90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

klemberka
24. apr 2013

@schatje6 Ahoj, tak som rada, že sme tu viaceré, v tom "druhom" kole 🙂 Ja už sem akosi nestíham prispievať viac, ako na začiatku, sem-tam sa ozvem, že čo nové, no podstatné je, že sa snažím pokračovať, ale dnes mi to nedalo a postavila som sa na váhu a tá sviňucha mi ukázala o kilo viac 😠 Ale tak čo by som chcela, po toľkom obžerstve 😀 Nič to, aspoň mám osobnú motiváciu, od dnes idem zas na 100%, toto som asi potrebovala, lebo nejak podvedome som si asi myslela, že šak čo, čo-to som už schudla, už je dobre a prd, váha začala stúpať, tak treba s tým niečo robiť 😉 Aj keď, myslím si, že to mám z toho včerajška, včera som to extrémne prehnala 😀 Nevadí, dnes mám bielkoviny, ideme odznova 🙂

klemberka
24. apr 2013

@ivka2903 no neviem moja, či som zrovna ja dobrá inšpirácia 😀 Dokopy som dala dolu 11,5 kg, ale to bolo po tretej vode, dnes mi ukázala váha o kilo naviac, ale to z toľkého vyžierania 😠 Takže dnes idem odznova, som sa práve tak rozhodla, sama pre seba som sa znova zaťala 😀 Aspoň ti budem dávať vedieť, ako sa znova držím 😉 No a čo sa týka cvičenia... hmm... tak pre začiatok som si asi pred týždňom stiahla Jillian Level 1, 2 a 3 ale zatiaľ mi to akosi prehrávač ešte neprehral, neviem, kde sa stala chyba... 😀 😀 😀 Hnilá som jak voš... 😝 Snáď niekedy "nabudúce" 😀 čo ty? 😉

zdenkaxyz
24. apr 2013

@denulka9 potešiš sa aj ty zajtra 🙂 mne dieta tiez vyhovuje. Dokonca ani moji doma nefrflu a pekne všetko papaju 😀 ja mam dnes bielkoviny, tak už ma čaka grecky šalat. Ked som začala s dietou, treti deň som mala ako za trest. Len som preležala, čo som bola nevladna, al teraz už mam z toho radost 🙂

grasia1
24. apr 2013

ahojte dievcata dnes som nahodou natrafila na clanok o 90 dnovej diete. v podstate sa tak priblizne stravujem akurat ze to nerozdelujem. na dni a sladke je u mna tabu, celkom by sa mi pacilo mat raz za 4 dni nieco dobre. preto by ma zaujimalo par veci. kolko je jedna tablicka cokolady? jedna kocka alebo jeden riadok? krajec chleba kolko gramov? a prosim vas v akych casoch mate jednotlive jedla??? budem rada ked mi niekto odpovie a drzim palce pri chudnuti. 😉

aduss
24. apr 2013

krasny dnik babule 🙂 tak po 20. dnoch mam dolu 7,2 kg, dneska som si dopriala na obed celozrnny rozok s kuskom kuracej tlacienky :D a papriku k tomu, co ma vsak stve, tak mi neprisiel menzes :/ stalo sa to niektorej z vas?

alique
24. apr 2013

@grasia1 mala by to byť jedna kocka 😉

@aduss ja som meškala cca 15 dní... 😠

Baby, ja pokračujem veľmi lightovo... 🙂
Momentálne stojím medzi 58 - 59 kg...🙂 Myslím, že sa už ani veľmi hýbať dole nechcem a to čo ma čaká teraz, je skôr spevnenie, čiže cvičenie...🙂
V každom prípade... Neviem si predstaviť, že by som do konca života mala fungovať na delenej strave, ale musím uznať, že sa cítim lepšie, takže idem urobiť kompromis:
1. budem dodržiavať ovocné raňajky každý deň
2. v bielkovinový deň budem jesť mäso, abo mliečne výrobky, vajcia a nebudem robiť tragédiu z mini prílohy, ak nebudem mať chuť na šalát...🙂
3. v škrobový deň zostanem pri rizote, zapekaných zemiakoch, ale nebudem sa brániť, ak sa tam objaví trochu šunky alebo syru
4. v uhlohydrátový deň - cestoviny, alebo pizza, alebo niečo iné od cesta, ak sa rozhodnem, že v cestovinách bude aj smotana, tak tam bude a nezabijem sa, ak na mňa príde vraždiaca chuť na dukátové buchtičky..:D
5. ovocný deň by som chcela dodržiavať v nezmenenom režime...🙂

