90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mariannaz
28. máj 2013

čaute baby,tak dnes som sa odvážila po mesiaci a mám dole 4kg bez ovocných dní 😒 nič moc, ale aj tak som rada, že aspoň niečo išlo dole, ale v cm mi išlo najviac z pása 8cm, z bokov 5cm a z hrudníka 2cm.
Teraz som sa rozhodla, že ďalší mesiac to skúsim s ovocnými dňami, že koľko dám dole aj s ovocím, či bude rozdiel, alebo nie 😉

mariannaz
28. máj 2013

Ešte mám jednu otázku, kúpila som si syr TOFU ale neviem v ktorý deň sa môže jesť, kedže je zo sóje ??? ☹

maria1989
28. máj 2013

tak sóju by som nepapala, kukni tu: http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi...

dzantica
28. máj 2013

@mariannaz V knihe 90 dňovej diéty sa píše, že tofu sa môže jesť cez bielkovinový deň..Takže ja ho jedávam cez bielkoviny.

mariannaz
28. máj 2013

@maria1989 tak to som riadne zaskočená, že soja je nezdravá.... 😒 Nikdy by som si to nemyslela.

mariannaz
28. máj 2013

Moja droga bola pre mna a vlastne aj vždy je sladkééé ☹
Každý den sa len prekonávam, ale ak sa to už nedá vydržať, tak si musím dať aspon med, aby mi bolo sladko až za ušami a mám pokoj 😀

mirka146
28. máj 2013

@mariannaz podla mna si schudla super,kilovo som síce schudla viac za mesiac ale tie centimetre mame uplne rovnake a to ja mám aj tie ovocné dni,takže myslím,že máš to super 🙂

schatje6
29. máj 2013

@mariannaz
@mirka146 ja si tiez myslim, ze je to ok, ja som tu pred 2dnami riesila, ze som kilovo tolko schudla za mesiac aj s ovocnymi dnami a na centimetre len 1cm...takze si uplne super... 😉

mirka146
29. máj 2013

joj zienky,dnes ma nejaky tazky den,ovocny,do teraz som ich zvladala uplne v pohode a dnes som navarila gulky v paradajkovej omacke,jedlo,ktore zboznujem,tak som musela odist z kuchyne,ked isiel syn obedovat ale aj tak druheho musim nakrmit,ked vstane,pomoooc 😝

schatje6
29. máj 2013

@mirka146 ja mam tiez ovocny a moja mysel je okrem pracovnych povinnosti zamestnana vymyslanim, co budem varit na zajtra, ked mam bielkoviny 🙂

schatje6
29. máj 2013

@mirka146 a ak si omacku nezahustila, tak bez guliek mozes spapat, ci?

mirka146
29. máj 2013

@schatje6 tiez som na to myslela,ze som nemusela zahustovat.nevadi no,rozhodla som sa,ze v sobotu si spravim taku na cestoviny :-P

vandijan
29. máj 2013

Ahojte, dúfam že sa vám darí, zajtra uvažujem že si dám cestoviny, ale mám aj prvú pomoc mini zeleninovú pizzu, uvidím ako sa mi bude chcieť variť, synátor je v škole v prírode a mužík papá len bielkoviny so zeleninou na večeru, tak sa mi moc do toho varenia nechce

mariannaz
29. máj 2013

Taká som rada, že už sú v predaji nové zemiačky 🙂
Uvarím si ich s petržlenom s masielkom, k tomu uhorkový šalát a nič viac mi k tomu netreba 😀
Zajtra si spravím asi celozrné špagety s masielkom, ešte som celozrné nejedla, tak som zvedavá 😖

mariannaz
29. máj 2013

@vandijan a s čím si pripravuješ cestoviny?

kvetinka7979
29. máj 2013

Ahojte baby chcela by som skusit tuto dietku mala ma 3 mesiace a plne dojčím poradite mi ako zacat?

mirka146
29. máj 2013

@mariannaz mnam,to aj ja lubim 🙂

vandijan
30. máj 2013

@mariannaz ja si varím cestoviny, a medzitým si podusím na oleji pór a cibuľku a cesnak, k nim pridám ošúpané nakrájané rajčiny, podusím zahustím trochou tej vody z cestovín dochutím soľou a čiernym korením a nakoniec premiešam s cestovinami. najradšej mám k tomu špenátové cestoviny, ale chutí mi to aj s ryžovými.

denulka9
30. máj 2013

dnešny obed - špagety/samozrejme al dente/, kečup -- na to špenát s cenakom a nakrajaná osmahnuté paradajky, oregano.. mnamky neskutočna🙂 špenát jem už tretí den🙂

* počas diety sa mi neskutočne vycibrili chute, viac jem pikantné.. klasický cukor obsolútne, milujem špenát, mango a mrkvu. veci ktoré sa mi zdali "obyčajné" si vychutnávam. Je to aj u váa tak?
* 40 deň - -5,5 kg/od začiatku roka -8,5) držím vam palce🙂

vandijan
31. máj 2013

@denulka9 ja 46 deň -7,1 kg

mirka146
31. máj 2013

mne sa od minulej vody zastavilo chudnutie,stojim na tom istom od minuleho utorka 😠

schatje6
31. máj 2013

@mirka146 ja som od minulej vody dala dole len nieco cez kilo, a to mam buduci tyzden dalsiu vodu...uz som to tak mala aj predosle mesiace, treba len vydrzat a aj ked slimacim tempom, ono sa to pohne... uvidis 😉

schatje6
31. máj 2013

@mirka146 ale chapem, ze to hneva, aj mna a demotivuje to 🙄

schatje6
31. máj 2013

@denulka9 no mne teda velmi, na niektore kombinacie chuti uz nemam ani pomyslenie a tiez mam velmi rada spenat 🙂
a cesnak 🙂

mirka146
31. máj 2013

@schatje6 dakujem,asi som to potrebovala pocut 😉

dasa0402
1. jún 2013

ahojte dievcata chcem sa ku vam pridat od zajtra to chcem zacat aj ja dufam ze to zvladnem 🙂

mariannaz
3. jún 2013

čaute baby, môžem sa v tretí deň t.j. UH Kukuričná kaša na vode?? 😒

mariannaz
3. jún 2013

Myslím si, že asi aj hej, ale nie som si istá, preto sa radšej pýtam 😉

kvetinka7979
3. jún 2013

Ahojte mamina myslite ze je tato dieta vhodna aj ked este dojčím?

kvetinka7979
3. jún 2013

budem rada ak mi poradi niektorá z vás ktorej sa uz podarilo schudnut pri dojcení ja som ten tym čo pri kojení priberá 😀