90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
11. sep 2013

@ivkaa1 ahoj
posielam link kde je vsetko vysvetlene je to cela kniha na internete a pod prikladami dni mas 90 dni aj recepty co napr mozes...a kazda sa stravujeme podla toho co mam radi a na co mame chut 🙂
http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

ivkaa1
11. sep 2013

@lydka84 ďakujem 😉

peggulka
12. sep 2013

@lydka84 ahooj no tak si ma troska upokojila, ja dietku drzim len 2 tyzdne, ale vcera sme boli s manzelom na jednom predstaveni, kde sme mali aj obcerstvenie..no nedaj si ked to bolo vsetko VIP, takze isiel cestovinovy salat s pestom, zeleninovy salat s kuracim maskom, zemlicky k tomu, mozzarela, paradajka, losos, kaviar aa najhorsie asi 4 vyborne kolaciky, k tomu samozrejme sampanske, cola, dzus..a to som ochutnala len stvrtinku z toho co tam mali...no nedaj si...mozno sa v zivote na taketo nieco nedostanem, tak to sa nedalo nebastit.. ani sa nejdem postavit na vahu..ako normalne mam vycitky, mala som este spat, ale nedalo mi to, musela som uz vstat a kuknut sem...ale upokojila si ma s tym ze si za 12 dni porusovala a nic sa nedialo..ja dufam ze tento vecer nebude mat na moju vahu velky dopad...hmm...schudla som doteraz 4 kg, tak od dnes idem zas dalej, UH den..na obed nejaka cestovinka a vecer sladke, ale malinko...

peggulka
12. sep 2013

@cessy bre ranko..musela som uz vstat, aj ked som si mohla pospat..ako poviem ti ze normalne mam vycitky..hehe...pisala som uz hore , co vsetko som vcera vecer nakombinovala...ale bola som fakt hladna, a to vsetko tam bolo tak krasne nastylovane, obsluhovali nas, plno celebrit, hehe, no to sa fakt nedalo odolat...a ty co?? urcite si vzornejsia ako ja..ale ja dnes idem uz zas na 100%...a zajtra ovocicko...aj sa tesim, precistim sa od toho vsetkeho...takze vcerajsom zapisujem ako vecer zhresenia 😠

cessy
12. sep 2013

@peggulka dobre ranko, tak ja sa celkom drzim, teda snazim sa. inak vcera vecer som ani chut na veceru nemala, tak sa zalievam vodou, ze normalne mi nechutilo. ale dala som si aby som sa uplne nevyhladovala.
vcera si mala krasny vecer, mnaaam, ale netreba mat vycitky, lebo to ti potom brzdi cele chudnutie, hod to za hlavu a hotovo. mas dietu a basta 😉

cessy
12. sep 2013

dievcata, kolko vody denne vypijete???? ja som doteraz mala velky problem pit vodu, stacilo mi 2dcl za cely den a teraz nemam problem vypit aj 3 litre 😵

cessy
12. sep 2013

a co dnes na obed??? ja mam dnes UH, ale netusim co si dam. mam uvarene cestoviny, ale nemam na ne chut 😝

peggulka
12. sep 2013

@cessy ja tiez neviem co dnes na obed..cestoviny ale s cim?? nechce sa mi robit zas paradajkova omacka...alebo mozno len nejake pecivo, nie??

peggulka
12. sep 2013

@cessy inak ja tiez teraz pijem vela vody, musim, ale ani mi to uz nepride tak ze musim, jednoducho si rano dam do dzbanu 2 L vody a popijam cely den, a este cajik k tomu rano, v ovoci je tiez vela vody, teda v melone urcite..tak potom nie som taka hladna..

cessy
12. sep 2013

@peggulka no s cim 😒 😒 😒 tie cestoviny?? asi len zo solou 😀 😀 😀

walen
12. sep 2013

ja dnes uvarím šošovičku na obed

cessy
12. sep 2013

@walen ja lubim akoze "falosnu jaternicu" tam ide tiez sosovica. poznas??

montinka
12. sep 2013

@peggulka @cessy ja si robim aj spenatovu omacku na cetoviny. jenoduchu.Na troske oleja oprazim nakrajanu cibulku,k tomu pridem spenat,ovegetim,osolim,okorenim,pridam cesnak chvilu podusim a hotovo.🙂

montinka
12. sep 2013

@cessy inak s pitim som bola na tom podobne ako ty. a teraz som na seba hrda ked sa mi podari vypit 2L vody+rano caj. Inak uz mam 5kg dola a na bruchu o 6cm menej za 12 dni.:-P zacina sa mi to pacit.:-P a zaprisahala som sa ze teraz vydrzim az do sameho konca.😀

peggulka
12. sep 2013

@cessy no ja mam dnes celkom slusny obed..som si uvarila spagety, dala na to maslovu zeleninku z Lidla ( ta v krabicke ) trosku som do nej pridala curry korenie, a vyborny obed mam..omacam troska do kecupu a k tomu este uhorkovy salatik 🙂))

cessy
12. sep 2013

@montinka špenatik veru mozem, ale mala som ho nedavno. robila som sviezi a robila som ako pises, foto v skupine 😉

montinka
12. sep 2013

@cessy v akej skupine?

cessy
12. sep 2013

@montinka fiiha, pekne za 12 dni....ja mam zajtra 12 den 😉 , ale nevazim sa, az na druhy ovocny, chystaju sa mi moje dni, tak aby som nebola sklamana 😔

cessy
12. sep 2013

@montinka pridaj sa, davame tam aj foto papaniciek 🙂

cessy
12. sep 2013

@peggulka pekne, pekne...ja este len pojdem obedovat

montinka
12. sep 2013

@cessy jej som nevedela ze tu je aj skupina a super,tam su aj recepty.😀 dakujem.🙂

cessy
12. sep 2013

@montinka je to nedavno zalozena temicka 😉

peggulka
12. sep 2013

@cessy a co dobreho?? tie cestovinky so solou?? 😀 😀 😀 😎 😲

peggulka
12. sep 2013

@montinka joooj baby ked ja tomu spenatu nie a nie prist na chut...

montinka
12. sep 2013

@peggulka tak skus hubovu omacku len to som este neskusala lebo netusim ako na to. Ale myslim za sa asi iba odusia na cibulke,kedze zahustit sa nemozu. teda pockaj aj zahustit mukou by sa mohli....vidis vyskusam nieco nabuduce.:-P

peggulka
12. sep 2013

@montinka no super, len tam ide asi aj smotanka, cii??

montinka
12. sep 2013

@peggulka nie myslela som ze bez smotany iba zahustit tu stavu v ktorej sa budu dusit. ci to bude divne chutit?

cessy
12. sep 2013

@peggulka no povodne maly byt so solou, ale este som si nasla tu omacku, co som mala minule, tak uz idem aj ohrievat

peggulka
12. sep 2013

@montinka hmm, netusim...ja nie som velmi na experimenty..ked robievam hubovu omacku, tak tam davam slahac. smotanu...neviem ako by to chutilo bez nej..ale vyskusaj a daj tip 🙂))