90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
13. aug 2013

@aduss tesime sa ze si sa pridala...snad to spolocnymi silami dotiahneme do uspesneho konca a budeme vsetky spokojne 😎

aduss
13. aug 2013

@lydka84 ahoj..dakujem za podporu..ja som tuto dietu drzala pred troma mesiacmi a schudla som za tri tyzdne osem kil 🙂 lenze som bola nedisciplinovana, porusila a mam 6 naspat 🙂 dneska som si uz odcvicila aj jill..chcela som najskor cosi schudnut a potom zacat..ale naco to odkladat...ty cvicis?

lydka84
13. aug 2013

@aduss no ja som ju drzala pred 6 rokmi asi .... teraz som par rokov (2-3) ficala na detoxikacii od macingovej a prejedackach sladkostami - moja zivotna nerest, a teraz som na 90-tke lebo som blazon do ovocia...takze mi vyhovuje aspon nejem sladkosti ....... a necvicim stale :( ...neviem sa dokopat a to mam pomaly rok doma stepper a aj prechydzky by sa dali ale komu sa chce???? ... co je ta jill ?? mozes mi na to prosim poslat link?? kazdy tu o tom pise ale akosi som sa zatial k nicomu konkretnemu nedopracovala .....

aduss
13. aug 2013

@lydka84 no tiez som sa dlho odhodlavala k tomu cviceniu, navyse mam zdravotne problemy, ktore mi v niektorych aktivitach brania..no ta jill ma viacere cvicebne programy, ja som si vsak vybrala 30 shred..cvici sa na tri levely, kazdy sa cvici 10 dni, je to cca polhodina denne, kukala som tu aj fotky kočiek a maju veru paradne vysledky za ten mesiac, ja sa vsak bojim toho, ez sa zacnem spevnovat takato siroka, preto som najskor chcela schudnut, ale teraz soms a tak nakopla, ze ak nezacnem teraz tak nikdy :D snad to pojde dolu 🙂

lydka84
13. aug 2013

@aduss tak to je skvele.... pojde to menej na kg ked zacnes cvicit ale o to viac na cm.... a tie su dolezitejsie ..... a mas nejaky link kd eje nejake videjko?

lydka84
13. aug 2013

@aduss nasla som tu jill a slubujem ze od zajtra zacnem aj ja..... vyzera to dost jednoducho a hlavne ziadne extra pomocky na to netreba ..... az sa tesim 🙂

aduss
13. aug 2013

@lydka84 ja som ti poslala spravu, tak neviem ci ti prisla 🙂 a netes sa, ono to len jednoducho vyzera, ale zapotis sa pri tom riadne :D

lydka84
13. aug 2013

@aduss no to verim ... aj pilates vyzeral jednoducho ale po prvej hodine som mala svalovku 3 dni 🙂 ...

aduss
13. aug 2013

@lydka84 a ty kolko inac merias a vazis? z akej vahy si chudla a kolko si uz schudla? 🙂

lydka84
13. aug 2013

@aduss 160 cm , zacala som 30.7. na 94,6 a po 12 dnoch som mala 89,9 kg

aduss
13. aug 2013

@lydka84 no podla mna to je skvely ubytok za 12 dni

lydka84
13. aug 2013

@aduss je ale dajme tomu ze 3 kg bola len voda ...takze da s apovedat ze okolo 2 kil tuku mama dole a co ma najviac tesi tak v oblasti zaludka ...je to pekne vidiet partim k tym stastne nestastnym co najprv chudnu z brucha z oblasti zaludka ale ak zacnu priberat tak tiez tam .....

walen
14. aug 2013

no veru sladené vody, coly a rôzne fast foody to sú paskudy. 🙂 Kupované džúsy sú zdravšie určite, ale najzdravšie je ak máme doma odšťavovač a robíme si doma vlastné ovocné šťavy, vtedy vieme čo sme do nich dali a čo v nich je, lebo minule som niekde na nete čítala že ešte aj do tých kupovaných 100%ných dávajú cukor a rôzne konzervanty a tiež niesu tak zdravé ako tie čo si sami spravíme doma tie sú najistejšie a najčistejšie 🙂 alebo potom pitie čistej vody a bylinkových čajov, ja sa skorej k tej vode a čajíkom prikláňam.

kuspitka
14. aug 2013

ahojte,ja som prave zacala.viete mi napisat naco si mam davat pozor a co ste jedli a kolko ste za kolko dni schudli?

lydka84
14. aug 2013

@walen najhorsie je ze si kupis 100% dzus a prides na to ze je to vyrobene zo 100% koncentratu ...a nechcime vediet kolko chcemie je v tom koncentrate ,,,,, takze voda, voda vodicka a bylinkove caje jednoznacne ......