Čiže pokračujem, aj nepokračujem...🙂 vybrala som si zmeny, ktoré mi vyhovujú... Žiadne prejedanie, veľa ovocia, viac-menej delenie, v každom prípade, neviem sa vzdať niektorých jedál a kombinácií...🙂

aduss
24. apr 2013

@alique mne to meskanie ani nevadi, len aby mi vobec dosli niekedy :D

alique
24. apr 2013

@aduss s diétou býva často spojené meškanie - netreba to preháňať... 😉 Prísť by mala, neušetrí ťa... 😎

mirka146
24. apr 2013

Ahojte žienky,ak by vam nevadilo,tak by som sa k vam pridala,začala som tuto dietu držať už druhý krát.Držala som ju v januari 2010 a schudla som 16 kg a potom sa mi delenou stravou podarilo do konca roka schudnuť ešte 4 kg,bola som spokojna,usmiatá a ups otehotnela som,takže všetko behom tehotenstva bolo späť,ale to som už jedla všetko a bez toho aby som sa krotila 😝 Teraz som sa odhodlala opäť,aj ked viem do čoho idem,ale ide leto a ja chcem dať na seba plavky,takže snad sa podarí 🙂

zdenkaxyz
25. apr 2013

@mirka146 ahoj. Počas tejto diety som otehotnela aj ja 😀 neplanovane...a teraz ma maly už 4 roky a až teraz som sa odhodlala 🙂 kila idu dole, tak som zatial spokojna

vandijan
25. apr 2013

ahojte, takže po 17 dňoch som na mínus 4,5 kg, ale cítim sa super a som šťastná a plná energie. takže pohoda a dnes žijem na ovocí, takže už mám nachystaný ananás, ktorý milujem, ráno som si ho čistila a voňal mi 😀

vandijan
25. apr 2013

@alique niekedy keď nestíham tak si kúpim pizzu len takú holú a malú a tú si ráno upečiem, ale vždy plánujem tak len dva dni vopred, ale cestoviny sú fajn, v podstate len pridám paradajky a medvedí cesnak a korenie , prípadne mladú cibuľku a je to 🙂

denulka9
25. apr 2013

@zdenkaxyz nepotešila....stale dole cca 2kg... tak neviem...9 den dnes...

zdenkaxyz
25. apr 2013

@denulka9 ja 10 deň a 4 kilá dole, ale mne aj má z čoho ísť. Z 85 kg to musí padať dole 🙂 však prídem aj ja k takej váhe, kedy sa mi to zastaví a prídem do zúfalstva 😀 inak sa stravujem ozaj poctivo, tak by v tom čert musel byť, keby mi to nešlo dole

mousinka
25. apr 2013

ahojte baby, tak ako dietujete? ja dnes skroby,
@zdenkaxyz co varis? ja budem mat zase pecene zemiaky, neviem sa ich dojest 🙂 odkedy som sa vazila naposledy a bola som - 1kg, tak uz som na vahe nestala, tak mozno sa pojdem zajtra odvazit a som strasne strasne zvedava. tie styri kila dole ti zavidim, keby som ja tolko mala dole uz, tak koncim 😀

mousinka
25. apr 2013

@mirka146 pocas tejto diety tusim otehotnie kazda druha zena 😀 😀 😀 😀 ja co pocuvam tak strasne vela je takych, co ked sa daju na 90 DD tak otehotneju....asi je velmi zdraviu prospesna alebo co 😀

zdenkaxyz
25. apr 2013

@mousinka ja skušam dnes dačo so sojou, ale ozaj len skušam 😀 mam v zalohe ešte polievku kapustovu so zemiakmi. Taka klasika. 4 kila proti mojej vahe je este nič 😀 ale samozrejme tešim sa jak mal decko. Len tento moj ma nevie pochvalit, hlavne ze sa pretrčam v staršich rifliach, ktore som neobliekla 😀 aspon, ze ostatne okolie to vidi

mousinka
25. apr 2013

@zdenkaxyz ten tvoj ta nepochvali? ani mna ten moj 😀 no musime sa same teda pochvalit 😀 😀 😀 mne moj bude skorej nadavat, ze uz mi rebra trcia, a mam radsej prestat lebo ze ked sa vyzlecem vyzeram jakeby som mala nejaku chorobu - ja na sebe vsak realistickym okom vidim, ze este stale je ma dost....mohlo by mi zo stehien a z tej velkej riti ubudnut no stale nie a nie 😠 😠 😠

mousinka
25. apr 2013

@zdenkaxyz ja sa pojdem zajtra odvazit, ale teda nevidim to ruzovo

ryjana
25. apr 2013

ahojte, ako citam, ze vam idu kilecka dole tak ma to viac a viac motivuje, ja mam po 25dnoch -2kg, nic moc ale aspon sa to zacalo hybat idem zo 70kg a moj ciel je 55kg tak dufam, ze po prvom vodovom dni sa to viac pohne smerom na dol lebo ma porazi 😒

