90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

vandijan
11. máj 2013

@aduss ani neviem, asi z počasia, dnes je už lepšie
@dzantica nádhera, si mojím veľkým vzorom, že sa to dá. a gratulujem ti moooc. mohla by si aj prihodiť inšpiračné foto 😉

dzantica
11. máj 2013

@schatje6 Ďakujem 🙂

@adamko05 Ja už necvičím vôbec asi 3 týždne.. ☹ Nemám na to už čas..S tou váhou aj ja počítam, že o čosi stúpne, keď teraz skončím s diétou..čo už..Ale aj tak som spokojná.. 🙂

@vandijan Ďakujem.. 🙂 Veru, dá sa to..Len treba chcieť a robiť pre to maximum.. Dám vám sem fotky (pred diétou a po), ale až za nejaké 2 týždne, keď mi príde chlap domov zo zahraničia - ma pofotí..Bo teraz nemám žiadne aktuálne.. 🙂

aduss
12. máj 2013

dobre rano dievcata 🙂 tak dneska sa do toho davam opat s plnym nasadenim 🙂 moja vaha je 79,9 kg..povodna bola 86,6..ale su za mnou dva tyzdne porusovania :D..zacinam cvicit aj jill, tak dufam, ze vysledky bude vidno

vandijan
13. máj 2013

@aduss ahoj tak aj ja dnes s plným 100% nasadením 🙂

iwanka16
13. máj 2013

ahojte baby🙂 chcem sa opytat ci je velmi velky hriech ked si neviem odpustit kavu aj mliecko ak trosku hnedeho cukru.... ucim sa na skusky a nemozem to vydrzat bez kavy:( a taka iba cista mi nechuti vobec:( inac mam za sebou 14 dnii dodrziavam na 99%(okrem kavy) a zatial nevidim rozdiel velmi...aj cvicim...beham...fitko...aspon 3 krat za tyzden a nic:( cim to moze byt? aj HAK moze posobit?

zdenkaxyz
13. máj 2013

Ahojte. Tak ja som mala mať zajtra prvu vodu, dala som dole 6 kg, meška mi menzes a tehotesky test pozitivny 😀 takže sa možem s vami rozlučit. Držim vam palce, aby kil išli dole. Mne uz zas pojdu len hore.

vandijan
13. máj 2013

@zdenkaxyz zdenka, gratulujem k tehotenstvu, ozaj to má nejaký vedľajší efekt 😀

zdenkaxyz
13. máj 2013

@vandijan dakujem a mozem potvrdit, že to ma ozaj vedlajsi efekt. Aj prve tehotenstvo prišlo počas tejto diety 🙂

aduss
13. máj 2013

@vandijan super moja 🙂 ide ti to skvele..ja som sice povedala, ze na 100 % ale nedari sa mi :(

lucula73
13. máj 2013

@dzantica krása,SI skvelá.................a teda už nejdeš na tých 55kg?ale podľa mňa ti ani netreba 🙂 🙂

selecta22
13. máj 2013

ste tu niektore take, na ktore druhy ci treti krat tato dieta nefunguje?

zujka2
13. máj 2013

@selecta22 na mňa 🙂 prvý krát super, to mi aj ostalo, ale už sa mi nedá tých posledných kilo čo som chcela dať v opakovačke.

majoska
13. máj 2013

baby, ja porusujem jak diváá ☹
neviem, co si mam varit, tak sa mi zda ta dieta nejaka cudna.....ale nie je problem v diete, ale vo mne 😢 ....neviete poradit nejake receptiky na spestrenie??? od zajtra chcem zacat od zaciatku bez porusovania a zacinam bielkovinami 😠 .....budem vdacna za kazdy receptik.... 🙂
dakovala 🙂

selecta22
13. máj 2013

@zujka2 ach ach tak aj ty sa trapis, ja som z toho nestastna. do rici

zujka2
13. máj 2013

@selecta22 tak ja som dnes začala 13 dnovú mliečnu, tak uvidím či vydržím. koľko si schudla?

zujka2
13. máj 2013

@majoska ja som šla podľa knihy. stiahni si ju na ulozto 🙂

dzantica
13. máj 2013

@lucula73 Ďakujem..no ja dúfam že do toho 28.meho sa na tých 55 kg dostanem.. 😀 Teraz momentálne sa pohybujem 57-58kg..ale dnes som po dlhej dobe zhrešila..mám škroby a dala som si za malú kompótovú misku bryndzových halušiek..Ale nejak to neberiem tragicky..Uvidíme, či sa mi podarí dosiahnuť tých 55 kg..Ak nie, nevadí..aj tak som už spokojná..Ešte tieto posledné dni diétovania sa budem snažiť ísť na 100% a potom už normálne 3krát za deň a žiadne prejedanie, minimum sladkého a po 6tej už nejesť, aby som si váhu aj naďalej udržala..

