90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
5. sep 2013

@peggulka presne tak, ze uz som to nemala ako relax, ale prisla som domov z roboty a nastupovala som do dalsej.

no ja zas taketo moc nemusim, hadam aj preto ze som to mala casto doma, ale ja idem dat dole moje poporodne kila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 po piatich rokoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peggulka
5. sep 2013

@cessy jasne, jasne, tomu vsetky tak hovorime, ze to mame po detoch ved 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cessy
5. sep 2013

@peggulka na nieco sa predsa musime vyhovorit 😉 , hadam nenapisem ze veceram s muzom o osmej a potom pri tv si dam tycinky, alebo dezert, v ziadnom pripade, poporodne 😎

peggulka
5. sep 2013

@cessy haha, som sa pobavila..najhorsie ze mne to uz nikto nezozerie ked mu to poviem 😢 tak klamem aspon samu seba 😝 chudatka nase, oni za to mozu, len oni 😝 😝 😝

cessy
5. sep 2013

@peggulka no ved. uz ani mne.

aduss
5. sep 2013

ahojte babyyy..tak po nejakych prehreskoch od zajtra zasa na 100 %..vam sa ako dari? 🙂

cessy
6. sep 2013

dobre ranko, ako sa drzime?????
ja vcera celkom fain, ptvy vitaminovy zamnou

cessy
6. sep 2013

@aduss takze sme na tom rovnako, dnes bielkoviny. co mas dnes k obedu???

cessy
6. sep 2013

@peggulka ahojky, ako po vcerajsku??? žijes??? 😎

peggulka
6. sep 2013

@cessy ahoj, ale v pohodke, vydrzala som to vcera 🙂) isla som rychlo vecer spat, aby uz bolo dnes :-P teraz som dopapala vyvar a idem si spravit tu mozarellu s paradajkami a chlebik k tomu..konecne nieco pevne na jedenie, ten chlieb myslim 🙂)) inak dole za tyzden 2,6 kg 🙂) celkom dobre

cessy
6. sep 2013

@peggulka super, sme na tom podobne 😉 , dufam ze pomalicky to pojde

cessy
6. sep 2013

@peggulka ja mam dnes rybu so salatom, vcera si mi narobila chute na rybycku. ale to som si bola zobrat tu v restauracii, asi bude trosku mastnejsia ale neva, prezijem.
este som nejedla, lebo tak som sa doobeda naliala vodou, ze ani mi nechuti

peggulka
6. sep 2013

@cessy tak bru chut...ryba je stale vdacna, aj zdrava, aj nekaloricka..tak si pochutnaj, ja sa tesim na zajtra 😉 no ja tiez verim ze to pojde, aj ked pomalsie mozno ale o to trvalejsie 🙂)))

cessy
6. sep 2013

@peggulka jak tu pisem a citam o rybe, normalne som vyhladla

peggulka
6. sep 2013

@cessy tak uz som zbastila dnesnu davku bielkovin 🙂) mnam, dobre bolo, a uz len pit pit az do vecera 🙂

cessy
6. sep 2013

@peggulka ja som teraz dala tu rybu....ufff po vcerajsku zrazu aky plny zaludok.....
teraz uz len ta voda a vydrzat do vecer

cessy
6. sep 2013

@walen ako sa drzis???

aduss
6. sep 2013

@cessy ahoj, dneska mi to nevyslo, bola som cely den v praci necakane a nemala som nic tam prichystane, takze az od zajtra..ty si na ktorom dni?

walen
6. sep 2013

@peggulka len sa držte a určite vydržíte ozaj je to lepšie ak je nás viac 🙂

walen
6. sep 2013

@aduss prehrešky sú občas všade 🙂

walen
6. sep 2013

@cessy snažím sa, dneska bola na obed pizza na obed aj na večeru a zajtra uvidím , idem variť lečo tak si dám asi to na obed a na večeru asi syr alebo acidko.

evamar
6. sep 2013

dievčatá tak dnes mám prvý deň za sebou, trošku hladná, ale v pohode. Len škoda že nemôžem cvičiť, po včerajšom behu mi opuchli kolená, takže som invalid.

magica78
6. sep 2013

ahojte chcem vas pozvat do skupiny https://www.modrykonik.sk/skupina/4281/
velmi rada tu nakuknem ale neprispievam a chybali mi recepty a ine veci ohladom 90 DRD. preto som zalozila skupinu kde budem velmi rada ked prispejete receptami ktore niesu v knihe na jednotlive dni , typ ako prezit vodny den 🙂 , ako ste sa odmenili za stratene kg. a ak date k receptom foto bude to ze upne super . dakujem a drzim Vám palce

aduss
7. sep 2013

@walen @cessy dobre ranko dievcata, dakujem vam velmi pekne za podporu, porusovat som musela..teda nemusela, ale bola som psychicky celkom vypata a ja vtedy musim jest..bohuzial :/ no dneska som nastartovana naplno..takze drzte mi palce :P..dneska rano vaha presne 83 kg, tak dufam, ze to pojde dolu 🙂 zatial pekny dnik.

walen
7. sep 2013

@evamar tak vitaj, nech sa ti darí 🙂
neviem sice akou váhou začínaš ale vraj beh pri velmi velkej nadváhe nieje vhodný , velmi zaťažuje kĺby tak ja som sa do behu ani nepustila ja absolvujem denne chôdzu je to prirodzené takto začať.

walen
7. sep 2013

@aduss tak sa drž, ja som na tom podobne ak mám stresy a som vypätá tak tiež mám potrebu jesť, ale snažím sa to potláčať.

aduss
7. sep 2013

@walen dneska omeleta s cibulkou 🙂 z 5 vajicok..samozrejme z toho uz odlozim aj na veceru..keby mam robit podla knihy, tak 2 na obed a 1 na veceru, ale asi by som umrela hladom..

walen
7. sep 2013

@aduss aj ja som tak zvykla za deň 5 zjesť na obed 3 a na večeru by malo byť podla toho 1,5 vajca ale ako rozdelíš jedno vajce na polovicu jedine ho uvariť na tvrdo a prekrojiť a nechať niekomu inému 😀 no naposledy keď som si dala na večeru vajcia tak mi bolo neskutočne zle 😖 , akosi som zistila že večer vajíčka už niesu pre mňa ☹

aduss
7. sep 2013

@walen tak to si ma potesila,ze to nie je prehresok 🙂 ale nedala som si ani pecivo ani vyvar, tak by to malo byt podla mna ok 🙂 no veru niekedy tie vajicka nezapasuju a uz je zle :/ ty mas dneska aky den? ja si zajtra idem robit pecene zemiaky..uz sa tesim 🙂 dnesok zvladam v pohode..tak dufam, ze mi to pojde takto dalej..dneska mam 26. den cvicenia, napodiv ma to uz aj bavi a chyba mi to, ked by som nemohla cvicit 😀

evamar
7. sep 2013

@walen ďakujem za privítanie. Mňa vo všeobecnosti bolia kolená, asi už budem musieť navštíviť lekára. Práveže sa mi beehalo super, konečne aj kondička nejaká a zas som skončila.