90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

peggulka
2. sep 2013

@cessy tak ja si spravim rychlu zeleninovu polievku, ta mi chuti, maso ja velmi nemusim ani masove vyvary...najblizsi bielkovinovy den si dam mozarellu so salatikom...zajtra skrob..hmm..mam chut na zemiaky...ale co s nimi??

cessy
2. sep 2013

@peggulka zemiaky+petrzlenova vnatka+ trosku opecenej cibulky 😉

cessy
2. sep 2013

Pecene zemiaky v supke

aduss
2. sep 2013

ahojte babule, tak ako sa vam dari? chcem sa spytat tych, co uz tuto dietu drzali..je mozne dat za styri mesiac dolu 18 kg?

walen
2. sep 2013

@peggulka ja som si dnes spravila taký paprikáš zo zemiakov, zajtra mám sacharidy spravím si na obed cestoviny a na večeru ešte neviem mám v mrazničke aj zmrzlinu, ale aj koláčiky aj slivkový aj višňový . Keď som cez leto piekla tak som si pre seba odložila do mrazničky, aby som nemusela pre seba vypekať, ale skorej som jedla buď zmrzlinu v tom teple, alebo som dojedla polovičnú porciu od obeda , tak mi tam všetky koláčiky ostali bezpečne odložené. 🙂

walen
2. sep 2013

@zujka2 tak držím palce

walen
2. sep 2013

@aduss ahoj, je to tam napísané že počas tejto 90 DD môžete schudnúť 18 - 24 kg, ja tomu verím. V sobotu som mala posledný 29 vodový deň vážila som sa 15 kg je dole a verím že keby som sa striktne držala diety a nemala by som prehrešky, tak by minimálne tých 18 kg dole bolo. Nuž čo už, budem rada keď ešte počas tých ďalších 90 dní schudnem aspoň tie ďalšie 3 kg. A od Januára môžem ísť na to odznova, chudnúť ďalšie kilá. 🙂

walen
2. sep 2013

zajtra posledný 90ty deň a potom si asi ešte spravím ovocný keď už zajtra sacharidy za ním sa patrí ovocný a potom idem na ďalších 90 dní po diéte .
http://www.svetdiet.sk/dalsich-90-dni/

aduss
2. sep 2013

@walen a mozem sa ta prosim ta spytat, kolko slo dolu prvy mesiac, kolko druhy a kolko treti?

walen
2. sep 2013

@aduss prvý mesiac, keď som sa odvážila prvý vodový deň ráno mala som úbytok - 8,5 kg na 2 vodový deň bol úbytok ďalšie 3 kg a posledný vodový deň - 3,5 kg. Prvý mesiac to bolo najviac a potom sa to spomalilo. Prvý mesiac a pol som dodržiavala diétu prísne, potom som polavovala a zrejme aj skúšala až kam môžem zájsť asi preto posledný mesiac bol ten úbytok aj o pol kila väčší. Posledný týždeň diéty som pritvrdila a začala byť na seba zasa prísna a predsa sa to o niečo zlepšilo 🙂 Veď aj pol kila je úspech 🙂

zujka2
2. sep 2013

@aduss ja som dala za tri, síce som za rok pribrala tri kg ale za tých 90 dní som dala 18 kg dole. z akej váhy si začala? to je dôležité

zujka2
2. sep 2013

@walen držím ti palce. ja som tých ďalších 90 dní nedokázala držať. disciplína úplne mimo 😀

walen
2. sep 2013

@zujka2 no ja sa budem snažiť aby disciplína bola , bojím sa že priberiem naspäť to by som veľmi sklamala sama seba a zmarila všetko úsilie čo som doteraz vynaložila a to nechcem.

zujka2
2. sep 2013

@walen úplne ťa chápem. ja som keď som pribrala kilo tak som si dala ovocný deň a tak mi to išlo hore dole. a teraz tie tri kilá som pribrala na dovolenke. ale držím ti palce. ja teraz chcem vydržať ešte týchto 90 dní a zase si kontrolovať váhu. hádam bude rovnako odhodlaná ako minulú jeseň

walen
2. sep 2013

@zujka2 tak sa drž. Ja zajtra posledný 90ty deň sacharidový a v stredu si dám ešte tak na záver vitamínový, aby som to ukončila ním a od štvrtku idem na ďalších 90 dní . Už som si aj do kalendára poznačila každý 6 deň , tie majú byť ovocné čiže vitamínové a 25 , 56 a 87 deň má byť vodový tak sa budem snažiť ich dodržiavať. 3 dedcembra mám posledný 90 deň po 90 dňovke . tak uvidím čo bude ďalej, jesť sa budem snažiť tak ako do teraz čiže nekombinovať a neprejedať sa, na Vianoce sa piecť nechystám mám to zakázané 🙂 a v novom roku by som si chcela ešte 90 dd zopakovať, stále je na mne čo chudnúť 🙂