mirka146
13. máj 2013

@zdenkaxyz blahoželám,ja som tiež otehotnela pri tejto diete s druhým synom,tak snad teraz tento vedľajší učnok sa nedostaví 🙂

vandijan
14. máj 2013

@aduss ahoj, tak včera som cvičila Jill a dnes ráno znova, lebo poobede idem ku kamoške a nechcela som to porušiť, idem na 30 days shared, ale cítim sa skvele, a je to super, aj keď som miestami myslela že to nedám, ale ostala som stáť, na oblečku však cítim, že idem dole, takže je to ok, každý mi hovorí, že som dosť schudla, mne to ani tak nepríde, a aj tie dni už v pohode, len improvizujem podľa potravín v danom dni, a k tomu si to prispôsobujem, ale dlho som nemala ani môj milovaný rezeň, a prežívam. 😀 , uvidíš že sa nám to podarí 🙂

dzantica
14. máj 2013

@vandijan Ahoj..Ja som si počas diéty robievala rezne..Síce nie klasické-bravčové na oleji vysmážané..Ale z kuracích pŕs a čo to bývajú tie maggi dobré nápady, tak si kupujem ten sáček: bylinkové rezne z rúry..Tie mi veľmi chutia..Ako prílohu si k ním dávam väčšinou domácu čalamádu..Aj vo štvrtok ma čaká tento obed.. 🙂 Dnes mám rajčinovú tarhoňu so šampiňónmi (UH deň)..

lubinka26
14. máj 2013

ahojte, nestiham sem chodit, ale aspon teda podam hlasenie. po mesiaci dole 5,9kg a aj nejake cm zisli. mohlo by to byt aj lepsie, ale tak hadam, este sa to pohne. nemate po ruke tabulku, nech ju nemusim hladat? pekny dnik dievcence 🙂

vandijan
14. máj 2013

@dzantica super, skvelý nápad, ja mám v poslednej dobe radšej kuracie mäso a ryby, ani neviem či je to podvedome, ale viac mi chutia. Dnes idem doplniť potraviny na ovocný deň a zeleninu, tie bylinkové rezne si vyskúšam, ešte si musím dokúpiť veľa rajčín a mladú cibuľku a urobím si rajčinový šalát, už som ho dlho nemala, ešte že máme jar, zelenina je chutnejšia a pestrejšia ako v zime, a čalamádu milujem aj ja 🙂 . Rajčinovú tarhoňu som neskúšala, skôr zeleninové alebo hubové rizoto, hubové je super s čínskou zeleninou. 🙂

vandijan
14. máj 2013

@dzantica uzaj nevadí ak sú predtým rezne nasolené a uložené do olivového oleja? lebo môj mažel chodí posilovať a on tiež papá kuracie rezne so šalátom grilované každý večer

vandijan
14. máj 2013

ešte som našla optimistický článok, prikladám:

Zastavenie chudnutia

Každý, kto už úspešne chudol vie, že úbytok kilogramov sa niekedy celkom nečakane zastaví a nech robíte čo robíte, váha stále drží. Vtedy človek často podľahne panike alebo rezignuje, pretože si myslí, že urobil všetko, čo bolo v jeho silách a ďalej to nejde. Opak je však pravdou.

Ako sa človek vyvíjal, jeho organizmus nadobudol schopnosť udržať si takmer nemennú hmotnosť. Mozog chráni organizmus pred veľkou zmenou hmotnosti. Preto sa usiluje zastaviť úbytok hmotnosti a udržať telo na určitej váhe, ktorá by bola stabilná. To je stav, keby sa nám váha zastaví a nechce sa pohnúť. Tento stav ale netrvá dlho, treba ho len prečkať. Pozastavenie úbytku hmotnosti je síce nepríjemné, ale má svoj význam. Vtedy si organizmus privykne na novú, nižšiu hmotnosť a prijme ju ako stabilnú. Od tohto okamihu začne mozog akceptovať štíhlejšiu postavu ako svoju vlastnú. Pozastavenie úbytku hmotnosti je vlastne úspešný stav, pretože to znamená, že ste dosiahli záchytný bod na ceste za štíhlou postavou.

aduss
14. máj 2013

@vandijan moja posun mi sem troska tej inspiracie 🙂 no a isto ti idu cm dolu ak aj vaha stoji, to sa neboj 🙂

vandijan
14. máj 2013

@aduss no to hej, ale až keď budem na 69 si kúpim nové šatičky, dovtedy musím dáko vydržať, a tebe sa ako darí? len mi preboha neotehotnej aj ty 🙂

vandijan
14. máj 2013
lubinka26
14. máj 2013

@vandijan dakujem

vandijan
14. máj 2013

@lubinka26 niet za čo a ozaj pekná nová fotečka 😉

aduss
14. máj 2013

@vandijan jooj daj pokoj s otehotnenim 😀 len aby si tu ti za chvilu nepisala, ze si tehulka 😝 mne sa dari biedne, ale musim sa nakopnut, lebo tak skvele sa mi darilo a teraz to dobabravam na plnej ciare