obed a z 2 večeru 🙂

alique
19. apr 2013

@vandijan čo budeš jesť zajtra? Keď som v práci, UH je jednoduché, idem na pizzu bez syra a šunky... Na doma som myslela dajaké cestoviny, ale všetky zapekané cestoviny sú so smotanou, alebo vajíčkom, alebo syrom... 😒

alique
19. apr 2013

Baby, ja som si práve uvedomila, že neviem, či mi bude vyhovovať, že už nikdy si nedám dukátové buchtičky... Alebo plnenú papriku, či cestoviny a mäso v jednom...
Celé toto je strašne fajn a viem sa prestravovať, ale sú jedlá, ktoré mi budú strašne chýbať, ak ich už nikdy nebudem môcť jesť... 😕

zdenkaxyz
19. apr 2013

@vandijan po každom dni 😉

zdenkaxyz
19. apr 2013

@mousinka no ja mám ráno kľud 🙂 muž v práci, drobec v škôlke a úplna pohodička 😉

zdenkaxyz
19. apr 2013

dnes vitamínový deň 🙂 zvládam ho najlepšie, čo ma prekvapuje 😀 vždy som sa tešila na UH deň a bielkoviny, ale dnes úplna pohodička 🙂

mousinka
19. apr 2013

@zdenkaxyz aj ja mam dnes vitaminy 🙂

zdenkaxyz
19. apr 2013

@mousinka kludne by som ich brala aj zajtra 😀 😀 😀

dzantica
19. apr 2013

Ahojte dievčatá!!!
Tak ako vám to dnes ide?? Ja som dnes celý deň akási smutná, bez nálady a aj som čo to už aj porušila..Ale len v rámci UH-dnes mám, ale dala som si o niečo naviac ako som mala v pláne..Čo už..To bude asi tou mojou pochmúrnou náladou.. Teraz si idem odcvičiť Jill a ostatné cviky a pôjdem oddychovať..Dnes sme strávili celý deň na záhrade, sme sadili zeleninku a celkom mám toho na dnes už dosť..Už sa teším do postele 🙂

lu1130
19. apr 2013

Ahojte dievcata,vsetkym drzim palce pri zhadzovani kilogramov.No ja mam tuto nedelu prvu vodu,ale moc slavne to teda so mnou nevyzera.zatial minus 3kila.no teda,som si myslela,ze to pojde dolu rychlejsie.mala z vas niektora takyto maly ubytok kil za skoro mesiac?

aduss
20. apr 2013

@lu1130 zalezi aj z akej vahy chudnes 🙂 ale ved aj 3 kila su krasny ubytok 🙂

baby tak ja po 16tich dnoch dolu 6,1 kg..tak dufam, ze do vody bude aspon 8 :D lebo ja teda mam veru z coho chudnut :D

z.k
20. apr 2013

Ahojte dievčatá tak druhá voda je za mnou zvládla som lepšie ako tú prvú pri tej mi bolo strašne zle a včera v pohode 🙂 .Tak moje výsledky váha -5,2 kg (celkovo -13kg),pás -4 cm(celkovo -8 cm),boky -3 cm (celkovo -9 cm),prsia -4 cm (celkovo -7 cm),stehno -3 cm (celkovo -6cm),nadlaktie nezmenené.Ešte aspoň raz toľko a budem možno spokojná 🙂 ,lebo ešte je stále z čoho ach jaj.Dnes bielkoviny sa teším som taká hladná.Dnes pečené kura so zeleninou a vývar 🙂

aduss
20. apr 2013

😲 krasne vysledky, za druhy mesiac si tiez paradne zhodila, z akej vahy si sla?

zuzanat
20. apr 2013

@adamko05 jem vsetko, uplne normalne, aj ked teda zemiaky a ryzu som este nemala... na ranajky mam celozr.pecivo, sunku, syr a zeleninu, na desiatu ovocie, obed podobny ako pri 90DD syr a zelenina, ale mala som aj kolienka s vajickom, celozrnne palacinky... 🙂 olovrant jogurt s musli alebo ovsenymi vlockami a na veceru uz mavam len salaty napr. s cottage syrom - to mi velmi chuti! alebo so sunkou, nastruhanym syrom a pod...

zdenkaxyz
20. apr 2013

Ahojte, tak ja dnes bielkoviny. Dnes je piaty deň, čo som začala s 90 DD a zlepšuje sa to 🙂 , tak som taká rada. Už mi neni ani zle, normálne mám z toho radosť. Už len aby kilá odbúdali 😉 ešte som si dnes zamakala aj na oknách.