zujka2
2. sep 2013

@walen si šikulka. a z akej váhy si začínala? neboj to už dáš, keď si taká motivovaná. ja som bola už nesústredená ale som späť dúfam 😀

walen
2. sep 2013

@zujka2 ja som mala už ozaj kritickú váhu aj BMI , keď som išla, tak som sa pomaly gúľala a fučala som ako lokomotíva 🙂 , ale fakt už som normálne ani chodiť pomaly nevládala a hneď som sa zadýchala mala som kritických 121,5 kg a BMI 45,2, hrozivé čísla 😨 Momentálne čo som sa dnes ráno odvážila mám 106,4 kg a BMI 39,6
A vraj to na mne krásne vidno že som schudla. 🙂
Keď si tu medzi nami tak neboj podržíme ťa a určite to zvládneš, motiváciu máš tak ide sa na to 🙂

zujka2
2. sep 2013

@walen ako bez zbytočných rečí, SUPER! Klobúk dole! je mi úplne jasné, že vyzeráš o veľký kus lepšie. ja osobne som dala dole dve konfekčné veľkosti. takže obe vieme, že sa to dá, občas treba zaťať zuby ale dá sa to. pre mňa je leto kritické, lebo ja jednoducho musím zmrzlinu 😀 DRŽÍME SI PALCE!

zujka2
2. sep 2013

@walen ja som začala na 87,7 kg a dala som si cieľ, ktorý ak splním bude super, ak nie každé kilo dole pre mňa znamenalo niečo viac v živote 🙂

walen
2. sep 2013

@zujka2 ja mám zmrzlinu tiež rada, ale kupujem len v obchode, väčšinou som v sacharidové dni práve zmrzlinu večerala a celkom mi to aj stačilo, ale zasa že by som bez nej nevydržala to nie. ešte tam mám v mrazničke nejaké zmrzlinky tak zajtra predpokladám že si dám na večeru zmrzlinu, ale už sa aj dosť ochladilo tak už skončím aj ja zmrzlinovú sezónu 🙂

zujka2
2. sep 2013

@walen my sme tuším s manželom závisláci na zmrzline 😀 ale robili sme aj domácu s malín a ovocia čo sa objavilo v záhrade 🙂 ach chytajú ma chute 😀

aduss
2. sep 2013

@zujka2 tak to klobuk dolu, bodaj by sa to aj mne podarilo, moj ciel je aj 20 kg dolu, ale to samozrejme postupne, nenahnevala by som sa momentalne aj za 15..idem z vahy 84 kg..ale mam vysku 180 cm..ty si isla z akej?

aduss
2. sep 2013

@zujka2 aha uz som precitala z akej si isla 🙂 a mozem sa aj teba spytat, kolko ti slo prvy, druhy a treti mesiac dolu?

zujka2
2. sep 2013

@aduss už to neviem veľmi presne, ale ten prvý si pamätám 8,5 kg 🙂 na koľkom si dni?

walen
2. sep 2013

@zujka2 juuuuj tak ja dúfam sa tiež raz dostanem na váhu 87,7 kg 🙂
ako tak rátam ak by som od januára začala odznova tak do júla by som mala mať 85 kg 🙂

zujka2
2. sep 2013

@walen máš moju podporu. ja som dnes začala tou rýchlochôdzou, tiež dúfam, že mi to pomôže a od zajtra začne joga a Jillien Milles sem tam.

aduss
2. sep 2013

@zujka2 no momentalne som dneska na 5. dni 🙂 ale uz 21 dni cvicim tu jillian 🙂

zujka2
2. sep 2013

@aduss áno, ty si dobrá. ja dnes druhý deň a bojím sa, že zajtra nevstanem 😒

peggulka
3. sep 2013

@cessy to si dam, pecene zemiacky, mojim drahym spravim francuzke 🙂

aduss
3. sep 2013

@zujka2 neboj sa..urcite ano..hlavne sa odhodlaj cvicit aj cez bolest..mna pocas druheho levelu boleli kolena strasne, uz to ustupuje, dneska 2. den tretieho levelu..a ubytky super..ja mam v pase dolu 8 cm a to iste aj okolo pupka na tych slaninach co trcia z gati :D...inac po 5tich dnoch diety dolu 3,2 kg