90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
12. sep 2013

dievcata a mak sa dnes moze????

peggulka
12. sep 2013

@cessy nooo to je uz lepsie, ciste by ti boli suche moc.. tak dobru chut 😅

cessy
12. sep 2013

ja by som si tie cestoviny dala aj s makom 😵

montinka
12. sep 2013

@peggulka no vsak ani ja ale podla mna to az tak hrozne nebude.:-P ochutim to ako ked dusim maso a uvidim.😀 ak sa neozvem,tak pokus nevysiel.:-P 😀

peggulka
12. sep 2013

@cessy nooo dobra otazka...ja by som si dala makove spagety, alebo s orechami, mnaaaam....ale do toho potom aj cukor...

cessy
12. sep 2013

@peggulka este ma napadlo..cez leto som si robila cestoviny len s bylinkami a olejom a aj to mi veeelmi chutilo.
1lyzicu oliv. oleja+bazalka+petrzlen+pazitka+sol=hotovo

cessy
12. sep 2013

@montinka ake hribiky ides dusit??? sampiony??? ja tak bezne robim, dam na cibulku, sol korenie, trosku vody a dusim a hotovo

cessy
12. sep 2013

@peggulka dam trosku stevie 😕

montinka
12. sep 2013

@cessy nie, ja asi susene. ale kupim sampiony a bude to.🙂

cessy
12. sep 2013

@montinka kludne aj susene, ja tak robim a vedla maska to davam ako prilohu, samozrejme plus ryza,zemiaky

peggulka
12. sep 2013

@cessy ta stevia mi tiez potom napadla, ale ja ju este nemam odskusanu..dobre to je?? musim kupit aj ja..kde si kupovala??

peggulka
12. sep 2013

@cessy nooo to tiez nie je zly napad, take troska pesto to je.. len najlepsie asi s cerstvych byliniek, vsak?? to nemam, mne vsetko vydochne..aj bazalka, aj pazitka.. ☹

montinka
12. sep 2013

@cessy co to je ta stevia? 😕

maria209
12. sep 2013

zacala som drzat tuto dietu som na 4dni.dnes mam ovocie a celkom sa drzim....dufam ze schudnem....kolko ste schudli pri teto diete?

lydka84
12. sep 2013

@cessy mak sa moze odporucam dochutit jemne medom 🙂

lydka84
12. sep 2013

@montinka stevia je bylinka ktora nahradza cukor je vraj 500 x sladsia ako cukor a bez energetickej hodnoty pestovala som ju doma v kvetinaci a treba si na jej chut zvyknut, chuti to inak ako cukor velmi specificky ale je to sladke 🙂

lydka84
12. sep 2013

@cessy falosna jaterica?? 😝 😝 😝 , co tak tu napisat recept ???? ze dakujem 😝

lydka84
12. sep 2013

@maria209 držím palčeky aby si uspešne zvládla celých 90 dní 🙂 .... ubytky piseme priebezne popozeral is spatne prispevky

cessy
12. sep 2013

@peggulka mne srevia chuti.necitim na nej nic horke ako sa pise.caj kavu vobec nesladim,pouzivam to do palaciniek,muffiniek ale nie vzdy.je to dost drahe sladidlo 😒 moji chlapi to ani nerozoznaju.

lydka84
12. sep 2013

@cessy v ako stave ju kupujes? v tabletkach prasok alebo sirup ??

cessy
12. sep 2013

@peggulka bylinky samozrejme cerstve, tie su naj.ja mam zo semienka a na zahradke.tie hypermarketove nie su dobre na pestovanie.

cessy
12. sep 2013

@lydka84 jeda a med ma vobec nenapadol.dakujem 😉

cessy
12. sep 2013

@montinka je to prirodne sladidlo bez kalorii

cessy
12. sep 2013

@lydka84 steviu kupujem ako prasok.tiez ju mam na zahrade,ale nepouzivam ju.caje vobec nesladim 🙂

lydka84
12. sep 2013

@cessy caj a kavu ani ja nesladim ale listky do palaciniek mi nepasovali ale skusim si kupit prasok namaskrty aj ja 🙂 ale asi az po tych 180 dnoch aby mi to nahodou nezachutilo 😉

lydka84
12. sep 2013

@cessy na makove sa priznam ze med om enskusala ale na orechove ano a chutilo mi to 🙂

cessy
12. sep 2013

@lydka84 ja som si s nou este pocas diety nesladila.len dnes ma to tak napadlo osladit tum mak 😝

cessy
12. sep 2013

@lydka84 ja som si s nou este pocas diety nesladila.len dnes ma to tak napadlo osladit ten mak 😝

lydka84
12. sep 2013

@cessy skus malo byt to byt v pohode ale lyzica cukru nevadi ...sak ked jes napr cestoviny alebo kecup pozri si nutricnu tabulku kolko je tam cukru ...a to nehovorim o cokolade zmrzline a zakuskoch takze ak je to s mierou kludne podla mna moze byt aj cukor 😉

cessy
12. sep 2013

@lydka84 mak sa teda moze v UH den??????