kajka39
25. apr 2013

@alique drzim palec, ja som po skonceni 90dnovky podobnym stylom udrzala vahu dalsich 5 rokov. Dopoludnia ovocne s malymi vynimkami som dodrziavala stale, aj ovocne dni. Ak som mala chut na nieco dobre dala som si prilezitostne, ale dalsie dni som sa opat kontrolovala....
Treba si naozaj zvlyknut na novy styl stravovania a nevratit sa k starym sposobom, lebo kila pojdu opat hore 😠
V pripade ak by sa zacali tvorit niekde ,,tukove vankusiky,, brucho,stehna u mna napr.prsia sa vedia zvacsit skoro na pockanie. Da sa pre zmenu skusit aj Macingovej detox.dieta. Tam naozaj idu dole prave tie problemove partie.

Vsetkym vam dievcata drzim palceky 😉 😉 nech kilecka ubudaju, nech ste krasne a sexi v lete do plaviek 🙂 🙂

zdenkaxyz
25. apr 2013

@mousinka držim palce pri zajtrajšom važeni, potom daj vediet, ako to dopadlo 😉

zdenkaxyz
25. apr 2013

@mousinka a mna rit ani tak neštve. Len to brucho, boky...to mam take baculate až moc. Moj sa obava len o kozy 😀 no uvidime, ako to dopadne

alique
25. apr 2013

@kajka39 len ja som sa nedostala ešte ani po prvú vodu... 😀
Pokrčaujem v tom jemnejšom štýle, ako som písala a zatiaľ sa nehýbem hore, tak verím, že aspoň takáto úprava jedla je minimálne zdravšia a prospešnejšia ako pchanie sa čokoládou, jedenie nárazovo a zelenina a ovocie nikde... 😎
Dnes mám vitamínky a zatiaľ sa držím... Skúška ohňom pre mňa bude prvá voda... 😝

za128
25. apr 2013

Prajem pekný deň. Pred 6 týždňami som začala s 90 dňovou rozlišovacou dietou. Začala som preto, lebo som mala problémy so zápchou, nafukovaním. Už skoro zo všetkého, čo som zjedla ma nafukovalo. Mame táto dieta tiež pomohla, čo sa týka zlepšenia zdravotného stavu s trávením. Ja som zlepšenie spozorovala už za prvý týždeň. Po prvom mesiaci ma to akosi prestalo baviť. Asi tak 3-4 som nedodržovala dietu a problémy sa vrátili, tak som opäť nabrala chuť a pokračujem. Teraz po 6 týždňoch mám o 6 kg menej. Takže u mňa je táto dieta určite úspešná. Musím však povedať, že aj cvičím. Aj na orbitreku cca 20-30 minút denne, plus posilovacie cviky. A nie je to každý deň, ako sa mi dá pri dvoch deťoch, mám aj 1-2 dni prestávku, ked sa mi nedá cvičiť. 🙂

denulka9
25. apr 2013

@ryjana a kolko merias? ja idem tiež zo 70kg/mam 175 cm/ ciel je 63kg..aj menej🙂 zatial 8 den..a len dve kila:/
@mousinka o dúfam, že mne sa to nestane:D

vandijan
26. apr 2013

@dzantica 😀 ahoj mám dolu 5kg, myslím že to ide super, vraj ma to omladzuje 🙂

@lubinka26 😎 ahoj, ako sa ti darí?

ryjana
26. apr 2013

@denulka9 no ja mam 164cm, uz v minulosti som skusala nejake diety a po mesiaci ani gram dole, takze teraz som rada, ze sa to konecne hybe hoci pomelsie ale predsa 😉

aduss
26. apr 2013

@vandijan super vysledok 🙂

baby blíži sa niektorej prvá voda? 🙂 mňa to čaká vo štvrtok a som sama zvedavá na celkový ubytok 🙂 k dnešnému dňu mám dolu 7,6 kg..jediná vec čo ma štve je to, že stále nemám menzes

vandijan
26. apr 2013

@aduss super, gratulujem, to je pekné, krásny výsledok 😀 , aj ja chcem 😎
mňa čaká prvá voda 4.5., t.j. v sobotu, za týždeň, myslím že to bude v pohode, aj výsledky máme pekné 😉
Dnes ideme so synom k babine, tak to budem musieť prežiť , keď budem odolávať napečenému a navarenému, našťastie dnes mám bielkoviny a zajtra UH. Takže si maximálen koláčik odložím na nedeľu poobede 😅