lydka84
14. aug 2013

@kuspitka ... to kto kolko schudol si najdes vo fore ked ho budes postupne citat dozadu.... a davat pozor...tazko povedat podla mna je dolezite neupravovat si to podla seba a drzat sa zakladnej kostry ..... dodrziavat casy, naslednost dni a neurobit si zo 4 dnoch 3 alebo dve ..... ja jem na co mam chut inspiraciu hladam v knihe hlavne na omacky na cestoviny a musim povedat ze su velmi chutne poniektore 😝

walen
14. aug 2013

@lydka84 tak tak

kuspitka
14. aug 2013

@lydka84 dodrziavam to presne ja som schudla za týždeň a ešte aj cvičím 2kg

lydka84
14. aug 2013

@kuspitka skvele , drzim palce aby to slo takto aj dalej

kuspitka
14. aug 2013

@lydka84 len ja som sa nikde nedočítala či môžem počas dňa jesť zeleninu,alebo ovocie

lydka84
14. aug 2013

@kuspitka kazdy den do 12-stej len ovocie ..... v prve tri dni bielkovynovy , sacharidovy auhlohydratovy mozes zajedat jedla zeleninou alebo zeleninovymi salatmi a vitaminovy den cely den len ovocie

lydka84
14. aug 2013

@kuspitka takze ja to robim tak ze ranajky popripade desiata je vzdy ovocie + cely ovocny den ....a ostatne 3 dni ak mam poobede hlad tak si dam uhorku ....ale to sa stava velmi velmi malo

kuspitka
14. aug 2013

@lydka84 tak poobede mozem uz len zeleninu ziadne ovocie.to som potrebovala vediet.lebo som jedla aj poobede ovocie.teraz si davam papriku stale,ked mam hlad.ozaj a vino mozem pit?

andhey
14. aug 2013

ahojte zenusky moje, dnes som zo seba uplne sklamana, bola som u znamej na navsteve a kedze nechcem kazdemu vesat na nos ze drzim 90dnovku, nejako som sa neudrzala a dala som si chlebicky aj cipsy...takze moj uhlohydratovy den dopadol katastrofalne...ked som dosla domov vytrestala som sa hodinou na steperi a vytrhala som tolko buriny v zahrade kolko tam bolo 😕 a zajtra idem na ovocny a vytrestam sa este viac 😀

lydka84
14. aug 2013

@kuspitka ziaden alkohol takze ani vino 😠

lydka84
14. aug 2013

@andhey ovocny a vytrestat ?? preco ja prave tieto ovocne dni mam najradsej 🙂 skor je pre man trestom sacharidovy...tam mi dochadzaju napady ja totiz nie som ani velmi zemiakova a ani ryzova.... 😒

andhey
14. aug 2013

@lydka84 pre mna je zase lepsie ked cez ovocny pijem len dzusiky, caje a vodu..ja nie som moc ovocna...no ja zatial kedze mam len 15 den dnes..tak napady este mam, ale tiez sa bojim, ze ked budem dalej, tak uz nebudem vediet co mam varit 🙂

lydka84
14. aug 2013

@andhey jeeej si začala deň po mne, lebo ja mam 16 dnes 🙂 a to bolo mnam mnam ovocie 🙂

kuspitka
15. aug 2013

@lydka84 dakujem... dievcata nasla som toto tu na koniku mozem si to dnes urobit
Cukinove hranolky (nasla som to na modrastrecha.sk) ... cukinu som si nakrajala, posypala provensalskym korenim, obalila v trojobale (vyslahane 3 bielka, celozrnna muka zmiesana s ovsenymi vlockami, struhanka), piekla som na papiery na pecenie v trube pri cca 200stupnoch, kym neboli vnutri makkucke emoticon ach jaj emoticon
škrobový deň..

lydka84
15. aug 2013

@kuspitka tym ze si to dala do trojobalu dala si tam vajicko a to sa smie len v bielkovinovy den ...takze neodporucam ...celkovo vyprazanie v trojobale podporuje priberanie lebo obal naisakne tuk a ten zjes......ak chces mnamku tak narez mladu cuketu na kolieska naukladaj na papier na pecenie posyp vegetou a upec .....vemi dobre su aj zelerove hranolky ktore vyprazis v posolenom oleji a kedze neobsahuju skrob tak nenasiaknu olejom len sa pekne opecu .....su fajne ked su cerstvo urobene....... daju sa vraj robit aj na papieri v rure osobne som este neskusala